Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Oi, pareizi, kā es varētu zināt to, ja esmu rīcības nespējiga.(s)
04.11.2017 02:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu jā, kad darīt paši neko negrib, un lai neviens neiedomātos painteresēties, bet ko dara centrs „Marta” lai kādai palīdzētu, tad labāk mēģināt laicīgi apklusināt lai nenāktos atbildēt.
Sīkums ka paši savā vēstulē pazemo mūs kuras piedalījāmies, pasludinot par rīcības nespējīgām. Interesants viedoklis, Nezināju ka šādu „profesionālu” secinājumu var veikt no pāris kadriem, turklāt ne ar vienu no mums nesazinoties peronīgi, pirms ko tādu secināt.:)
04.11.2017 02:00 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Deanerys1 Atvaino, šodien tāda aizņemta diena sanāca man, nebīja laika pasekot forumam, bet nu Ridzeniece laikam mani pazīst personīgi, ka tik precīzi visu zin par mani :D Tā kā atrbilde jau tev rokās Deanerys1 . 
Un jā, pie mums taisa šādas operācijas arī, tagad gan savdu 7 gadus neesmu interesējusies, tā kā neredzu nekādu iespēju savākt līdzekļus. Bet nu savus +/- 15 tūkstošus tas izmaksat varētu uz šodienu. Pēdējo reiszi kad interesējos 13000 bija
Petunijayyy, es nezinu, varbūt jau man tas tagad vienkārši līdz velkas, kad vienā no komentiem pateici, ka nevēlies skatīties un neskatīsies, bet toties nenoslinkoji atbalstīt citu viedokli, kaut gan sanāk ka pati neesi lietas kursā kas un kā tad īsti notiek tai šovā un savu viedokli nevari sniegt, tik svešu. Atvaino, negribu aizskart, bet nu man visu laiku tavos komentos šī sajuta, ka tev ir informācija no vienas puses, un citas tev neinteresē iepazīt.
Nē nu protams, jāpārbauda patiesa persona ne jau to centos pateikt, tik un vienīgi to kā es jūtos, bet laikam nesanāca to domu izteikt lai saprotama ( nebija domāts par dzimuma maiņu pasē, vidus posmā pietiktu arī ar vārdu atbilstošu izskatam). Bet nu tas ka likums šai jautājumā pie mums nav sakārtots un lai gan esam EU valsts, šai ziņā atpaliekam. Galu galā es ar neesmu noziedzniece lai man būtu visur jāattaisnojas, un šeit tomēr ētika ir pārkāpta un krietni vairāk kā šovā uz gultām neaizēnotie uzvārdi. Galu galā nav jau tie kādi ekskluzīvie uzvārdi. lai var sazīmēt kurš Bērziņš vai Zariņa tad tur guļ.
Bet nu redz, tu atkal skaties uz šo jautājumu no tās vienas puses, neiedomājoties kā būtu ja tev tā būtu. Un atkal sanācis tā. „ kamdēļ man piepūlēties lai to risinātu, ja var atrunāties un palikt pie tā kas ir, mani taču tas neskar” 
Tiešām atvaino, nebija doma tevi aizskart, jo raksti tu interesanti un gudri.
Šodien tieši mēs dalībnieces savācāmies lai apdomātu ko un kā mums tagad darīt ar to „Martas” centru. Tad nu ar uzzināju visādus interesantus stāstiņus par šo interesanto iestādi. Bet nu neizklāstīšu gan, vel par apmelošanu uzbrauks.
Bet nu ar meitenēm šodien tieši par to tēmu runājām, cik liela un laba tad ir pie mums palīdzības saņemšanas iespējas. Tad atbildes nebija iepriecinošas, viena liela daļa kas rakstīts nemaz nedarbojas. Tāpēc man jautājums tev petunijayyy, tu droši zini ka visi tie dienesti, kurus tu minēji reāli darbojas, vai tik uz papīra par to darbību izlasīji? Pati izmantoji kādus no pakalpojumiem attiecībā uz depresīju?
Vienkārši interesējos, un tā kā tu man asociējies ar oponējušo pusi ;), gribējās zināt lai būtu pilnāks priekšstats. Teiksim manu depresiju iemesli man zināmi, bet Latvijā to neārstē pa brīvu, tad jāizbrauc uz citu valsti, teiksim UK, jānodzīvo tur krietns laiciņš un tad tur gan to izārstēt var uz valsts rēķina. Bet nu Latvija nav tik bieza lai to es atļautos pieprasīt
Sisiii, tu vari noskatītiest vel nedēļu jeb kurā laikā.: https://www.shortcut.lv
Piereģistrēties viegli, tad tur tai iekšējā meklētājā tik ieraksti „Caur ērkšķiem uz... un tev labā pusē izmetīs pēdējās 2 sērijas ( zem uzraksta Arhivs) var redzēt, bet ja esi maksas lietotāja, tad cik noprotu arī 1 sērija redzama.
04.11.2017 01:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nereti tepat vien sanācis lasīt, ka tad, ja cilvēks pelna maz, tad pats vainīgs, ka nav spējis iegūt labāku izglītību/amatu. Aptuveni no sērijas "ja neesi izmācījies par advokātu, bet sēdi Maxima kasē, tad pats vainīgs, ka saņem iztikas minimumu". Šādi šovi parāda dzīves realitāti, parāda to, ka sabiedrība nesastāv tikai no bagātajiem un veiksmīgajiem, bet arī no cilvēkiem, kuriem dzīvē nav veicies tik labi kā citiem. Protams, vienmēr jau var spriedelēt par to, ka katram pašam jācīnās par savu laimi un vietu dzīvē, bet tik un tā nedrīkst aizmirst, ka arī šie cilvēki ir tikai cilvēki

Raidījumu neskatos, bet ļoti patika šis komentārs.
04.11.2017 00:59 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Man šķiet , ka visas šīs institūcijas pievērš tam visam vēl lielāku uzmanību un pašas rada to godu un cieņu aizskaršanu .

Pa lielam tās institūcijas cenšas celt vētru ūdens glāzē un piekasīties pie tādām lietām, lai parādītu, ka it kā nodarbojas ar cilvēku tiesību aizstāvēšanu, tā vietā, lai patiešām nodarbotos ar nopietnām lietām un iejauktos tādās situācijās, kādās tiešām iejaukšanās būtu vairāk kā nepieciešama.
Man arī šovs patīk, jo parāda reālus cilvēkus un reālas dzīves situācijas. Nereti tepat vien sanācis lasīt, ka tad, ja cilvēks pelna maz, tad pats vainīgs, ka nav spējis iegūt labāku izglītību/amatu. Aptuveni no sērijas "ja neesi izmācījies par advokātu, bet sēdi Maxima kasē, tad pats vainīgs, ka saņem iztikas minimumu". Šādi šovi parāda dzīves realitāti, parāda to, ka sabiedrība nesastāv tikai no bagātajiem un veiksmīgajiem, bet arī no cilvēkiem, kuriem dzīvē nav veicies tik labi kā citiem. Protams, vienmēr jau var spriedelēt par to, ka katram pašam jācīnās par savu laimi un vietu dzīvē, bet tik un tā nedrīkst aizmirst, ka arī šie cilvēki ir tikai cilvēki. Man ir prieks, ka beidzot arī Latvijā sāk runāt par šīm problēmām, nevis nepārtraukti cenšas dzīvot ar rozā brillēm uz acīm, cenšoties parādīt, ka tādas problēmas kā atkarības, nespēja iekļauties sabiedrībā utt., ir citu problēmas, ne mūsējās.
04.11.2017 00:50 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Noskatījos 3. epizodi .
Man ļoti patīk šis raidījums , kas ir kā pretstats tai glaunajai uzpūstai dzīvei . Ir jārāda arī tādus raidījumus-šovus , jo arī šie cilvēki ir daļa no mūsu sabiedrības . Tie , kas ir pret , tie vienkārši negrib to atzīt un grib dzīvot ar rozā brillēm , ka Latvijā visi pelna 1000 eur un dzīvo krutos jaunajos projektos .
.
Pagaidām šajās 3 epozidēs neredzu neko pārmetošu vadītājiem un konsultantiem , tieši pretēji , redzams , ka caur šovu cenšas palīdzēt , jo daudziem piedalīšanās šovā var dot lielāku stimulu un motivāciju laboties . Tīri šis slavas moments tām sievietēm jau rada kaut kādu motivāciju , jo viņu dzīvē tas ir kas nebijis .
03.11.2017 21:58 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
http://m.apollo.tvnet.lv/zinas/ari-labklajibas-ministrija-saskata-parkapumus-skandalozaja-sova/812063

AK dies , man kā skatītājam ir galīgi nospļauties uz to , ka tur patversmē rakstīti vārdi uz gultām . Kāda man šķirba , ka tur rakstīta kkāda Kozlova ?! Tip Latvijā ir tikai 1 Kozlova !? Kā tas vispār var aizskart godu un cieņu ?
Man šķiet , ka visas šīs institūcijas pievērš tam visam vēl lielāku uzmanību un pašas rada to godu un cieņu aizskaršanu . (t)
03.11.2017 21:53 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
mmellene Pa dienu vēl nebija, bet tagad tiešām ir. Paldies! :-)
03.11.2017 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 471
Reģ: 13.10.2011
Sisiii, youtubē ir ielikts :)
03.11.2017 20:28 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
http://m.apollo.tvnet.lv/zinas/ari-labklajibas-ministrija-saskata-parkapumus-skandalozaja-sova/812063
03.11.2017 19:15 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāpēc to rāda pa TV? :D
03.11.2017 18:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man šķiet , ka Sintiju vēl var vest pie prāta , ja vien būtu reāli ieinteresētas personas viņai palīdzēt .Jauna meitene , kurai neviena nav , izņemot alkoholu un degradāciju .
03.11.2017 17:22 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Ja nedaudz palasītu par Ģintermuižu, saprastu, ka šajā iestādē labāk neizvēlēties "ārstēties". ;-)
03.11.2017 15:49 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Kur Jūs skatieties internetā sērijas? Izņemot shortcut? Vakar neredzēju, bet gribās tagad noskatīties.
03.11.2017 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
dēlam NAV jāredz, ka viņa tēvs sit māti. Zinu pavisam drošu gadījumu, attālai radiniecei bija uzradies draugs, sākumā jauks vīrietis, līdz atklājās viņa patiesā seja, viņš pacēla pret viņu roku, sita, kā vēlāk atklājās arī viņa tēvs sita māti un kā vēl sita. Ne jau vīrieši sit no labas dzīves, bet no tā, ka paši savā bērnībā redzējuši kā māti klapē tēvs.
Krista arī pašai ir jāiemācās savaldīties, jo viņas uzvedība, lamuvārdi nav adekvāti, viņai ir nopietni jāstrādā ar savu raksturu, jākļūst LABĀKAI vismaz dēla dēļ, ja nevēlas lai izaug par pļurzaku. Jāsaprot, ka viņas alkohola problēmas nav normālas, tā dzeršana ar "DRAUGIEM" nav normāla, tā neko labu nepasaka par cilvēku, draugi var būt tādi kas nelieto alkoholu, kas prot izklaidēties, atpūsties CITĀDI!
03.11.2017 15:10 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Domas bija dažādas. Sākumā likās omg ko es skatos, bet nu ar laiku jau liekas raidijums ar savu jēgu.
Nu ir tādi cilvēki, varētu teikt pa daudz, vienkārši sabiedrība ''piever acis, nereaģē'', bet cilvēki netiek paši galā. Tas ir darbs ar sevi.
Mani piemēram, aizkustināja Krista, kad nāca tā rakstniece un ar viņu runāja. Kas var būt svarīgāks par normālu ģimeni, apņēmību viņai un lai saņemas dēļ dēla. Dēlam nav jāredz kad sievieti sit...!!!
03.11.2017 14:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vai Tu esi interesējusies, cik reāli ir nomainīt dzimumu oficiāli? Vai PMLP piedāvā tādu iespēju? Kādi dokumenti tam jāiesniedz?
uz so Linda faktiski jau pati atbildeja, jamaina operacijas cela dzimus tad ar arstu komisijas lemumu vai ko tur ir tiesibas maint dzimumu;-)
03.11.2017 14:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tīri intereses pēc - LindaLV, Tev pasē ir bilde ar Tavu vīrišķīgo vai sievišķīgo izskatu? Un
Logiski ka viriesa veca bilde, pasi izdot tikai ja atbilst attels. Ta dmaju, bet varbut asei nav vairs derigs termins..
03.11.2017 14:52 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tīri intereses pēc - LindaLV, Tev pasē ir bilde ar Tavu vīrišķīgo vai sievišķīgo izskatu? Un vai Tu esi interesējusies, cik reāli ir nomainīt dzimumu oficiāli? Vai PMLP piedāvā tādu iespēju? Kādi dokumenti tam jāiesniedz? Pa lielam taču nav nozīmes, kādi ir ārējie dzimumorgāni, jo, piemēram, hermafrodītiem taču raksta pasē S vai V... Un hermafrodīti nav retums.
03.11.2017 14:45 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Ja tikai par pašu šovu kā tādu, tad man skatīties ļoti traucē mikrofonu trūkums. Jo kamēr nav Skrastiņa komentāru, liekas, ka man vai nu dzirdes problēmas, vai TV saplīsis. Lai gan pieļauju, ka tur ar domu, lai meitenes justos brīvi.
03.11.2017 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits