Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet man tads darbs! Un ir lietas ko zinu bet nestastu jo nu nevar! Zinu pat smalkak
Bet. skalii labak ne.......
02.10.2018 00:44 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Sapratru! :) Super, un godīgi sakot, pat loti gribētos ar tevi iezīties reāli. :D
Interesants cilvēks esi. :)
Bet nu tomēr kopsummā, izsaki savu domu, par ko iepriekš rakstīju. Piekrīti tomēr man, vai nē, ja apdomā? :)
02.10.2018 00:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par yevi ta pat neiedomajoa, jo neko jau nemainiji
Allai maja gab ar jau ba daks ka vienmer..par sintiju
Nu zin tik daudzi visu vinai dod uz paplates bet redz par grutu vinai. Vinas vieta nevar cits iet un darit!
02.10.2018 00:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Domai piekritu, man ar tu simpatize!! Bet uz dazqm citam tur dusma..ka var laost Inga spejas garam..Sintiju visipar nolamat vajadzetu..bet lai paliek
dzive to izdaris labak par mums
8-)
02.10.2018 00:51 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu jā, par manīm lai pateitku, sanāks pārāk gari rakstīt, nogursiet. Bet nu jā, es esmu dikti neapmierināta par sevi, bet kā minēju, pārāk gari jāapraksta. Nevainoju nevienu citu, jo pati vel nesaprotu, vai nu tiešām es esmu ko palaidusi garām, un vel neizprotu pareizi, vai tomēr attieksme tāda amizanta pret tādām kā es. Jo šis gads man iesākās tiešam spārnos lidojumā, bet tos man apgrieza februāra vidū, un principā jā, sabruku, un tik tagad sāku attapties. Bet tas šā vai tā nav attaisnojums man. Laikam man vajadzētu vel vienus ērkšķus. :D Bet nu visnotaļ, tur tiešām daudz un ļoti daudz ko sabāž galvā, tik saspiestā laikā, atkarīgs tikai cik spēsi apstrādāt, un vai vēlies to darīt.
Bet nu kā te viena minēja par anketām un CV.
Mana darba karjēra ir šāda.
Sāku kā elektriķu mācekle, un beidzu ar 5 kategorijas elektriķa statusu, turklāt pārlecot 6stai un uzkāpu uz automātiķa amata, kas jau krietni sarežģītākas un zinošākas prasmes par vienkāršu elektriķi prasa. tad sāku Matīsu tirgū tirgot puķītes, Un pat Vīja Artmane prika tieši no manis puķu pušķus. Bet savu tirdzniecības karējru beidzu kā tirdzniecības menedžere, nu jā, lai gan tajos laikos vis vīriešu dzimtā, bet nu jā tas bija galapunkts kad sabruku. Bet arī tad tiku klubā "Purvs" sāku kā apkopēja, tad vel dejotāja, turpinājumā vel apvienoju, sekretāre, bārmene, officiante, trauku mazgātāja. Ko tik nepaspēju!! Bet nu jā, tā manā mūžā bija pirmā un vienīgā vieta kur officiāli šeit latvījā strādāju kā sieviete. Un vide kur pret mani adekvāti attiecās. Neskatoties uz visiem maniem kompleksiem, man tur un tikai tur nebija bail, bet neliekuļošu. Es noteikti neatļāvos atklāti pateikt ka esmu transseksuāls arī tad un tur, klubā visiem.
Un seksa partnerus jebkura dzimuma es varēju saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem vel savos 45 gados. lai gan šova laikā paziņoju ka es saskaitīt nevaru, lai gan ar eskortu nodarbojos toreiz tikai nepilnus 2 gadus.
Tad ko, no anketu viedokļa, viss, es vairs neesmu cilvēks, intelekts zem katras kritikas, vārdu sakot, nekam nederīga un norakstāma, neadekvāta pie sienas liekama!?
Oi cik gari finālā sanāca. :D
02.10.2018 01:17 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Bet labi, es esmu izņēmuma gadījums no visām meitenēm, un grūti pielāgojama, un izprotama.
Bet Runājot par pārējām meitenēm. Es noteikti nederētu Ērkšķiem, un mani tur neviens nepiedāvātu piedalīties, ja es lūk nebūtu transseksuāls. Man ģimenē nekādu problēmu, narkotikas neesmu lietojusi, un pat trakākā dzēruma pakāpē mani nepierunāsi pat zālīti uzpīpēt.
MEITENĒS!!!! Es jum tiešām saku, viens ir redzēt ekrānā, un kas cits saskarties dzīvē ar meitenēm, kurām bērnība traģiski izvērsusies. to nevar aptvert, to nevar iedomāties un saprast ar parastu standarta saprātu, ja esi augusi normālā ģimenē.
Es visu nesagremoju no man dotā, lai gan intelektuāli es neesmu no vājām personām, jel pretējā gadījumā manis sen jau nebūtu. Jo vājie transeksuāli viennozīmīgi beidz dzīvi ar pašnāvību, jo nespēj dzīvot. Skumji bet fakts. Bet es pat apbrīnoju meitenes ar kurām es piedalījos pirmos ērkšķos, tagad daudzas zinu arī no 2 ērkšķiem, kur vēl traģiskāki stāsti daudzām.
Un to es jums rakstu, ar domu. Nevērtējiet visu pēc savas skalas. Televīzija nespēj pat aptvert visu, kā tas realitātē izskatās, tikai pašu mazumiņu apkopo. Sodīt, nozākāt ir viegli, it sevišķi ja slēpies aiz avatāriem, un anonīmiem komentiem. Un kas cits ja pārkāp sev, un izej ar savu problēmu publiski. Un tas viss nomaļ nenozīmē ka tās ir tikai tādas vīzdegunes kuras vēlas paafišēties, lai gan protams kāda tāda ar māk iezagties projektā. Bet nospiedošais vairākums meiteņu piedalās tikai un vienīgi kā pēdējā glābiņa meklējumos, un tiešām vēlas beidzot ko manīt savā dzīvē
Un es protams saprotu, ka no malas skatoties, var daudz gudru padomu dot, un nozākāt, ka oo jeee, slinka, nevēlas. bet atvaino, viņas pasaule krietni atšķīrās no tavas. Un uztvere protams. Nevar salīdzināt to, ar jebkuru, kura ir augusi normālā ģimenē. Nu un protams ir izņēmumi, ir kuras mācējušas izrauties ar saviem spēkiem no visa šī. Bet tur jau tas joks. Mēs neesam ražoti fabrikā. Un pasauli mēs neuztveram vienādi kā roboti!!!
Un starp citu, ja kāda domā ( stapr citu kā man ir minējuši arī dzen) Ka es te iestājos, jo man jel kā maksā, vai esmu uzpirkta.
Haaa, man jums jaunumi. Ja kas es esmu viena no tām, kura ir pat apvainojusies pie sevis uz to, ka dažādas iespējas tiek piedāvātas visām citām meitenēm, bet ne man. Lai gan man pat ir kādas jau esošas iemaņas piedāvātos darbos. Un es pat esmu viss labākā kandidatūra. Bet nē, piedāvā un vel kādu , kurai ne interese, nedz zināšanu kādu. Oi kā tas vienkārši besī laukā!! Bet tai pašā laikā, pamēģiniet tik pieskarītes Aijai vai Santai, apēdīšu bez sāls, un piedevām.
lai vai kā redzamā veidā man nav nekas ko es varētu parādīt un ar ko lepoties. Un lai jūs varētu pateikt ka jā, Linda ir ko guvusi redzami no projekta.
Bet ir fakts, ja es pirms ērkšķiem sevi situ, visādi morāli iznīcināju. Tad tagad ar tādām muļķībām pēc projekta es vairs nenodarbojos, pat kad man spārnus apgrieza februāra vidū, es nokritu, bet tas nebijā tā, kas būtu noticis ar to mani kāda es bīju iepriekš.
Es vienkārši iestājos šī projekta pusē, jo es labi apzinos, ka ja kaut 1 no meitenēm tiek uz kājām. Tas ir daudz vairāk kā jel kurš Latvijā veidotais projekts, uz doto momentu spēj dot nelaimē nonākušām sievietēm. šeit viss ir reāli, nevis tik uz papīra, birokrātiskās rindas kārtībā.
02.10.2018 02:02 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Anetes stāsts šausmīgs.... Par Lieni arī skumji palika.
05.10.2018 14:17 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Televīzija nespēj pat aptvert visu, kā tas realitātē izskatās, tikai pašu mazumiņu apkopo. Sodīt, nozākāt ir viegli, it sevišķi ja slēpies aiz avatāriem, un anonīmiem komentiem. Un kas cits ja pārkāp sev, un izej ar savu problēmu publiski. Un tas viss nomaļ nenozīmē ka tās ir tikai tādas vīzdegunes kuras vēlas paafišēties, lai gan protams kāda tāda ar māk iezagties projektā. Bet nospiedošais vairākums meiteņu piedalās tikai un vienīgi kā pēdējā glābiņa meklējumos, un tiešām vēlas beidzot ko manīt savā dzīvē

Izklausās ļoti pazīstami.
05.10.2018 17:08 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Manuprāt, - beidzot kaut kas reāls, iz dzīves, kas parāda, kā ir jādzīvo vismaz pusei pasaules, kas patiesībā notiek pasaulē un par ko citi neuzdrošinās runāt. Šīs meitenes vien piesakoties šovam parāda to, cik stipras, drosmīgas viņas ir. Cepuri nost.
05.10.2018 17:14 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
tur viena meitene ir stavokli un pipe? :-O
05.10.2018 17:22 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
tur viena meitene ir stavokli un pipe?]
par ko tu brīnies? Pie dzemdību nama regulāri stāv ar lieliem vēderiem un cigareti zobos.
05.10.2018 17:25 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
tiesam? :-O neeju garam dzemdibu nanam:-D
05.10.2018 17:28 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Tāda mēs tauta esam. Lai vai ko rādītu, mūsu LIT uzdevums ir izķengāt visus pa forumu no A līdz Z un atpkaļ iekšā un atkal ārā.
Bet runājot par šiem šoviem un raidījumiem, tad man kaut kā iet pie sirds saimnieks meklē sievu un visādi raidījumi, kas ir lauku varinatā. Vismaz priekš manis tas ir skatāms.
05.10.2018 17:53 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Ak mans DIEVS!!!

Jā, šādi sacīt par Latvijas šoviem ir diezgan ierasta lieta, teicami pateiks.
06.10.2018 11:02 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Raidījumu skatos, bet lielākais vairums dalībnieču nekādu žēlumu neizsauc. Var jau nolikt skatītāju un teikt, ka tas, dzīvodams savā ideālajā pasaulītē, neredz tālāk par savu degungalu, bet par ko būtu jāžēlo 30+ gadīgā sliņķe Solvita, kurai slinkums pacelt savu dibuā un darīt kaut ko vairāk par ēšanu un gulēšanu? Cukura diabēts ir tik smieklīga atruna, ka tur pat nav ko komentēt. Cilvēki ne tikai ar cukura diabētu, bet daudzreiz nopietnākām kaitēm strādā, veido ģimeni, galu galā - dzīvo, nevis veģetē uz mātes rēķina, jo slinkums kaut ko darīt. Nesaprotu, ko viņa vispār tai šovā dara; pati teica, ka viņu nekā nedarīšana ļoti apmierina. Tāpat narkomāne Liene neizsauc it ne mazāko žēlumu. Sūdzas par savu māti, bet tā vietā, lai darītu visu, lai savam bērnam nodrošinātu labāku dzīvi, lieto narkotikas, uztaisa otru bērnu, smēķē grūtniecības laikā... Skumji, ka cilvēkam narkotikas ir svarīgākas par pašas bērnu. Un ar ko viņa ir labāka par savu māti?! Nenoliedzami, cilvēka personības veidošanā ģimenei ir ļoti liela nozīme. Taču kāpēc viens, kurš nāk no nelabvēlīgas ģimenes, spēj mainīt savu dzīvi un dzīvot citādāk, bet cits iet tajās pašās sliedēs? Ja var viens, būtu jāvar arī otram. Protams, ja vien cilvēkam ir patiesa vēlme kaut ko mainīt savā dzīvē. Bet daudziem patiesā tik ļoti patīk tā cietēja loma, ka no tās nemaz negrib atteikties. Bet, kamēr patīk būt cietējam, nekāda progresa arī nebūs. Tas ir tāpat, kā ar bezpajumtniekiem, kuriem uz paplātes vari iedot darbu, sakopt viņu, ierādīt dzīvesvietu, bet viņš pēc mēneša būs atpakaļ uz ielas, jo.. tas dzīvesveids tomēr patīk labāk un ir vieglāks. Aizkustināja Viktorijas un Ineses stāsts.
09.10.2018 15:03 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Mana darba karjēra ir šāda.
Sāku kā elektriķu mācekle, un beidzu ar 5 kategorijas elektriķa statusu, turklāt pārlecot 6stai un uzkāpu uz automātiķa amata, kas jau krietni sarežģītākas un zinošākas prasmes par vienkāršu elektriķi prasa. tad sāku Matīsu tirgū tirgot puķītes, Un pat Vīja Artmane prika tieši no manis puķu pušķus. Bet savu tirdzniecības karējru beidzu kā tirdzniecības menedžere, nu jā, lai gan tajos laikos vis vīriešu dzimtā, bet nu jā tas bija galapunkts kad sabruku. Bet arī tad tiku klubā "Purvs" sāku kā apkopēja, tad vel dejotāja, turpinājumā vel apvienoju, sekretāre, bārmene, officiante, trauku mazgātāja. Ko tik nepaspēju!! Bet nu jā, tā manā mūžā bija pirmā un vienīgā vieta kur officiāli šeit latvījā strādāju kā sieviete. Un vide kur pret mani adekvāti attiecās.

Šovu neskatos, esmu redzējusi tikai pāris intervijas tvnet.lv. Bet šauj mani nost, es nesaprotu, kā cilvēks ar elektriķa diplomu un lielisku pieredzi nonāk līdz puķu tirgošanai, apkopējai un eskortam. Un nevajag tagad par dzimumu, ja? Ir sievietes elektriķes, metinātājas un automehāniķes. Tāpat ir darbi bez klientu apkalpošanas klātienē. Kaut tas pats telemārketings, zvanu operatori, datu ievades operatori u.tml. Vai tiešām visi darba devēji ir tik aprobežoti? Kaut kā neticās. Patīk sievišķīgas nodarbes? Tak ej mācies par frizieri, manikīri. Gudra, patīkama sieviete izklausies, tikai beidz slīcināties savos kompleksos. Spārnus tev aplauza? Tad lido uz slotas - reāli vieglāk! Respektīvi, tev vajag lielāku krampi un pastāvēt uz savu. Līdz šim šajā diskusijā esmu lasījusi lielākoties atrunas..(t)
10.10.2018 12:19 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
7heaven 90 gadi, kolhozu un uzņēmumu brukšana, toties individuālo un ģimeņu uzņēmēju darbības aktīvs sākuma posms. Lūk arī puķu tirgošanās.
Par pārējo, nu pasūti CV, un stādies priekšā kā transseksuāls, tad zināsi, ir vienkārši vai nav.
Bet nu jā, nevaru nepiekrist tavai kritikai. Pati ar reizēm sevi ķeru pie domas, vai nesāku tik atrunāties. Jo ir brīži kad ko mēģinu, un kad vienkārši peldu uz nekurieni, līdz atkal ko sāku.
Paldies tev, vispār sapurināji mani, ja godīgi. :)
10.10.2018 13:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk Alīna.. viņa šķiet piedod odziņu šovam :D
10.10.2018 13:50 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
90tie gadi bija traks laiks, tam es tev piekrītu. Nu labi, miers ar to elektriķa darbu. Tagad es gribētu ticēt, ka ir citi laiki. Ar visu notiekošo skaistuma industrijā, robežu pārkāpšanu, uzdrikstēšanos būt savādākam, tādiem kā tev ir daudz vairāk iespēju. Tu jau esi sevi parādījusi publiski, tu skaļi pasaki, ka esi savādāka, tev jau ir reklāma. Tev tikai jāatrod savu nišu, kur to izmantot. Skaistumkopšana varētu būt viena no tām. Tikai cits jautājums, vai tev uz to ir talants...;-) Manuprāt, pārāk liels uzsvars tiek likts uz transseksuālismu, nevis to, kāds cilvēks esi un ko vari izdarīt. Nu kāda starpība, kas birojā e-pastus apstrādā - Andris vai Linda. Neklātienes klientu apkalpošana ir variants. Protams, ja HR darbinieks ir totāls homofobs, tad nu neko. 8-) Zini, man no malas liekas, ka tev katastrofāli trūkst pašpārliecinātības. Tu daudz vieglāk izdomā, kāpēc tu kaut ko nevari, nevis ej, vari un dari. Pasaki, ja es kļūdos.(t)
10.10.2018 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits