Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izskatīties vecākai?

 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Sveikas.
Ieejot Facebook, šis izmeta "memorie" - pirms četriem gadiem biju ievietojusi selfiju. Lieta tāda, ka neesmu ne druskas mainījusies. Nesenākais atgadījums - mani novērtēja uz 17-20 gadiem. Man ir 25 (ar pusi..pat vairāk). Šķiet, ka sākšu izskatīties veca tikai tad, kad parādīsies grumbas :-D
Savā ziņā, protams, jauki izskatīties jaunai, bet varbūt jums ir kādi ieteikumi kā izskatīties pieaugušākai? Varbūts kāds kosmētikas triks vai ģērbšanās stils?
Būtu jauki dzirdēt viedokļus no meitenēm, kuras pašlaik vai kādreiz bijušas līdzīgā situācijā! :-)
08.10.2017 10:30 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.09.2017
Un jā katrā gadā savs skaistums, kā jau Aleksa minēja ir normāli 27.gados izskatīties uz tiem 27. :)
10.10.2017 00:53 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.09.2017
Pašai vaibsti arī tādi baby feisī’gie, bet nu neko dzīvoju. :D Dažreiz piedomāju pie tā, ka neizskatos sievišķīgi, bērnišķīga seja, un tāds kaulains augums kompleksoju par to, ka neizskatos tā kā vēlētos.
Agrāk arī lietoju tos make - up knifus, pie matiem piedomāju, piestrādāju ļoti pie stila un tad es sapratu, ka bezjēgā :D, es ar to meikapu tik neglīti izskatījos, un krita darbā uz nerviem, ka mati visu dienu sejā, un papēži arī vairs nebija tā vērti. :D Tagad vazājos kedās, biksēs un maiciņās :D, mati astē un makeup minimāls :D. Tagad staigāju tāda diezgan īsa, tieva mazsejas meitene :D, nu neko noskatos uz tām dāmām kuras tik sievišķīgas un viss. :)
Kā jau meitenes te minēja, liec makeup, piekārto matus, neģērbies pusaudžu stiliņā un būs ok. :);-)
10.10.2017 00:51 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Jaunieši nebija=jaunība:-D?! Ar pirmo(jaunieši) attiecināt var uz pubertitātes un pēcpubertitātes vecumu - patsmit-20g+-, +vis kas ar to posmu saistīts. Par jaunību atkal, vai tas ir līdz 30 vai pat 40 un ilgāk, vidējo var vilkt, beigās katram ne radikāli tomēr nedaudz atķšķirīgs novecošanās pazīmju iestāšanās posms. Ir sauktie "spēka gadi" kuros jūtas jauni. Sporta pasaule to labi atspoguļo.
10.10.2017 00:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
27 gados neizskatīties kā uz 20 ir ļoti normāli, tie tomēr ir gandrīz 10 gadi vairāk. Tā nav skaudība, tas ir reālisms. 27 gados sievietes ir ne mazāk skaistas kā 20 gados. Tas skaistums ir dažāds, tas nav tikai ādā vai drēbēs, vai make-up. Tas kopā ir kaut kas savādāk.
+++
09.10.2017 23:30 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
BeibeMarta atkal troļļo. :D
09.10.2017 21:24 |
 
Reitings 6
Reģ: 25.07.2017
Jēeziņ, priecājies, mīļā, ka Tu citu acīs izskaties jaunāka! Esmu krietni jaunāka par Tevi (pat nepilngadīga), taču visiem šķiet, ka man ir kā minimums 26 gadi. :D
Viens triks, kas man gan pašai nepatīk, bet daudzām piestāv - zemās zirgastes. Tās tiešām liek izskatīties vecākai.:D
09.10.2017 18:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Visu cieņu, protams, bet sabiedrībā parasti cilvēki nenēsā savas sešus, septiņus gadus vecās fotogrāfijas pieliktas klāt savai sejai. Līdz ar to, ja nepazīsti konkrēto cilvēku, iespaids par viņu rodas tikai no tā, ko redzi/dzirdi/saod konkrētajā momentā un kā mūsu prāts apstrādā šo informāciju (pie nosacījuma, ka nekas nav zināms iepriekš). Skaidrs, ka daži cilvēki var uzminēt cilvēka vecumu akurāti, un ir cilvēki, kuri redzēs to pašu indivīdu un nošaus greizi ar viņa vecuma uzminēšanu (piem., es), bet, acīmredzot, kaut kādā veidā konkrētais indivīds man personīgi ir radījis jauneklīgāku (vai tieši otrādi) iespaidu. Ja konkrētais indivīds sastop vairākus cilvēkus kā es, viņam ir skaidrs, ka daļa sabiedrības viņu uzskata par jaunāku, kas nav nekas nepareizs.
Lielākā daļa cilvēku izskatās +/- saviem gadiem atbilstoši, ir izņēmumi, kurus Tu tūlīt sagooglēsi,bet vairumam uz aci var pateikt, kam ir 20, kam 27.

Bet kāpēc pieņemt, ka meitenes/sievietes, kuras šeit teica, ka izskatās jaunākas, nav šie izņēmumi? Īsti nesaprotu arī līdzīgus komentārus šajā diskusijā - tie ir kā mājieni, ka citi komentētāji melo vai kā?
09.10.2017 10:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Macaw, pati vari drosi speleties ar lego, kamer pratins nobriest. Kur viens cilveks var but tik sturgalvigs?! Delusion saka lielu dalu taisnibas.
09.10.2017 10:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Neredzu dizu atskribu vecuma posma no 20-30. Un tapec smaidu izraisa vardi, ka sieviete savos 25 izskatas atbilstosi saviem gadiem :D Vinai var but gan 20, gan 30, dizas atskiribas nav.
09.10.2017 10:09 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Man ir šī te paša vecuma kategorija, par kuru runā šajā diskusijā, arī vienmēr prasa visur dokumentus un nāk iepazīties 18gadīgie, bet es to neuztveru kaut kā "oh, wow, es izskatos tik jauna" vai "kā izskatīties vecākai?". Man arī nešķiet, ka ir jābūt pamanāmai atšķirībai starp 18 un 25. Man nav. Nedaudz svaru esmu uzņēmusi, stilu pamanījusi, jo eju laikam/modei līdzi, bet nevarētu teikt, ka ģērbjos sievišķīgi- biroja stilā. 

Kā patīk celt savu pēcpusi augstāk. :D
Pilnībā jāpiekrīt Alexxa. :)
09.10.2017 07:23 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
As ar izskatas jaunaaka par saviem gadiem. Nepardzivotu par to. Es izbaudu tagad dzivi. Un visapar man butiba vienalga valkaaju ko veelos un kaut kaa vienalga ko citi nodomaa
Bet no ja velies izskatities vecaka tad jaa jaagerbjaas klasiskaa lietiskaa stilaa zaketes, kosmetiku ja lieto tad minimaali nepaarspiilejot..vienmer in visur papezi liela nozime kaa ari sevi pasniedz,protams. Elementaras pieklajobas normal,atgaaja,gaita
09.10.2017 05:13 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Delusion, psiholoģijai nav nekāda sakara ar izskatu, tāpat arī finansējumam un tam, līdz kādam gadaskaitlim pasē kurā valstī sauc par jaunieti. Cilvēki vizuāli mainās ar katru dienu. Mēs kopš dzimšanad ar katru dienu kļuvām vecākas līdz šai dienai un tāpat turpināsim ar katru nākamo dienu. Tev būtu jāsaprot kas cits. Lielākā daļa cilvēku izskatās +/- saviem gadiem atbilstoši, ir izņēmumi, kurus Tu tūlīt sagooglēsi,bet vairumam uz aci var pateikt, kam ir 20, kam 27.
Par postpadomju uztveri iesaku padomāt pašai. No Taviem tekstiem brēc, ka novecošana atbilstoši vecumam ir kas briesmīgs. Tā nav. 27 gados neizskatīties kā uz 20 ir ļoti normāli, tie tomēr ir gandrīz 10 gadi vairāk. Tā nav skaudība, tas ir reālisms. 27 gados sievietes ir ne mazāk skaistas kā 20 gados. Tas skaistums ir dažāds, tas nav tikai ādā vai drēbēs, vai make-up. Tas kopā ir kaut kas savādāk. Skatienā pieredze, sejas vaibsti mainās. Noliec blakus bildes, kur vienai un tai pašai sievietei ir visusskolas un maģistra izlaidums. Un paskaties kā tajos 6-7 gados viņa (ne)mainās. Nav labāk vai sliktāk lielākoties. Ir savādāk. Tas arī viss.
09.10.2017 03:30 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Atbalstu delusion viedokli šajā diskusijā.
*
Man ir šī te paša vecuma kategorija, par kuru runā šajā diskusijā, arī vienmēr prasa visur dokumentus un nāk iepazīties 18gadīgie, bet es to neuztveru kaut kā "oh, wow, es izskatos tik jauna" vai "kā izskatīties vecākai?". Man arī nešķiet, ka ir jābūt pamanāmai atšķirībai starp 18 un 25. Man nav. Nedaudz svaru esmu uzņēmusi, stilu pamanījusi, jo eju laikam/modei līdzi, bet nevarētu teikt, ka ģērbjos sievišķīgi- biroja stilā.
Manai māsai 30+, arī dokumentus prasa šad tad. Veca noteikti neizskatās. :D
*
Domāju daudz dod garums un svars (piemēram, 25 gadus 1.60 cm ar pazeminātu svaru vai vienkārši tievās meitenes un 1.80 cm vidusmēra vai pārmēru svara meitenes - abas var izskatīties jaunas, bet pirmās tomēr vizuāli paskatoties uz ātro jaunākas šķistu) , un sejas vaibsti (baby face vai nē). Ne tik daudz ģērbšanās, grumbas un kosmētika.
09.10.2017 02:26 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Man tieši šķiet, ka 25-30 gadiem veidojas sieviete un līdz tam ir jauniete. Taču katra uztver savādāk, atsaucoties uz Breivik teikto, es, piemēram, 15-16 gados neuzskatīju par sievietēm 25 gadīgas. Man tās vēl bija meitenes, liela daļa draudzeņu ietilpa šajā kategorijā, tāpēc zināju, ka viņu problēmas ir tikpat "traģiskas" kā manas pusaudžu lietas.
09.10.2017 00:59 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
25 nav vēl pat īsti sieviete, meitene drīzāk
Ļoti subjektīvs vērtējums. 16 gadīgas meitenes, skatoties uz 25 gadīgām, visbiežāk nodomās, ka tā ir sieviete. 40 gadīgas sievietes 25 gadīgas meitenes/sievietes visbiežāk uzskatīs par meitenēm. Tā kā atšķirībā no jauniešu būšanas, vārdam sieviete nav likumā noteikts vecums un tas ir katra subjektīvs skatījums uz to.
09.10.2017 00:27 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tad es 25 gadīgam ''puikam'' varu lego dāvināt, super, jāaizņemas no radu bērnudārzniekiem.
08.10.2017 23:33 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es jau gaidīju, kad kārtējo reizi kāda piesiesies manam nikam - ja nav ar ko paspīdēt, tad truli piesienamies segvārdam?
Jaunietis pasaulē ir līdz 30-35 gadu vecumam, Latvijā maksimālā robeža ir tikai 25, lai nebūtu jāiegulda nauda jauniešu atbalstam
Un psiholoģijā young adult ir līdz pat 39 gadiem.
Varat smieties cik uziet, bet te tiešām vairāk izskatās pēc konkurences un skaudības, nevis pēc izskatīšanās atbilstoši vecumam Ir normāli, ka mūsdienās cilvēki ilgāk saglabājas jauneklīgi, tikai Latvija psiholoģiski vēl netiek ārā no postpadomju telpas - pat 25 sieviete jau izskatoties manāmi vecāka, kāda tur vairs meitene
Vairs šajā tēmā nerakstīšu, vien piebildīšu - ja smējējām nav paveicies ne ar gēniem, ne dzīvesveidu kopumā, nevajag to tik uzskatāmi izrādīt komentāros

Pērle. :D
08.10.2017 23:30 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
25 nav vēl pat īsti sieviete, meitene drīzāk

Un 25 gados vīriesi ir puikas... :-/ varbūt puiku un meiteņu padarīšana lai paliek bērniem.
08.10.2017 23:26 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Es jau gaidīju, kad kārtējo reizi kāda piesiesies manam nikam - ja nav ar ko paspīdēt, tad truli piesienamies segvārdam? :-)
Jaunietis pasaulē ir līdz 30-35 gadu vecumam, Latvijā maksimālā robeža ir tikai 25, lai nebūtu jāiegulda nauda jauniešu atbalstam;-)
Un psiholoģijā young adult ir līdz pat 39 gadiem.
Varat smieties cik uziet, bet te tiešām vairāk izskatās pēc konkurences un skaudības, nevis pēc izskatīšanās atbilstoši vecumam:-) Ir normāli, ka mūsdienās cilvēki ilgāk saglabājas jauneklīgi, tikai Latvija psiholoģiski vēl netiek ārā no postpadomju telpas - pat 25 sieviete jau izskatoties manāmi vecāka, kāda tur vairs meitene :-D
Vairs šajā tēmā nerakstīšu, vien piebildīšu - ja smējējām nav paveicies ne ar gēniem, ne dzīvesveidu kopumā, nevajag to tik uzskatāmi izrādīt komentāros ;-)
08.10.2017 23:20 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
izmaiņas gadu laikā jau nav tikai izskatīties vecākam.. kāpec lai kāds vispar gribetu izskatīties vecāks? Un kas vainas, ja tavu vecumu pēc gadiem nodos pirmās grumbas. Ar gadiem kaut ka taču pamainās koptēlā, kaut nedaudz.. garderobe, matu garums, varbut krāsa?
ja ne, tad varbut ir vērts paeksperimentet tieši tagad?
08.10.2017 23:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits