Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopdzīve un attieksme

 
Reitings 7
Reģ: 03.08.2017
Esmu aizvainota nedaudz, jo mans draugs, ar kuru neilgu laiku dzīvoju kopā, nosodoši pret mani attiecas.
Es strādāju, pēc darba visu man jāmazgā, jātīra, jāgatavo, JĀPIENES. Esmu līdz nelabumam nogurusi. Viņš ne traukus mazgā, ne palīdz vispār! Tikai pēc darba guļ pie sava tv, spēlē videospēles, un gaida, ka es visu darbu izdarīšu, jo redzieties, viņš uzskata, ka meitenei ir jābūt mājsaimniecei.
Tad vēl viena ārkārtīgi nesmuka attieksme. Es nogurusi, pēc darba visu izdaru, viņš jautā kapēc tāda izspūrusi, staigāju garā t-kreklā, viņš nesaprot ka esmu nomocīta. Kapēc viņš atļaujas mani komandēt un gulēt dīvānā (atvainojos) izstaipītās, smirdīgās apakšbiksēs? Es sevi pasniedzu kā laba partnere, vismaz es tā uzskatu. Kā viņš uzdrošinas vispār vēl ko lieki komentēt par manu drūmo izskatu, jā, bet tas jau nekas ka esmu bez kosmētikas, izpūrusi, tas nekas, galvenais ka kopju sevi. Un es nedzīvoju uz viņa algas, es maksāju pusi, viņš pusi, es nesu produktus, visu daru viņa labā ! Viņš ir slinks un nepateicīgs, pirmo reizi tādu sastopu.
Man ir sāpīgi, es nezinu ko darīt... :'-( Ja nekas nemainīsies nāksies iet prom.
08.08.2017 00:27 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.07.2017
Autore STRADA sedz pusi rekinu, ttatad majs solis uz pusem...ja visu maksa virietis tad ja sieva majsmainiece..

Arī es to tā redzu,ja sieviete strādā UN visas izmaksas,rēķini dalās uz divi,tad ABI arī uzkopj māju,un dara visus mājas darbus. ;-) Ja vīrietis sievieti uztur un pats par visu maksā ,tad es uzskatu,ka sievietei nav tiesību viņam pārmest par to,ka pēc darba neraujas iekšā mājas darbos. ;-) Lai nu kā,katram savs ideālais attiecību modelis.:-) Ja kaut kas neizdodas kā gribētos,runā,ja nekas nemainas mūc. :-D
09.08.2017 20:11 |
 
Reitings 71
Reģ: 07.08.2017
Daži vīrieši vienkārši ir tādi , un paliks tādi . Vispār izlasot diskusiju saprotu , ka Tev galīgi jau puika piegriezies un domāju , ja ir tāda necieņa pret Tevi tad nav vērts , nav un viss . Ja jūties kā verdzene kurai jāpienes viss un jādara viss , tad neredzu citu risinājumu . Ok slinks , bet vienkārši pasmieties ? Nopietni ? Vīrietim lai , cik slinkam jāciena sieviete , jāmīl un jālutina , un tā nav tikai apdāvināšana , bet arī mājas sakopšana un saprašana , bet šamējam laikam nekas no tā visa nelec . Man arī vienreiz bija tāds čalītis , bet viņš cienija mani un centās laboties , jo man vienreiz apriebās tik ļoti , ka uzstādiju ultimātu . Sākumā viss bija labi , bet tad jau atkal vecie niķīši . Ja Tev ir pacietība , laiks , nauda un spēks dzīvot ar tādu , tad centies , bet vai ir vērts , m ?
Domāju , ka ne . Nav vērts zemoties tādam kurš pat nav Tavu centienu vērts .
08.08.2017 20:34 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Ja tu viņam lūdz palīdzību (nevis klusībā pārdzīvo), un viņš atsaka, jo tie esot "sieviešu darbi", tad pasaki, lai viņš tev nes mājās naudu, jo tas ir vīriešu darbs ;-)
Es draugam savulaik pateicu - ja gribi, lai es mājās daru visu, tad izdari tā, lai man ir mazāk jāstrādā, jo citādāk, ja abi nākam mājās vienlaicīgi, nav aršana. :-)
Ir reizes, kad es vienkārši paprasu palīdzību un tad kopīgi kaut ko sakopjam - viens ķip slauka putekļus, otrs iznes miskasti, utt.
Bet te arī jāpiemin, ka man patīk uzkopt māju un taisīt ēst. Protams, ne katru vakaru - ir vakari, kad tiešām nogurums tāds, ka ielienu vannā/ieslēdzu pleisi, un negribas kārtot arī priekš sevis; un tā arī viņam pasaku - sorry, nebūs, es gribu atpūsties (viņam uz šo frāzi ir tādas pašas tiesības). Bet, tā globali - man patīk ņemties pa māju, radīt jauku vidi un par draugu rūpēties. TAS IR SVARĪGI. Ja tev tas riebjas, tev tas nav jādara vispār, it īpaši, ja tikai viņa dēļ.
Pastāvi par sevi. Man draudzenes ir prasījušas, kā es varu tik vēsi kaut ko pateikt (piem, "sorry, man šovakar nav spēka - ja gribi smalkas vakariņas, taisi pats"), bet man tas liekas absolūti normāli. Ja cilvēki viens otru mīl un rūpējas, tad nav, ko dusmoties, ja otrs ir noguris. Tīmworks tomēr.
08.08.2017 20:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kas der vienam, neder otram. Mums ar vīru ir šāds "oldschool" modelis. Es daru visus sieviešu mājas darbus, kamēr viņš veic visus vīriešu darbus -taisa remontu, saliek plauktus, palīdz ar dārza smagajiem darbiem utt. Viss atkarīgs no pāra un iekšējās sajūtas. Man sākumā arī bija grūti to pieņemt, ka katram savi darbi un nekāds "uz pusēm"...bet, ar laiku, es sapratu, ka šāds modelis man ir daudz piemērotāks un patīkamāks, jo man pašai ērti, kad māja ir sakārtota tieši tā kā man patīk.
Iesaku, pirms pamet, ieklausīties sevī. Ja tev nepatīk kārtot, ja tev nepatīk tas kādā paskatā staigā, maini to....ja spēj to pieņemt un izprast to domāšanu, tad beidz čīkstēt. Pietam,izskatīties labi ir 5 minūtes. Nezinu gan, kaskurai skaitās labi, bet lūpukrāsa +mati ar saspraudi +smuks topiņš un legingi vai kleitiņa nu nav ļoti liels apgrūtinājums mājas soļa veikšanā. Saproti, es negribu tevi aizskart, vai apvainot, bet negribās arī turēt rociņu un teikt "nabadzīte". Ir kā ir! Vai nu risini vai dodies meklēt laimi pie cita.
08.08.2017 0
:-O:-O atka; tev sdien divais viedoklis. Autore STRADA sedz pusi rekinu, ttatad majs solis uz pusem...ja visu maksa virietis tad ja sieva majsmainiece..
08.08.2017 17:30 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Un kur ir prieks dzīvot ar tādu primātu?

Gribēju par šo tēmu piebilst vēl kaut ko, bet šis viens jautājums ir tik labs, ka nolēmu neko vairāk pat nerakstīt. Es nekad mūžā nespētu sevi TIK ļoti necienīt, lai būtu kopā ar tādu personu. Te jau ļoti daudz labi ieteikumi izskanējuši. Bet, manuprāt, vienīgais, ko var darīt - pieņemt vai iet prom. Nezinu, cik ļoti sevi jāienīst un jānicina, lai atļautos tādam tipam sevi izmantot par kājslauķi. Tiešām pēdējā cerība un vienīgais vecis uz pasaules, ka pie tāda jāturās un jāļauj sevi pazemot?
08.08.2017 17:06 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Sauksim lietas īstajos vārdos - ne jau kā labu partneri Tu viņam sevi pasniedz, bet gan kā verdzeni. Ja arī gultā viņam tiek tas prieks, bet Tev nekā, tad pie visa vēl arī esi seksa verdzene.
.
Te iepriekš izskanēja doma, ka sāc beidzot cienīt sevi - varu tam pievienoties par visiem simts. Aizmirsti, ka viņš kļūs labāks dzīves biedrs tikai tāpēc, ka Tu viņu aptekāsi no galvas līdz papēžiem. Nebūs tā. Viņš Tev nekā 'nesamaksās' ne graudā, ne naudā, ne baudā par to, ka Tu viņa priekšā izklājies par kājslauķi.
.
Neviens nemainās citu dēļ. Tu pati jau arī nemaz negribi būt mājsaimniece, centies un cieties tagad tikai viņa dēļ, kāpjot sev pāri, laužot sevi, lai tikai izdabātu viņam. Šobrīd Tu spēlē viņam teātri, bet ne jau īstā Tu tā esi. Un viņš arī nemainīsies pavisam noteikti. Ja nu vien pats sagribēs, bet, lai cilvēks kaut ko savā dzīvē mainītu, viņam vajag pamatīgu grūdienu, ko Tavi skandāli, gardās vakariņas, uzpostais mājoklis un viņam tīkamais sievietes paskats jau nu noteikti nenodrošinās. Arī Tava aiziešana nez vai, it nekas.
.
Tā ka aizmirsi, ka vari viņu pārveidot, nevienu nevar pārveidot. Labāk padomā, ko Tev pašai vajag no attiecībām, kādas tās vēlies, un, ja viņš tās nenodrošina, tad pieņem klusēdama vai doties prom. ;)
08.08.2017 14:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kapec tu apbezo nagaba jutigo vargo virieti?:-O ta nevar, VINS IR VIRIETIS.. atri samekle otru darbu, un lai ideala katiba algo majazi... gatavot macies labak ka labakos restronanos, uzstude kamasturu..SIEVIETE SANEMIES!
08.08.2017 14:11 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Pati esi izvēlējusies sev tādu dzīves modeli, ja nepatīk tad maini, ko tur daudz ieteikt ;-)
08.08.2017 14:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāds slikts suns! Aaaa.. nē, paga, šī taču bija diskusija par vīriešiem

:-D
08.08.2017 13:45 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
nekad neuztvers kādu komandu kā "izdari", ja tā viņam nepateiks

Kāds slikts suns! Aaaa.. nē, paga, šī taču bija diskusija par vīriešiem (t)
08.08.2017 13:43 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Es laikam pateiktu, ka turpmāk vīrietis pērk pārtiku, tu savukārt pēc tam pagatavo to, ko nopircis. Ja par slinku nopirkt, tad vakariņu nav un viss.
08.08.2017 13:01 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Otro komandu tikai izpildīs*
08.08.2017 12:55 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
[Taču vīriešiem reizēm ir sīki un smalki jāizskaidro arī šķietami pašsaprotamas lietas.

Par šo piekrītu. Manējais arī nekad neuztvers kādu komandu kā "izdari", ja tā viņam nepateiks. Ja pateikšu "vrb vēlāk piezvani" vai arī "tev jāpiezvana", otro komandu
Tiešā tekstā ir jāpasaka, kā jūties un jāpasaka savas domas. Ja kkas nepatiks, pats vainīgs. Tev nav jāpazemojas
08.08.2017 12:54 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vnk pasaki -es nedarīšu visu viena! Kādu laiku neuzņemsies visu darīt viena un paskaties vai viņš, ko darīs, vai arī krāsies netīrā trauku kaudze..un beigās,kad neviens tīrs šķīvis nebūs -nomazgās tik sev vienu. Ja tā, tad mūc.!
nav viss stingri jāsadala uz pusēm,bet vismaz kādu darba dienas vakaru, vai arī brīvdienās var saņemties un ko
izdarīt!
08.08.2017 12:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mēs pat uzkopjam kopā - es grīdu slauku, viņš jau gaida, lai varētu mazgāt.

Man otrādi, kad bija putekļu sūcējs, viņš sūca, bet es mazgāju. Pagaidām nav, tad es slauku un mazgāju, bet mazgāju jau nu gan ne katru dienu, bet reizi nedēļā. Slauku katru dienu.
Bet es tīru kaķa tualeti un viņš gaida, lai varētu iznest miskasti. :D
Un vispār arī tad, kad es kaut ko gatavoju, bieži ir klāt un prasa, ko var palīdzēt, ja ir mājās. :-D
08.08.2017 12:43 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Bet citu Tu, vai arī sadalīt darbus, ko katrs veic, bet ja viņš ir izcili slinks un ar pārliecību-visu jādara sievietei, tad, kad Tu negatavosi vnk uzsmērēs sev maizītes,vai arī labākajā gadījumā iemetīs pelmeņus vārīties
08.08.2017 12:38 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mēs laikam daudz laika pavadām kopā, pat traukus mazgājot.

Man arī tā ir. :D Tā kā no darba visbiežāk mājās esam reizē, tad gatavojam kopā. Darba dienu rītos brokastis vairāk gatavo viņš, bet brīvdienās es. :D Mēs pat uzkopjam kopā - es grīdu slauku, viņš jau gaida, lai varētu mazgāt. :D (l)
Augu apkopšana, veļas mazgāšana un gludināšana gan ir manā pārziņā. :D
08.08.2017 12:34 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vari mēģināt sadalīt darbus un noteikt -vienu vakaru gatavoju es, bet
08.08.2017 12:33 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Abi strādājam, uzkopju es (grīdas, putekļi, tualete, vannas istaba, gāzes plīts), bet viņš ir kārtīgāks par mani un kārto māju, uztur kārtībā plauktiņus, utt., jo es bieži aizmirstu nolikt vietā. Veļu pārsvarā arī viņš ieliek veļasmašīnā un izkar žāvēšanai. Reizēm gatavoju es, reizēm vinš. Dažreiz kopā - viens silto, otrs salātus. Traukus mazgājam arī kā kuru reizi. Ja abiem ir laiks, tad viens mazgā, otrs slauka. (l) Mēs laikam daudz laika pavadām kopā, pat traukus mazgājot. :-D
08.08.2017 12:29 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
100% piekrītu sparkle
Limonata Tieši tā, nav vairs vecie laiki :-D
08.08.2017 12:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits