Kopdzīve un attieksme

 
Reitings 7
Reģ: 03.08.2017
Esmu aizvainota nedaudz, jo mans draugs, ar kuru neilgu laiku dzīvoju kopā, nosodoši pret mani attiecas.
Es strādāju, pēc darba visu man jāmazgā, jātīra, jāgatavo, JĀPIENES. Esmu līdz nelabumam nogurusi. Viņš ne traukus mazgā, ne palīdz vispār! Tikai pēc darba guļ pie sava tv, spēlē videospēles, un gaida, ka es visu darbu izdarīšu, jo redzieties, viņš uzskata, ka meitenei ir jābūt mājsaimniecei.
Tad vēl viena ārkārtīgi nesmuka attieksme. Es nogurusi, pēc darba visu izdaru, viņš jautā kapēc tāda izspūrusi, staigāju garā t-kreklā, viņš nesaprot ka esmu nomocīta. Kapēc viņš atļaujas mani komandēt un gulēt dīvānā (atvainojos) izstaipītās, smirdīgās apakšbiksēs? Es sevi pasniedzu kā laba partnere, vismaz es tā uzskatu. Kā viņš uzdrošinas vispār vēl ko lieki komentēt par manu drūmo izskatu, jā, bet tas jau nekas ka esmu bez kosmētikas, izpūrusi, tas nekas, galvenais ka kopju sevi. Un es nedzīvoju uz viņa algas, es maksāju pusi, viņš pusi, es nesu produktus, visu daru viņa labā ! Viņš ir slinks un nepateicīgs, pirmo reizi tādu sastopu.
Man ir sāpīgi, es nezinu ko darīt... :'-( Ja nekas nemainīsies nāksies iet prom.
08.08.2017 00:27 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Sāc ar sevis cienīšanu! Viņš atļaujas tik daudz, cik pati to pieļauj.

Uj, es ļoti piekrītu! Lai gan draugs mājās man ļoooti palīdz, vienreiz ir izspļāvis "nu jā, tu jau mani nesagaidi ar siltām vakariņām mājās". Tad arī atbildēju, ka, ja es nestrādātu no 9-18:00, nebūtu tikpat nogurusi kā viņš un neierastos tikai 10 minūtes pirms viņa mājās, tad katru vakaru viņš tikko pagatavotas vakariņas dabūtu! Tad arī saprata...
Es tomēr nepieļautu, ka es vakaros pēc darba šiverēju un viņš atpūšas divānā. Ja grib, lai es viena uzturu māju tip - top, lai nodrošina, ka varu nestrādāt :)
08.08.2017 09:41 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Pirmkārt Neklausies, kur Tevi saka, lai neko nekārto, ej prom no darba utt. Ja tev liekas, ka ar to kko panāksi, ieriebsi vai liksi saprast, tā nebūs. Tu tikai SEV sliktāk izdarīsi un lieki čakarēsi sev nervus.
Pirmais ko tev ir jādara-jāciena sevi! Jūs esiet precēti, Jums ir bērni? Ja nē, tad diemžēl neko neizmainis! Nu nav vīrietis tāds idiots, kurš neredz un nesaprot, ka Tu visu mājās dari un, ka Tev ir grūti. Protams, ka viņš tikai pasmiesies un nesapratīs. Jo kāpēc, lai saprastu, ja pats to nav darījis - kārtojis, vācis aiz otra, taisījis ēst.
Es pati muļķe ar tieši šāda veida vīrieti biju kopā. Biju neapmierinata, strīdējos, centos ieskaidrot, jo par ko būt apmierinātai, ja arī es strādāju un maksājam par dzīvesvietu uz pusēm. Un Jā arī viņam mammīte visu darīja. Vēl pat atceros, ka ēst nesataisīju, lai pats taisa, un ko viņš!? Aizgāja paēst pie mātes! :-D
Tas ir tāds vīrieša tipāžš. Vari ieklausīties vai arī nē, bet atceries, ka vīrieti neizmainīsi.
08.08.2017 09:51 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Kas der vienam, neder otram. Mums ar vīru ir šāds "oldschool" modelis. Es daru visus sieviešu mājas darbus, kamēr viņš veic visus vīriešu darbus -taisa remontu, saliek plauktus, palīdz ar dārza smagajiem darbiem utt. Viss atkarīgs no pāra un iekšējās sajūtas. Man sākumā arī bija grūti to pieņemt, ka katram savi darbi un nekāds "uz pusēm"...bet, ar laiku, es sapratu, ka šāds modelis man ir daudz piemērotāks un patīkamāks, jo man pašai ērti, kad māja ir sakārtota tieši tā kā man patīk.
Iesaku, pirms pamet, ieklausīties sevī. Ja tev nepatīk kārtot, ja tev nepatīk tas kādā paskatā staigā, maini to....ja spēj to pieņemt un izprast to domāšanu, tad beidz čīkstēt. Pietam,izskatīties labi ir 5 minūtes. Nezinu gan, kaskurai skaitās labi, bet lūpukrāsa +mati ar saspraudi +smuks topiņš un legingi vai kleitiņa nu nav ļoti liels apgrūtinājums mājas soļa veikšanā. Saproti, es negribu tevi aizskart, vai apvainot, bet negribās arī turēt rociņu un teikt "nabadzīte". Ir kā ir! Vai nu risini vai dodies meklēt laimi pie cita.
08.08.2017 09:54 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Vēl pie tam viņam ar tagadējo meiteni ir tieši tāda pati situācija. Tikai viņa ir jaunāka, nepieredzējusi un ar tādām vieglāk manipulēt.
08.08.2017 09:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es daru visus sieviešu mājas darbus, kamēr viņš veic visus vīriešu darbus -taisa remontu, saliek plauktus, palīdz ar dārza smagajiem darbiem utt.

Šis noteikti nav salīdzināms. Cik bieži ir jātaisa remonts un jāmontē plaukti pie sienām un cik bieži ir jāmazgā pods un jātaisa ēst? Protams, ja tu nestrādā un esi pilna laika mājsaimniece, tad viss ir kārtībā.
08.08.2017 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Sybila - Tu strādā? Un vai remonti un nokrituši plaukti ir tikpat bieži kā nepieciešamība pēc vakariņām?
Lauku mājās jā, bet, teiksim, divistabu dzīvoklī?
Nepaciestu tādu vīrieti, kā autorei, visi satiktie puiši jau diezgan ātri uzzina tik fundamentālu lietu kā manu attieksmi sieviešu un vīriešu jautājumā.
Kur tādi rodas? Mammas un vecmāmiņas. Man ir 70 gadus veca kolēģe, kurai pēc darba jāskrien mājās taisīt ēst savam nestrādājošajam, mazliet jaunākajam vīram un mazdēlam (viņš strādā), vecums uz 24. Jo nemākot. Un vīrieši tak nevarot ēst sviestmaizes. Teicu, lai beidz izlaist vismaz mazdēlu, kurš tādu gribēs. :D
08.08.2017 10:17 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Vēl atceros, ka viņam patika, lai taisa tikai vienu un to pašu, jo tā taisīja mammīte- kartupeļi, karbonādes/ kotletes un salāti. Man tas bija tā noriebies un tik neintetesanti, ka vienu dienu uztaisīju kaut ko citu. Man bija tāds skandāls mājās, neēda un vēl to pieminēja kādu mēnesi :D
08.08.2017 10:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un kur ir prieks dzīvot ar tādu primātu? Regulāri gultas prieki? Bet gan jau arī tur Tev jāņem virsroka un jāuzrāda, cik ļoti Tu viņu vēlies..
***
Ja godīgi - fui. Uz dīvāna mūždien guļošs vecis, kas atļaujas komandēt un izrīkot, iedalot sieviešu darbus un vēl ņemot pusi rēķiniem, manās acīs nekas pievilcīgs nav ne tuvu. Jūs esat partneri un jums ir jārūpējas viens par otru. Te izklausās, ka pat tuvu tam nav. Man šķiet, ka tādos apstākļos mīla var aizplēnēt ļoti ātri, jo jēga no partnera kas ne palīdz, ne atbalsta, ne uzklausa..
08.08.2017 10:27 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Katram šis modelis ir individuāls, es pasaku, ka var dzīvot arī tā un nejusties izsmeltai vai slikti. Bet, atbildot uz jautājumiem, jā, strādāju un mācos. Mums ir māja, ar dārzu- "vīriešu" darbu daudzums nekad nav aptrūcies, lai nebūtu ko izdarīt papildus. Manā gadījumā man mājas solis nesagādā problēmas. Labāk patīk, kad viss ir pēc manas kārtības un zinu, ka vienmēr viss ir tīrs un tieši tur, kur tam jābūt. Konkrētajā situācijā sievietei arī ieteicu, lai izvērtē vai šāds modelis ir viņai/izrunājas un saprot, ko viņa dzīvē grib. Visu uz pusēm, visu kopā, vai katrs savā lauciņā un tad skatās, cik pieņemams /nepieņemams tas ir otram.
08.08.2017 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Tad savā ziņā saprotu, jo zinu, ko prasa māja. Prieks dzirdēt, ka tas ir apzinātas vēlmes, un tā jūties labi. Vēl arī svarīgs aspekts, vai sieviete gatavo ar prieku, respektīvi, tas ir hobijs. Ja tas netiek uztverts kā pienākums, droši vien tas ļoti atvieglo.
Autores situācija gan ir neapskaužama un tiešām vajag izrunāties un rīkoties.
08.08.2017 10:57 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nav vērts izšķiest savu laiku uz tādu dīvāna kartupeli. Lai iet atpakaļ pie mammītes.
08.08.2017 11:01 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es laikam skrietu prom ko kaajas nes! :-D
Man arii leenaam tuvojaas tas briidis kad es ievaakshos kopaa ar puisi . Es shiis lietas izrunaashu pirms ievaakshanaas - pateikshu savu nostaaju jau laiciigi, lai veelaak nebola acis un nekomandee .
Pietam, es no maajas izeju 7 riitaa un esmu atpakalj labi ja 7 vakaraa. Toties mans viirietis atgriezhas maajaas jau ap diviem , citreiz pat aatraak. Lai nemaz nepiikst un negaida no manis paaraak daudz. :-D
08.08.2017 11:05 |
 
Reitings 3
Reģ: 03.05.2017
Īsi un konkrēti - EJ PROM ! Ja vīrietim nepietiek pelēko šūnu, lai cienītu sevi un sievieti ar kuru kopā dzīvot, nav tā vērts izdegt viņa dēļ.
08.08.2017 11:28 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Un cik ilgi domā paciest, pat ja nevar normāli sarunāties ar tādu, ka tik vecis un sekss? Zini vieglāk ir dzīvot vienai, ko tik tās sievetes nepacieš, lai tik būtu jebkāds bikšainais. Nožēlojama kopdzīve, tur nekas nemainīsies nav ko sevi mānīt, ja cilvēks pats negrib mainīties, tad otra dēļ viņš to vismazāk darīs, labi nobīsies, ka aizmuksi no viņa un bišķi pacentīsies, bet kad sāksies kopdzīve atkal un paies ilgāks laiks, tad viss būs pa vecam, nemainas tādi cilvēki. Tas viss ir sākumā jāizrunā - atbildības sadale utt., ja uzsāk dzīvot kopā, pati sevi atļāvi nekaunīgam vecim par apteksni pataisīt. Neticu, ka tādi veči mainās, viņi drīzāk atradīs citu apteksni, nekā paši mainīsies.
08.08.2017 11:42 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tikai iedomājies, kas būs ja pieteiksies mazulis? Tad tev būs jārūpējas par bēbi + visi mājas darbi, gatavošana. Vieglāk nekļūs un vīrietis maģiski nemainīsies.
08.08.2017 12:06 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
100% piekrītu sparkle
Limonata Tieši tā, nav vairs vecie laiki :-D
08.08.2017 12:08 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Abi strādājam, uzkopju es (grīdas, putekļi, tualete, vannas istaba, gāzes plīts), bet viņš ir kārtīgāks par mani un kārto māju, uztur kārtībā plauktiņus, utt., jo es bieži aizmirstu nolikt vietā. Veļu pārsvarā arī viņš ieliek veļasmašīnā un izkar žāvēšanai. Reizēm gatavoju es, reizēm vinš. Dažreiz kopā - viens silto, otrs salātus. Traukus mazgājam arī kā kuru reizi. Ja abiem ir laiks, tad viens mazgā, otrs slauka. (l) Mēs laikam daudz laika pavadām kopā, pat traukus mazgājot. :-D
08.08.2017 12:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vari mēģināt sadalīt darbus un noteikt -vienu vakaru gatavoju es, bet
08.08.2017 12:33 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mēs laikam daudz laika pavadām kopā, pat traukus mazgājot.

Man arī tā ir. :D Tā kā no darba visbiežāk mājās esam reizē, tad gatavojam kopā. Darba dienu rītos brokastis vairāk gatavo viņš, bet brīvdienās es. :D Mēs pat uzkopjam kopā - es grīdu slauku, viņš jau gaida, lai varētu mazgāt. :D (l)
Augu apkopšana, veļas mazgāšana un gludināšana gan ir manā pārziņā. :D
08.08.2017 12:34 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Bet citu Tu, vai arī sadalīt darbus, ko katrs veic, bet ja viņš ir izcili slinks un ar pārliecību-visu jādara sievietei, tad, kad Tu negatavosi vnk uzsmērēs sev maizītes,vai arī labākajā gadījumā iemetīs pelmeņus vārīties
08.08.2017 12:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits