Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atstāt viņu pagātnē pilnībā vai nē?

 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Sveikas, meitenes! Protams, ka šis ir kārtējais muļķīgais nelaimīgas mīlestības stāsts. Dažreiz pašai smiekli nāk par savu naivumu un muļķību, bet kā jau visas zinām-sirdij nepavēlēsi.
Pirms 3 gadiem iepazinos ar puisi, kurā iemīlējos no pirmā skatiena. Pēc tam vēl nodomāju-nu nē, tā nenotiek. Notiek gan...Kļuvām par ļoti labiem draugiem un ar katru dienu es viņu iemīlēju vairāk un vairāk. Pašā iepazīšanās sākumā viņš vēl nebija atguvies no iepriekšējām attiecībām un es par savām jūtām klusēju. Pēc kāda pusgada gan atzinu, ka patīk viņš man. Bet tas vēl nebija nekas...Gāja laiks, mēs kļuvām gandrīz kā labākie draugi-varējām pļāpāt caurām dienām, ļooooti daudz brīvā laika pavadījām kopā, gājam uz kino, teātri, restorāniem u.t.t. Kā es teicu māsai-ja viņa vietā būtu kāds cits, es būtu pārliecināta, ka sit kanti. Lai vai kā, visu draudzības laiku kaut kur figurēja vārdi un teksti-mēs esam draugi, kopā nebūsim. Tā 2, 5 gadus nodraudzējāmies, es biju sākusi tikties ar citiem (bet visu manu prātu un sirdi bija aizņemis šis puisis-viņš bija viss, ko jebkad vēlējos). Centos distancēties no viņa, retāk sazināties un arī tikties. Tomēr rudens nāca ar kulmināciju-viņš sāka ļoti izteikti aicināt tikties, varētu teikt, ka man eksistēja darbs-viņš-mājas. Biju pilnībā apjukusi, jo visu laiku sev teicu-nē, Tu viņam nesaisti. Pēc šadiem izmocītiem 4 mēnešiem es neizturēju un pateicu viņam visu-ko jūtu, kā skatos uz viņu un ko viņs man nozīmē. Uz to viņš atbildēja ar tekstu, ka ar mani viņš jūtoties fantastiski, bet jūtu viņam nav. Tas bija īsi pirms es uz 4 mēnešiem devos uz ārzemēm pieredzes apmaiņā. Saziņa kļuva retāka, es sāku savākties un bija doma-viss, tas ir pārdzīvots, jo sāpēja ļoti un oiiii, cik daudz asaras netika noraudātas un naktis negulētas (jā, zinu, ka stulbi...), bet nu viņš tiešam bija mans viss, līdz ausīm kā mazs bērns samīlējos. Tagad, kad esmu atpakaļ, satikāmies, bija interesanti, bet es jau esmu sākusi ieturēt distanci, tā kā bēgt no viņa. Un tagad-ievelkam elpu-atkal viss no sākuma...Viņš atkal aicina viskaut kur, cenšas kontaktēties u.t.t. Es zinu, ar ko tas beigsies un apzinos, ka nevajag man nekur iet ar šo puisi, savāak atkal ļaušos naivumam un atkal būs vecā dziesma un sāpes. Nākamnedēļ pārvācos uz citu dzīvesvietu un vienīgais, ko šobrīd redzu, ka nejauku, bet vienīgo izeju-neteikt viņam neko, vnk pazust...Es zinu, ka tas ir ļauni un viņš to nav pelnījis, bet..savādāku veidu es neredzu...Pirms tās nakts, kad viņam visu pateicu, viņš jau sen bija sapratis manus mājienus un sapratis, ka man ir jūtas pret viņu, bet pats atzina, ka esot izvēlējies to ignorēt...(Ja agrākās manas attiecības un neveiksmes šķita ai, ai sāpīgas, tad tagad saprotu, ka tas viss bija spļāviens jūrā salīdzinot ar šo..) Viņš ir un paliks kā mana lielākā mīlestībā un mans viss,kura dēļ būtu gatava uz visu, bet es apzinos, ka es viņam esmu tikai kā vienkārša draudzene, tāpēc nprasu jums visām-kā pareizāk? Vienkārši pazust vai nē? Jautājiet, atbildēšu. (otrreiz nevēlos iekāpt tajā pašā bedrē un vēlreiz iet cauri tam murgam, kam izgāju, kad pateicu viņam visu):-/
03.06.2017 22:36 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vai arī sāc stipri piedomāt pie izskata, lai izskatītos iekārojamāk. Vairāk kosmētikas, kleitas, varbūt arī dekoltē. Ja ir liekais svars, tad tas varbūt viņam traucē.
05.06.2017 17:03 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
labāku un sirsnīgāku cilvēku par mani neesot saticis. Šāda attieksme man jauc galvu-saka vienu, ka tikai draugi, bet reizēm komplimenti un uzvedība ir līdzīga tādam, kas gribētu kaut ko no manis. 

Tāds "labāku un sirsnīgāku cilvēku neesmu saticis" nebūt nenozīmē pretējā dzimuma vērsts kompliments. Tāpat kā sievietēm vienkārši draugi vīrieši ir labi un sirsnīgi, bet iekāres nav nekādas, tā arī visu mūžu var palikt tikai draugi. Šeit jau laikam tas pats- tu esi labs cilvēks, bet kā sievieti gultā tevi neredz. Es domāju, ka šādas attiecības var nebūt labas tavai pašapziņai. Tiecies ar kādu, kam tu esi pietiekoši izskatīga.
05.06.2017 16:58 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Viņam viņa ir kā čoms. Kā sieviete nesaista, jo nav viņa tips.
Savācies un aizmirsti par viņu.
05.06.2017 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man nav skaidrs kāpēc vīrietis grib ar Tevi pavadīt tik daudz laika kopā ja viņam vispār nav nekādu tālāku nolūku... Dīvains cilvēks. Tavā vietā es godīgi pateiktu, ka tādas attiecības beidz mani nost līdz ar to kontakts jāpārtrauc.
05.06.2017 15:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Galvenais, ka nevajag attaisnot viņa rīcības un meklēt tur kaut ko, kā tur nav. :-)
05.06.2017 15:44 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Pati jau lieliski aprakstīji un apzinies, ka šādas attiecības nenāk tev par labu. Nu vismaz šobrīd noteikti.
05.06.2017 12:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Gadās, ka vēlāk ''pārbaudot'' attiecībām, saproti, ka nekā tur nebija. :-)
04.06.2017 20:14 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Piekritu Zitas Tante!
04.06.2017 19:17 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Man bija šāda draudzība, kas pēc vairākiem gadiem un apstākļu sakritībām noveda pie lieli piebilst, īsām attiecībām, kas beidzās ar skandālu. Līdz tam es arī biju pamatīgi ieķērusies jau ilgu laiku, bet viņš nē, pēc tam gan visas jūtas bija kā aizslaucītas. Pēc tam gandrīz gadu nesazinājāmies, atskaitot dažas reizes, kad viņš man dzērumā piezvanīja vai kaut ko uzrakstīja. Man apnika, piekritu ar viņu satikties vēlreiz, visu izrunājām, salikām pa plauktiņiem, aizmirstot kādreizējo rūgtumu vai intimitāti un nu pamazām atjaunojam draudzību tajās sliedēs, kāda tā bija kādreiz. Kāpēc? Jo čalis ir foršs, mums ir daudz kopīga, un jauniegūtā saprašana par to, ka nekāda veida attiecības mums nav iespējamas, visu padara patīkami platonisku, lai neapdraudētu manas vai viņa tagadējās attiecības.
Vai šāda draudzība ir iespējama bez apdedzināšanās momenta? Diez vai... tāpēc vai nu mēģini un zaudē ātri visu, lai to varbūt pēc kāda laika atgūtu, vai arī paskaidrojot situāciju (nevis pazūdot) pārtrauc sazināties un ļauj ilgam laikam paiet, lai aizmirstu pavisam.
04.06.2017 17:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es vinu reali pasutitu dilles, pateiktu, ka so pseido draudzibu nevelos uzturet un negribu ar vinu nekada sakara jo tas ir parak sapigi.
04.06.2017 16:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
To, ka viņš pats nezin, ko vēlas, arī ir atzinis.

Ja to atzinis, tad nevajadzētu mānīt tevi. Nedaudz gan mēģini viņu attaisnot, jo ceri, ka tur kaut kas būs, kaut viņš pats norādījis uz to, ka nē. Tu dari sev pāri tikai.
04.06.2017 16:10 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2013
Viņš nav slikts cilvēks, ir atzinis savas kļūdas un uzņēmās vainu, kad runājām par to kas un kā, jo esot baidījies runāt ar mani par to visu, jo negribot pazaudēt pavisam. Protams, nav jau tīrākais eņģelis, ir arī savi mīnusi, kā visiem, bet nu par eksperimentētāju negribētos viņu saukt. To, ka viņš pats nezin, ko vēlas, arī ir atzinis. Viss būtu labi, ja nebūtu sākuši peldēt aicinājumi kaut kur doties.
Es šobrīd neattaisnoju viņa rīcību, vnk dodu jums plašāku ieskatu par ko viss grozās.
04.06.2017 14:09 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Viņi tikai draudzējas vai arī guļ kopā, bet attiecības neveido?

Eksperimentētāji parasti tikai draudzējas. Viņiem galvenais ieguvums ir tas, par ko uztraucas tēmas autore. Libido šādiem eksemplāriem parasti nav augsts, līdz ar to sekss vai nu ir 100% pēc iniciatīvas no sievietes puses, vai arī izpaliek pat šādā gadījumā. Protams, parasti ar to arī draudzība beidzas (ja vien sieviete nav totāla mazohiste), taču viņus tas īpaši neuztrauc, jo pie apvāršņa parasti jau ir cita, kurai ir interese dabūt minēto personu sev.
04.06.2017 12:44 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Viņi tikai draudzējas vai arī guļ kopā, bet attiecības neveido?
04.06.2017 12:22 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
brīnos, ka 30 gados ir laiks tā ņemties

Kas tur ko brīnīties. Attiecību nav, brīvs laiks ir, tad nu iedomājas sevi par guru un veic sociālos eksperimentus.
Kādreiz senos laikos iekš oho.lv tādi eksperimentatori pat uzrakstīja apcerējumu "Oho meitenes".
04.06.2017 12:22 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Kas ir šī konkrētā tēma, kuru varētu pārzināt labāk par citiem?

Vīrieši, kas 30 gados ir brīvi, un kurus sievietes ar dažādiem līdzekļiem cer ielikt noteiktos sev pieņemamos rāmjos. Ticiet man - tas nav to pūļu vērts.
04.06.2017 12:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
little-may
Tas ir ok, ja vīrieši, kas nav un nebūs Tavi romantiskie partneri, Tavā klātbūtnē jūtas labi.
.
BET tas nav forši Tev pašai, ja tikai vienu, kurš ir un paliks Tev tikai draugs, Tu aplaimo ar savu, kā paulalala saka, pozitīvo enerģiju.
.
Staro ne tikai viņam. ;) Ja Tev ir potenciāls būt par sauli, tad dod siltumu visiem bez izšķirības, ne tikai izredzētajam, kas tāpat to nenovērtē. ;) :)
04.06.2017 12:18 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
v35 - jauki, tomēr saņēmies :D
losis, jo bļin...manam sadistam knapi 20 bija!!! un tur tā kā nav brīnums, ka taustās pa dzīvi :D es vnk brīnos, ka 30 gados ir laiks tā ņemties.....
04.06.2017 12:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kas ir šī konkrētā tēma, kuru varētu pārzināt labāk par citiem? :D Šī tēma kaut kādas īpašas zināšanas prasa? :D
04.06.2017 12:16 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
tu jau esi parādījis to, ka tev neiebraukt šajā tēmā

Wow, atradusies eksperte. Man ir aizdomas, ka konkrēto tēmu pārzinu labāk par Tevi.
04.06.2017 12:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits