Figūra

 
Reitings 13
Reģ: 27.05.2017
Sveiki
Pienākusi vasara un ikdienas drēbju kārta palikusi mazāka. Aizvien vairāk kļūst redzamāks mans ļumīgais vēders. Apriebies katru vasaru pludmalē justies nedaudz kompleksainam par savu figūru.
Kāda no šejienietēm varētu man ieteikt tiešām labu un tikpat svarīgi nedārgu treneri, kurš man visu pastāstītu un iemācītu?
Uzreiz varu teikt, ka nevaru atļauties maksāt par sporta klubu un trenera pakalpojumiem katrā treniņā. Un 15eur par nodarbību (tuvākajā klubā treneris tik prasa) manuprāt ir kosmoss, vai arī tikai man tā šķiet?
Apsveru iespējas vingrot mājās, bet to cik tas būs efektīvi un ieteicams vēlētos dzirdēt no kompotenta trenera.
Paldies!
02.06.2017 09:53 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Vingro cik gribi, bet sāc pareizi ēst un dzert...
08.06.2017 10:36 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Beibe.Marta
Tu konkrēti ieteici sākt skriet, jā. Nevis sākt iet un kāpināt tempu. ;) Es to saku no tā,ko gana daudz esmu redzējusi un ārsti arī par to ir ļoti "priecīgi", ka cilvēki, kas neko daudz nemāk, bet tad izdomā - skrien taču visi, easy. kas tur ko nemācēt un kas tur varētu būt slikts.
Gan apavi, gan segums, gan tehnika, gan iesildīšanās. Un pat ar to visu - sākumā nesākt ar skriešanu.
08.06.2017 10:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kakis
Ta rakstiju jo kautka automatiski pienemu, ka cilveki nav mulki, tiem piemit common sense un nesaks uzreiz ar piecu km skrejienu. Nee nu ja ta dara, tad tiesam labak maksat trenerim ja pats neko nejedz ne saprast, ne izdomat.
P.s. man nav naida prer treneriem.
Alfa Omego
Taisniba protams, bet ne viennozimiga. Periodos kad regulari skrienu, es varu est ko gribu un cik gribu, man svars kust kaa sniegs pavasari. Daudz atkarigs no kermena tipa (mesomorfs, endomorfs un vel viens kuram nosaukumu neatceros uz sitienu). Esmu mesomorfs, man svars atri nak klat, bet loti, loti atni nak nost pat no mazakakam pozitivajam izmainam edienkartee. Ja vel sportoju,varu est "cielavinu" tris reiz diena, bet svars nak nost loti viegli un atri.
Viss nav tik vienkarsi,visiem nav viena un taa pati teorija, bet tk zon tie kuri tiesam par to padzilinati interesejas. Es nesaku, ka tu to nedari. Es runaju visparinati.
08.06.2017 10:56 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Beibe Marta, un tomēr vairumam tā nav, ka var ēst visu bez limita un pasportot un viss tāpat kūst. Ne velti saka ka uztrurs ir 70% un sports 30% rezultāts. Tam es piekrītu pēc savas pieredzes, jo arī diezgan daudz kustos, un tomēr lai svars būtu tas kādam jābūt uz manu augumu, man jāierobežo savi uztura paradumi.
Bieži uzsākot skriet rodas velmē pēc cukura, saldumiem un lielākām porcijām. Pazīstu vairākas sievietes kas ļoti aktīvi skrien bet ir ar sliktu figūru.
08.06.2017 11:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
XZY
Bet es jau par to runaju, katram savs kermena tips, sava kermena tipa ipatnibas un katram viss notiek savadak. Es vienkarsi mineju par vienu no tipiem, sevi liekot kaa piemeru. Ar to velos paradit, ka visiem zinama teorija nav akmenii kalta. Ir jameklee sikaka informacija. Laika kad pieejams internets, tas ir salidzinosi viegli un pat aizraujosi.
08.06.2017 11:14 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Izklausās pēc Kabana reklāmas

Kā izlasīju un pēc Kabana "PM" - skaaaaidrs viss :-D
Beibe.Marta - piemēram, mani skriet nepiespiestu, jo nepatīk, liekas garlaicīgi. Piekrītu visam pārējam :-) Man galvenais ir nodarboties ar prieku + sabalansēt pārtiku.
08.06.2017 11:24 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tiešām kabana pašreklāma :-D
08.06.2017 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Neee nu man jau patik ka esu tik populars .. paldies jums par to...
08.06.2017 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits