Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik labā formā esat?

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Saka, ka vislabākajā formā cilvēks parasti ir beidzot vidusskolu. Domāju tieši fizisko formu. Un tad ir divi scenāriji. Viens, ka cilvēks palaižas un jau ap 30 ir bezformā. Vai otrs, kas turpina vai beidzot pa īstam saprot sporta nozīmi un uztur savu labāko iespējamo formu arī lielākā vecumā.
Kurš scenārijs esat jūs?
Vai šobrīd jums ir labāka forma nekā vidusskolā?
Vairāk interesē tieši sievietes jau pēc 30 kā es
28.03.2017 08:26 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
skolas salidojumi jārīko vasarā pie ezera.
30.03.2017 23:13 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja jau tēma aizgājusi par skolas sportu..
Skolā man sports nepatika. Pamatskolā bieži sporta nodarbības notika zālē, kur bija maz vietas un ventilācija praktiski nebija. Vidusskolā atkal zāle bija liela, vieta daudz, bet uz 30 meitenēm bija viena duša un 10 minūšu starpbrīdis starp sportu un nākamo stundu. Reāli nemaz nebija vēlme iet, jo jau pirms nodarbības zināji, ka nākamo kavēsi.
30.03.2017 22:37 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tad tas vairs nebūs tik iespaidīgi
30.03.2017 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nu nu, šonedēļas biegās sola pat +17
30.03.2017 22:34 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es visu laiku atskatos uz džekiem apspīlētos tkreklos, ir tik reāli auksts vēl ārā priekš tkrekliem!
30.03.2017 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Esu ļoti seksapīli labā formā... dupsis smuks, krūtaļa seksīgi izceļas piepīlētā t-kreklā, plati pleci... sieviets bieži atskatās kad eju pa ielu....
30.03.2017 22:24 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Jaunie nemaz tik ļoti neskrien uz to skolu, ne atalgojums adekvāts, ne prestižs profesijai kā tādai mūsu valstī, jāspēj savākt klase utt., visi arī to nevar, bet lai piesaistītu jaunos, ar mīlestību pret bērniem vien nepietiek.
29.03.2017 17:20 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Cilvēkus nosaukt par "sūdi" ir diezgan spēcīgi Catana. Cerams, ka neesi pasniedzēja :D
29.03.2017 16:42 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Jaunie pedagogi ir piemērs tam, ka var domāt citādāk.

Nu tā ar nav :D Ir zelts starp vecajiem un ir sūdi, ko es nenovēlētu nevienam bērnam starp topošajiem. Reiz kādā kursā mēģināju "pārliecināt" kādu topošo skolotāju, ka ideja, ka skolotājs kontrolē klasi un skolēniem ir jādara viss, ko viņa saka, galīgi neko nedod kā vien, varbūt, izpildītu uzdevumu. To kas nāk līdzi - atbildība, lemtspēja, sadarbība, sevis apzināšana, izvērtēšana - viss pazūd. Un tas ir tas, kas šī brīža skolēniem trūkst. Viņi neuzņemas atbildību par savām mācībām. ("Jūs neteicāt, ka "šis" vārdiņš būs jāzin.")
29.03.2017 16:39 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Vispār augstskolās, manuprāt, ir daudz, daudz lielāks bardaks un nesakārtotība, gan programmās, gan līmenī u.c.
29.03.2017 16:05 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ne jau atzīmēm būtu jāmotivē bērni. :-/
Bet izglītības sistēma mainīsies, jā, man šķiet, ka būs pat ļoti labi! Jaunie pedagogi ir piemērs tam, ka var domāt citādāk. (l)
29.03.2017 15:25 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Katra prieksmetaa var atrast kaut ko, kas ne tik loti iet pie sirds. Taapat kaa dziivee. Uzskatu, ka atziimes ir jaaliek un tas ir normaali, ka kaadam kaut kas padodas labaak, kaut kas sliktaak. Nedomaaju, ka vienmeer visu
jaapiemeero katram individuaali, jo dziivee taa nekad nebuus un skola, manupraat, ir taada kaa sagatavoshana reaalajai dziivei, kas iemaaca discipliinu, darbu, gruutiibu paarvareeshanu etc.
Un neciena no skolotaaju puses nav norma, principaa nekad ar taadu neesmu saskaarusies. Nu kaut kaadaas situaacijaas varbuut kaa beernam ir bijis aizvainojums par kaut ko, bet atkal tas noruuda un iemaaca kaut ko.
Manupraat, tiem, kas uzskata, ka kaads nemitiigi viniem dara paari, jaapaanalizee pashiem sevi)
Konkurence vienmeer un visur ir bijusi, kaa to uztver, katram no pasha atkariigs, man patiik konkureet, bet citiem varbuut jaasaprot, ka konkurencei jaabuut tikai un vieniigi ar sevi.
29.03.2017 15:17 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
stiprais_dzimums
BET berns jau to nesaprot, vinjiem ta liekas kaa norma.

Bērni lieliski saprot, kas ir normāli un kas nav, tāpat ir priekšstats par to kā būtu jāstrādā ar bērniem, kāda izturēšanās nav pieņemama utt. Es, piem., zinu kāda ir katra skolotāja un zinu pat kuri vecāki neadekvāti izturās pret saviem bērniem, jo manējie man pastāsta. Priekš tā ir vnk jārunā ar saviem bērniem un jāmāca viņiem attiecības un viss pārējais.
29.03.2017 14:18 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Beibe.Marta, perfekta bilde, tā tas ir! :D
29.03.2017 14:13 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Jautri palasiit :-D diemzhel, liela vaina ir ari vecakos , netikai skolotajos. Vecaki citreiz ir tiesi tik pat neadekvari un neiecietigi. Lielu dalju no skolotajiem vajadzetu atlaist, citreiz, aizbraucot uz laukiem, satieku kadu no skolotajiem un vini nak , sveicinas, grib runaties..man daudzus no viniem pat sveicinat negribas, tadus cilvekus nedrikst laist berniem klat. BET berns jau to nesaprot, vinjiem ta liekas kaa norma.
29.03.2017 14:11 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Manuprāt, ir diezgan neapdomīgi piesaukt citas valsts modeli un paziņot, ja kopēsim viņus, viss attīstīsies. Mums ir cita valsts, cita ekonomika un cits līmenis. Nu postulē, ka mācīsim tagad pēc jaunajiem standartiem bērnus tā, lai viņi galvenais ir laimīgi, pabeidzot skolu. Somijā, pabeidz skolu, tev ir lielākajā daļā gadījumu garantēta darba vieta, var skraidīt pārgājienos, tam ir nauda, laiks un visi līdzekļi. Protams, ka ir labas lietas, ko var paņemt, bet ne jau akli domāt, ka izglītība ir atrauta no visa pārējā. Tas viss ir komplektā. Nu kā var būt mērķis, laimīgs, starojošs skolēns, ja viņam mājās ēst nav ko vai tie dzīves apstākļi ir tādi, kādi tie ir.
29.03.2017 14:10 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Par to konkurenci piekriitu. Atceros, ka mans teevs vienmer tads bija. Uzspieda konoreet ar citiem pilniigi nevajadziigaas lietaas. Atceros, ka liku tiesiibas un kaiminjieme tajaa pashaa laikaa lika, vins visu laiku jautaja vinai cik vina talu tikusi un mudinaja mani nolikt aatraak kaa vinja. Atceros, ka teicu, ka man pilnigi vienalga ko taa kaiminjiene dara un cik atri liek tiesibas, skandaals pa visu maaju :D un tas ir tikai viens no daudzajiem piemeriem.
Taa muuzhiigaa salidzinasha ar citiem, nav brinums, ka apkart tik daudz kompleksainu un neparliecinatu cilveku
29.03.2017 14:02 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Skumji, ka jums ir bijuši tādi skolotāji un tādi vecāki. Acīmredzot mana pirmklasniece prot vairāk nekā cits vidusskolā ejot...
29.03.2017 13:54 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Lasot iepirkš rakstīto, es prezumēju, ka jums liekas, ka tā netiktu aizskartas kāda jūtas vai kādam tiktu aiztaupīti pārdzīvojumi par to, ka nespēj dabūt tādu atzīmi kā citi.
Ko lai saka - audziniet vien savus memļakus, pārlieciet atbildību uz skolotājiem, pazeminiet prasības tā vietā, lai kļūtu stiprāki, veidojiet safe spaces tā vietā, lai iemācītos tikt galā ar emocionālu spiedienu...

Es tūlīt atkal padalīšos savā pieredzē un iemetīšu akmeni Latvijas dārziņā. :-D
Esmu izgājusi cauri Latvijas skolu sistēmai, mācījos gana prestižā ģimnāzijā, dabūju labus līmeņus eksāmenos. Ko es uzskatu par Latvijas skolu sistēmu kopumā? Ka tā ir personību kropļojoša un kompleksus iedzenoša. Un pirms kāds sāk bļaut par to, ka es nepanesu kritiku - esmu beigusi vairākas top augstskolas pasaulē ar ļoti augstām prasībām, kur ne ar vienu neauklējas, kritika ir atklāta, tās ir daudz. Tomēr tā neizpaužas tādā veidā, kādā tā izpaužas Latvijā. Neesmu trausla sniegpārsliņa, kura nepanes kritiku, bet kritikai jāpalīdz augt, nevis jābūt pazemojošai.
Latvijas skolās bija normāli teikt tādas frāzes kā - tu jau neko nesasniegsi, tu jau nenoliksi nevienu eksāmenu, kāpēc tu nevari sportā būt tik labs kā Anniņa, tu esi pilnīgs analfabēts (kad cilvēks nesaprot kaut ko), neesi tāds tizlenis utt. Skolotāji vairākums iedzen bailes, varbūt baiļu motivētu respektu, reti kurš cenšās būt draudzīgs. Visu laiku tiek veicināta kauninoša konkurence, kaut vai tagad eksistējošā sistēma, ka vecākiem sistēmā rādās ar sarkanu, ka bērna atzīme klasē ir zem vidējā. :-D Man tas liekas kaut kāds murgs.
Salīdzināsim ar Somiju - valsti, kur ir vislabākā izglītības sistēma pasaulē. Pirmos sešus skolas gadus atzīmes neliek vispār. Skolotāji nevis iebiedē, bet ir draudzīgi, veicina interesi. Ir tikai viens standarta tests, kurš jāliek 16 gadu vecumā. Visi bērni, neatkarīgi no spējām, mācās kopā. Ja bērnam nepieciešama papildus palīdzība, to nodrošina. Skolotājiem ir tikai plašas vadlīnijas, var paši domāt papildus metodes, mācīt papildus lietas.
Rezultāts? Atšķirība starp studentu līmeņiem zināšanu ziņā ir vismazākā pasaulē. 93% somu pabeidz vidusskolu. Somi visu laiku dominē, vai ir tuvu augšgalam starptautiskos testos teksta izpratnē, matemātikā un zinātnē.
29.03.2017 13:54 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Tagad sakas maratonu laiks, visi tik skandina, lai iesildamies, neskrienam nesagatavojusies. Kapec tas pats neattiecas uz berniem? Atceros kaa man skolaa pec krosa slikti palika un skolotaja vel uzbljaava, kapec kartigi neiesildijos. It kaa es tolaik buutu zinajusi, ka tas jadara un kaa? Muus vnk vienaa dienaa izdzina aaraa un nostadija fakta prieksaa- tagad jaaskrien
29.03.2017 13:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!