Motivācijas deva tievēt gribetājām

 
Reitings 171
Reģ: 22.10.2013
Iedvesmojos no tepat esošajam grupām, zinu ka jau bijušas daudz tādas, lūdzu nenosodiet mani par to, ka izveidoju vēl vienu. Personīgi man, no kaut vai tepat aktuālas tēmas - Motivacija cita citai, likās viss saputrots un īsti nebij skaidrs pie kuras grupas tad beigu beigās var pievienoties vēl, bet nu labi , stāsts nav par to!
Tā kā man ir ļoti liela motivacija un gribasspēks, tad gribēju arī padalīties ar to ar citām meitenēm. Pati esmu 19 gadus jauna, mans mērķis ir nomest 10-20 kg +, esmu divus gadus nolaidusi sevi, bet gribu uzlabot savu ķermeni.(l)
Parasti visas apņemās visu lieko nomest līdz vasarai, vēl ir palikuši divi mēneši un ir pēdējais laiks sākt kaut ko darīt lietas labā. Tāpēc gribu izveidot whatsapp grupiņu tām, kurām tiešām ir liels un grūts mērķis - 10 un vairāk kg, jo es zinu cik tas ir grūti nomest daudz liekos kg. Bet meitenes, ir jāsporto un jāed veselīgi ne tikai līdz sasniedz savu mērķi, bet arī pēc tam , jo mēs taču gribam izskatīties skaistas, nevis atkal pieņemties svarā!(l)
Piedavāju dalīties ar motivāciju, ar padomiem , sasniegumiem, bildēm un receptēm. Pierādit sev, ka vari visu, jo meitenes MĒS TO VARAM! 8-) Ir ideja arī veidot tikšanās un dalīties ar saviem panākumiem ( bet to varam izrunāt grupiņā). Neļausim viena otrai padoties, un iesim pretī grutībām, lai cik arī grūti nebūtu!
Veidošu grupiņu līdz 10 cilvēkiem, lai nebūtu grūti izsekot kad un ko kura rakstījusi.
Netiks pievienoti troļļi un citas apšaubāmas personas.
Numurs netiks dots, kādam citam.
Meitenēm,kurām tiešam ir liels mērķis - 10 un vairāk kg.
Varbūt ari ir kāda , kura nevēlas dalities ar numuru savu, var droši ari rakstit man tapat tepat, dalisimies savos panākumos.
Galvenais ir nepadoties un iet uz savu mērķi !(l)
25.03.2017 18:19 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Yes, trīsciparu skaitlis!!!
Ar ģimenes dakteri ierunājos, bet viņa tik pateica, kas jādara - nekādas limonādes, vairāk dārzeņus un tādā stilā... Tagad plānojam abi ae vīru pie uztura speciālista doties.
Es jau daudz zinu, bet šobrīd ir tā, kā nekad dzīvē - riebjos sev, ir grūti, bet tanī pat laikā tas mani neietekmē - ne motivācija, ne gribasspēks, ne varēšana.
Piem, esmu nopirkusi bērzu sulu, jo to, kā garšo ūdens - esmu jau aizmirsusi... pērn katru dienu izdzēru vismaz 2l, bet šogad kā 5l nopirkti, tā veselu nedēļu jau stāv nedzerti...
26.03.2017 20:33 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Robīte, pamēgini ūdenim pieškirt garšu- kādu augli pieliec (vislabāk citronu ja garšo).
26.03.2017 20:43 |
 
Reitings 22
Reģ: 25.04.2016
Gaidu pievienošanos grupā(l)
26.03.2017 20:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Robīte, varbūt vērts drusku sākt ar kaloriju ierobežošanu? Noskaidro kādu daudzumu pašlaik tu uzņem dienā balstoties pēc svara un garuma, tad aprēķini cik tev ir jāēd dienā lai lēnām nāktu nost.
Lēnām izmainot uzturu un daudzumus, organismam būs vieglāk pierast un bada sajūtai arī nevajadzētu būt.
Ātri tas viss protams nenāks nost, bet lēnām ar maziem solīšiem būtu pat stabilāk. :)
26.03.2017 20:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tiešām.. cik Tu tagad apēd? Varbūt liekas, ka neko daudz, bet patiesībā savācas. Sāc ar to - aizvieto produktus, nu jānāk nost lēnā garā visam
26.03.2017 20:57 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Pievienoties nevēlos(s)
Bet...varu padalīties pieredzē. Kopš 16.janvāra esmu krasi mainījusi savus ēšanas paradumus. Esmu atteikusies no tik daudz kā...Jā,sākums bija grūts,bet es ļoti lepojos ar sevi. Uz doto brīdi ir -13.2kg.
Ja pirms laika es knapi līdu uz 5.stāvu,tad tagad uzbizoju vienā paņēmienā. Daudz staigāju. Drīz sākšu braukt ar velo. Es jūtu- šis ir mans gads!(l)
Ja runājam par ēšanu,tad esmu izslëgusi visus saldumus,kartupeĺus,maizi utt. Ikdienā èdu daudz dārzeņus,vistu,lasi,augĺus(bet dienas pirmajā pusē),riekstus,brūnos rīsus,pērļu grūbas.
Ļoti skatos cukura daudzumu produktos.
Kopumā esmu lepna par sevi!(l)
26.03.2017 21:08 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Ēdu mazās porcijās. 4-6 reizes dienā.
Tīru h2o izdzeru ap 2-2.5litri. Zaļo tēju ap litru.
26.03.2017 21:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jānoskaidro pašai kurus produktus ikdienā visvairāk lieto ar lielu kaloriju daudzumu. Tos nevajag obligāti pārtraukt pilnībā lietot, bet vienkārši censties samazināt apēsto daudzumu dienā. Apņēmību tas prasa, bet ar laiku rodas pieradums skaitīt kalorijas un tas paliek par pašsaprotamu darbību. Ar sportošanu man vismaz ir grūtāk saņemties un prasa daudz lielāku piepūli lai tik pieceltos un darītu. :D
Tu to vari Robīte! Mēs tevi atbalstīsim! :)
26.03.2017 21:11 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Jāuztaisa diskusija - Resnā Robīte top skaista:-D
Varēs mani atbalstīt, lamāt, slavēt un visas citas emocijas dot :-D
Kā ea gribētu tikt kādā šovā vai pie kāda trenera tā kā projektā - viņš strādā ar mani, es daru visu, ko liek, kaut vai visādas bildes.. Nu un beigās ir slava viņam un es tieva :-D
26.03.2017 21:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, mēs Tevi atbalstām un palīdzam!!! Go, go, go
26.03.2017 21:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Oi tie šovi parasti ir ļoti iespaidīgi, bet tajā pašā laikā tu tiec badināts + nodzīts kā zirgs. Rezultātā iedzīvojies veselības problēmās un ātri vien tas svars var atnākt atpakaļ. Lēnām un stabili pie taviem cipariem būtu piemērotāk, jo tu lēnām pielāgotos, pierastu un ar laiku pati spētu izdarīt labākas izvēles ēdiena ziņā.
Sāc ar mazumiņu. Noskaidro cik tu dienā apēd, noskaidro kaloriju skaitu produktos kurus lieto un sāc apzināties tos ciparus. Uzstādi sev mazus mērķīšus katrai dienai, vienalga kāds. Ja tu to dienu izturēsi konkrēto mērķi, tas jau būs sasniegums un varēsi priecāties par to, ja arī neizturēsi, tad vienmēr būs nākamā diena ar jaunu mērķi un iespēju to pievarēt. Vai tie mērķi būtu saistīti ar ēdiena ierobežošanu(saldumiem, gaļām,taukiem, utt.) vai arī mazas sportiskas aktivitātes.
26.03.2017 21:31 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es dienā apēdu tik, cik daža drosvien nedēļā....(t):-/
Pagaidām ir tā, ka es nevaru iesākt - es nemāku paskaidrot. Tā pati bērzu sula - nopirku, bet nav izdzerta neviena mute, kaut gan es māku ūdeni dzert diezgan daudz.
26.03.2017 21:41 |
 
Reitings 98
Reģ: 07.11.2016
āā. muļķe :-D steigā, lai nenokavētu tievētāju grupiņas dibināšanu pieteicos ne tur. :-D esmu no neīstās sērijas. Manā vietā var cita pieteikties, ja vēl ņem. :-)
27.03.2017 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Katram pašam ir jāatrod sava motivācija, otrs to nevar iedot.
Tas, kas man palīdzēja pēc dzemdībām notievēt, atteicos no visiem ātrajiem ogļhidrātiem, saldinātajiem dzērieniem, miltu izstrādājumiem un neveselīgajām uzkodām. Neēdu neko ceptu, beidzot iegādājos tvaika katlu, nu un, protams, dzēru daudz ūdens. Nekā sarežģīta, un badā arī nebiju.
27.03.2017 18:41 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Robīte, ko tieši Tu ikdienā ēd? :) Kas ir Tava iecienītākā rimčika nodaļa? :)
27.03.2017 19:02 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
KristīnA! tev PM :)
27.03.2017 20:46 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Robīte, cik es tevi te cosmo atceros, tu jau sen, sen atpakaļ visu laiku periodiski saņēmies un atkal atmeti visam ar roku. Tev trūkst motivācijas, plus, šķiet, tu gribi, lai tev visu pasaka priekšā.
Man ļoti patika ideja par diskusiju, kur atskaities! Vari iedomāties, kas tā būtu par motivāciju :-O
27.03.2017 21:38 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nerātnā, pirmkārt, nepareizi ēdu... vīrs nav mājās darba dienās, tad silto netaisu, bet visu laiku grābājos. Vēlu ēdu, lai gan to vīrs neļauj un nu jau vairs neēdu.
Brīvs laiks daudz, bet nu jau silts, tad ejam laukā 2x dienā un mazliet vairāk dienu sanāk aizpildīt...
Mīļākās lietas ir saldumi, čipsi. Un daaaaaudz. Nevaru apēst 1 tāfelīti, apēdas šokolāde visa. Maizītes brokastīs varu apēst 5 un vairāk. Īsāk sakot, grābājos - apēdu biezpiena sieriņu, kaut nemaz negribas - atveru ledusskapi un vnk paņemu. Bulciņas apēst varu 4 sāļās un 4 saldas pa virsu...
27.03.2017 21:39 |
 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Robīte, saņemies! Galvenais ir iesākt un vislielākā motivācija radīsies, kad ieraudzīsi pozitīvas izmaiņas uz svariem! Vismaz mani tas motivē un ierauj tādā kā azartā! Ko varu ieteikt - nosveries, nomēries, un pieraksti! Izveido tabuliņu un katru nedēļu konkrētā dienā ieraksti rezultātus. Tā Tu redzēsi progresu - un ja cipari samazinās, tā ir ļoooooti patīkama sajūta! Lai izdodas! :-)
27.03.2017 21:48 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Feline, tieši tā, cīnos jau visu dzīvi, ir gājis visādi, arī krietni labi, bet nu jā - tā sr nekur neesmu tikusi :-/
un šoreiz ir tā, kā nekad dzīvē nav bijis - pat nevaru iesākt diētu, nav tas gribasspēks un motivācija, kaut gan ar galvu es saprotu, cik traki ir un cik ļoti sev nepatīku, bet ar to laikam par.maz...(e):-/
Iespējāms, esmu iesūnojusi mājas dzīvē, jo nekur daudz jau nav jāiet, vīrs vienalga mīl un dievina, varbūt tur tā vaina!? Nezinu!
Esmu dusmīga uz sevi, tādas emocijas tiešām nekad dzīvē līdz šim nav piedzīvotas.
27.03.2017 21:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!