Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma attiecībās. Šķirties?

 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Saņēmos un nolēmu uzrakstīt.
Domāju tuvākajā laikā šķirties no drauga. Kopā esam 6 gadus, dzīvojam arī kopā.
Neteikšu, ka mans draugs vienmēr ir bijis labs pret mani, bet viena lieta man liek aiziet no viņa - viņa citas sievietes.
Jau agrāk mums bija strīdi, par to ka vins nevarēja pārtraukt saraksti ar bijušajām. Viņš visu slēpa - mainīja vārdus, izlogojās no Facebook utt. lai tik turpinātu sarakstes pa kluso. Pēc pēdējā strīda par sarakstēm (par kurām 2016 gada pārsvara bija miers) viņš kādā vakara bāra iepazina jaunu sievieti un ar viņu pa kluso sarakstījas, WhatsApp kopēja numusu lai es neredzētu kontaktos, ja nu es paņemu telefonu tapat utt. Šito uzzinaju un gandrīz izšķīramies...apsolīja ka ta vairak nebūs un visu sāksim no gala. Tagad jau otro reizi redzu ka kaut ko slepj telefonā un ziniet (man pie vienas vietas, ka tā nevar darīt) paskatījos viņa telefonā un tiesam tur atkal bija saglabāts tas pats numurs (zinu ka ta ir ta sieviete). Domāju pagaidīt drusku lai emocijas pāriet, netaisīt kašķi un tad kaut kad pēc 2 dienām pateikt lai izvācas un viss. Mēs iepriekšēja reizē sarunajam ka viņš izvāksies un es palikšu ja vēlreiz kaut kas tāds būs.
Viss vispār norāda, ka es šim cilvēkam nevar uzticēties, kad es jautaju kapēc saraksties ar jaunu, viņš teica ka tapēc jo mums ir problēma attiecībās un ja nav problēmu tad viņš nesarakstīsies. Bērnudārzs....
Viņš saka, ka neko nevar darīt ka viņa uzmācas viņam jo viņa visu laiku grib zināt vai mums attiecībās iet labi lai paželotu viņu, nabadziņu. Viņš saka ka nevar ignorēt, jo tas esot nepieklajīgi...bet pret mani, vai tas ir pieklajīgi?
Ja ir problēma attiecībās, varētu izrunāt. Bet man liekas ka tā pa kluso sarakstīšanās nekad nebeigsies, tas būs vienmēr. Pats pretīgakais ir ja es viņam godīgi pajautaju (toreiz 1 reizi) vai viņš ir iepazinies ar citu viņš sāk bļaut ko es te sadomajos, vispār ko es te tik sadomājos....taisnojās visādi, kamēr beigas pateica ka JĀ ir cita. Sākumā nostadīja mani stulbenes vietā.
Es varu tikai pateikt vienu, ka tādu saraksti, īpaši slēpšanu es nekad nepieņemšu.
Negribu tagad lai mani te noniecina ar komentāriem, ka mana vaina (kā tas te citām notiek) utt. Gribu rīkoties pareizi, nevis uz ātro emociju rezultatā. Jūs pamestu tadu cilvēku? Kā jūs reaģētu?
Neaizmirsīsim ka visiem ir dazadi viedokļi. Varbūt daudzam ir vienalga ar ko vīrietis sarakstās.
03.03.2017 15:24 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Meitene, kad tu pazaudēji savu pašcieņu? Jau pēc pirmās sievietes? Vai tikai pēc otrās?
05.03.2017 01:23 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.03.2017
Man pašai tas liekas nepieņemami.
Ja esi kopā ar vienu cilvēku, tad arī esi.
Vai esat runājuši kāpēc viņš tā dara? Ja cilvēks tā dara, tad jautājums, kas viņu neapmierina tagadējās attiecībās. Varbūt ir iestājusies rutīna.
Bet varbūt vienkārši tā ir cilvēka daba - ar vienu nepietiek.
Galvenais cieni sevi, nemoci sevi. Mēs esam vienas un unikālas - ja nemāk to novērtēt, tad tas nav mūsu vērts.
Lai izdodas! Varbūt sanāks tomēr atrisināt :-)
04.03.2017 09:07 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Ko tu vēl ar viņu kopā dari? Kaut ko slēpj kā mazs bērns, tad vēl cenšas iestāstīt, ka problēma tevī, kad tev kaut kas izliekas, cenšas tādā veidā pataisīt par stulbu. Kur vispār prāts vazāties vienam pa klubiem un atrast kādu beibi ar kuru vēl apmainīties ar numuriem. Goda vārds es tādam uzšautu un pagrieztos un aizietu. Kam tev čakarēt prātu sev? Atkratīsies no tāda un varēsi mierīgi uzelpot. Man nepatiktu, ka mani muļķo un melo acīs skatīdamies. Un neesi naiva, tādi nemainās. Es ar aizgāju no tādām attiecībām, kur 4 gadu laikā periodiski mainījās sievietes. Un tev būs tāpat, kad domāsi - kāda gan es biju muļķe!
04.03.2017 08:35 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Šādā situācijā (nav pirmā reize, łoti iespējams, ka ne pēdējā) es škirtos - neesmu cilvēks, kuram vajadzīga drāma privātajā dzīvē, jo problēmu tāpat pietiek.
03.03.2017 22:01 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Jūs pamestu tadu cilvēku?

Personigi es pat ar tadu kopa nekad nebutu bijusi, bet zel, ka tu esi tada situacija, pamestu nekavejoties un nogrieztu visus kontaktus ar vinu.
Vins izklausas pec neveiksminieka, nestabila un vaja cilveka. ;-)
03.03.2017 21:10 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nu un jā - ir jau atšķirība, kā komunicē.
Viens ir koleģiāli, paziņu lokāvai jau tuvu paziņu / draugu, kur arī intīmākas tēmas būtu ok un manī paniku neraisītu. Arī sarunas ar ex - ieturētas pieklājīgās, otras puses cieņu kā jaunajam partnerim neaizskarošās normās - ok.
Mana ex šī brīža dāma cēla traci, par to, ka mēs šad tad sazinājāmies. Ar ex taču nekādā gadījumā nevar runāt .. ne? Man arī sajūsmu neizraisītu, tomēr - vairāk kā 6 gadi kopā pavadīti, svešā valstī, ka tomēr satuvina vēl stiprāk. 2 mēnešus pēc mūsu šķiršanās nomira viņam tuvs cilvēks un es vnm biju viņa vienīgais puslīdz efektīvais emocionālais komforts (ne pirmās bēres tajos gados). Pluss vēl kkādas viņa mantas joprojām ir pie manis (šobrīd mīt aiz okeāna) un kaķis .. kurš - teorētiski - bija mūsu kopīgais un lielos izdevumus dalījām uz pusēm arī pēc tam. So - nu sanāca sazvanīties un pa starpai parunāt arī par to, cik savādi ir būt ar citiem cilvēkiem kopā un, protams, pieminēt arī jaukākas atmiņas. Tomēr - visiem viss skaidrs, attiecības ir beigušās un mājieni par to, cik tu tomēr biji labāks / - a par esošo, kas dara tā un šitā, nebija un - turpmākajā komunikācija - nebūs.
Kamēr viņš savai dāmai nevar pateikt, ka bija saruna ar mani, es savējam varu mierīgi. Zvanu vēsture nav jārevidē. Tāpat arī neiebilstu, ka viņš runā ar savām sieviešu kārtas paziņām / draudzenēm un ex. Viņš zina un saprot, ka viņa cieņu aizskarošas robežas nepārkāpšu, un tas ir abpusēji.
03.03.2017 21:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tacu kaitina tadi morali kropli, kas manipule ar otru! Nu vecit ja tev sudigi durvis vala un adjos amigos! Kapec jabut mazohistam? Kapec kjatere otra laiks? Jo ertak dzivot divata nevis vienam?
03.03.2017 20:44 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nu - man bija ļoti grūti pieņemt galīgo lēmumu par šķiršanos ... pieliku punktu 3 dienas pirms 6. jubilejas, bet tāpat vēl pāris mēnešus kopā nodzīvojām, ļāvu viņam pie sevis palikt :D
Tam pat nebija tik atklāta necieņa (kā autores gadījumā) par pamatu. Es neizturētu, ka mani par galīgu muļķi tur un melo. Meli, solījumu nepildīšana ilgtermiņā un sajūta ka uz viņu nevar paļauties piepildīja manu mēru .. par spīti mīlestībai. Sāp joprojām - vairāk kā gadu vēlāk. Un tomēr - dvēseliski esmu laimīgāka nekā pēdējos attiecību gadus un brīžiem šaustu sevi par to, ko ieguldīju attiecībās (gan emocionāli, gan materiāli). Otrreiz bail apdedzināties, bet kur ta' liksies. Šīs brūces apdzīs, būs vieta jaunām :D
03.03.2017 20:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013

nerātnā
Tas ir ok, esot attiecībās komunicēt ar pretējā dzimuma cilvēcīgu būtni par lietišķām, saimnieciskām, draudzīgām, hobiju, filozofiskām un citām tēmām, bet tas, ka dodas pie citiem gaudot par savu neizdevušos dzīvesbiedru, tas ir attiecību beigu sākums. Attiecību problēmas risina pašā pārī (nu, ok, pieaicina klāt kādu pāru terapeitu, ja ir tāda vajadzība), bet nav nekādas vajadzības meklēt mierinājumu pie bārā satiktiem bēdu stāstu uzklausī

Tiesi ta, seit ari skatama ta atskiriba. Un ir tik divaini lasit komentarus kutos kada sprauslaa, ka ir tacu normali, vina ta pat darot. Bet vai tiesam neprot saredzet shis atskiribas!?!
Tada sudzeshamas citai sievietei. Skaidrs, ka vinam patik but upurim. Gan jau ta otra smuki braukaa pa ausim.
Te jadoma vai nav ta, ka vins teste udenus. Un ja otra liksies gana laba, aizies.
03.03.2017 20:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
dr
Tu neatskir divus dazadus komunikacijas veidus ar bijushajiem. Autores gadijuma virietis praktiski sez uz diviem kresliem. Gribas vinam to pagatni tagadnee un tapat gribas ari to esoso.
Ir simts veidu lai atkratitos no nevelamas exenes ja vinam shamaa trauce, bet vins to nedara jo negrib. Un man absoluti nekrata cik labs cilveks exis bijis vai cik jauki paplapat un pasmieties. Kopa dzivo ar tagejo meiteni, kopiga nakotne visticamak ar. Ja vinam tas svarigi, ka vinam rup partneres labsajuta, vins partrauks. Jo, atkartosos, vinam tagadne svarigaka.
03.03.2017 20:32 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Es tavā vietā arī sāktu sarakstīties ar citiem un iet tikties ar viņiem. Domāju, ka man pat nebūtu sirdsapziņas pārmetumi, jo zinātu kādus stāstus viņš sacerēja priekš manis. Un tad paskatītos, kā viņš justos, ja viss būtu mainītās lomās. Izvērtētu situāciju un rīkotos tālāk.
Tas protams nav forši, bet iespējams cilvēkam kaut nedaudz kauns paliktu par to kā uzvedās.
03.03.2017 19:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man bijusi kolege sievietelabakos gados apprecejas pec 12 it kopdzives gadiem. Ne, ne stavokli nebija. Cits paris aizgaja beidzot lidz zagsam pec 18 it gadiem. Tadu un lidzigu paru ir samera daudz. Citi muzu nodzivo laulibu neregistrejot, nu un? Kur vinus var piespiest? Neviens.
03.03.2017 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
kāds attiecību ilgumam vispār sakars ar precēšanos... tu pat nezini - varbūt viņai tikai knapi 18.. tik agri tak nekādus īpašumus reāli nepirks, kam dalīt oficiāli mantu? :D
03.03.2017 19:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Te jau ir redzama attieksme - Tu esi problēmas sakne attiecībās, bet viņš tikai apbižotais, kurš meklē glābiņu prom no Tevis un gaida, kad Tu labosies.
ak jel....kas par murgu.
Ja kopa ir nemitigi slikti, nav tak piesiets neviens. Pasaule plasa un prieksu! Sieviete nav kaut kada verdzene kam jaizdaba kunga velmem.
03.03.2017 19:33 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Artemzija, es runāju in general. Es neesmu super rets gadījums. Ne visas grib precēties, tādēļ atļāvos pieķerties tevis teiktajam par to, kādēļ autore vēl 6 gadus ir draudzenes statusā. :-)
03.03.2017 19:25 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Fuij! Izklausās pēc pretīga manipulētāja. Šķiries un veidz vainot sevi un mūžīgi piedot. Nevar viņš tevi laimīgu darīt, tad lai netraucē to darīt citam.
03.03.2017 19:22 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es vispaar buushu muuzhiigaa vecmeita jo visas manas gjimenes sievietes vadaas peec shaada motto : Ja viirietis pusotra gada laikaa nebildina, tad jaashkiraas. :-D:-D:-D
03.03.2017 19:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tu esi atsevišķs gadījums, autore - cits. Es runāju par tendenci ilgtermiņā virzīt attiecības citā gulsnē.
03.03.2017 19:16 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu ko var pūderēt smadzenes par tām draudzeņu un bildināšanas būšanām. Ir cilvēki, kuriem negribas precēties (piemēram es). Nu nav visiem vienādas vēlmes, kur nu vēl vēlmes dzīvot pēc vieniem sabiedrībā it kā pieņemtiem standartiem. :-D
03.03.2017 19:06 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Viņš nedomā par neko nopietnu vēl. Viņš negribes vēl ilgi ģimeni. Pats to teica. Labi vispār ka neesam precējušies.
03.03.2017 18:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits