Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādā biroja strādājat?

 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Kādā birojā strādājat: savā kabinetā vai open space?
Gribētos saprast, vai vēl ir palikuši normāli biroji, kur katram ir sava privātā telpa vai visi tagad pārgājuši uz tiem briesmīgajiem atvērtā tipa birojiem? Pēdējos gados, kur tik neesmu strādājusi, visur ir šie atvērtā tipa biroji, kur ir milzu telpa ar daudz galdiem. Man tas ļoti nepatīk, man patīk privātā telpa, ok, nav obligāti būt vienai, tas jau būtu luksuss, bet nu kaut vai 2 vai maksimums 3 cilvēki telpā, bet ne jau 10.
10.02.2017 09:38 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Mēs kabinetā esam divas, katrai savs stūrīts.
10.02.2017 09:40 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
tagad saaku domaat un sapratu, ka visi ofisi bijushi open space, vienkarshi ieprieksheejaas darba vietaas tas taa nejuutaas, jo bijaam mazs kolektivs.. shajaa darba vietaa tas baigi juutas, jo esam daudz cilveki.. bish kaitina... ne tik daudz troksnis, jo pati esmu skalja, bet tas, ka vienam auksti, vienam karsti, vienam tas, otram tas un, kad ir bacilju sezona, viss lido, shkjist un brrrrr
10.02.2017 09:44 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mums ir dažāda izmēra kabineti, kuros sēž no 1-7 cilvēkiem. Mana kabineta sastāvs ir vairākkārt nomainījies un tagad ir tiešām visforšākais sastāvs, negribētu neko mainīt :)
Pavisam milzīgā tipa atvērtais birojs galīgi nepatiktu, bet nepatiktu arī sēdēt vienai vai divatā. Man svarīgi arī tas, lai neviens man nestaigā aiz muguras, t.i. aiz muguras ir tikai siena.
10.02.2017 09:44 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Esam 5 cilvēki telpā, man patīk. Nesen blakus kabinetā atbrīvojās vieta, kur ir tikai 2 cilvēkiem galdi, bet neviens no mūsējiem tur negribēja iet. Patīk plašums un izvietojums, jo galdi novietoti tā, ka neviens neredz cita cilvēka monitoru. Augšējā stāvā ar identisku platību un izvietojumu ir tas variants, kā tu minēji, telpa tur ir sadalīta vairākos mazos kabinetos pa 2 cilvēkiem. Bet tur ir tik šaurs, visiem grūtības apgriezties. Vienīgi tur ziemā ir ļoti silti, a pie mums vēss.
10.02.2017 09:45 |
 
Reitings 384
Reģ: 08.10.2010
Jā, tas, ka aiz muguras ir vēl 5 cilvēki, kas blenž tavā monitorā, tas ir vistracinošākais :'-(
10.02.2017 09:49 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Esam 4 meitenes kabinetā. Sadzīvojam ļoti labi :)
Tagad gaidu ar nepacietību jaunā darba uzsākšanas dienu, lai redzētu kā tur ies (l) Zinu tikai, ka būšu divatā ar jauno priekšnieku, tik nezinu vai vienā vai atsevišķos kabinetos :D
10.02.2017 09:52 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Pašreizējā darbavietā ir open space birojs, bet uzņēmuma starptautiskie informācijas aizsardzības standarti nosaka to, ka katram darbiniekam monitors ir ar skatu pret sienu, respektīvi, neviens ekrānā nevar lūrēt, un katra darbavieta no trim pusēm ir norobežota, sanāk praktiski kā pašam savs kabinetiņš :)
Tas, ka blakus ir cilvēki, mani netraucē, gluži pretēji- patīk, ka dzirdu, kas notiek un esmu par visu notiekošo informēta.
Gribētos saprast, vai vēl ir palikuši normāli biroji

laikam jau viss atkarīgs no uzņēmuma lieluma un specifikas, bet es teiktu, ka tieši atvērtā tipa biroji ir " normāli' biroji :D
10.02.2017 09:52 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Mums ir dažāda izmēra kabineti, kuros sēž no 1-5 cilvēkiem. Pati sēžu kopā ar kolēģi un man ļoti patīk. Tur, kur sēž vairāki cilvēki, galdi ir izvietoti tā, lai nav jāblenž viena otra monitorā.
10.02.2017 09:57 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
man ir divi darba galdi manā birojā - viens centrālais, kur pildu administratores pienākumus tur esmu viena hallē, otrs kabinetā ar kolēģi, kur atkal "pārsēžos" uz grāmatvedību un tml. :)]
man personīgi open space arī nepatīk.
10.02.2017 10:20 |
 
Reitings 52
Reģ: 02.09.2010
Atvērtā tipa ofiss ar stikla sienām. Sēžu ar muguru pret citiem un monitoru redz 3 kolēģi (arī priekšnieks). Ofisā principā pieejams tikai tavs darba galds. Sajūta drausmīga.
10.02.2017 10:28 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
nē, man darba vietā ir kabineti, kuros sēž no 1-3 cilvēkiem. Darbs saistīts ar konfidenciālu informāciju reizēm. Es sēžu kopā ar kolēģi divatā. Open Space tipa darba vieta nepatiktu, jo īpaši dēļ trokšņa, smaržām un baciļiem :)
10.02.2017 10:34 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Es strādāju kabinetā, kopā ar priekšnieci. Katrai savs galds, sēžam viena pretī otrai, monitori pa vidu, neredzam ko katra dara datorā. Šodien man šeit ir pēdējā darba diena. Arī ar nepacietību gaidu, kā būs jaunajā darba vietā (l)
10.02.2017 10:37 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Man patīk, ja ir savs kabinets. Man pat dalīt ar kādu negribētos.
10.02.2017 10:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Strādāju no mājām (20%) un "cełoju" pa dažādu kompāniju/organizāciju ofisiem pārējo laiku. Mans darbs ir saistīts ar biroju iekārtojumiem, un pārsvarā strādāju ar lielām kompānijām. Visbiežāk tie ir open plan varianti (bieži ap 20 -50 cilvēkiem vienā telpā) un augstäkajiem menedžeriem ir pašiem savs birojs. Dała kompāniju aktīvi atbalsta hot desking variantu - tev nav viens konkrēts galds, bet katru dienu var sanākt mainīt galdu, jo princips tāds "kurš pirmais brauc, tas pirmais mał". Śis ir tas variants, kas var radīt problēmas, ja esi atipiska garuma vai Tev vajag kā īpašāk iekārtot savu darbavietu.
Tajā pašā laikā, pēdējos 2 gadus esmu novērojusi tendenci pārorientēties uz strādāšanu no mājām, ja tas ir iespējams.
Man liekas, ka open plan ir ieviests tīri telpu ekonomijas ziñā, protams, noprezentē to arī kā "draudzīguma un komunikācijas veicinošu plānojumu".
10.02.2017 10:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man vislabāk patīk, ja esmu viena kabinetā, bet tā līdz šim nav bijis. Parasti gadās darba vietas ,kur vēl 1-2 cilvēki ir kabinetā...un ta kā man pamatdarbs ir ar rakstīšanu saistīts un citiem nē, tad līdz šim ir divi galdi kabinetā un trešajam ir ,kaut kā ,kaut kur jāpiekabinās, ja ir vajadzīga būt kabinetā.
Tādā riktīgā open stilā nepatiktu strādāt. Neīsu laiku strādāju un reāli traucēja kolēģi darbam. Darbs bija saistīts ar runāšanu pa tel. Tāda skudrupūžņu sajūta. Grūti parunāt, pildīt savu darbu,ja tajā pašā laikā vēl citi pāris soļu attālumā runā un tāds vēl ļoti skaļā balsī- tāds -pārbļausim viens otru stils.
Tādus kab. izveido ,lai ekonominētu telpas , lai darbinieki būtu motivēti vairāk strādāt neviss čatoties cosmo vai tml.:-D ,jo darba kolēģis var palūrēt pār plecu Tev un redzēt ,ko Tu dari un Tev būs neērti ,kauns darīt, kaut ko ārpus darba pienākumiem.
10.02.2017 10:50 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Paveicies līdz šim strādāt birojos ar kabinetiem - divi maksimums četri cilvēki vienlaikus. Pēdējā laikā vispār varu uzelpot, jo kabinetu dalīt ar kādu nākas tikai dažas reizes mēnesī. Nezinu, kā varētu pastrādāt open tipa birojā, kur vienlaikus darbojas 10+ cilvēku. Man jau pietika, kad kādu laiku bija jāstrādā kopā ar diezgan salīgu dāmu, kura logu pat vasarā taisīja ciet, jo viņai pūšot, nieks, ka kabinetā vairs nav gaisa.
Manuprāt, piemērots mikroklimats telpā daudz vairāk motivē strādāt nekā bars kolēģu apkārt.
10.02.2017 11:07 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Man ir savs kabinets, kurā es esmu viena(l) Uzlieku savu mūziku, savi darbi, kārtība, neviens nemaisās un nejaucās. Vismaz nav,kas elpo pakausī! Ideāli!
10.02.2017 11:13 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pārsvarā visi strādā pa 2-3 cilvēkiem vienā lielā kabinetā, katrs savā stūrī un neredz ko otrs dara datorā.
Mums ar vadītāju vienīgajām ir katrai savs kabinets, jo tas ir ļoti maziņš. Bet es vispār viena pati esmu citā stāvā, kur kolēģi ļoti bieži staigā vnk garām. Bet es negribētu savu kabinetu mainīt ne pret ko citu. Man te ir tik mierīgi un klusi :D
10.02.2017 11:13 |
 
Reitings 29
Reģ: 03.01.2017
Iepriekšējā darba vietā bijām 4 cilvēki kabinetā. Nebija ne vainas, par visu varējām vienoties, gan par loga atvēršanu, gan mūziku. Vienīgi nepatika, ka kondicionieri nevar regulēt katrā kabinetā atsevišķi, bet tas tāds sīkums. kolēģu ekrānus ar neviens neredzēja.
Manuprāt, ja vairāki cilvēki vienā kabinetā tad par visu var vienoties, ja IR NORMĀLI KOLĒĢI.
Bet ja tā padomā, tad es labāk gribētu savu kabinetu, vai maksimums 2 cilvēki. ;-)
10.02.2017 11:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Atsevišķā kabinetā! Turklāt viena un ļoti plašs kabinets, vislielākais no esošajiem šajā ēkā.
Vispār super! Glabāju te visu, kas nepieciešams. Arī tagad, atbraucu un pārģērbos mierīgi, nevajadzēja pat uz tualeti ir. Liels pluss, ka kabinetā ir pat izlietne. Īsāk sakot, apzinos, ka tas ir izņēmums, bet ļoti paveicies..
Esmu strādājusi arī open space ofisā. Studiju gados tas šķita OK, bet tagad, iedomājoties vien, šermuļi skrien .. daudz cilvēku, visi čalo, grūti koncentrēties... Nē, nē
10.02.2017 11:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits