Aiziešana no darba

 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Sveikas meitenes, varbūt, ir kāda, kas ir pieredzējusi šajā jomā,
Ir tā, ka esmu uzņēmumā nostrādājusi 3 gadus un tagad vēlos iet prom, bet darba devējs negrib dot abpusèjo vienošanos... Man viņa ir vajadzīga, lai tiktu bezdarbniekos uzreiz, nevis gaidīt vēl 4 mēnešus, pastrādāt ir grūti palicis dēļ konstantām sāpēm mugurā, jo darbs ir sēdoš un nav atļauts pat galvu pagrozīt... Kāda var ieteikt kā lai dabū to abpusējo? :-O
13.12.2016 11:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tikai paturi prātā, ka bezdarbniekiem maksā tikai 9 mēnešus, bet pēc tam būs vajadzīgs darbs. Nākošajam darba devējam var rasties vēlme ielūkoties tavā CV un palūgt atsauksmes par tevi pašreizējam DD. Tape pirma dari, kārtīgi apdomā, vai izvēlētā stratēģija būs laba ilgtermiņā.
13.12.2016 17:10 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Draudzene strādāja tajā kantorī, jau dzirdēju par viņu ''politiku''.Stipri šaubos,ka dabūsi.
Es tikai nesaprotu,ja ir veselības problēmas, kāpēc nevar vienkārši aiziet pie ārsta un dabūt izziņu?
13.12.2016 17:12 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Rīdziniece
Zinu, par ko runā, bet te cits stāsts. Situācija, kā bērns zina tiesības, bet pienākumi domāti dundukiem. DŅ pilda pienākumus atbilstoši līgumam, DD maksā atlīdzību atbilstoši līgumam. Abi kviti un neviens nevienam neko nav parādā. Bet te autore min, ka bezmaz vergojusi, bet tagad pretī nenāk. Ja tā būt, sen jau aizietu.
.
Palasot atbildes, godīgi, pat negribu neko vairs ieteikt :) Saprotu, kāpēc DD nav pretīmnākošs. Agresīva esi pret jebkuru viedokli, kurš nav pa gaumei.
Kāpēc citi var sarunāt cilvēcīgi? Esi par to padomājusi? Te piemērus minēja Rīdziniece, ka vienmēr sanācis viss, Rebekai labs piemērs, man pašai visas aiziešanas ir bijušas ar abpusējo vienošanos.
.
Nedabūsi Tu papīru, ka darba dēļ slimības, jo citādi jau sen tādu papīru būtu dabūjusi. Pat invaliditāte nedala katram, kam ar muguru problēmas, jo tad tā ir nasta valstij pabalstu formā, jo Latvijā katram otrajam ir problēmas ar muguru pat jauniešiem.
1) Ja gribi uzreiz beigt strādāt:
- Dabū izziņu, ka nevari veikti pienākumus, un raksti atlūgumu ar 100.panta 5.daļu. Tur DD neko nevar izdarīt un jālaiz uzreiz vaļā, jākārto VID paziņojums, paziņojums par algu šī gada laikā, jāaizpilda tabele, jārēķina alga, neizņemtais atvaļinājums un jāizmaksā tieši šājā pēdējā darba dienā. Čakars priekš DD, protams, bet viss likumīgi.
- Deklarējies citā pilsētā. Secība, kā augstāk minēts.
2) Runā vēlreiz. Iespējams, ka nesaprati DD iemeslu.
Varbūt par iemeslu tam bija tas, ka iesniegumā lūdzu, lai mani atbrīvo no darba mēnesi pēc iesnieguma iesniegšanas. Pluss bija arī tas, ka jau biju atradusi jaunu darbinieku, kurš vēlējās nākt manā vietā. Līdz ar to darba devējam nebija ko zaudēt.

3) Ar draudiem sev sačakarēsi tikai nākotnes darba iespējas. Latvija maziņa.
.
Te jau minēja, ka pabalsti būs tikai 9 mēnešus. Vai pēc tiem būs vispār iespējams strādāt? Ja viss ir tik nopietni, kāpēc ārsts nedod slimības lapu? Kādu darbu iesaka ārsts? Prasu, jo, kad beigsies pabalsts pēc 9 mēnešiem, pat slimības pabalstu vairs nesaņemsi, ja nebūsi nekur noformēta. Padomā par to! Kā arī ņem vērā, ka 3 gadu laikā tikai 1 gads ir apmaksāta slimošana. Ko tālāk?
13.12.2016 17:52 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Ērzeli tieši to arī darīšu, es negribēju iet pie ārstiem un taisīt problēmas, jo cerēju, ka kādai ir bijusi līdzīga situācija un kā nonāca pie vienošanās. Viss ko es gribēju ir aiziet normāli no darba vietas, kurā nostrādāju trīs gadus.
13.12.2016 18:25 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Es nevaru saprast, kāda no Jums iedziļinājās un izlasīja to, ko es rakstīju vai Jūs kā vistas tikai klukstat? Es pašā tēmā uzrakstīju, ka gribu iet prom, jo sākušās problēmas ar veselību omg. Ne jau es 3 gadus tur nosēdēju, lai ieriebtu darba devējam par sāpošu muguru. Es gribēju aiziet ar abpusējo vienošanos, jo 3 gadi nav 3 mēneši un tākā es biju pretīm nākoša visus šos gadus, tad tāda attieksme nav patīkama no DD puses. DD neko neizmaksā atbrīvot mani ar abpusējo vienošanos, zinot to, ka esmu mēnesi vēl atstrādāt.
13.12.2016 18:30 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Dolls, kas citi var sarunāt? Tu Evolution esi strādājusi? Nē! Tad nerunā, ja nezini viņu politiku. Es prasīju padomu par tēmu nevis mācīt mani kā jārunā pēc tavās domām ar DD. Evo jau labu laiku nedod abousējo, bet tas bija ar tiem, kas atrādā mazāk par gadu, tagad nedod nevienam, tā izskatās.
13.12.2016 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
nevienu īsti neinteresē, ka tur strādā 3 gadus, ja vien neesi reāli devusi darba devējam uzlabojumus darba vietā un biznesā, inovācijas utt, un es nerunāju par lielāku piķīti, jo labi strādāji. tu saisti savu emocionālo ar profesionālo. darba devējam tādas kā tu - tūkstošiem. tas, ka 3 gadus strādāji papildus un aizpildīju citu vietas, neko neprasot par to pretī - tava izvēle. neviens tev nav principā parādā aiziešanu prom no darba tikai tāpec, ka tur tik ilgi strādā. tu esi tikai darbinieks, nekas vairāk, turklāt viegli aizstājams. šādās lielās un masīvās vietās cerēt, ka tevi kāds novērtēs kā cilvēku, nevis darba darītāju, ir ļoti naivi.
veiksmi turpmāk šādi neapdedzināties un veikli tikt prom :)
13.12.2016 18:34 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Un lieta tāda, ka aizejot Tu nemaz nesatiecies ar pašu darba devēju, visa dokumentu apmaiņa notiek starp dņ un team lead, kurš Tavā vietā saziņas ar priekšniecību. Viņš tev pasaka, ka HR abpusējo nedod un ar to visa saruna beidzas.
13.12.2016 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
tu no evo ej prom vai no teamlead`a? :D tak aizej pati pie HR.
13.12.2016 18:41 |
 
Reitings 27
Reģ: 20.09.2016
Nu nezinu gan, uzbraucāt virsū meitenei..."Es vienmēr visu sarunāju!" Ok, nu tad ir paveicies nesastapties ar riebīgiem priekšniekiem. Man līdz šim arī vienmēr viss bija pa labam un bez problēmām, bet šajā darbā arī NEVIENAM nekad nedod abpusējo vienošanos. Principā. Un tu vari runāt vai stāvēt uz galvas, šefene izrāda savu varu vismaz tādā veidā. Dīvains cilvēks, bet ko padarīsi...
13.12.2016 18:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tu vari iet pec abpusejas vienoshanas prom, pat ja uznemuma vaditajs tevi neatlaizh uz taa pamata.Iesniegumu paraksti, ieskenee datoraa kaa apliecinajumu.

káda jéga no vienas puses parakstíta iesnieguma?:-D ja priekshnieks neparaksta ar tádu papíru vari tikai dibenu noslaucít tualeté.
DD ir tiesíbas neatlaist tevi péc abpuséjá, un teorétiski nekas nav jáskaidro - negribam atlaist un viss, strádá vairaksti péc pashas véléshanás!
13.12.2016 18:49 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es Tavā vietā čakarētu DD šādā situācijā, jo tas tiešām ir kretīnisms. Ņem visu laiku slimības lapas. Vēlams darīt tā - paņem A lapu, ko apmaksā DD, pasēdi atļauto laiku, izej darbā, tad atkal ņem A lapu un tā uz riņķi. Kamēr esi uz lapas, atlaist nevar. Varbūt pieleks.

aga, pieleks, un atlaidís ar pantu :D kas bús vél labák :D:D:D
13.12.2016 18:50 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Atstrādāt vajag arī, ja iet prom ar paša vēlēšanos.
.
Kā arī gribēju piebilst, ka Darba likumā tiek lietots termins darbienieks, nevis darba ņēmējs.
13.12.2016 18:51 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
darbinieks
13.12.2016 18:51 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Miss Take, tas jau skaidrs, vienkārši abidna, ka DD pēc ilgstošas aadarbības nenāk pretī, tas arī viss:-D pie tam, tas ka vēl 3 mēneši jāgaida pabalsts... Bet nu, būs jādara tas caur ārodārstu
13.12.2016 18:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
kaut tev nekas neizdotos ar to arodārstu :D ar tādu muti kā tev, visus 6 mēnešus vajadzētu pabadināt :D
13.12.2016 18:53 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
kaut tev nekas neizdotos ar to arodārstu ar tādu muti kā tev, visus 6 mēnešus vajadzētu pabadināt

.
Diemžēl nākas piekrist. Maitām grūta dzīve.
13.12.2016 18:55 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Dr, nomierinies, Tavs darba devējs šeit nesēž, nevajag arī Online režīmā laizīt pakaļu (l)
13.12.2016 18:58 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Paldies visām meitenēm par padomiem. Redzēs kā būs.
Un pārējām klukstēm arī jauku vakaru :-)
13.12.2016 18:59 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
3 gadi nav nekáda ilgstosha sadarbíba. mums kompánijá 3 gadniekus vél pie jauninjajiem skaita :D
un tu saki, ka vienmér esi izlídzéjusi, kad prasíja - vai tu par to nesanjémi algu, kompensáciju, naudu? ja sanjémi - vinji tev neko nav parádá :D
un vai tu nevari apiet team leader un iet pa tiesho pie priekshnieka? kad man vajadzéja un team leader atteica, es vnk informéjot team leader gáju pie priekshnieka un visu nokártoju pati.
arodársts var vnk nosútít tevi pie fizioterapeita, kur tev náksies maksát un iziet visu kursu, lai arodársts var spriest vai tev fizioterapija palídz un vari turpinát strádát vai nepalídz un jáiet prom no darba...
13.12.2016 19:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!