Bērnu adopcija un viendzimuma pāri

 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Lai nebūtu jāpaceļ vakardienas svētku beztēma, cepju augšā jaunu tēmu. Tātad, vakar uzpeldēja diskusija par bērnu adopciju viendzimuma ģimenēs. Patiesībā es neizprotu šīs bailes par iespēju ļaut viendzimuma pāriem adoptēt bērnus. Jo? Nu kāds ir pamatojums? Vai nav jau gana briesmīgi tas, ka valstī ir vairāk bērnu namu nekā dzīvnieku patversmju? Ka tik liela sabiedrības daļa uzaug bez ģimenes? Bērna adoptēšana heteroseksuālai ģimenei arī ir dikten sarežģīts process. Es tiešām neizprotu šīs bailes no tā, ka bērnam tiktu iespēja izaugt ģimenē.
Vai tiešām bērns izaugs laimīgāks bērnu namā, nekā ar divām mammām vai tētiem?
19.11.2016 13:18 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Sorry babsīši, bet kaut kur tak man jātrenējas :-D Vingrojumu kompekss - https://yourlogicalfallacyis.com
21.11.2016 01:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kad biju Staro Riga pasakuma piektdien, mums klat pienaca sieviete un jaitaja, kas musu prat ir gimene. Pat nepaspenam atbildet ka vina runaa talak, gimene ir mate,tevs un berni. Vina stasija,ka kautkur Amerika pienents likums,ka bernam varot but cetri likumiski vecaki. Ko ar to domaja, pat nepiefikseju.Tad nu vac parakstus (?) par to, ka gimene ir tikai divi vecaki un berns. Ko es ar to velos teikt..lai ka es izsauksu uguni uz sevi, es piekritu un tiesi tadel uzskatu, ka gimeni var izveidot tikai virietis un sieviete. Ne virietis+virietis, ne sieviete+sieviete manas acis nekad nebus pilnvertigs gimenes modelis. Man nav nekas pret gejiem un lezbietem, ticat vai ne, bet spelet gimenes viniem nevajadzetu, es runaju par berniem. Nezinu, man tas pasos pamatos liekas kautka nepareizi un tadi cilveki skiet genetiski...hmm, ka lai pasaka, labak neteiksu jo dzivot jau man vini netrauce un vinu eksistence ka tada man ir vienadziga, lai jau priecajas
21.11.2016 06:35 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, šādi babuļi ir savairojušies, viņi nāk klāt un sludina gluži kā sektanti, un tāpat kā sektantus, viņus ir dikti grūti atšūt.
21.11.2016 13:41 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
par normu tiek uzskatīta bioloģiska vairošanās un nespēja to darīt tika pielīdzināta nenormālībai. "2 vīriešiem nevar būt bērns, tātad tās ir nedabiskas attiecības". Bērns nevar būt arī vienam vīrietim, tātad tas ir tikpat nenormāli.

NordicBelle, speciāli ir jābūt tik stūrgalvīgai? Es taču rakstu, ka tas viss ir normāli un bērnus var audzināt cilvēki jebkādās kombinācijās, bet tā kā bioloģiska vairošanās ir iespējama tikai un tieši starp pretēja dzimuma cilvēkiem, tad dot tiesības adoptēt viendzimuma personām nevajadzētu piešķirt, jo tas nav normāli bioloģiskās vairošanās kontekstā!
22.11.2016 07:30 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Bet, ja Tu saki, ka ir normāli, tad kāpēc adoptēt nevarētu atļaut? I don't get it.
22.11.2016 14:54 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Man šķiet Lex pati līdz galam nesaprot savas domas un ko ar tām vēlas pateikt. :D homoseksuāls pāris audzināt bērnu var, tas ir ok. Bet adoptēt nevar, nav ok ? Tā? :D
22.11.2016 14:59 |
 
Reitings 53
Reģ: 03.11.2016
Es uzskatu,ka tas var pamatīgi traumēt bērna psihi.Ir piemēri iz dzīves,tapēc droši to varu apgalvot.Šā vai tā tāda veida attiecības ir nepieņemamas sabiedrībai un tas bērns jutīsies vainīgs,atstumts,satraumēts.
23.11.2016 19:51 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Inga88 un theOatMeal, ehh meitenes :D nav ko vairs diskutēt, es esmu to, lai homoseksuāli pāri varētu adoptēt bērnus, tas arī viss :)
23.11.2016 20:22 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Visu tēmu gan cauri nelasīšu, bet ieraudzīju savā bērna dārziņā izliktu lielu plakātu, lai iet parakst'ties kaut kādā noteiktā mājas lapā, lai ar likumu pieņem definīciju par to, kas ir laulība, ģimene utt.. Precīzi nepateikšu, bet tur tika uzsvērts, ka laulība ir savienība starp 1 sievieti un 1 vīrieti ar nolūku veidot ģimeni. Kaut kā tā.
Es nez man tas liekas nepareizi, ka tā ir jāuzspiež šāda definīcija. Es noteikti neesmu tā, kas ir pret viendzimuma pāriem. Ja cilvēki ir laimīgi, tad lai viņi ir. Ne jau tas man tagad vot izmaina dzīves kvalitāti.
Pilnībā atbalstu šāda veida adopciju
23.11.2016 20:38 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Gribēju jau rakstīt komentāru, bet, izlasot fejja viedokli, varu tikai pievienoties. Ļoti precīzi uzrakstīja tieši to, ko vēlējos rakstīt es:
Es nez man tas liekas nepareizi, ka tā ir jāuzspiež šāda definīcija. Es noteikti neesmu tā, kas ir pret viendzimuma pāriem. Ja cilvēki ir laimīgi, tad lai viņi ir. Ne jau tas man tagad vot izmaina dzīves kvalitāti.
Pilnībā atbalstu šāda veida adopciju
25.11.2016 22:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits