Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Eksistenciālais jautājums

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Visiem čau.. Ienāca prātā, kā Jums ir, vai Jūs ticiet tādai lietai kā karmai un karmas punktiem ? Vai ticiet tam, kā attieksies pret citiem, tā Tev tiks atdarīts..
Protams, neviens jau blociņā nešvīkā plusiņus un mīnusiņus, lai sekotu, kādā stāvoklī ir viņa "karma", bet vai nav tā, ka paši jūtaties labāk, kad izdariet kādam kaut ko labu ? :-)
17.11.2016 16:17 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ko īsti cilvēks gaida kad nesavtīgi kādam palīdz ? Atziņu ? Slavināšanu ? Lielu paldies ?
Vai tad dēļ tā ir jāpalīdz citiem ? Dēļ plikām ārišķībām ? Vai tāpēc kad cilvēkam tikai ir vajadzīga palīdzība.
Ja nevar tikt galā ar savi ego tad labāk nevajag nevienam palīdzēt.

Dionysus, es nesaprotu, kāpēc tu visu laiku citu cilvēku darbībā gribi saskatīt kaut ko sliktu. Man tu visu laiku piekasies, ka es "čīkstot", meklējot problēmas vai "kašķi", tagad tu piekasies Rūū par to, ka viņš esot egoistisks. Tas jau nekas, ka liela daļa iedzīvotāju ir nepateicīgi un aizmirst tos, kas viņiem palīdzējuši. Vainīgs pie tā visa taču ir Rūū, jo, redz, viņš nepiedienīgā veidā par to pastāstīja. Un tagad vēl pasaki, ka es atkal gaužauties un meklējot problēmas, kur nevajag. Pieļauju, ka Rūū nekad nav gaidījis atlīdzību un arī to negaida, taču ir grūti, ja pats nonāk grūtā situācijā un visi tevi aizmirsuši. Dionysus, ja tev pašam patīk, ka tev kakā uz galvas, tad nekakā virsū tiem, kas pret to iebilst.
23.11.2016 10:41 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Šeit dažām eksistenciāls jautājums varētu būt - vai man šodien līmēt rozā vai sarkanus nadziņus pieskaņojot manai rokassomiņai?
18.11.2016 23:57 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Vecu vecais princips ''Nedari otram to, ko negribi, lai nodara tev.''
18.11.2016 21:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
LV, tieši vecmeitas pēc nostāstiem ir lielākās kaķu mīles. Un gan jau to esi dzirdējis. Tad nu kaut kā tas raksts neiet kopā...
Man arī mājās ir kaķis. Ar attiecībām viss labi. Kaķis mīlīgs un omulīgs, bet es skaidri zinu, ka man kaķi nepatīk. Cenšos sadzīvot...
Par karmu - neticu īsti. Dzīvoju pēc sirdsapziņas, nekādus "punktus" nekrāju.
18.11.2016 20:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja ticu.
18.11.2016 19:53 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Ja Tu pretī saņem sūdus, tad tomēr ir darīts kas tāds, lai Tu viņus saņemtu.
Nu neesam mēs balti un nevainīgi, diemžēl.. Lai kā arī gribētos.
18.11.2016 19:12 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
maksimāli palīdzot citiem un bieži vien ziedojot paša dzīvi citu labklājībai, bet man par to pretī pamatā tiek tikai sū...

Ko īsti cilvēks gaida kad nesavtīgi kādam palīdz ? Atziņu ? Slavināšanu ? Lielu paldies ?
Vai tad dēļ tā ir jāpalīdz citiem ? Dēļ plikām ārišķībām ? Vai tāpēc kad cilvēkam tikai ir vajadzīga palīdzība.
Ja nevar tikt galā ar savi ego tad labāk nevajag nevienam palīdzēt.
18.11.2016 19:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es uzskatu, ka tā ir pavisam likumsakarīga parādība, tāpēc tur nav ne ko ticēt, ne neticēt. Dievs jau tā pati daba vien ir. Un pret otru jāizturas labi nevis tāpēc, lai pašam būtu labāk, bet gan aiz labiem vēlējumiem citiem. Ja darīs kaut ko tikai aiz aprēķina, tad, visticamāk, arī šim cilvēkam darīs tikai aiz aprēķina. Tādi ir vairums cilvēku.
18.11.2016 06:57 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Neticu. Visu mūžu dzīvoju ar tīru sirdsapziņu, maksimāli palīdzot citiem un bieži vien ziedojot paša dzīvi citu labklājībai, bet man par to pretī pamatā tiek tikai sū...

miljons plusu :)
18.11.2016 05:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es neskrienu speciāli meklēt cilvēkus kuriem palīdzēt, reizēm noziedoju labdarībai, reizēm negaidīti svešs cilvēks lūdz palīdzību, tad arī palīdzu cik spēju. Es nezinu vai karma strādā uz ctiem cilvēkiem, bet priekš manis, tas vienkārši ir patīkams veids kā to pasniegt.
Man nav vajadzība skriet palīgā visiem pēc kārtas, jo man nevajag kaut kādus "karmas punktus", man pietiek ar to, ka es kopumā cenšos nedarīt ļaunu nevienam un esmu godīga.
17.11.2016 22:08 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Ir karma.. neko speciāli nekrāju :D Bet esmu es pati un godīga pret sevi un citiem, pozitīva un cenšos ieraudzīt katrā cilvēkā ko jauku, foršu un patīkamu.
Uzskatu, ka esmu labsirdīgs cilvēks, bet gadu gaitā iemācijusies pateikt nē - destruktīviem cilvēkiem savā dzīvē.
Par to vai karma strādā - jā strādā, gan pozitīvā, gan negatīvā.. Redzu jūtu un apzinos atsauces.
Tomēr vienmer aizdomājos, vai darot labu - neizdaru ko sliktu, jo bieži vien, tas, kas ir labs man, var būt ļoti nederīgs citiem jo mums katram ir savas uzskatu sistēmas.
Bieži vien atnāk atsauces arī par citiem cilvēkiem manā dzīvē, īpaši pret tiem, kuri kādreiz ir pacūkojusies pat ne uz mani, bet uz man tuviem cilvēkiem, tad ļoti labi var redzēt kādas bedres viņi ir izrakuši ar savu attieksmi..
Uzskatu, ka tie, kuri domā ,ka ir visvareni un var "kakāt" uz citu galvām agru vai vēlu aplauzīsies un ne tāpēc, ka tos uzskatu par sliktiem, bet gan tāpēc, ka šāda attieksme sagrauj sevi...
17.11.2016 22:08 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2016
Vispā karma ir reāls termins, nevis kaut kāda peronīgā interpetācija.:-/
17.11.2016 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
karma ir atkarīga no cilvēka paša labi-slikti mērauklas. ja tev šķiet, ka kāds rīkojas slikti un nodomā - gan jau karma atdarīs, bet šis cilvēks pat nav pamanījis, ka izdara kaut ko ne tā (vai arī viņam viss šķiet ok), nekas ar viņu nenotiks. ja tu izdari kaut ko, par ko skaidri zini, ka tas ir slikti un tā nevajag, tad šausti sevi un pirmajā mirklī, kad dzīvē kaut kas ne tā iegrozās, uzreiz savelc paralēles un nodomā, ka karma atdarījusi.
tieši tā es uztveru karmu. un nav slikti viņai ticēt. bet nevajag gaidīt pasaules taisnīgumu

Diemžēl sāku sliegties uz šo. Ka pasaules taisnīguma nav (šo ir ārkārtīgi sāpīgi apzināties un pieņemt). Labs/slikts var būt tikai interpretācija, individuāls vērtējums (nu labi, atskaitot galējus gadījumus). Bet ikdienas dzivē - kas vienam labs, otram slikts, un otrādi. Baigi plašā tēma būtu, ja analizētu situācijas, kā tas tādā gadījumā strādā.
17.11.2016 21:48 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2016
Nav nozīmez tic vai netic, jo tāpat to nekad neuzzināsim.
17.11.2016 21:37 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Es ticu, ka lielā mērā cilvēka liktenis ir ierakstīts zvaigznēs
ir ierakstīts, bet tto var arī apiet ar līkumu tikai vajag paštukot kā :D
17.11.2016 20:50 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es bieži vien saku, ka "krāju sev karmas punktus". Tad jau laikam ticu, ka viss atmaksājas. :D
17.11.2016 20:48 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tieši karmai tradicionālā izpratnē neticu, bet ticu, ka agrāk vai vēlāk labie un sliktie darbi nāks atpakaļ. Slavenais teiciens ''Dots devējam atdodas''.
Es pats dzīvoju ar saviem iekšējiem principiem. Esmu ļoti principāls cilvēks. Pārkāpt tos nozīmētu nodot pašam sevi, savas vērtības.
....
Katrā cilvēkā vairāk vai mazāk ir egoists. Tikai jautājums cik ļoti mēs ļaujam vaļu negatīvajām lietām sevī iespaidot apkārtējos.
Mans novērojums ir, ka tādi cilvēki kuriem nospļauties par līdzcilvēkiem ir nelaimīgi, bet cilvēciskie ir laimīgāki.
....
https://dieviete.lv/kakis-karmas-indikators/
Ja tic šim, tad man ir laba karma:-)
....
Es ticu, ka lielā mērā cilvēka liktenis ir ierakstīts zvaigznēs. Manai zīmei atbilst, tāpēc kāda patiesība starp karmu un horoskopu varētu būt.
Bet galvenais jāatceras, kas cilvēkam pastāv brīvā griba - darīt labu vai sliktu. Vai darītais atgriežas atpakaļ ir labs jautājums.
http://www.la.lv/tava-misija-saja-dzive-jeb-karmiskais-horoskops-katrai-zodiaka-zimei/
17.11.2016 20:40 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Te daža laba ar saviem izteicieniem varētu būt vārdotājas :D
17.11.2016 20:20 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Viņš jau neteica, ka metas par glābēju.
Nez ko tad nozīmē tas,ka ziedo savu dzīvi palīdzot citiem?
Pateici, ka tik ļoti gribējās, tagad jūties labāk? Man prieks. Pārējo nemaz nekomentēšu.
Nekomentē,bet ir ļoti lietderīgi padomāt kādreiz primāri par sevi un tad par citiem. Draudzīgs ieteikums.
17.11.2016 20:16 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Trolys kaut kaa aizdomiigi sakariigi uzrakstiija komentaaru(t):-D
17.11.2016 20:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits