Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ideālā meitene/sieviete

 
Reitings 12
Reģ: 28.10.2016
Kādu jūs raksturotu ideālu meiteni?
Iesākšu es:
*gudra
*māk gatavot
*laba mājsaimniece
*skaista
*kopta
*gari, vidēji īsi mati
*augums 170
*90-60-90
*lielas acis
*zilas, pelēkas acis
*ar labu izglītību
*lielas lūpas
*klasisks, brīvs stils
*gari nagi
*uztrenēta nedaudz
*iet uz sporta zāli
*blonda, gaiši brūnīgi, pelēki mati
*garas, slaidas, seksīgas kājas
*ikdienā piedienīgi apģērbta
*skaisti smaržojoša
*smaidoša
*neatvairāms skatiens
*balti zobi
(l)
11.11.2016 13:28 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
57 days
Štrunts par humora izjūtas trūkumu, bet ja acis brūnas, tad gan meitene ir galīgi garām.


(t)
14.11.2016 09:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es laikam tad atšķiros jo man patīk savam vīrietim patikt un vienmēr esmu ieklausījsuies partneros. Tas nenozīmē, ka akli sekoju viņu vēlmēm un savas ignorēju, bet es ieklausos. Vēl svarīgi kā vīrietis to pasniedz. Bijusais varēja diezgan asi izteikties, bet ne no ļauna prāta protams. Tagadējais to visu mak pasniegt savādāk ja nu viņam ir kas sakāms. Es zinu, ka viņam patīk konkrētas lietas apģērbā un viņam patīk manas kājas :) Tādēļ patika man mājās pec darba pārģērbties smukā džemperkleitā ar vilnas zeķītēm. Es zināju, ka tas viņu padara traku.
Otram mani komandēt un nepārtraukt koriģēt gan neļautu.
14.11.2016 08:50 |
 
Reitings 112
Reģ: 22.08.2016
Ar to arī apsveicu!
13.11.2016 02:25 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Labi, ka divi punkti no tiem man piemīt:-D
13.11.2016 01:42 |
 
Reitings 112
Reģ: 22.08.2016
bet kaut kā neiedomājas, ka mēs dzīvojam sev un izskatāmies, kā pašām patīk, nevis tāpēc, lai izpatiktu katram random bikšainim "ar viedokli".

Simt un viens plusiņš! N-tās reizes ir gadījies lasīt, ka vīrieši spriež par to, kā sievietei vajadzētu ģērbties, kā krāsoties, kā uzvesties, lai tikai viņa viņiem patiktu. To šeit apliecina arī visi tie teksti no sērijas "a man un maniem draugiem tādas nepatīk..." Laikam visi šie vīrietīši neaizdomājas tik tālu, ka ne visas sievietes dzīvo, lai viņiem izpatiktu. Man personīgi vissvarīgākais ir patikt pašai sev. Ja gribēšu, palielināšu lūpas vai ielikšu dibena implantus, ja gribēšu noskūšu uzacis nost pavisam un uzzīmēšu jaunas ar roku, ja gribēšu ES, tad izdarīšu ne to vien. Nekad mūžā neesmu savu izskatu veidojusi ar domu - nez, tiem simts nepazīstamiem vīriešiem, kuriem es šodien pagāju uz ielas garām, es patikšu vai ne?
Katram ir savs skaistuma ideāls. Personīgi es nevaru nosaukt kaut ko konkrētu, jo man patīk kopti cilvēki, kuri par sevi rūpējas. Līdz ar to man ir pilnīgi vienalga - blondi, melni vai zaļi mati, ir lūpas palielinātas vai nav, ir uzacis uzzīmētas vai nav, jo es nešķiroju cilvēkus, vadoties pēc idiotiskiem stereotipiem (aka visas tās, kuras ir nedabiskas, pēc rakstura ir maitas utt.utjp.). Tāpēc man liekas jocīgi, ka tik drausmīgi jāmēģina pierādīt savs viedoklis. Vēl jocīgāk, ja to dara cilvēks, kurš pats mazliet senāk ne vienā vien diskusijā sūdzējies par savu ārējo izskatu. Man, piemēram, patīk kopti vīrieši ar atlētisku augumu, tumšiem matiem, tumšu bārdu, izteiksmīgiem vaigu kauliem, spēcīgām rokām un, vēlams, ģērbti uzvalkā. Bet es nesaku, ka tas ir vienīgais pieļaujamais standarts un ka visi tie, kuri tam neatbilst (kā, piemēram, pats komentāru autors) ir sliktāki vai nepievilcīgāki. Es netaisos ar n-to komentāru palīdzību censties pierādīt savu subjektīvo viedokli!
Pēc šādu komentāru drukāšanas, manuprāt, pat tām dabiskajām un gudrajām negribētos ar tik aizspriedumainu cilvēku vispār kontaktēties.
13.11.2016 00:50 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Interesanti, ka šī kasīšanas diskusija ļava aizdomāties, kāda tad man liekās skaista sievietes seja :D Ilgi rakājos pa netu :D ši likas skaista varbūt degunu mazliet asāku prasītos, makeup gan neliekas skaisti veidots, bet ne par to runa, acu krāsa var būt arī cita :)seit grūti saprast, bet ovala sejas forma man liekās skaista
13.11.2016 00:26 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Moka_6, nuuuu, tas, ka rāda televīzijā un drukā uz žurnāla vākiem nenozīmē, ka tev ir jādara tas pats, tā tomēr ir katra paša izvēle, vienam ir tāda gaume, bet citi skrien baram lidz, kaut nejūtas savā ādā ar to visu. Tas nav spiediens, bet drīzāk ļaudis bezmugurkaulnieki, kuri arī citas dzīves jomās ir tādi. Piemēram, ko tev nozīmē 'skaistums'?? Tev tās ir vnk jebkādas ,galvenais, ka tīras drēbes, un nomazgāšanās Vai kaut kas cits?
Ja pat nebūtu kosmētikas, vienalga ir pasaulē daudz neglītu cilvēku nav tā, ka visiem ir super skaistas sejas un ķermeņi. Lai cilvēki justos labāk un mazinātu savus trūkumus arī ir domāta plastika un kosmētika. Jo ko gan darīt cilvēkiem, kuriem slikti gēni, kuri piedzimuši neglīti, kroplīgi vai vēl kaut kādi ne tādi? Visu dzīvi gruzīties jūtoties briesmīgi? Mums katram kaut ko nozīmē vārds 'skaistums' un mēs pēc tā tiecamies, jo kuru gan nepriecē skaistas lietas, tas pats kas es vāzi izvēlos veikalā greznu, kā man patīk, nevis jebkādu, jo funkcija viena
12.11.2016 23:39 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tauta labāk nomierinās. Nav jēga pa niekiem kašķēties. Lai salda dusa:-)
12.11.2016 23:36 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Spiež gan, un tā ir sabiedrība, žurnālu vāki un tarakāni galvā, ka vajag dzīties pēc skaistuma standarta, kurš mūsdienās ir galīgi garām! :-D
12.11.2016 23:21 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Kāpēc Jūs esat tik viegli troļļojamas? :D
12.11.2016 23:20 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Moka_6, es to kā prikolu pateicu, lielākoties jebkurš krāsojas, jo viņam tā patīk, ne jau tāpēc ka kāds spiež to darīt. Tā ir tīri gaumes lieta, ja ikdienā jūtas labāk ar kosmētiku, tad kāpēc ne?
12.11.2016 23:18 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Moka_6, kosmētikas diskusija vajadzīga tam, lai uzzinātu atsauksmes, nevis pirktu visu pēc kārtas un saprastu, ka tev tas neder. ja nelieto kosmētiku, tad nav jēgas tur iet iekšā, jo tev neinteresē savs izskats
Diskusijas par to, ko darīt, ja tevi pamet ir domātas tam, lai apkārtējie dotu padomus, kā normāli pārciest to laiku, kad esi bēdīgs, aizkaitināts, uz emocijām. Tas nenozīmē, ka visas ņemas kā truši, bet gan ka emocionāli cilvēks jūtas sagrauts pēc savām attiecībām un meklē ieteikumus kā ātrāk aizmirst un pievērsties citām nodarbēm. That's all.
12.11.2016 23:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nomaini dzimumu, varbūt vairs nebūsi muļķe :D
12.11.2016 23:12 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
blackqueen, narcisu viedokļi mani neinteresē.
Bildīte linkā special for you
http://i0.wp.com/www.dangerandplay.com/wp-content/uploads/2015/07/Facebook-likes-are-worthless.jpg?fit=640%2C640
12.11.2016 23:11 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Cik muļķīgs jautājums, tik indīga ir mana atbilde. ;-)
Kā var veidot tik faking stulbas diskusijas par kosmētikas jaunumiem vai vēl labāk bomba ''mani pameta, ko darīt?'' Bļe, aiziet un nošauties labāk nekā turpināt virināt savu kājstarpi, kas izskatās pēc airporta, kur iebrauc / ielido kas grib. :-D
Sievietes ir muļķes. :-D
12.11.2016 23:09 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Un vēl, vīrišķīgs darbs nenozīmē, ka sievietei nebūs kosmētika un liels dibens :D darbs skaistumu neizslēdz
12.11.2016 23:07 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Moka_6, tas, ka tu metini nenozīmē, ka esi baigi kruta Jeb tas mājas darbu sadalījums padara tevi īpašu ?
Manā uztverē kopdzīvē tādas lietas jādara abiem nevis jauzveļ vienam un abiem ir jāattīstās, nevis viens strādā otrs izsūc putekļus un tērē partnera naudu.
12.11.2016 23:05 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Tādas ķērkas kā Moka_6 ir iemesls, kāpēc sievietes ar vīrišķīgiem hobijiem, ģērbšanās stilu tiek uzskatītas par salīdzinoši nevērīgām pret higiēnas prasībām. Tas, ka Tu dzīvojies pa garāžu, nav iemesls tad, kad atgriezies dzīvoklī, neatrast ceļu uz vannas istabu.
12.11.2016 23:05 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Ja tev viss būtu pie pakaļas, tu nemaz katrā diskusijā neveltītu dzēlīgu komentāru sievietēm. Ja godīgi, man tiešām žēl, ka cilvēkam bijusi tāda sāpe, ka iekšā tik daudz žults sakrājās.
12.11.2016 23:04 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Vai tiešām? :-D Es zinu daudz ko. Ne tu mani pazīsti, ne tu ko. Bet jautājums ir, vai es to pielietoju? :-D:-D:-D Man ir draugs, nedzīvojam pēc visu stereotipiskajiem principiem vīrs strādā - sieva skaista, berž māju, mazgā traukus un gatavo. Es mājā nedaru neko, visu dara draugs, arī gatavo. :-D Es metinu, jaucos pa motoriem un mašīnām. Neciešu ne mazgāt grīdas, ne traukus, neciešu arī gatavot un neciešu to principu pēc kā dzīvo cilvēki, ka sievai viss jādara.
Uz priekšu, norejiet mani, ka žēl mana drauga, ka esmu psihiski slima, nekopta un bla bla bla. Man kaut kādi cacu aizvainojumi ir pie pakaļas. :-D
12.11.2016 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits