Ideālā meitene/sieviete

 
Reitings 12
Reģ: 28.10.2016
Kādu jūs raksturotu ideālu meiteni?
Iesākšu es:
*gudra
*māk gatavot
*laba mājsaimniece
*skaista
*kopta
*gari, vidēji īsi mati
*augums 170
*90-60-90
*lielas acis
*zilas, pelēkas acis
*ar labu izglītību
*lielas lūpas
*klasisks, brīvs stils
*gari nagi
*uztrenēta nedaudz
*iet uz sporta zāli
*blonda, gaiši brūnīgi, pelēki mati
*garas, slaidas, seksīgas kājas
*ikdienā piedienīgi apģērbta
*skaisti smaržojoša
*smaidoša
*neatvairāms skatiens
*balti zobi
(l)
11.11.2016 13:28 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tiešām? Lai tā būtu...tikai tu kļūdies
Bet neliegšu tev to prieku tā domāt;-)
11.11.2016 22:29 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Viennozīmīgi tā nav cosmiete

Well, that escalated quickly.
11.11.2016 22:59 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Viennozīmīgi tā nav cosmiete

Vienmēr esmu zinājusi, ka sivietēm nav ko cosmo darīt. Jāatstāj šis formus vīriešiem. Ardievu, Cosmo, tu būsi mūžam manās atmiņās :-(
11.11.2016 23:02 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Man šķiet,ka "IDEĀLA SIEVIETE" ar katru gadu tās prasības aug un aug. Katram IDEĀLA būs atšķirīga. Un izskats var būt maldinošs, te var būt skaista, tieva ,bet kautkas notikt:piemēram bija jādzer antibiotikas no kuram sabojājās vielmaiņa un kļuva strauji resna, ko tad? .Raksturu gan ir grūtāk noslēpt, jo agri vai vēlu jebkurš atklājās. Es sevi par ideālu noteikti nevaru saukt,jo apzinos daudzas savas nelabas īpašības, kaut vai laba mājsaimniece, ir dienas kad visās malās ir nekārtība,bet roka vienkārši neceļas ko darīt. Jo no darba pārnāku nogurusi un viss ko vēlos.,iekrist dīvāna.
Arī uztreneta nēsmu,jo nav pacietības, kas arī ir slikti, jo tas ir darbs ar sevi,bet diemžēl man nav pacietības ilgi pie kā pieķerties. Bet domāju,ka jebkurš vīrietis kurš iemīlēs savu meiteni/sievieti to uzskatīs .par ideālo sievieti.:-)
11.11.2016 23:05 |
 
Reitings 112
Reģ: 22.08.2016
Atgādina to tēmu, kurā čalis pēc neskaitāmiem kritērijiem meklēja sev ideālo draudzeni. Nez, beigu beigās arī atrada? :D
12.11.2016 01:03 |
 
Reitings 112
Reģ: 22.08.2016
Viennozīmīgi tā nav cosmiete

Pēc tā apraksta es pat priecājos, ka neatbilstu ideālajai sievietei. :D Tiesa gan, esmu ideāla citam vīrietim, līdz ar to... pupu mizas. :D
12.11.2016 01:05 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Sharmantaa
Var novērtēt savu skaistumu , tomēr ir video, foto, spoguļi, citu cilvēku uzmanība, izteikumi u.tml. ne jau tikai pazīstamie izsaka komplimentus, bet arī svešinieki un profesionāļi, pasniedzēji vizāžā, frizieri, ja tiec aicināts uz kastingiem. ( ja tev pastiprināti pievērš uzmanību tas liecina, ka esi virs vidējā)
Un tādā gadījumā, ja ne tikai tev pašam tā liekas, bet ari ikdienā tu dzirdi uzslavas par izskatu, tad tu vari sevi saukt par skaistu. Mūsdienās ,manuprāt, skaistuma standarts ir šāds:
(Lielas lūpas, garas skropstas, veselīgi mati, nu viss tas, ko redzam ierakstot Google 'insta baddies' vai 'tumblr girls'. )Man patīk šis skaistuma standarts, protams, tās nav vienīgās skaistas sejas pasaulē, zinu arī skaistules ar apaļākām sejām, citas formas, nu pavisam citādām, bet mans ideāls ir uz šo pusi, patīk tāda tipa sejas. :)
12.11.2016 03:52 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.11.2016
blackqueen
Tev taisnība,sobrid pasaulē tas skaitaas skaistuma standarts .Bet man nepatīk.Man šīs meitenes neliekas skaistas,patiesam,patiesam:-/ Man neliekas skaistas ne tas piepustas lūpas,ne dibeni un tas briesmīgas uzacis(briesmīgās manā skatījumā)
12.11.2016 08:36 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
blackqueen ieliktās meitenes...pārāk garlaicīgas sejas. ideālas, priekš vairuma, bet man pārāk garlaicīgi skatīties uz tādām...Viņas izskatās vienādas, bet, laikam tā ir viena un tā pati visās četrās bildēs...;-)
12.11.2016 10:37 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pirmajā bildē ir skaistule. Otrajā ir vidēji skaista, bet tā ka ie neglītas lūpas un uzacis tad nokrītas uz kategoriju kas ir starp vidēju un neglītu.
Trešā skaista??? Atklāti sakot viena no neglītākajām sievietēm kādu esmu redzējis....man tāds "skaistums" liekas pretīgs. Lielākā daļa resno un kaulaino pat izskatās labāk.
Ceturtā ir vidēja. Ieliktu pie skaistajām ja ne nesmuka uzacu forma, kas visu seju izbojā. Bet nu līdz pirmajai skaistulei viņai tāpat ir patālu.
12.11.2016 10:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Black queen
Jā viņas itkā ir ļoti skaistas, bet kā lai pasaka, garlaicīgas?!
Tāpat tik daudz kur internetā manu Kylie Jenner kopijas. Man tas šķiet dīvaini, ka cilvēkam nav sava personalitāte, stils ja ir tāda velme kopēt citu cilvēku.
12.11.2016 10:53 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Liktenīt, tu aizmirsi piebildi, ka tas ir TIKAI tavs personīgais viedoklis.
12.11.2016 10:54 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Jā tas ir mans viedoklis....bet uzprasiet saviem draugiem ko viņi domā. Visticamāk viņi piekritīs manam viedoklim. It īpaši par trešo bildi....apšaubu ka kādam var likties tāda seja skaista.
........
Domāju, ka vairākums sieviešu arī piekritīs, ka pirmā ir skaista, bet pārējās nē.
Un pirmā tiešām pēc sejas un matiem ir skaista:-)
12.11.2016 11:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Paprasīju savam, viņam visas liekas simpātiskas meitenes. Un ceturtai ir ļoti skaista seja kam es piekrītu, skatu izbojā vienīgi uzacis, taču seja viņai ir glīta. Pirmā arī simpātiska, bet viņa pūlī pazustu, visticamāk nemaz neievērotu.
12.11.2016 11:14 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Man gan šķiet, ka visas četras ir skaistas. Brīnos kā viņas var nosaukt par neglītām, bet, acīmredzot, kādam ir savs iedomu ideāls un ārpus tā viss ir neglīts. :-/
12.11.2016 11:17 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nu ok, tad esmu laikam tiešām ar radikāli pretējiem uzskatiem to kas ir skaists un to, kas nav. Biju domājis, ka mana skaistuma izpratne atbilsts klasiskajam, bet maldījos. Lai tā būtu.
.....
Es tieši pūlī ievērotu pirmo, pārējās nē:-D
12.11.2016 11:24 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
kāpēc jāveido vispār tik bezjēdzīgas diskusijas?
Vienam patīk blondīnes, otram brunetes. Un tagad jācenšas iegalvot, kura ir labāka? :D Vienmēr un jebkādos laikos katram būs savi skaistuma standarti, katram patiks kaut kas savs. Tas, ka vienam kkas nepatīk, nenozīmē, ka citam nepatiks.
Domāju, ka vairākums sieviešu arī piekritīs, ka pirmā ir skaista, bet pārējās nē.

kāpēc domā, ka vairums piekritīs? tikai tāpēc, ka Tev tur kkas nepatīk?
Un kāds ir "klasiskais" skaistums?
12.11.2016 17:37 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Viņas visas ir skaistas, jums drīzāk nepatīk tā kosmētika. Es pati piederu pie tāda tipa meitenēm un man ir teikts, ka ja uzkrāsojos, tad izskatos kā "tās visas pārējās" jo pazūd tā dabiskā oriğinālā seja un tiek uzzīmēts ideāls kā pēc vienas bildes. Bet bez kosmētikas, lai arī cilvēks skaists, izskatās diezgan pelēki, īpaši cilvēkiem ar gaišu ādu.
Es reiz sēdēju ar draudzeni, mēs uztaisījām kopīgu foto, izskatījāmies vienādi - smējāmies, ka tagad kā dvīnes. Bet tā visa ir kosmētika.
12.11.2016 17:48 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pareizi tu saki par to ka katram sava gaume. Piemēram man patīk maigi sejas panti - tāda seja kā pirmajā bildē. Respektīva dabiska skaistule.
Lielākoties modeles ir ar tādu seju kā pirmajai. Nesekoju modelēm līdzi, bet cik esmu redzējis tad pamatā visām ir šādas dabiskas sejas.
Atklāti sakot es nedomāju, ka pārējām būtu lielas izredzes kļūt par modelēm dēļ sejas.
Par modelēm parasti kļūst sievietes ar maigu, dabisku seju vai eksotisku skaistumu. Protams ir izņēmumi.
Tas ko gribu pateikt ir, ka katram ir savi skaistuma standarti, bet tas ko dēvē par dabisko skaistumu atbilst pirmajai bildei. Galu galā filmās tiek tādas attēlotas galvenās varones. Tāpat ja google pameklē tad pa lielam atrod manis minēto pazīmi. Tādas kā pārējās atrod meklējot cacas un Kardašinai līdzīgas. Un tur no klasiskā skaistuma nav ne miņas.
.......
Kas attiecas uz to, ka domāju ka sievietes vairākums man piekristu...mani novērojumirāda, ka izņemot lielākoties cacas kras fano par visu mākslīgo tad vairākums meiteņu izvēlas līdzināties manai favorīte nevis parodijai par skaistumu.
....
Bet nu laikam esmu kļūdies ja reiz 2 un 3 liekas jums visiem skaistas...
....
P.S. Kas attiecas uz pazušanu pūlī ja izskatās kā pirmajā bildē...man viņa baigi atgādina latviešu supermodeli. Lapiņa ja nemaldos bija uzvārds. Viņa pazūd pūlī?:-D
12.11.2016 18:14 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016

Šī ir tā latviešu supermodele. Piekritīsiet, ka savā ziņā līdzīga tai meitenei no pirmās bildes? Tiesa latviete skaistāka(l)
Un es nešaubos, ka pūlī gan džekigan sievietes viņu ievēro:-)
12.11.2016 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits