Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es goda vārds nesaprotu, ko no manis cenšas panākt...

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Par ko varētu liecināt, ja kāds kādu visu laiku cenšas pataisīt par muļķi? Pirms veidot diskusiju es no labas sirds apdomāju, vai nepārspīlēju, bet sausi fakti liecina, ka nē... Runa ir par mana vīrieša māti un viņas izvēlēm, kurās viņa parasti cenšas iesaistīt arī mūs.
Jau pēc pirmajām pāris reizēm, kad viņa kaut ko izvēlējās un jautāja man, kā man patiktu, pēc tam izsmejot manu izvēli, es sapratu, ka nav vērts reaģēt un vispār iesaistītes... Mīļā miera un sāpju ietaupīšanas labad vienkārši jāizliekas par beigtu. Ko tagad arī darīšu. Bet par visu no sākuma...
Nemāku izvēlēties neko no pārtikas produktiem, atnesīsi to cukuru, būs vajadzējis citu, atnesīsi Rīgas pienu - vai tad Rankas piena nebija... Prasīs atnest pastēti... Prasīšu - ko vēl? (lai nodrošinātu to, ka šoreiz izdaru pa prātam) Atbildēs, nē, neko. Pēc tam ar aizvainotu seju teiks - maizi neatnesi? Manis taisītais ēdiens ir "skājš" vai kāds tur (un te viņai patīk izmantot īpaši jocīgākus vārdus). Tai pat laikā izēd divas porcijas no tā neēdamā ēdiena...
Tagad viņa sev taisa remontu. Prasīja man kādā krāsā sienas krāsot, es savējam pateicu, neceri, es tur neiešu, lai atkal par mani ņirgājas... Mani tomēr pierunāja un aiz cieņas - aizgāju. Vajag taču palīdzēt... Nu un tur bija viņa un krāsotāju bariņš. Es - stāvēju kā centrālā persona. Man iedeva izšķirstīt katalogu. No visas sirds ieteicu, manuprāt, labāko krāsu. Ziniet, ko atbildēja - pasmējās un teica - bet būs šitā krāsa, uz ko smējās arī visi meistari, kas tur stāvēja un teica - nu jūs esat varena, jums pieder pēdējais vārds... Ar asaru kamolu aizgāju.
Vakar sūtīja mūs pēc aizkariem. Kad atnesām ar dobjiem smiekliem (man liekas pat šausmu filmās smejas jaukāk) smējās un prasīja vai es izvēlējos, kad viņas pašas dēls neizturēja un teica, kas viņai nepatīk, uzreiz sākās uķipuķi...
Es nesaprotu, ko no manis grib. Ja pat man būtu pasaulē sliktākā gaume, jebkurš normāls cilvēks to zinādams manu padomu otrreiz neprasītu... Prasa, lai ņirgātos? (t):'-(
30.09.2016 12:54 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Apsēdies un paošņā gaisu: Izskatās, ka mammiņa savu dēlēnu vienkārši negrib vēl laist citā dzīvē- savā ģimenes veidošanā. Un, ja Tu kā vedekla izdari kaut ko ļoti labu, viņa Tev nekad neteiks un neuzslavēs, jo iepriekš bija tā, ka viņa bija tā kura šo visu darīja un bij pirmajā vietā, un ko ta tagad tu te uzradies lai viņu pārspētu, lai dēls redz ka ne tikai mamma var visu? Ka tu dažās lietās vari būt labāka???
Citu variantu te neredze, jo piem jaunas krāsas svaigā remontā vienmēr būs skaistas, jo ir jaunas.
Ēdienu ēd 2x porcijas, bet saka ka negaršīgs.
Vai nu seriāluspārskatījusies un mēģina tevi testēt, vai arī nevar pierast ka dēls iet prom.
Īstenībā, tavam vīrietim ir jābūt tam, kuram šis murgs būtu jāizbeidz - jāaprunājas ar savu māti, ja viņš to nedarīs, tad kopdzīve jums būs vienkārši neizturama un nelaimīga tikai dēļ vīra mātes: viņa tā arī grauzīs tevi un dēls vienmēr māti turēs par labāku, pat ja tā nebūs. Uzstāj jau tagad savu ES un ja vīrietis kaut ko iebildīs, tu redzēsi, ka mamma viņam vienmēr būs autoritāte! Tur nekas labs tad nespīd. Un vispār spītē pretī, ar tikpat asiem uzcirtieniem! ;) Lai to pašu meistaru priekšā viņai kamols izlec! :)
01.10.2016 17:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
izvairies no kontakta pilnībā
30.09.2016 20:00 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Cilvēks ar emocionālās inteliģences trūkumu, manāmu ego un apdraudētām "galvenās mātītes" pozīcijām cenšās izpaust savu svarīgumu.
Pieņem, ka cilvēks nemainīsies - nav svarīģi ko tu darīsi vai nedarīsi.
Šobrīd ir svarīgi izvērtēt savas pozīcijas, kā arī, kā Tu sevi uztver šajā situācijā, vai Tu gribi nolaisties līdz viņas līmenim un iesaistīties bezējdzīgā Varas un Ego cīņā.
Principā es izvēlētos ignorēt un nenolaisties līdz vinas līmenim, nekāda psihošana, cīnīšanās nedos labus rezultātus ta vai tā..
Turētos pie saviem iekšējiem principiem un arī nepazemotos šī cilvēka priekšā.
30.09.2016 19:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet vispār jau būtu jauki, ja tāda mierīga saruna noritētu drauga un viņa mammas starpā..
30.09.2016 19:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vispirms mēģinātu ar 2. pusītes mammu aprunāties. Pateiktu, ka viņa man ir kā otrā mamma, savs cilvēks. Un (reizēm) izjūtu antipātijas no viņas puses.. Vai es kaut ko daru nepareizi? Vai ir kāda ideja, kā mēs varētu vairāk satuvināties un nodibināt sirsnīgāku kontaktu.. (tas jādara mīļi un mierīgi, bet pārmetuma piegaršas).
Ja tas nestrādā.. tad es turpinātu būt jauka un pieklājīga. Ņirgāšanos un riebklības ignorētu.. tēlotu, ka nebūtu pateikusi. Visticamāk, jau viņa sagaida, ka Tu sāksi besīties par nejaukajiem izgājieniem.. miera pozīcija nedos vēlamo rezultātu..
30.09.2016 19:54 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Ja tas nav dzīvīnas un nāves jautājums, es tik kašķainai sievietei neizdabātu. Ir dēls, lai iet un krāso. Nepatīk, ko tu atnesi no veikala - lai nolīgst kalponi un uztur.
30.09.2016 19:33 |
 
Reitings 253
Reģ: 31.05.2016
Ko tu gribi no cilvēka, kam tu nepatīc? Viņa ir kašķīga vecene, nu? Es tādai pakaļ neskrietu. Es pieciestu vecu cilvēku cienījamos gados, jo saprastu, ka tādam jau tāpat nav viegli, bet te kaut kādai mātītei izdabāt? Redz, ka var uz galvas uzkāpt nu tad to arī dara. Tavs vīrietis jau nu varēja prasties un ko teikt pretī.. Bet es ticu, ka tā sieviete droši vien ir tāda, kam visas citas sievietes ir "mamzeles" u.c. Viņa vienīgā karaliene.. Nu tad lai vārās savā sulā :-P
30.09.2016 19:28 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Neskrienu, pati sauc. Es jau pēdējā laikā cenšos teikt kaut kādus teicienus, ka katram sava gaume labāka, bet tad sāk teikt, kā es tā, kā es tā...

man ir viens labs teiciens priekš Tevis, ko viņai pateikt " savas vajadzības var iebāzt sev dirsā."
30.09.2016 19:08 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Šķiet, ka viņa ir nelaimīgs cilvēks, jo apmierinātiem, priecīgiem cilvēkiem nav nepieciešams ņirgāties par citiem. Es jau nu netiktos ar viņu. Vai nu pateiktu , ko domāju.
30.09.2016 19:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Lasu un domāju - kā man paveicies ar topošā vīra mammu. :-D
Bet, ja nopietni, es neizturētu, es diezgan ātri paliktu ciniska. Un es arī esmu novērojusi, ka mans cinisms atgrūž nepatīkamos cilvēkus. Piemēram, ja man pajautātu, kādā krāsā krāsot sienas, pateiktu: melnas! vajag visas sienas melnas! Tas tev piestāvēs.
Tu viņai vienkārši nepatīc. Nekontaktējies un viss, kāda starpība? Tu neesi banka un viņa Tev nav parādā miljonu, var arī nekontaktēties.
30.09.2016 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es sev esmu nolēmusi, ka netaisos kādu paciest tikai tādēļ, ka tā vajag. Man gan nav problēma ar vīra māti, bet pašai ar saviem radiem pietiek likstas. Šī tēma man liek aizdomāties par to kā mana māte ir uzvedusies attiecībā pret manu vīru. Un nē, nelieku es viņam iztaisīties viņas priekšā, jo tā taču vajag. Es labi redzu, ko viņa dara un ko saka. Tāpat arī secināju, ka nejauka viņa pret viņu ir, jo nav radusi, ka kāds arī pasaka, ko domā acīs. Pieradusi, ka var izrunāties kā ienāk prātā un neviens neiebilst, a te uzradies cilvēks, kurš pasaka savu viedokli, kurš nesakrīt ar viņas un viss, acis lielas un šī šokā.
Es jau laikam autores vietā ieņemtu kādu stingrāku pozīciju. Neļautu šitā izdarīties. Ne tikai vīra/drauga māte ir jāciena, bet viņai būtu jāciena arī tevi. Cieņu automātiski neiegūst tikai tādēļ, ka tāds statuss - vīra māte. Tā nu es domāju.
30.09.2016 18:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lasot par tām omēm pat nopriecājos ka nav vienīgai tāda ome kuru ciest nevaru. :-D
30.09.2016 18:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Un draugam jau sen vajadzēja ar viņu ļoooti nopietni parunāt.
30.09.2016 18:18 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Jau pie pirmās tādas ņirgāšanās jāsūta d**** atklātā veidā, lai cepjas un vārās savā sulā, sūdzas radiniekiem, draugam, vienalga. Tādu atklāti nievājošu attieksmi nedrīkst pieļaut. Nevar cienīt cilvēku, kurš Tevi neciena.
30.09.2016 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
freya, ja tu teiktu, ka viņai 70, tad es teiktu- jā, esam māsas, jo tas ir vienīgais, kas neatbilst.
Kad oma mūs ar māsu vienreiz pieskatīja, mana māsa bija ielikusi savā kabatā kaut kādu sunīti vai kādu citu nieku, māsai bija 4 vai 5 gadi, oma ieraudzija, aizdzina viņu mājās, gāja no muguras visu ceļu un kliedza pa visu ielu, ka viņa zagle ir, pēc tam kliedza uz manu mammu kāda mana māsa zagle ir, visus šos gadus viņa sauc māsu par melīgu zagli! (t)
30.09.2016 18:11 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Viramates ir jaciena,lai kadas vinjas nebutu,kaut vai aiz cienjas pret veci.
30.09.2016 18:04 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Noteikti pati neesi nemaz tik balta un pūkaina, neviena viramate tapat vien nenidis. Ti vienkarsi vinai neiepaticies un vinja grib "izest" tevi no savas un drauga dzives. Noteikti nekada gadijuma nesac iztureties pret vinju tapat!!! Zaudesi draugu un bus vel lielaks iemesls par tevi nirgaties. Centies iztureties max laipni,kadu menesi,divus. Brauc ciemos biezi, redzesi ka atplauks.
30.09.2016 18:03 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Vēl es atceros, ka mana tēva vecāmāte dzīvoja citā pilsētā.
Nu gabals apmēram, kā Daugavpils - Liepāja.
Šausmīgi tālu bija jābrauc.
Es vēl kā tagad atceros, ka bērnībā braucām katru sestdienu pie viņas. Tas kaut kādā pašā sākumā bija. Kad sākās skola jau vairs nebraucām.
Atceros, ka pie viņas nebija ko ēst, tad vēl gāja uz veikalu ko tur pirkt.
Šamējā tagad fāterim pateica, ka neesam braukuši ciemos. Viņa neatceroties.
Nu, smieklīgi.
Ieteikums, ja nav kontakta, tad nav ko tur kontaktēties ar viņas.
30.09.2016 17:54 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Ā, un mans vīrietis izlikās neko neredzam/nedzirdam. Kad stāstīju, ka man sāpēja vai ļoti aizskāra, tad noteikti, es pārspīlēju...
30.09.2016 17:54 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Oj, es pie galda esmu nosaukta par žurku, tikai tāpēc, ka man garšo saldumi, un, ja dēliņš neapēdīs to kūku, tad jau es apēdīšu pārpalikumus. Kad gribēju iet mācīties par kosmetologu, man teica, ka tāds darbs neatšķiras no apkopējas darba, tikai cilvēku apkopēja. Un, kad izvēlējos neko nemācīties tālāk, tad noteikti strādāšu Rimčikā par kasieri. Man ir rauti mati, jo gribēja negaidīti parādīt, ka esot arī tāda forša masāža. Ja esmu tērpusies melnās drēbēs, tad uzreiz jautājums - kurš ir nomiris?.. utt utt
Man tāda pieredze ar drauga māti. Maksimāli centos izvairīties no saskarsmes, bet pat kādos svētkos paspēja izmest kādu komentāru par mani. .. Bet nu, cilvēki ir dažādi.
30.09.2016 17:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits