Tievētājas V

 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Jauna sezona, jauni mērķi, jauni sasniegumi!
Dalāmies pieredzē, plusos un mīnusos jaunajos sasniegumus un kritumos, atbalstām viena otru, izbaudām veselīgu dzīves veidu.!
Lai mums visām jauka šī sezona.(l)
01.09.2016 00:23 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Pakaramais, viegli neturēt mājās tādas lietas, ja dzīvo viena. Es dzīvoju ar vīru, principā katru nedēļas nogali mājās ir viesi, vienmēr paliek pārtika un visādi našķi pēc viņu aizbraukšanas, lai arī tā jau cenšamies visu dot līdzi, nu, protams, man ar varu neviens neko iekšā nestūķē, bet tik un tā. :-D
09.09.2016 20:33 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Ja ēd vairāk no rīta puses, tad kcal dienas laikā tiek sadedzinātas ;) vakarā iet taukos viss.
09.09.2016 21:24 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
vakarā iet taukos viss.

nu tik brutāli gan noteikti nav, bet vienalga, es uzskatu, ka galvenais ir nepielikt kuņģi pirms paša miega, un tas vai ēd galveno ēdienreizi 8os no rīta vai 8 vakarā, nekā īpaši neatšķiras, ja vien dienas kcal ir normas robežās.
09.09.2016 21:39 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Katrs jau dara kā grib, nestrīdēšos, neesmu speciālists šai jomā, katrā ziņā man darbojas tas, ka vakarā ēdu mazāk, tā arī jūtos labāk un svars smuki iet nost :)
09.09.2016 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Taukos iet TIKAI un TIKAI tas, kas ir par daudz!!! Ja iekļaujies kcal normā, ēd kaut 10os vakarā un tas sadalīsies uzturvielās yn enerģijā, lai ķermenis funkcionē.
09.09.2016 21:46 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Labrīt meitenes! kā tad jums iet? Interesanti meitenes, kuras ir iemācījušās ēst ļoti maz saldumus vai need vispār, kā jūs to panācāt?
10.09.2016 08:43 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Es pati esmu atteikusies no gāzētiem un cukurotiem dzērieniem(arī tēja, kafija bez papildinājumiem), ikdienā no baltajiem miltiem (ja cepu pati, tad kūkās izmantoju maltas pilngraudu auzu pārslas), un atteikusies no piena produktiem, taču biju lietojusi grieķu jogurtu, tagad glāzi kefīru no rītiem :) Auzu tumes ikdienā needu, bet šad tad tomēr uztaisiju. Tā vairākus gadus, kamēr aktīvi nodarbojos ar workout
10.09.2016 08:48 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Labrīt!
Ir brīvdienas un noteikti tāpēc daudzām turēties būs daudz grūtāk! Bet atceramies par mērķi un turamies :)
Esmu jau saplānojusi, ko šodien ēdīšu, lai iekļautos kcal normā un atļaušos arī nelielu našķi šodien :)
Attiecībā uz jautājumu par saldumu samazināšanu, tad man tas nāca dabīgi ar veselīgāku ēšanu, vienkārši vairs neprasās. Tāpat sāku sevi radināt pie tumšās šokolādes, pirku un ēdu tikai to, tagad piena šokolādi vairs nespēju ieēst, jo šķiet par saldu. Tas notika tāpat kā radināju sevi dzert tēju un kafiju bez cukura, ar laiku ar cukuru vairs nespēj iedzert. No sākuma mērķtiecīgi - pēc tam aju organisms pierod un viss notiek dabīgi.
10.09.2016 10:40 |
 
Reitings 145
Reģ: 13.04.2016
Sveikas!! Man nav manāms tievēšanas fizikālais progress, bet garīgi jau esmu pieardusi pie mazākas un veselīgākas ēšanas! Brokastis un pusdienas vien laika trūkuma un aizņemtā prāta dēļ sanāk ieturēt mazākas, tpc tas palīdz, bet nu jau esmu pieradusi.
Ieejot veikalā kājās vēljoprojām netieku iekšā pat 42 izmērā(t) (lai gan esmu 38-39-40 izmēra biksēs), jo visur tikai tās skinny un slim bikses, kurās izskatos kā varde ar resnām ciskām, bet šoreiz tas jkaut kā nelika man izjust "depresiju" par to.:-P Laikam esmu vnk kļuvusi pozitīvāka cenšos sadraudzēties/pieņemt savu ķermeni tādu, kāds tas ir.
Vairs nesportoju tik aktīvi, bet tievētājiem tas anāk pat labi, jo liels sports tikai uzdzen apetīti. Reizi vai divas ned. skrienu, apmeklēju 1 pilāšu nodarbību un HIIT treniņu svētdienās.
Lai arī jums veicas ar pozitīvo domu saglabāšanu! :)
10.09.2016 14:27 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.01.2015
Labdien! Ir brīvdiena, un man nemaz negribas grēkot..
10.09.2016 15:01 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.01.2015
Pazuda man puse no komentāra..
Pirmdien kāpšu uz svariem, lai uzzinātu kāds ir mans šīs nedēļas ieguvums vai precīzāk zaudējums :-)
Arī atsākšanu uz zāli iet, nedaudz jāpasvīst, lai cipariņi kļūst mazāki :-):-P
10.09.2016 15:03 |
 
Reitings 94
Reģ: 11.03.2016
Forši, ka ir uztapusi jauna diskusija ;-) Man te nemaz nevajadzētu būt, bet pēc pieraduma vēl esmu ;-) Es gan nezinu, varbūt pēc Cosmo standartiem vēl esmu resna :D (1,77m, 63 kg un 95-65-95). Kopsummā nometu 15 kg.
Savus rezultātus uzturu, nekrītu atpakaļ grāvī. Vienīgais, ka nespēju sevi piespiest treniņiem un fiziskajām aktivitātēm, tādēļ smuks reljefs izpaliek. Bet es nesūdzos - neuzskatu sev par putnubiedēkli tik un tā :-D Gan jau ;-)
Ko es lakoniski šeit izfiltrēju - liela problēma, kas bija arī man - "es ēdu maz, bet svars nost nenāk, apkārtmēri nemainās". Tas nozīmē, ka jūs, ja tiešām godīgi ēdat maz - tad ēdat ļooooti kalorijām bagātu ēdienu.
Vakar vēl ciemos biju, parunājos ar vienu meiteni - liekais svars jau aptuveni +30 kg. Nevarot nekādi svaru samazināt, ēdot maz, tīrā mistika esot. Man vakarā vairs ēst negribējās, viņa sev mannā putru uzvārīja, lai būtu - vakariņas tomēr ir vakariņas, ne es kāds soģis. Kad gāju gulēt, tad vēl saldējumu ņēma laukā no ledusskapja.
Pēc tā spriežu, ka mums katrai termins - es ēdu maz - ir ļoti atšķirīga lieta.
10.09.2016 21:11 |
 
Reitings 184
Reģ: 02.07.2016
Labrīt! Šī nedēļa bija perfekta (l) ēdu nepieklājīgi maz~ 1ēdienreize dienā sanāca, daudz kustējos un speciāli piedomāju pie ūdens patēriņa. Šonedēļ, centīšos ēst jau kārtīgāk un ar vairākām ēdienreizēm, bet pieturēšos pie tiem pasiem 2l ūdens dienā, manā gadījumā, tie tādi piespiedu kārtā ir. Uzstādīju sev latiņu- mēnesi no vietas daudz daudz dzert ūdeni un novērot, kā tieši mans ķermenis mainās, pat ja man ūdens, viegli izsakoties riebjas.
Nosveroties arī patīkamas pārmaiņas -1kg
Pēc tā spriežu, ka mums katrai termins - es ēdu maz - ir ļoti atšķirīga lieta.

+++
Tas gan, ar draudzeni mums tas pats ir, es saku, ka ēdu maz, un ēdu pusporciju no savas normas, viņa saka, ka ēd maz un ēd pusotru manu porciju ;D Tā, kā visu diktē ieradumi.
11.09.2016 11:45 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Interesanti meitenes, kuras ir iemācījušās ēst ļoti maz saldumus vai need vispār, kā jūs to panācāt?

Pagājušā gadā ziemas sākumā(novembrī),izdomāju ka no nākamās dienas nekādus saldumus un tā arī darīju, pilnīgi neko saldu neēdu,ja tikai augļus. Viss bija labi, ar laiku pat vairs neprasījas,bet augustā pagājušā , daudz kur braucu un visur bija visādas uzkodas, protams pagaršoju pāris un viss aizgāja pa grīsti . TAGAD nu nekādi nevaru sākt kā taja gadā. :'-(
11.09.2016 13:06 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Mans klupšanas akmens ir neregulārās un nepareizās ēšanas reizes. Pēdējā laikā bieži darba, skolas dēļ ir garāki izbraucieni, līdz ar to ēdienreizes aprobežojas ar Statoil-veidīgu pārtiku. Zinu, ka vajadzētu mājās uztaisīt līdzi paņemamas maltītes, bet ir dienas, kad nav tam spēka vakarā pēc darba.
Šobrīd sajūta, ka nekad nesanāks tikt vaļā no liekā svara :-/ un pašas vaina jau vien ir.
11.09.2016 13:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
parunājos ar vienu meiteni - liekais svars jau aptuveni +30 kg. Nevarot nekādi svaru samazināt, ēdot maz, tīrā mistika esot.

Labi, par saldējumu vakarā es, protams, izlasīju, bet ja nu tas saldējums ir sagadīšanās - varbūt viņai ar vairogdziedzeri ir problēmas? Arī medikamenti (OK, antidepresanti) var dot šādu efektu, ja cilvēks TIEŠĀM ēd maz.
11.09.2016 13:25 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Ai meitenes, mēs taču pašas sevi žēlojam un meklējam attaisnojums ar frāzēm - "šodien esmu darbā nostrādājusies/draugs pameta - tortes gabaliņš enerģijai/ mierinājumam vajadzīgs", "šodien pēdējā diena - saēdīšos saldumus un rīt sākšu tievēt", "vakar diētu izturēju, šodien kādu vienu tasīti latte varu atļauties"un tad nu te arī rodas tā mistika...
11.09.2016 13:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Interesanti meitenes, kuras ir iemācījušās ēst ļoti maz saldumus vai need vispār, kā jūs to panācāt?

Ļoti vienkārši - jo mazāk ēd, jo mazāk gribās. Ja tas smadzenēs saslēdzās, tad vari atteikties, jo tas ir tikai ēdiens un laimīgāku nedarīs. :)
Es pati biju tā, kas domāja, jā, ēdu maz, man tas ir iedzimts, visādi citi apstākļi, bet tikai ne es.. Patiesība ir tā, ka visa vaina ir jūsos pašos un uz citiem savas problēmas nevajag novelt.
11.09.2016 13:38 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Šodien kardio treniņu izvēlējos stundu garu braucienu ar skrituļslidām. Slidas man ir ļoti labas, līdz ar to praktiski nav nepieciešama nekāda piepūle, jo sajūta, ka pie mazākā mana atspēriena slīd pašas uz priekšu. Treniņu izbaudīju, kcal sadedzināju, bet kad kardio teriniņā dodos skriet liekas, ka esmu pastrādājusi vairāk :-/ Laikam, tomēr nākamajā kardio treniņā, tomēr izvēlēšos skriešanu.
11.09.2016 22:18 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Kā lai sevi piespiež vakarā padarīt kaut ko fiziski aktīvu? Man parasti ir 100 un 1 lieta, ko vakarā darīt. Un sports šajā sarakstā vienmēr ir pēdējā vietā... Ak, motivācija, motivācija, kur tu esi? :-)
12.09.2016 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits