Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jautājums vīriešiem panesās no tēmas "bērns - kādēļ?"

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Izskanēja viens vīrieša komentārs, kur tika teikts ka sieviete ir tāda slikta un tāda, jo pirms 20 gadiem dzīve bija daudz grūtāka - nācās visu darīt pašām, un ģimenes veidošana, bērnu dzemdēšana bija dabiska, normāla parādība. Bet kādēļ sievietēm ir jāpilda šie pienākumi, kas nebūt nav viegli, bet vīriešiem pienākumi nez kāpēc tagad nav nekādi. Agrāk bija normāli rūpēties lai arī kas pa savu bērnu, bērnu māti (ģimeni), nest mājās naudu, uzturēt un rūpēties... lai arī kas, bet vīrietis nemeklēja sānsoļus. Tad kādēļ tagad no sievietēm gaida to pašu ko pirms gadiem 20, bet no vīriešiem visi pienākumi ir kā izplēnējuši. Tagad pat modē vēl pie mammas dzīvot un naudu no viņas sūkt, bet ja strādā un pelna, tad domā, ka baigi varenie veči, kam sava nauda ir sava, un neuzskata par normālu parādību veidot ģimenes dzīvi un par to rūpēties. Tagad - uztaisīja, apnika, aizgāja. Kādēļ sievietēm ir jāiziet cauri tam murgam, vēl līdzcilvēku cinismam jāiet cauri, kur visi no tevis pieprasa to labāko mammu, labāko darbinieci, labāko cilvēku utt. Kur palikusi vienlīdzība? Kādēļ veči sagaid nezin ko, bet paši nevar pat mazo pirkstiņu pakustināt? Protams, vienmēr ir izņēmumi, gan no sieviešu, gan vīriešu puses, bet es runāju par vairumu. Par sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, kad mātei, lai vai kas jāuzņemas visa atbildība, bet vīrietis tikai gaida, grib sagaidīt to ideālo un labāko sievieti, un ja pēc dzemdībām sievietei ir kāds lieks kilograms, nepilda "ideālās" sievietes pienākumus tā uzreiz - hops, meklēšu ko labāku... Kādēļ vīrieši neziedojas, kādēļ vīriešiem nav šīs ģimeniskās vērtības? Kur tas ir palicis? Kādēļ tik viegli aiziet no tikko izveidotas ģimenes?
16.08.2016 18:38 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
sharmantaa un ko tu ar to gribēji man pateikt? Ka tāpēc visi vīrieši ir vienādi? Un tāpēc jebkura sieviete, lai kāda arī būtu ir labāka? :-D
22.08.2016 15:14 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
raven - nekādi seriāli un nekādi bad boy. Man paziņa viens, aprecējies un dzīvo "laimīgi", abiem bērni, viņs programmētājs, nu riktīgs miera mika, un paskatoties nu neiedomātos neviens, ka viņš aizejot uz "darbu" satiekas ar kādu no savām kolēģītēm. Aiziet no mājām ģērbies kā "sūds", tad iesmaržojas, pārģērbjas, nopērk mīļākajai ziedus utt. BET viņš ir NŪĢIS, un re kā.
22.08.2016 14:55 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Itsme
Mhm, es tik papildināju Tevis teikto... :)
22.08.2016 10:34 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Caloo nu par to jau es arī runāju. Tās ir elementāras lietas, kuras jāprot ikvienam un diez vai varētu būt iemesls, kāpēc ilgstoši pieturēties pie kāda cilvēka. Piekrītu Tev par to, ka vīrieši izliekas mazāk. Tāpēc jau saku, ka sievietes bieži uzlikušas sev tik ļoti tumšas brilles, ka neredz vai nemaz negrib redzēt, kas zem tā vīrieša maskas slēpjas.
22.08.2016 10:26 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es zinu tikai vienu un smieklīgu gadījumu, kad puisis tēloja to kas nav. Manam paziņam ir šoferis, par cik mans paziņa dzīvo arī citā pasaules malā, viņš savu Vecrīgas dzīvokli un savu jaunāko Mercedes uzticēja savam šoferim. Kamēr priekšnieks prom, šoferis izklaidējas pa pilnu programmu, iepazīstas ar skaistu meiteni, izrāda Vecrīgas dzīvokli, sasola ceļojumus, šopingus utt. Meitene to visu redz un nolemj - palikšu stāvoklī. Palika arī! Tad nu puikam nācās atzīties, ka viņam vienīgais kas pieder ir 1istabas dzīvoklis Purvciemā, meitene nikna un atzinusies, ka vienīgais, kas viņu interesējis ir bijusi labā dzīve, ka abortu vairs uztaisīt nevar, jo visu pasākumu novilkusi. No vienas puses skumji, bet no otras, smieklīgi.
22.08.2016 10:18 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
sharmantaa, tu pārāk daudz skaties seriālus :-D
Daudzas sievietes apprec izskatīgus "bad boys" cerībā, ka tie mainīsies, jo ir pārāk stulbas, lai saprastu, ka nekas tur nesanāks un tad viņas brīnās, ka krāpj, šķirās, nerūpējas par bērniem.
...
Tu te pataisi sievietes par baigajiem eņģelīšiem. Kā ar tām, kas pēc seksa apgriež otrādāk prezervatīvu, lai paliktu stāvoklī? Cilvēki var būt labi laulātie partneri un vecāki neatkarībā no dzimuma ;-)
22.08.2016 10:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Itsme
Bez tam, kas šajā gadījumā ir tas, kā dēļ vīrietim būtu nepieciešamība to spēlēt 2, 5 vai 15 gadus? Tīras drēbes, uzkopta māja, siltas vakariņas un bezmaksas sekss?

Kurš normāls vīrietis neprot drēbes iemest veļas mašīnā vai izgludināt? (t)
Kurš normāls vīrietis neprot uztaisīt vakariņas? (t)
Kopš kura laika sekss interesē tikai vīriešus? (t)
Imho vīrieši kaut ko tēlo krietni mazāk.
Skatoties uz šo bildi, šķiet ka visa sieviešu dzīve ir izlikšanās. :-D:-D
22.08.2016 10:08 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
sharmantaa man šķiet, ka tu pārāk daudz pārspīlē. Nu neviens cilvēks "nespēlēs teātra ludziņu" gadiem ilgi. Bez tam, kas šajā gadījumā ir tas, kā dēļ vīrietim būtu nepieciešamība to spēlēt 2, 5 vai 15 gadus? Tīras drēbes, uzkopta māja, siltas vakariņas un bezmaksas sekss? Protams, pie ikviena cilvēka var izveidoties pieradums, dzīvot tā, jo ir "ērti", taču es vēlreiz saku- sievietes mēdz būt pārāk naivas un neredz/negrib redzēt vīrieša patieso dabu, kaut gan no malas cilvēkam jau sen ir viss skaidrs par konkrēto personu. Tāpēc ir nozīmīgi padzīvot divatā maksimāli ilgi un tiik ļoti neiegrimt savos ikdienas pienākumos, lai otrās pusītes zemūdens akmeņi paliktu nepamanīti gadiem.
22.08.2016 09:41 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Sharmantaa
Jebkurš lai panāktu iecerēto būs gatavs spēlēt teātra ludziņu, jeb lomu.

Nevajag jau pārspīlēt! :D :D
22.08.2016 09:19 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Man ļoti patīk Itsme viedoklis.
22.08.2016 00:15 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
itsme - cilvēki nemainās, bet cilvēki mēdz notēlot lomu, lai iegūtu to ko vēlas. Un tkai pēc tam, kad vaits darīt neko nevar - izliek visas kārtis. Nu tik nesaki, ka tā, nav, ka aizejot uz randiņu ar tikko iepazītu puisi tu centīsies parādīt sevi no labās gaismas, sapucēsies (nevis iesi kā ikdienā), daudz smaidīsi (pat ja tev viņa joki liksies debīli un pati ikdienā nesmaidi daudz), stāstīsi par savām labajām īpašībām, celsi tās gaisā (piepušķojot un noklusējot, ka tev daudz un daudz nozīmīgākas ir arī tās sliktās), nestāstīsi par savām pagātnes kļūdām, bijušajiem utt (pat ja biji varbūt baigā kuce pirms tam),,,,- un tāds scenārijs var turpināties ilgi, tu vari tēlot tādu kāds patiesībā neesi tik ilgi līdz tev tas ir nepieciešams. Nu lūk, tieši tas pats ar vīriešiem, tik šinī gadījumā viņi vēl piedevām var padarīt nelaimīgu kādu sievieti un vēl vienu mazu cilvēku (neatklājot savu īsto dabu pirms sieviete nolēma bērnu paturēt). Nu nav jau viss tik rožaini. Cik nav dzirdēts, ka sieva, dzīvo kopā ar vīru, viss tik labi, jauki un skaisti, bet viņai pat prātā neienāca ka varbūt pa šo laiku viņš spēlē dubulto lomu, mājās ar vienu, ārpus mājas jau ar citu un sadzemdējis bērnus. Jebkurš lai panāktu iecerēto būs gatavs spēlēt teātra ludziņu, jeb lomu. Mhmm, bērni ir tie, kas zini - būs viss patiesākie.
22.08.2016 00:12 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ģimenes šķirās, bet vīrietim no bērna pāri paliek tikai saistības un alimenti.

Ja viss ir tik fatāli un nenovēršami, kādēļ nabaga vīrieši vispār veido ģimenes? Ja vīrietis ir svēti pārliecināts, ka visas sievietes vēlas vienīgi naudu un bērnus izmanto kā iespēju piesaistīt, izmantot vīrieti, varbūt vīrietim drošības nolūkos veikt vazektomiju? Visas problēmas atrisināsies. :-)
Esmu svētki pārliecināts, ka visas sievietes nav zeltraces. Gluži vienkārši nevajag satikties ar sievietēm, kuras savā dzīvē neko nav sasniegušas un gaida vīrieti, kas viņas "adoptētu".
21.08.2016 23:59 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nelasīju visus komentārus, bet gribēju teikt, ka ļoti žēl, ka autorei nācies sastapties tikai ar šādiem vīriešiem. Gribu uzsvērt, ka lielākā daļa man zināmo pieaugušo vīriešu, tomēr ir ar kaut kādu atbildības sajūtu un pat, ja ar bērna māti ir šķīrušies, pārsteidzoši daudz un aktīvi iesaistās bērna audzināšanā. Te nav runa par puišeļiem, kuriem, tiesa, atbildības jēdziens ir sveša lieta (bieži). Tajā pat laikā, pazīstu arī diezgan daudz vientuļo māšu un tie mani novērojumi liecina par to, ka parasti tāda situācija izveidojusies tādēļ, ka bērniņš neplānoti ieņemts ļoti jauniem esot vai arī otrs- pārāk maz bijis laika iepazīt otru, jo pārāk īsu laiku bijuši kopā pirms tam. Protams, nekad jau nevar zināt, kā otrs tiks galā ar to spriedzi, kas rodas līdz ar bērna piedzimšanu, tomēr svarīgi to patiešām gribēt ABIEM. Esmu saskārusies ar to, ka ,ieņemot mazo dzīvībiņu, sievietes bieži izlemj vienas pašas, ka bērnu paturēs, lai gan tas otrs saprot, ka tam vēl nav gatavs un to nevēlas, līdz ar to, šeit nu gan būtu jārēķinās, ka viņas var palikt arī vienas ar bērnu. Otra lieta, ko ieteiktu- maksimāli ilgi padzīvot ar partneri divatā, iepazīt viņu kārtīgi (un es nebaidos teikt, ka labāk to darīt vairākus gadus), skatīties, kā viņš attiecas pret visu - gan darbu, gan paša ģimeni, sievieti, un novērtēt, vai šis cilvēks tik pat atbildīgi arī rīkosies, kad būsiet jau trijatā. Dažkārt sievietes ir pārāk naivas, lētticīgas. Par piemēru minēšu viena drauga brāli, kuram jau ir 2 bērni, katrs no savas sievietes, bet tā trešā vienalga izlemj pēc gada kopā būšanas no viņa dzemdēt puisīti. Viņa jau protams cerēja, ka būs nu tā, ar kuru viņš beidzot dzīvos laimīgu ģimenes dzīvi. Kā jūs domājat, vai viņš rūpīgi audzina savu trešo bērnu? Cilvēki nemainās.
21.08.2016 19:51 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Man pat mamma atzīst, ka meitas bērni ir savi bērni, bet dēlu bērni ir sveši bērni. Manuptāt taisnība vien ir. Sievietes meklē naudu, vīrieši meklē svaigāku pežu. Ģimenes šķirās, bet vīrietim no bērna pāri paliek tikai saistības un alimenti.
21.08.2016 18:21 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Uzlikt jo patversmes parpilditas un loti daudz cetrkajainiem nav maju.
21.08.2016 14:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Interesanti ja tas bezbernu nodoklis paraditps no cik gadirm butu jamaksa? Tas berns ir atbildiba un citiem kas varbut grib to bernu , bet finances neatlauj tad kada velna pec butu vel jamaksa tadu struntu? Ko darit tam pasam maximas kasierem un apkopejam? Nauda zem minimalas pec nodokliem nostradajies 14h slodzi,knapi noire dzivokliti perc visu uz akcijam. Citiem katrs cents jaskaita un pirms algas pedeja nedela plikus risus ed tad kapec vel uzlikt papildus izmaksas par to kaa nemaz nav? Varbut bez majdzivnieku nodokli ari vel
21.08.2016 14:07 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kam to bezbērna nodokli vajag?Ja tā padomā,tad jau ,tāpat valsts ir devusi bonusu tiem ,kuriem ir bērni- no nodokļiem apliekamās summas norēķina nost naudas summu (cik liela atkarīga no bērnu skaita) un reāli māmiņas saņem vairāk nekā sievietes ,kurām nav bērnu. Es te nepārmetu,ka tā ir,bet tā jau arī ir atbalsta programma no vienas puses, un no otras puses- Tev nav bērns,tāpēc rēķinām pēc pilnas programmas.
Piem. ja mātei ir viens bērns un uz papīra ir alga 700EUR, tad viņa saņem 539.90EUR, bet sieviete ,kurai nav neviens bērns- 499.65EUR, bet ja trīs bērni- 620.40EUR. Tomēr,kaut kāda ir atškirība algu ziņā.
21.08.2016 13:01 |
 
Reitings 88
Reģ: 20.08.2016
Nav ne jausmas ar kādiem egoistiskiem kretīniem autore ir sapinusies, taču bruņnieciskums vel nav miris, vismaz manā sirdī noteikti nē! :D
Autorei ieteiktu izfiltrēt kadrus no sava paziņu loka, uzturēties tādu cilvēku sabiedrībā, kā aprakstā minēts, nav veselīgi :D
21.08.2016 12:43 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Pasaule ir pārapdzīvota - tik daudziem kā mēs te esam uz pasaules nav vietas un pasaule iet bojā no resursu pārlieku tērēšanas. Protams, ja degunu ārpus Baltijas neesi izbāzis, tad tā neliksies...Bet tajā pašā brīdī mazas valstinas grib paaugstināt dzimstību, lai būtu mēs vēl vairāk. Nez kam tas ir izdevīgi tāds bezbērnu nodoklis...
21.08.2016 08:14 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Meksikanka
Protams, ka vīriešiem arī būtu jāmaksā tas nodoklis, ar ko ta viņi ir labāki.
Robert
Tas ir komplekss jautājums un skaidrs, ka viens pats nodoklis (pātaga), rezultātu nedotu. Ir nepieciešams arī burkāns un pašreizējā situācijā jau tam burkānam jābūt ļoti jūtamam. Man gan ir aizdomas, ka te viss jau ir nokavēts par gadiem 20 vismaz...
21.08.2016 07:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)