Obligāta augstākā izglītība

 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Valdībā un dažādās ar izglītību saistītās organizācijas sākušās diskusijas par to, ka vajadzētu ieviest obligātu augstāko izglītību. Kā jums šķiet, tas būtu vai nebūtu vajadzīgs? Un kāds pamatojums?
Augstskolas, protams, atbalsta, bet daži norādīja, ka pagaidām mums pat vidējā izglītība nav obligāta, tādēļ tas būtu iemesls, kāpēc nevajadzētu tādu pārdrošu lēmumu pieņemt. Kā jūs domājat?
29.07.2016 19:14 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Atradu savu pašreizējo darbu tur
Pēdējo reizi meklēju darbu pirms daudzpadsmit gadiem. Kopš tā laika nemeklēju, tikai izskatu tos gadījumus, kad darbs meklē mani.
var lasīt tieši savai profesijai interesējošas diskusijas un rakstus
... kurus ļoti labi var atrast arī Google Scholar
atsūta info par dažādiem kursiem 'pa tēmu'
... kurus piedāvā gan Coursera, gan Udacity utt.
04.09.2016 20:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Google Scholar parasti meklēju konkrētu info (diez vai tādā gadījumā LinkedIn būtu mana pirmā izvēle), bet savu mazo aizstāvības runu LinkedIn nebiju domājusi kā uzbrukumu - protams, ka alternatīvas nav tālu jāmeklē. Man LinkedIn ir drīzāk sava veida izklaide, kuru nenonicinātu un tieši ieteiktu pamēgināt kādam, kurš meklē darbu tagad (tādi cilvēki arī mēdz būt).
04.09.2016 20:27 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Linktins ir izklaide, kamēr profilā nav autordarbu vai publikāciju. Kad tas ir, runa ir citāda.
06.09.2016 13:52 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
RRL
Kā pie kura docētāja, citi liek pat aizstāvēt m/d. Ir arī programmas, kur 4 nieku testā var dabūt tikai ar tādu % pareizu atbilžu, kā citur pietiek priekš 7.
Principā jā, labā, ilgā intervijā par tēmu un lietu labi izkristalizējas smadzenes. Jā, reizēm paņem bez grāda, tā vietā lai paņemtu ar grādu, vai jaunāku/vecāku. Jo smadzenes pēc CV arī nevar redzēt, diemžēl, tāpat kā ar foto, bieži ir vilšanās un pārsteigumi.
06.09.2016 14:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits