Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientuļo māmiņu pieredze

 
Reitings 11
Reģ: 25.07.2016
Sveikas meitenes,
Ļoti neplānoti, neskatoties uz to, ka ir spirāle paliku stāvoklī. Mēnešreizes kavējās, uztaisīju testu un tagad nespēju attapties. Esmu vēl pirmajā šoka momentā, bet caur prātu jau izskrējuši visi iespējamie nākotnes scenāriji.
Šis būtu mans pirmais bērns. Tikai situācija ir tāda, ka man nāktos audzināt vienai. Materiāli esmu diezgan nodrošināta un spētu parūpēties par mazo, vecums arī jau tulīt 30 gadi, kad vajadzētu jau bērnu sākt plānot. Bet es vēl nesaprotu kā rīkoties..jo
Biedē tas vai varētu vienatnē tikt ar visu galā, jo man nav neviena tuvumā, kas varētu palīdzēt.
Varbūt te ir kādas māmiņas, kas ir izgājušas tam cauri vienas?
Padalieties lūdzu.
Paldies
25.07.2016 18:58 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Sarahh kāpēc esi tik pārliecināta par to, ko saki?
Nesapratu kāpēc Robčiks šo diskusiju vispār komentē. Tik pat labi varu sēdēt vīriešu forumā un komentēt mašīnas, tas nekas, ka man nav nekāda sajēga no tā. :-D
28.07.2016 01:21 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Bērns eksistē jau aptuveni pusgadu PIRMS sieviete vispār paliek stāvoklī. Bērna dvēsele izvēlas vecākus, un pēc tam panāk to, ka arī fiziskajā plāksnē rodas šis auglis. Tāpēc nav ko žēlot to bērnu, viņš pats ir izvēlējies šos vecākus un šo situāciju
27.07.2016 19:02 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Kā vispār kaut ko tādu var uzrakstīt?

Medicīniskos terminos runājot taisnība jau ir. Mans punča iemītnieks visus 9 mēn. papīros tika rakstīts kā auglis. Tiesa, man tas apzīmējums kaitināja, jo neesmu ne mediķis, ne auksta zivs.
27.07.2016 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Atceros, ka pa TV rādīja diskusiju raidījumu par laulību reģistrēšanu starp cilvēkiem, kuriem ir homoseksuāla orientācija. Palika prātā viena vīrieša teiktais par to, ka lielu daļu LV iedzīvotāju ir izaudzinājušas 2 sievietes- māte un vecmamma. Es ceru, ka tās abortu piekritējas un nosodītājas ir tēvu lutinātas.
27.07.2016 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Mana vīra kolēģis dzīvo ar sievu. Viņiem ir bērni. Sieva viņam nedeva un šis atrada mīļāko. Mīļākā palika stāvokli. Tagad viņš uztur abas. Sieva arī to zina. Viņš pats esot vainīgs tāpēc nevar vainot abas sievietes. Jāuztur visi bērni neatkarīgi no tā vai no divām vai vienas sievietes.
Teikšu godīgi man tēva ir pietrūcis un ģimene kā tāda. Es visu laiku lidoju,ja būtu tēvs pieliktu mani pie vietas. :D
Arī par to bērnu,kas aug man blakus un nav tēva. Gribētos tomēr teikt,ka ļoti žēl,jo vajag abus tomēr.
Nesaku,ka tie bērni izaug slikti.
Man ir ok darbs, ok izgllītība un labs vīrs.Man nekā netrūkst.
Domāju,ka tieši tas,ka zināju,ka nevarēšu vienmēr aizskriet pie vecākiem man deva dzinuli kaut ko sasniegt. :)
Man nav vecāku,kas kompense visu. Man viss pašai jāsasniedz.
27.07.2016 16:15 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nesmuki
27.07.2016 15:44 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jā, mssmuki abi rīkojas pret sievu, bet aborts nav nekāda izeja. Un taisīt abortu, jo redz nabadzīte sieva ir absurdi. Godīgākais šajă visā vīrietim atzīties sievai par krāpšanu.
Bērns jau ir un šobrīd tev tikai par viņu un sevi jādomā. Bērni bez tēva nav nekāda anomālija.
27.07.2016 15:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar lagu tur kas nav riktigi.
ar galvu nav riktigi. Vai ari trollis!
27.07.2016 15:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Liktenis autorei davina lielu davanu. Nav pratigi atteikties un velak pe gadiem 20 it raudat spilvenaa. Nepreceta vientula 30 it gadiga sieviete, ar labu iztiksanu velas abortu? Ar lagu tur kas nav riktigi. Un Roberts kas ir ari Kirsu zena vel otrs profils vispar te vareja nenakt un muti turet. Ne vian gimene, ne berni, ne dzemdejis ko tads var zinat!
27.07.2016 15:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Nekad nesapratīšu, kāpēc bērni piesakās tām sievietēm, kas vieglu sirdi uztaisa abortu, kamēr citas gadiem ilgi mokās un pie mazuļa netiek.
Es 30 gadu vecumā nekādā ziņā netaisītu abortu, domāju, ka tas būtu lēmums, ko ļoti nožēlotu visu atlikušo dzīvi. Varbūt bērns tieši būs autorei kā pagrieziena punkts, lai mainītu savu dzīvi un pārstātu tērēt savu jaunību un gadus uz vīrieti, kam viņa ir tikai izklaide un mīļākā.
Pāris nedēļu vecs auglis nav bērns.

Kā vispār kaut ko tādu var uzrakstīt? Jau sešas nedēļas vecam auglim pukst sirsniņa!
ļoti, ļoti piekrītu šim:
Bieži vien daudziem abortu piekritējiem, bērnībā pašiem ir trūcis mīlestības un rūpes no vecākiem un tas viss ir atstājis sekas attieksmē un raksturā.
27.07.2016 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Cik es sapratu,tad autore veel neko nav pateikusi viirietim.Kas zin,varbuut vinjsh nemaz neveelies,lai vinja taisa abortu.Varbuut vinjsh uznemsies atbildiibu par beernu.Ir viegli spriest par visu,kad neesi pats shaadaa situaacijaa.
27.07.2016 14:51 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Pāris nedēļu vecs auglis nav bērns.

Piekrītu, par bērnu auglis kļūst, kad ir piedzimis.
27.07.2016 14:45 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Konkrēti šajā diskusijā šķiet tāds loģiskāks viedoklis, jo tam nepiemīt sieviešu emocionalitāte, bet jautājumam pieiets no praktiskās puses.

Ja bērns ir saglabāts un pēc dažiem gadiem ir vērts atcerēties šo izšķirošo brīdi.
Tad arī sapratīs ka izvēle bija pareiza.
Bieži vien daudziem abortu piekritējiem, bērnībā pašiem ir trūcis mīlestības un rūpes no vecākiem un tas viss ir atstājis sekas attieksmē un raksturā.
27.07.2016 14:43 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Tas, ka te tika aiztaisīta mute Robertam pirmajās lapās.. Man par pārsteigumu (jo sakarā ar randiņa diskusijām man par viņu ir noslīdējis uz leju viedoklis) es viņam piekrītu gan šajā, gan vairākās citās diskusijās. :D Konkrēti šajā diskusijā šķiet tāds loģiskāks viedoklis, jo tam nepiemīt sieviešu emocionalitāte, bet jautājumam pieiets no praktiskās puses.
27.07.2016 14:31 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
bet nav jau zināms, vai sanāks un kā viņš attieksies pret bērnu.

Diemžēl, tas nav zināms arī dzemdējot bērnu savam, it kā mīlošam un gādīgajam, vīram.
27.07.2016 14:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pāris nedēļu vecs auglis nav bērns.

Tev nav, kādam citam - ir.
27.07.2016 14:30 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
KitijaK, ne visas sievietes tīri psiholoģiski ir spējīgas veikt abortu. Jo "žēl tā bērna" viņām parādas jau tikko uzzinot par "tā bērna" eksistences faktu.

Pāris nedēļu vecs auglis nav bērns.
Cilvēciņš, kas piedzimis neizjutīs tēva mīlestību, būs bērns. Un varu iedomāties jautājumu "kur ir mans īstais tēvs?". "Bērniņ, viņš dzīvo ar citu sievieti un citiem bērniem, jo es tevi ieņēmu pa kluso slapstoties no viņa slimās sievas".
Protams, mūsdienās tas droši vien nav tik reti sastopams, tomēr personīgi es uzskatu, ka bērnu vajag taisīt tad, kad viņam var nodrošināt visus labos apstākļus, ne tikai ēdienu un pamperus, bet arī mīlošu ģimeni. Mamma nevar būt arī tētis. Protams, pastāv iespēja atrast jaunu vīrieti, bet nav jau zināms, vai sanāks un kā viņš attieksies pret bērnu.
27.07.2016 14:27 |
 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
KitijaK - Un tāpēc būtu jālikvidē bērns? Pie kā bērbns vainīgs? Pēc tavas loģikas sanāk, ka, ja arī bērns būtu ieņemts attiecībās, bet tēvs saprastu, ka nav tam gatavs un aizlaistos, arī tad mātei būtu jātaisa aborts, jo savādāk bērns taču uzaugs bez viena pajola savā dzīvē!
Autore ir pieaugusi, patstāvīga sieviete, kas gatava rūpēties par bērniņu, nav neviena iemesla kāpēc atteikties no bērna! Bērns tā ir svētība, kas daudziem nemaz netiek dota, un nav teikts, ka autore pēc kāda laika nesatiks foršu vīrietu, kurš bērniņu iemīlēs kā savējo un būs varbūt daudz labāks tētis nekā īstais! Un pat ja ne tā, ir milzīgs procents bērnu, kuri uzaug bez viena vecāka, protams tas viņiem trūkst, bet tāpat izaug laimīgi un veikmīgi cilvēki!
Galīgi neatbalstu autores rīcību, saistībā ar šīm attiecībām ar aizņemto vīrieti, bet tieši šajā situācijā lielāka vaina ir vīrietim, jo autore neko no viņa nepieprasa un neliek vīrietim aiziet no sievas, bērniem. Kaitina visas tās "Mātes Terezes" šeit, kas tikai žulti liet māk.
Lai mazajam veseliba vislabākā un topošajai mammai izturību!(l)
27.07.2016 14:25 |
 
Reitings 48
Reģ: 24.05.2016
Sveika Elīza K, es ar tikko uzzināju, kad esmu stāvoklī jau kādas 4 nedēļas, es izlēmu veikt abortu, jo es nevēlos bērnu audzināt viena, jo tas bija stulbs gadījuma sakars un tas puisis nekad nepiekristu būt par tēvu.
Nākamnedēl eju uz abortu, un es domāju ka nenožēlošu, jo nevēos savu dzīvi sagandēt dēļ viena stulba gadījuma.
Tk trakums tas ka man ir tā saucamā toksikoze, no rītiem visvairāk slikta dūša, vemšana, bet jāpaciešas līdz nākamās nedēļas beigām.
Bet tev protams iesaku rīktoties kā tev liekas pareizi.
27.07.2016 14:24 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Es taisītu abortu. Esmu normāls cilvēks un man būtu žēl tās nabaga sievietes, kurai izrādās vīrs iet pa kreisi, bet piegulētāja dzemdē bērnu. Ieteiktu padomāt arī par bērnu - forši būs bērnam bez īstā tēva, vecvecākiem no tēva puses, kopīgiem pasākumiem utt., jo pat ja šis tēvs maksās alimentus, viņš un viņa ģimene nekad nebūs daļa no tava bērnu ģimenes, ja visam pamatā ir šāds stāsts. Patiesībā man liekas absurdi, ja tiks pieprasīti alimenti no šī tēva, jo viņš jau diez vai grib šo bērnu. Man liekas, baigais egoisms dzemdēt tikai tāpēc, ka 30 gadi, laiks iet uz priekšu, bet par pašu bērnu un citiem cilvēkiem nemaz nepadomā. Vispār briesmīgi! Tak atrodi sev brīvu vīrieti, izveido sakarīgas attiecības un tad dzemdē bērnu.

es kaut kādā slimā veidā šim pat pierītu! protams, tas ir skats no malas, ne mēs autores ādā esam, neko.. bet nu par to, ka tomēr pie aizņemtiem līst nevajag.. tas gan....
27.07.2016 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits