Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

fizisks spēks pret meiteni un greizirdība ?!

 
Reitings 19
Reģ: 05.03.2016
Sveiki, gribu uzzināt viedokļus...
Stāsts tāds, uz Jāņiem meitene atsakās svinēt kopā ar savu draugu, bet izvēlās svinēt ar citiem, kuriem ir simpātikas pret viņu, bet norīta (pēc jāņiem) meitene ir atrasta guļot kopā ar viņu (bez sakariem), kā teikt liels pārpratums, un kā attaisnojums bija tāds, ka mašīnā gulēt nav ērti uz sēdekļiem tāpēc bij jāguļ citā mašīnā ar čaļiem, kur aizmugurē bij vaiāk vietas, lai gan bij noruna, ka gulēs savā mašīnā. Bez tā, meitene daudz teica, ka visi zinot, ka viņa ir aizņemta, taču, no rīta uzzinot to, ka tā kompānoja un tas čalītis nemaz neesot zinājis, ka viņai ir draugs un ka draugs visu nakti esot centies sadabūt meiteni rokā, bet tā atbildēja tik tad, kad bija nostāk no kompānijas.
Kā Jūs domājat, vai tas varētu būt iemesls tam, ka draugs paceļroku "iepļaukājot" un sakritības pec traumē sievieti ? Kā sievietei pēc tā vajadzētu justies un rīkoties ?
Un, ja zināms, ka dienu pirms tam, meitenes draugs bija uzzinājis daudz sliktu lietu, melus, un domstarpības, kuras tika slēptas un tai pašā laikā draugam aizliegtas vai prasītas atskaites,dēļ kā draugs bija "iepļaukājis" vairākkāt.
Jūsu domas par vīrieša greizsirdību, vai par dusmām ? Kā Jūs komentētu situāciju, un kāda būtu Jūsu reakcija ?
25.06.2016 19:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pareizi, vajag ieklapēt un atvainoties vecākiem, ieklapēt atkal, un atkal atvainoties vecākiem. Un tad viss ir baigi OK. Atvainošanās, kā zināms, padara visu par nebijušu.
27.06.2016 11:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Interesanti, cieñas aizskaršana (Tavas cieñas) nav ok, bet cita fiziska aizskaršana ir?
P.S. MADasaHatter, cik sapratu, meitene tika notriekta zemē ar płauku, kas droši vien nedeva daudz iespēju aizstāvēties.
27.06.2016 11:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nekas neattaisno sisanu sievietei ari ja tisuprat parguletu ar citu. Nekas! Ja man sistu es sistu pretim un viss. Un ja meitene atsakas janus svinet ar tevi varbut attiecibas jau sen problemas ir?
27.06.2016 00:08 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Rokas palaišana nav pieļaujama NEKĀDĀ situācijā un gadījumā.. Bet meitene pilnīga muļķe
26.06.2016 13:48 |
 
Reitings 19
Reģ: 05.03.2016
Ķiršu Zēnam - klau, kāds sakars ar tēmu "vaginālā mašāža" ?!
Otrkārt, ko tu komplekso ?! - es normāli uzdevu jautājumu, bez norādēm zem 16 vai virs 26 gadiem. Līdz ar to te nav sakara ar "mazgadīgo koļīšanu". Gribēju uzzināt viedokļus - bet tu ko ?! - Vispār atļāvies komentēt zem cita profila"ingiga-efeja", ne tas kurš tev ir tagad, ar ko tu te kometnē. Drīzāk paskaties uz sevi - kompleksains tipiņš.
Treškārt - jā, ja man būtu liela vēlēšanās - es varētu vērsties ar sūdzību par "cieņas aizskaršanu", un priecājies, ka es to neizdarīju. (tagad vairs nav tie laiki, kad var darīt ko grib un aizskart citus.)
26.06.2016 13:35 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vispār "normāls" čalis- piekauj sievieti, atvainojas un tūlīt vēl prasīs atpakaļ dāvanas. Būtu labāk domājis par kompensāciju par nodarītajiem miesas bojājumiem. Jācer vien, ka policijā ir iesniegums no meitenes, šitam durakam drusku derētu problēmas ar likumsargiem.
26.06.2016 11:27 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Drausmīga vide. Paldies Dievam, mūsu kompānija Jāņos atpūtos nevis drāmas rīkoja. Vienkārši liekas dīvaini, ka cilvēkiem patīk sev sarežģīt dzīvi uzturoties tādās kompānijās....

Par tēmu komentāru nav - bērnudārzs.
26.06.2016 11:11 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Meitene rīkojusies ļoti nesmuki, bet tas nav iemesls (un NEKAS nav par iemeslu), lai paceltu roku pret meiteni. Tas nav vīrietis, bet lupata. Meitenes vietā,- pamestu to lupatu nekavējoties. Un , ja tā "trauma" ir acīmredzama un sāpīga,- ietu rakstīt iesniegumu policijā.
Pati esmu cietusi 2reiz no vīrieša agresijas, uztveru to ļoti saasināti, tā ka varat droši nebrukt man te tagad virsū :-)
26.06.2016 11:10 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
Meitene ir vnk mauka un čalis ir vnk nepārliecināts idiots, ko tur vairs var gribēt..

P.S domāju lielākā daļa (ieskaitot mani) nozilinātu veci pie pirmās izdevības, ja viņš tā izdarītu, bet, ja meiteni iepļaukā tad ai ai ai, vājais dzimums, sieviešu tiesības :) :-D
26.06.2016 10:25 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es brīnos, ka meitenes vecāki nelika asiņot puiša degunam. Manējie, ja kaut ko tādu uzzinātu, liktu.

Meitene ir stulba, bet tas neattaisno vardarbību. Par puiša necilajām prāta spējām liecina tā nākamā diskusija, kur viņš grib atņemt dāvanas.
26.06.2016 07:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Bet fiziska ietekmēšana nav likumīga (vismaz līdz šim biju par to pārliecināta), savukārt krāpšana vismaz pagaidām nav nelikumīga. Manuprāt lielai dałai cilvēku neliktos meitenes rīcīna pieñemama, bet vai viña tāpēc ir pelnījusi klapēšanu, jo redz viñas rīcība kādam nav morāli pieñemama? Šī 'nevainīgā' płauka beidzās ar asiñojošu degunu.
P.S. Es personīgi nemainītu viedokli, ja sitēja būtu bijusi sieviete.
25.06.2016 21:52 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Vīrietim nav tiesību pacelt roku pret sievieti! Tomēr izlasot šo situāciju, rādās jautājums, vai tās vispār ir attiecības? Izklausās, ka abi nemaz nav gatavi nopietnām attiecībām. Abiem tīņiem vēl jāizaug :-|
25.06.2016 21:40 |
 
Reitings 69
Reģ: 20.06.2016
Vecene var diktēt savus noteikumus, darīt kā grib. Puisis vel godīgs esot klausa un varbūt pat nekontaktējas ar ļoti tuvām sieviešu kārtas draudzenēm, bet šī tikmēr izdomā ar kuru katru ko mēģināt pasākt. Ja vel pēc tādas attieksmes izpļauj kādu asu vārdu sieviete, tad par pļauku nav ko brīnīties.

Piekrītu.
Es iedomājos šo diskusiju, ja to būtu rakstījusi meitene. Visas kā viena nosodītu viņas rīcību un daļa, pat pateiktu,ka bija pelnījusi.
Nē, es neuzskatu,ka bez gredzena pirkstā un bērnu bara - 2 cilvēku attiecības ir nekas. Pie tās ģimenes arī ir jāmāk tikt.
Turklāt - ja sieviete ņemas riņķī, rakstās, utt. kam viņa to draugu vispār tur? Ja vēl kauslis? Ko pati nezūd miglā?
Bet kā jau teicu - abi labi.
25.06.2016 21:19 |
 
Reitings 19
Reģ: 05.03.2016
Rīdziniecei - vispār es gribētu ar zināt citu domas, ne tikai tavas galējības, ka meitenes draugs tikai ir vainīgs. Es kā puisis aizstāvu puisi, kuram ir radusies šī situācija, jo saprotu, ko meitene ir darījusi. Bet es kā no malas neko neteicu, bet pamatos neatbalstu rokas pacelšānu vienalga kāda tā būtu situācija.
25.06.2016 21:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tas arī var būt ļoti nepatīkami. Ja ir attiecībās, tad ir attiecībās nevis skraidelē ar ko grib. Ok ja tāda uzvedība parādās pēc pāris mēnešus attiecībām tad tiešām var nospļauties, bet ja šis notiek pēc 5-10+ gadu ilgām attiecībām, tad tā pļauka tomēr bija pelnīta.

Vecene var diktēt savus noteikumus, darīt kā grib. Puisis vel godīgs esot klausa un varbūt pat nekontaktējas ar ļoti tuvām sieviešu kārtas draudzenēm, bet šī tikmēr izdomā ar kuru katru ko mēģināt pasākt. Ja vel pēc tādas attieksmes izpļauj kādu asu vārdu sieviete, tad par pļauku nav ko brīnīties.
25.06.2016 21:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sist nedrīkst. Ja puisis ir neapmierināts ar meitenes uzvedību, līdz ar to - pašu meiteni, tad lai pamet viņu. Nu, cilvēki ir dažādi. Ja nespēj samierināties ar otra personību, tad nu nav jēgas mainīt otru. Ja neder viens otram, tad neder.
Tiesi ta! Beidzot viens pratigs cilveks.;-)
25.06.2016 21:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Iesniguma policijā nav uzrakstīts no meitenes puses, tad nu...kas nav redzēts un "nosūdzēts", tikpat kā nav bijis. Tas kārtojams pašu starpā.
Neattaisnoju roku pacelšanu,bet man tāda maucība riebjas. Mele, mauķele - riktīgas vecenes komplekts.
25.06.2016 21:06 |
ATKAL SAJUKA PRIOFILI?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
25.06.2016 21:08 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Rīdziniecei - tad kas tavuprāt ir attiecības ?! - un kā tad var panākt ilgstošās attiecības, laulību, ja katrs dara kā grib ?! - kur logika ?


Tā ir nesaderība. Lai meklē sev atbilstošu partneri. Vispār - saprotu, ko vēlās pateikt Rīdziniece un piekrītu viņai.
25.06.2016 21:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
īdziniecei - tad kas tavuprāt ir attiecības ?! - un kā tad var panākt ilgstošās attiecības, laulību, ja katrs dara kā grib ?! - kur logika ?
25.06.2016 21:05 | nosūdzē
Lasit nemaki?

ATRODI SEV PIEMEROTU OTRU PUSITI. Ar lidzigu skatijumu uz dzivi un attiecibam. :-P
25.06.2016 21:07 |
 
Reitings 69
Reģ: 20.06.2016
Iesniguma policijā nav uzrakstīts no meitenes puses, tad nu...kas nav redzēts un "nosūdzēts", tikpat kā nav bijis. Tas kārtojams pašu starpā.
Neattaisnoju roku pacelšanu,bet man tāda maucība riebjas. Mele, mauķele - riktīgas vecenes komplekts.
25.06.2016 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits