Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izvirtuļi, dibenu čamdītāji, lūriķi utt

 
Reitings 1
Reģ: 17.06.2016
Kā tikt galā ar šādiem uzmācīgiem vīriešiem? Sajūta briesmīga, vakar vecrīgā dabuju bliezienu pa dibenu, nevar aprakstīt to aizkaitinājumu.
kāda Jums ir bijusi pieredze ar šāda veida ''vīriešiem''?
17.06.2016 14:25 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Elizabete +
20.06.2016 09:50 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Cukurvāvere, nu tā smējos :D :D :D :D :D :D :D :D :D
20.06.2016 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
hah, atceros savu gadījumu.
Pirms 4 gadiem rudenī ap 21, 22 stāvu Valdemārielas un Šarlotes ielas krustojumā, gaidu uz luksofora zaļo. Pirms tam nācu pa to Šarlotes ielu, pretī pabrauc kopts, simpātisks vīrietis ar sporta velo. Tajos apspīlētajos, īsajos (līdz pus ļaškai :D) šortos. Tik uzmetu aci un pie sevis nodomāju "malacis, ap 50 gadi un sporto! Kājām muskuļi, pats glīts (man toreiz kkādu Dž.Klūniju "atsita" :D).
Tad nu pabrauc garām un viss. Tagad stāvu pie tā luksofora/zebras, gaidu. Ar seju uz Valdemārielu. Dzirdu, kāds runā/sarunājas diezgan klusā balsī (kamēr stāvu ar muguru, domāju, nu cilvēki savā starpā. Pagriežos - tas vecis ar velo, bet viens! Ar ko tad viņš runā?! Cik ātri uzmetu aci, tik ātri atgriezos uz pretējās ceļa pusi skatīties. Tajā milisekundē iedomājos, ka šis gan jau pa telefonu caur austiņām runā. A ja nu nē, - ja nu man ko teica?! Pagriezu galvu vēlreiz uz viņa pusi un ta-dā!! Pāris sekundēs gan klausos, ko saka, gan pavērsu acis uz leju --- čalis ar vienu kāju stāv uz zemes, ar otru - uz velo pedāļa ., un pa to mazo, šauro velo sporta šortu staru ir izkārts iežmiegts kaut kas (vai tas bija krāns vai ola - nav jausmas ) un šis klusā balsī, skatoties mierīgi man sejā saka (vārdus atceros joprojām :D) - "Izviņite, vi mņe ņepodvjažite, štobi ņeboltalsja?" ... Bļ**** :D tajā mirklī no negaidīta pārsteiguma/šoka/izbīļa izspļāvu "Fuj!" un aizgriezos atpakaļ (iekšas trīcēja, jo "beidzot" pirmo reizi saskāros ar šiem te virinātājiem, utml., dzīvojot jau cik gadus Rīgā!), šis arī fiksi bija prom.
20.06.2016 08:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Labi, ka nokārtu galvu un mūk - tātad pašam vismaz kauns, ka tā rīkojies.
19.06.2016 14:02 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
16 gadu vecumā gatavojos 9. klases pēdējam zvanam, uzvilkta normāla kleita, nu tiešām normāla, mēs ar mammu viņu kopā pirkām, viņa taču mani kā padauzu nelaistu uz skolu. Pirms devos prom vajadzēja izvest suni, nezinu kāpēc es to suni vedu jau kleitā un nepārģērbos pēc pastaigas. Lai nu kā uz pļavas satiku vīrietu, šķiet viņam ap 60, nekas neparasts, mēs tur bieži satikāmies, viņš veda savu suni, es savu, kaut ko parunājām, it kā normāls cilvēks, sieva, meita, mazmeita viņam. Izstaigājāmies ar tiem suņiem un devāmies mājās, mums viens korpuss bija, tikai viņa dzīvoklis 2 stāvus zemāk. Un pēkšņi viņš mani tajā kāpņu telpā piespiež pie sienas un sāk reāli grābstīties, mēģināja noskūpstīt, bet es izrāvos un aizmuku. Tagad domāju un nesaprotu kāpēc es neaizgāju un viņa sievai nepateicu, ka viņa dzīvo ar kaut kādu pederastu, kas kāpnēs uzmācas pusaugu meitenēm. Pierādīt jau nevaru, lai ietu sūdzēties policijā vai kur. Ilgi no viņa bēguļoju, vienmēr skrēja pakaļ, kad mani redzēja. Man uzradās puisis, kam patika svarcelšana, ieraudzija mani ar viņu un tad tikai vienā reizē pielavijās, lai atvainotos. Tagad, kad viņu redz, nokārtu galvu no manis mūk.
19.06.2016 12:38 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Macis Elizabet, vismaz viens prātīgs cilvēks šajā diskusijā! :-)
19.06.2016 01:08 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Jā, Elizabet, konkrēti es runāju tikai par SKATĪŠANOS, par grābstīšanos es piekritu ka tam nav nekada attaisnojuma. (t)
17.06.2016 23:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Apple Pie, ir gan, kam šķiet, ka apgrābstīšana ir milzīgs kompliments:
Manuprāt ir dažādi vīrieši.. un ir tādi no kuriem būs patīkami jebkurai kaut vieglu uzsitienu pa dupsi saņemt un ir tādi no kuriem pat viegls smaids un acs piemiedziens derdzās!


Tāpat arī Elmuks, šķiet, tajā pašā lapā aprakstīja kā, muti pavēris, blenž uz lielām krūtīm un izmanto "pašas uzprasījās" argumentāciju, kas nav pieņemami normālā sabiedrībā, jo kultivē uzskatu, ka sievietei jāstaigā kartupeļu maisā, lai tikai neizprovocētu nabaga vīriešus, kuri nevalda pār saviem tā saucamajiem instinktiem.
17.06.2016 23:53 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Elizabete, bet mēs taču runājam tikai par SKATĪŠANOS, nevis grābstīšanos, viņš taču nesaka, ka grābstīties ir ok, nedz arī kāda no mums to saka!
17.06.2016 23:45 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pretīgi cilvēku vienmēr izdomās attaisnojumus pretīgai rīcībai pret citiem - nepareizais apģērbs, nepareizā ādas krāsa, nepareizā seksuālā orientācija, nepareizā ticība... Tikai nekas no tā visa neattaisno citu cilvēku aizskaršanu.
Ja nu nekādi nevari savaldīt savu "normālo orientāciju", tad skaties, kamēr acis iztek, bet nemēģini ar kārtējiem neaptēstajiem argumentiem attaisnot citu cilvēku privātās telpas aizskaršanu tāpēc, ka tev kaut kādas problēmas sagādā viņu apģērbs.
17.06.2016 23:43 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
domāju, ka ar mani nekas tamlīdzīgs nav noticis, bet tad atcerējos. Pirms kādām 3 nedēļām biju aizgājusi līdz draudzenes skolai, gaidiju kamēr viņai stundas beigsies, stāvu un man garām iet mazo bariņš, nu kāda 6-8 klase, un viens man uzšauj pa dibenu biju tiiik samulsusi, ka nezināju ko teikt un kā reaģēt


Man likās, ka es gan neesmu tāds kā diskusijās apspriestie apgrābstītāji, bet tad atcerējos savas nelietīgās izdarības pret vidusskolniecēm, kad gāju 5.-6. klasē. :-|
17.06.2016 23:27 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Elizabete- Izskatās tu tagad centies meklēt kaški pie pašsaprotamas lietas. Ja meitene ir sagerbusies provocējoši un atvainojos, ma*ciski, tad ko vēl vina var gribēt, ja ne izradit savus labumus un kert tos skatienus???? Un piedod bet tie kas nav geji un ir ar normalu orientaciju, pieversis uzmanibu uz tadiem atkailinajumiem, ar neaudzinatibu tur nav nekada sakara.
17.06.2016 23:17 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es esmu maigi sakot par dažiem komentāriem. "Ja jau viņas tā ģērbjas, tad jau viņām tas patīk..." Kas par idiotismu? Nē, neviena sieviete negrib un nav pelnījusi to, lai pret viņu pazemojoši viņas apģērba dēļ!
Tas nav normāli, ka daži vīrieši savu pretīgo uzvedību, neaudzinātību un sūdīgo impulsu kontroli attaisno ar savu it kā bioloģiju, kas ir pilnīgas blēņas.
Un sievietes arī nav labākas, ja kāda uzskata par komplimentu to, ka svešinieks apčamda viņas dibenu (t)

Es vienīgos čamdītājus un mētelīšu virinātājus esmu satikusi tad, kad man bija 13-15 gadi, vēlāk ne. Man šķiet, ka tas arī daudz pasaka par šo šķiru. Piemēram, ka viņi apzinās savas rīcības pretīgumu un iespējamās sekas, tāpēc uzglūnēs tām meitenēm/sievietēm, kas visdrīzāk neko nedarīs pretī. Ļoti jaunām, pēc skata nedrošām, kas staigā vienas un tamlīdzīgi.
17.06.2016 22:44 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
man ir nike air max 90 ierobežotā izdevuma dabīgās ādas apavi, bēšā krāsā ar vēl citiem toņiem, man ļoti patīk, nav nemaz šausmīgi. es ar tiem apaviem pat kalnā uzkāpu un man nenogura kājas!
17.06.2016 22:24 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man tieši tie air max liekas kaut kas šausmelīgs :D
17.06.2016 22:21 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
cherette tas bija retorisks jautājums, domāts attēlā redzamajai sievietei.

Pašam nav nācies tādu skatu redzēt, bet es nespēju iedomāties cik trakam jābūt lai uz ielas izietu ar tādā paskatā...it kā no trakonama būtu izlaista.

Kas attiecas uz tā saucamajiem legingiem...galīgi nesaprotu. Perversi tak! Manā darbavietā tagad ar tiem lengigiem staigā skolnieces, kas strādā pa vasaru...neievērot tak nevar, ja visi dibenvaigi redzami. Būtu kaunējušās, es piespiedu kārtā esmu sīkajām skatīties (tas nav tā domāts)...tas ir perversi. Kas vainas parastiem džinsiem, ka tā jāstaigā? Tas man nav izprotams.

Kas attiecas uz apģērbu, dēļ kā tiek cilvēks pamanīts. Ir tāda lieta, ka ir cilvēki, kas staigā riktīgi masīvās drēbēs, lielākoties vīrieši. Es tādus ieraugot vienmēr brīnos, kā viņiem var būt ērti staigāt...bet nu ja patīk pašam lai staigā, bet neievērot tādus nevar.
17.06.2016 22:21 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
rapper,
es nezinu, tad kā tur ir jāsaskaņo tie raibie legingi, ar milzīgu garu mohēras džemperi ar augsto kaklu un gariem zamšādas ziemas zābakiem bez papēža (līdz celim), tad jau, vai arī ar garu vilnas mēteli un melnām nike 90 air max, citādāk pagrūti tādus legingus padarīt gaumīgus.
17.06.2016 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 3044
Reģ: 13.11.2011
domāju, ka ar mani nekas tamlīdzīgs nav noticis, bet tad atcerējos. Pirms kādām 3 nedēļām biju aizgājusi līdz draudzenes skolai, gaidiju kamēr viņai stundas beigsies, stāvu un man garām iet mazo bariņš, nu kāda 6-8 klase, un viens man uzšauj pa dibenu :D biju tiiik samulsusi, ka nezināju ko teikt un kā reaģēt
17.06.2016 22:17 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Charette, oj, kaa var iziet taadaa pidžammaa araa no maajas (???) :D
Nekad nesapratiisu.

Rvis, leoparda legingi buutu okey, ja vien tiešaam cilveeks saskaņotu savu apģeerbu taa kaa raada tajaas fancy bildees, bet dziivee paarsvaraa taas ir botas vai palietotas kedas, kaut kaadas diivainas kraasas leoparda vai cita raksta legingi, jaka, kas galiigi nepiestaav un mati čupčikaa + prasme kraasoties tuvu nulles liimenim.
17.06.2016 22:13 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, man tas pats :D
17.06.2016 22:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits