Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Frizieris no Elles. :D

 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Pie friziera nebiju gājusi matus krāsot aptuveni 5 gadus- tāpēc varētu teikt, ka biju izkritusi no aprites.
Bet vismaz agrāk, kad gāju pielabot matu krāsa, šis process likās relaksējošs un patīkams, vienmēr izskatījos labāk nekā tad kad ierados- laikam veicās. :D
Vakar bija pieraksts pie friziera.
Parādīju bildi, kā atpuveni vēlos- friziere māja ar galvu, bet pie sevis laikam tikmēr nodomāja- ej tu d**** , uztaisīšu pavisam ko citu. Yep- būs forši.
Rezultātā, tā vietā lai būtu pāris gaišākas šķipsnas galos man ir visa galva sākot ar saknēm ir smalkām šķipsņām, es neteiktu ka izskatās slikti, bet diena pret nakti ar bildi ko es rādīju un ko stastīju.
Štrunts ar krāsu- pats baisākais bija kad man mazgāja un tonēja matus. Mati man ir līdz viduklim un likās ka viņai nepatīk neviens no viņiem, vai arī tā ir kāda jauna mazgāšanas metode , kad abām rokām ieķērām matos un purina uz vella paraušanu... un purina un vēlreiz purina. :'-( Tad uz divām minūtēm aiziet aiz stūra, strauji pielavās un atkal rauj un purina. :D Ellīgi sāpīgs process, pluss gandrīz vai apraudājos miklī kad viņa slavēja cik saudzīgi ir krāsots un ka varot pilnīgi ar pirstiem izbraukt viscaur slapjiem matiem- nevarēja, bet viņa mēģināja.

Rezultātā esmu tikusi pie simpātiska krāsojuma, bet vienas acs nervs nodevīgi raustās, katreiz kad kāds pajautā kā gāja pie friziera.

Vai Jums ir līdzīgi stāsti? :D :)
14.06.2016 10:19 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Varbūt neprot smuki taisni nogriezt, līdz ar to jāpielīdzina visu laiku līdz 20 cm čušš :D
20.06.2016 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Būtu interesanti dzirdēt pašu frizieru skaidrojumu šim fenomenam


nespēju rast šim atbildi. kaut gan, ļoti daudzi pieredzējuši frizieri mēdz uzskatīt, ka nav jēgas apgriezt 1cm, ja mati ir bojāti galos, jāgriež uzreiz visi 5, lai ir no tā jēga, kas reāli arī ir taisnība, bet ne jau viņiem pēcāk ar tiem matiem jāstaigā :D
es neesmu tā nekad izdarījusi, griežu kā prasa, labi, ka šis gēns aizgājis secen :D
20.06.2016 21:12 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Šīs diskusijas iespaidā, vakar neaizgāju apgriezt matus 8-)
16.06.2016 09:53 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, daudzas frizieres tā arī nav neko jaunu savas karjeras laikā apguvušas un kā grieza/veidoja pirms 20 gadiem, tā griež/veido arī tagad. Tiesa, akmens arī frizierskolu dārziņā, jo aktualitātēm tomēr būtu jāseko. Tā kā man ir topā nestandarta krāsu mati, tad vienmēr esmu nodarbojusies ar pašdarbību - prieks, kad tagad krāsaini mati kļūst par meinstrīmu un interesantas opcijas tiek piedāvātas arī salonos. Griezums gan man vienmēr bijis aptuveni viens un tas pats, eju tikai ik pa laikam aplīdzināt galus un par nogrieztajiem centimetriem neraudu. Pēc balināšanas eksperimentiem ir tikai normāli pazaudēt pat 10-15cm matu, kas bez žēlošanas tiek nogriezti. Mani vairāk kaitina, ka friziere pirms griešanas 20x pārjautā, vai man tiešām nav žēl. (t) Tie ir tikai mati, kas tāpat ataugs - nav jau zobi! :-D
15.06.2016 16:52 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Man laikam ar frizieriem vienmēr ir noveicies.
Jo nu nekad nav bijis tā, ka apgriež kā negribu vai saveidot kaut ko šausmīgu.
Tagad man vispār ir ideāla friziere, kas apgriež tikai galus, ja saku vai arī izveido tādu frizūru kā man gribas.

Bet vispār jā, momenta, kad redzat, ka kaut kas notiek ne pa jūsu prātām, tas vienkārši ir jāsaka. Savādak frizieris turpina dzīvot svēta pārliecībā, ka visu dara lieliski un visiem patīk. Tad arī sākas tas, ka nākamie dabū izbaudīt uz ādas (galvas) visādas šausmu lietas.

Es esmu gājusi arī pie mācekļiem, arī pie krievu tantēm no pagājušā gadsimta, bet nevienu reizi neesmu raudājusi pēc friziera apmeklējuma.
15.06.2016 08:12 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Visu mūžu man matus ir griezusi mamma, kas ir/ bija friziere, vairs par tādu nestrādā. Ir nācies raudāt un daudz. Viņai ir mode nogriezt precīzi tādu pašu griezumu, kā sev. Reiz nogrieza tik īsus, ka nesniedzās pat līdz pleciem, atstāja kaut kādu slīpo čolku, kas bija par garu un reāli visu laiku līda acīs. Kaucu dienām, man pat aste nesanāca, priekšējie mati vienkārši nesniedzās līdz pakausim. Un maniem matiem ir mode lokoties ar tādiem milzīgiem viļņiem, ko viņi arī veiksmīgi visu laiku mēģināja darīt. Jāsaka, gan, ka pēc laika iepatikās, bira komplimenti no apkārtējiem, taisnotājs dara brīnumus un kad pierod, nav jau vairs tik traki.
Pašlaik ļoti gribās sameklēt kādu labu frizieri, kas varētu izdomāt, ko sakarīgu izdarīt ar maniem matiem, apnicis vecais, pierastais pakāpeniskais griezums, bet palasot diskusiju, reāli bail vispār mēģināt. Tad labāk pie mammas, kura pa visiem maniem 23 gadiem noteikti ir iemācījusies, kas man noteikti nepatīk :D
15.06.2016 07:12 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Ja jums neapmierina rezultāts- vai liekat frizierei to saprast? Vai tēlojat, ka viss patīk, kaut īstenībā gribas raudāt?


Pēdējais drausmīgais atgadījums man bija 16 gados, tad biju pārāk klusa un kautrīga, vienkārši neko neteicu un aizgāju mājās raudāt. :D tagad droši vien sāktu ārdīties, bet nu ko varētu panākt- ok, frizūru var pārtaisīt, krāsojumu varbūt (bet ej un pierādi kādam, ka prasīji citu), bet griezumu.. augstākais, ko varētu panākt varbūt nemaksāt (es nezinu, es minu), bet tas tāpat matus neatgrieztu.
15.06.2016 02:57 |
 
Reitings 35
Reģ: 05.04.2015
nostalgia0, tā smējos :-D:-D
15.06.2016 01:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
vēl variants-it kā visus matus izbalināja,bet beigās izrādijās,ka tik pa virsu un apakšā vispār nekas netika darīts:D
15.06.2016 01:01 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
12.klases izlaidumā prasījusu šo

bet dabūju šo


jo friziere pārlieku saķirkoja matus un reāli mani mati ,kuri bija līdz gandrīz dibenam saskruņojās līdz lāpstiņām...ta kā izskatījās nereāli īsi un pretīgi ,tad vnk uztaisīja ,kaut kādu tādu frizūru. Jutos kā par neko samaksājusi naudu,jo gribēju vienu,bet dabūju pavisam,ko citu.
15.06.2016 00:58 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Atcerējos smieklīgu gadījumu, kad bijušajam draugam mamma dzina matus ar mašīnīti. Šis pateica:"Sāc ar vidu, lai smieklīgāk" un viņa arī sāka... un mašīnīte saplīsa :D tādam ar gariem matiem gar sāniem un nodzītiem pa vidu vajadzēja iet pie friziera. :D
15.06.2016 00:44 |
 
Reitings 61
Reģ: 12.05.2016
Ja jums neapmierina rezultāts- vai liekat frizierei to saprast? Vai tēlojat, ka viss patīk, kaut īstenībā gribas raudāt?
14.06.2016 23:36 |
 
Reitings 59
Reģ: 15.04.2016
Dianna Pilnīgi kā par mani uzrakstīts! Tikai man viņi bija vēl vairāk pie galvas un šausmīgi ar laku salieti, ka nebija laika mazgāt un veidot no jauna vai jaukt... Un vienkārši bija bail riskēt jaukt ārā, jo baidījos, ka nesanāk kas vēl briesmīgāks... Vēl tagad ar šausmām skatos tās bildes.. :-D
14.06.2016 23:12 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Varu piebilst, ka bija palikušas tikai kādas 2 stundas līdz izlaidumam, bet es sēdēju un knapi turējos, lai neraudātu. Frizierei gan baigi patika. Labi, ka salonā sēdēja kaut kāda sieviete, kura laikam saprata, ka man nepatīk, un ieteica, lai atstāj izlaistus un skruļļainus
14.06.2016 23:05 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
12. klasē pirms izlaiduma gāju pie frizieres, lai skaisti sataisa matus.
Prasīju kaut ko šādu:

Bet dabūju šo
14.06.2016 22:55 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Es vispār brīnos kā var nepareizi matus nokrāsot.
Tas tas taču nav sarežģīti un tā nav nekāda ķīniešu valoda.
14.06.2016 22:48 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2015
Ah, man pirms kādiem gadiem diviem posa zināmā frizētavā vecāku sudrabkāzu pasākumam. Mana friziere pēdējā brīdī aizceļoja un man iedeva citu. Krievieti ar ļooooti pašvaku latviešu valodas sapratni. Man mati tajā laikā bija pāri pleciem un es viņai saku - vēlētos kādu frizūru ar bizi sānos. Lai mati būtu savākti visas dienas garumā un nekas neizjuktu. Atskan zelta frāze - es nemāku... Nu, ok. Tad rādu viņai tādas brīvā stila copes (nu, mati ,azliet saņemti kopā, bet kopumā frizūra nedaudz hipijiska). Un tad liktenīgais galvas mājiens un - harašo. Pusceļā man arī šķita, ka tas jau tik tā izskatās, gan izlabos un citas sevi mierinošas frāzes. Un tad nāk gala rezultāts - gofrētas aitas vilnīši no matu vidus līdz pusei. Tas viss 80. gadu frizūrā, kas nostiprināta ar tādu laku-putu kārtu, ka izskatos pielaizīta. Tad tiešām asaras saskrēja acīs, bet labot jau vairs nebija laika, jāskrien... Un galvenais, ka tā frizūra juka ārā, man dejojot bija adatas no frizūras ārā :-D gala rezultāts bija pustraka 80. gadu aitas frizūra, pēc kuras pa grīdu jālasa adatas :-D
14.06.2016 22:44 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tas, ka "nolīdzina" divreiz vairāk par prasīto, laikam ir kaut kāds defektīvs, tipiskiem frizieriem raksturīgs gēns :D Neesmu satikusi vēl nevienu frizieri, kura paklausītu klienta lūgumam un nogrieztu tieši tik, cik vajag, vienmēr nošņāpj manāmi vairāk, vai vispār izķēmo.
Būtu interesanti dzirdēt pašu frizieru skaidrojumu šim fenomenam :D
14.06.2016 20:10 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
tik jautri uzrakstīts, smējos balsī :D :D

friziere māja ar galvu, bet pie sevis laikam tikmēr nodomāja- ej tu d**** , uztaisīšu pavisam ko citu. Yep- būs forši.


Mati man ir līdz viduklim un likās ka viņai nepatīk neviens no viņiem, vai arī tā ir kāda jauna mazgāšanas metode , kad abām rokām ieķērām matos un purina uz vella paraušanu... un purina un vēlreiz purina. Tad uz divām minūtēm aiziet aiz stūra, strauji pielavās un atkal rauj un purina.


pluss gandrīz vai apraudājos miklī kad viņa slavēja cik saudzīgi ir krāsots un ka varot pilnīgi ar pirstiem izbraukt viscaur slapjiem matiem- nevarēja, bet viņa mēģināja.


Rezultātā esmu tikusi pie simpātiska krāsojuma, bet vienas acs nervs nodevīgi raustās, katreiz kad kāds pajautā kā gāja pie friziera.
14.06.2016 17:06 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
krāsa, man citreiz liekas, ka daudziem friezieriem ir banāni ausīs un viņi nedzird.. Labi, ka varēji vnk izmagāt un miers:-D
14.06.2016 16:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits