Frizieris no Elles. :D

 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Pie friziera nebiju gājusi matus krāsot aptuveni 5 gadus- tāpēc varētu teikt, ka biju izkritusi no aprites.
Bet vismaz agrāk, kad gāju pielabot matu krāsa, šis process likās relaksējošs un patīkams, vienmēr izskatījos labāk nekā tad kad ierados- laikam veicās. :D
Vakar bija pieraksts pie friziera.
Parādīju bildi, kā atpuveni vēlos- friziere māja ar galvu, bet pie sevis laikam tikmēr nodomāja- ej tu d**** , uztaisīšu pavisam ko citu. Yep- būs forši.
Rezultātā, tā vietā lai būtu pāris gaišākas šķipsnas galos man ir visa galva sākot ar saknēm ir smalkām šķipsņām, es neteiktu ka izskatās slikti, bet diena pret nakti ar bildi ko es rādīju un ko stastīju.
Štrunts ar krāsu- pats baisākais bija kad man mazgāja un tonēja matus. Mati man ir līdz viduklim un likās ka viņai nepatīk neviens no viņiem, vai arī tā ir kāda jauna mazgāšanas metode , kad abām rokām ieķērām matos un purina uz vella paraušanu... un purina un vēlreiz purina. :'-( Tad uz divām minūtēm aiziet aiz stūra, strauji pielavās un atkal rauj un purina. :D Ellīgi sāpīgs process, pluss gandrīz vai apraudājos miklī kad viņa slavēja cik saudzīgi ir krāsots un ka varot pilnīgi ar pirstiem izbraukt viscaur slapjiem matiem- nevarēja, bet viņa mēģināja.

Rezultātā esmu tikusi pie simpātiska krāsojuma, bet vienas acs nervs nodevīgi raustās, katreiz kad kāds pajautā kā gāja pie friziera.

Vai Jums ir līdzīgi stāsti? :D :)
14.06.2016 10:19 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Aizej uz Ulu pie Ilzes :) Man patīk. Citas nekad nesaprot, ko es gribu. :D
14.06.2016 12:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jadyn manā variantā sieviete vienkārši nesaprata ka tika prasīts apgriezt tikai galiņus. Viņa Latviski ne pārāk labi mācēja un saprata ka vajag nogriezt īsus.
14.06.2016 12:03 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Ā,atceros,ka ar vienu meiteni izdomājām iet pie friziera,ka reiz tajā dienā abas varam tikt,viņa gribēja vienā sānā garākus otrā īsākus,es gribēju garāku karē,mums nogrieza pilnigi vienādus un abām pilnīgi taisnus matus :DManai draudzenei,pec mazgāšanas diezgan traki mati,es nemāku paskaidrot kādi,bet viņa vienmer taisno,tā friziere pat nejēdza iztaisnot,blakus bija vel viena friziere,vislaik saka,pataisno vel ,laikam vel vajag..,bet nekāda jēgā,tā nu gājām mājās un viņa taisnoja pati.
14.06.2016 12:09 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Sen atpakaļ, kad vēl biju apmāta ar ilgviļņiem, friziere pēc izmazgāšanas ilgviļņotos matus fēnojot iztaisnoja :-O protams, tie ilgviļņi bija nekādi :'-( bet es to norakstu uz valodas barjeru :-D
14.06.2016 12:14 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Es vēl vispār neesmu atradusi frizieri, kura normāli griež.
Lielākā daļa ir nezin ko no sevis iedomājušās.
Tas, ka skolas izdod frizieru sertifikātus vēl nenozīmē, ka viņas griezt māk.
Diemžēl tā viņš ir.
14.06.2016 12:25 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Vienīgā sāpe ar frizieriem bija jaunībā. Kad man priekš skolas vajadzēja apgriezt galiņus matiem. Diemžēl friziere bija krieviete un nesaprata at šķirību starp drusku īsākus/pielīdzināt un īsus. Nogrieza man tādu frizūru itkā bļoda uz galvas būtu uzlikta.


Nu Miss Joker kā pa mani rakstīts :-D,tikai man asaras tecēja aumaļām :'-(, tad tas bija kad man bija kādi 9-10 gadi(t)
14.06.2016 12:37 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Lasiju un sapratu, ka visiem ar frizieriem iet kaut kā traki :) mana lielākā sāpe bija ka mana māte, kas ir friziere - pielidzināja manus matus bernībā ( neatceros 12- 13 gadi bija) tā ka no pārli pleciem līdz mazliet pari ausim, nogrieza colku, kas man nepiestāveja ( smalka matu struktura - neziskatās labi) griezums neglaimoja sejas formai un es atteicos no majas iet ara, bet nu.. pēc pus nedeļas tomer aizgāju uz skolu :D
14.06.2016 12:50 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Man ir sava friziere savā dzimtajā pilsētā, kas ar maniem matiem apietas kā man patīk. Viņai pašai ir ogļu melni mati, bet ar maniem blondajiem tā ucinās :D vinmēr zina kā ietonēt, kur krāsot, kur vajag vēl kaut ko. Un viņa ir tieši tāda friziere, kurai saki, ka vajag apgriezt tikai galiņus un viņa tiešām vairāk par 2cm nenogriezīs.

Bet nu bērnībā man gadījās arī tāda vella māte. Man mati ir līdz viduklim, gari un pabiezi. Viņa protams, man nepurināja kā autorei, bet tālu nebija :D viņa tikai elsa un pūta, jo mati gari, pinķerējās. Un tieši pirms 2 mēnešiem man bija tikusi galvas trauma, ļoti biju saistusi galvu un viens sāns man vēl tagad pēc 2 gadiem sāp, bet toreiz sāpēja daudz vairāk un es viņai teicu, lai ar to pusi saudzīgāk, viņa pamāja ar galvu, bet nekas saudzīgāks nenotika :D tad man liekas kāda asariņa arī nobira.
14.06.2016 12:53 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Lasu un kaunos par saviem kolēğiem :D
Nez, man pa visiem gadiem kopš strādāju varbut kādi pāris čē pē ir bijuši, bet nu ne jau tādi ka klients iziet no frizētavas noraudājies..visi esam tikai cilvēki un nevienmer viss izdodas kā plānots, jo tomēr neesam mašīnas, daram visu ar rokām.
14.06.2016 13:00 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Man mamma friziere, kopumā viss patīk, un viegli saprotamies, reizēm protams es vēlos to ko mamma nav atbalstījusi. vai viņa mani mēģina pierunāt uz kko, kam es vēl neesmu gatava! :D
Bet viņas ieteikums nomainīt matu krāsu ir bijis zelta vērts! nu pašai ļoti patīk! lai gan mani mati ir tiešām niķīgi, un ne tik viegli padodas.. ir ko viņai padarboties ar maniem matiem!
14.06.2016 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
par to galinju apliidzinashanu - vienmeer tak paraada pirms griezh, cik lielu gabalu grieziis, ne?! (t):-D

es sev vienreiz balinot nodedzinaju matus (:'-(), peec tam gaaju pie frizieres, lai man nogriezh galus.. man tur nebija vairs, ko glaabt taapeec no paari laapstinjaam tiku pie gandriiz zeengalvinjas. raudaaju, kad iznaacu no salona, bet taa bija manis pashas vaina .. (e)

man peec dzemdiibaam + vitamiinu truukuma, ljoti kriit mati. peedeejo reiz, kad griezu matus, man friziere taa vinjus kjemmeeja, ka uz griidas palika vairaak mati nekaa man uz galvas, un vinja veel piedevaam saka, ka man kriitot mati laukaa (e) es jau pati taa vinjus saudziigi kjemmeeju, a frizierei vienalga, lai gan redz, ka man bez maz vai shkjipsnaam kriit laukaa.. (e):'-(
14.06.2016 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man bija tieši, kā Rapper bildē, tikai tam visam pa vidu vēl spilgti sarkanas tās sķipsnas. Momentā iegāju veikalā pēc krāsas un mājās laboju, ko spēju. Bet nu tas bij pirms kādiem 13 gadiem.
14.06.2016 13:17 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
Man tieši otrādi ar galu apgriešanu, pēdējo reizi apgrieza gandrīz neko, kāda iegāju, tāda iznācu. Sākumā saku, apgrieziet galus, kādus 5-7cm un vēl parādu. Friziere māj ar galvu, procesā skatos, apgriezti varbūt kāds puscm - cm, saku - grieziet vēl, vairāk, droši. Atkal māj ar galvu, bet nekas nemainās. Otro reizi nācās teikt, tad man liekas, ka viņa apvainojās. Bet tāpat labi, ja 2cm nogrieza.
14.06.2016 13:20 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
Ir bijis, ka šķībi apgriež. Mājās tikai pamanīju, ka vienā pusē garāki, otrā īsāki, bet tas bija tāds šķipsnains griezums, nebija problēmu pašai pielīdzināt.
14.06.2016 13:26 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
ā, manam draugam bij smieklīgi skumjš gadījums. :D Gribēja izlīdzēties par modeli drauga draudzenei, kura mācījās par frizieri. Viņai kaut kas nojuka ar dzenamās mašīnītes uzgaļiem, un viņa nejauši iebrauca ar visīsāko matos no priekšas. Totālu robu izgrieza. Nu, tā kā viņš uz nullīti negribēja griezt, nācās atstāt diezgan traku griezumu. Fui, negribu pat atcerēties. :D
14.06.2016 13:31 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Man paveicies atrast divas labas meistares (caur kuponiem!), kas vnm palaiž smukāku, kā ienācu un ja parasa galiņus, tad nogriež max. 2 cm. Pēdējos gadus 7 eju tik pie viņām divām, lai gan gribētu cosmo pieminēto čali Jelgavā pamēģināt kādreiz :D Bet līdz tam - lai arī ne zēngalviņa, bet līdzīgi stāstiņi. Jo sāpīgi atceros Maijas salonā nodarīto ap piekto klasi. Līdz tam bija gari (~ gurni, pakaļgals) mati, kuri netika īpaši griezti. Klasē visām meitenēm bija redzams vismaz kkāds griezums. Man arī vajadzēja. Frizierei lūdz apgriezt kādus 10 - 15 cm, lai būtu ap / pāri lāpstiņām. Mamma aizskrien kko kārtot .. un saņem mani ar 'sakasītu', nejēgā izfilētu siena gubu uz galvas, kas sniedzas labi ja līdz pleciem (garākajās šķipsnās). Kopš tā laika neko vairāk par ~ 35 cm garumā nav sanācis ataudzēt.
14.06.2016 13:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
lietuveens varbūt friziere jauniņā, vai arī iepriekš ir kārtīgi norāvusies par to ka par daudz nogriež, tad nu palikusi pārāk piesardzīga. :D
14.06.2016 13:37 |
 
Reitings 202
Reģ: 20.07.2015
Vēl bija viena diezgan nepatīkama situācija pie friziera. Iepriekš man bija grebene, tāda stila kā bildē http://www.prettydesigns.com/wp-content/uploads/2013/03/Crazy-Purple-Punk-Hairstyles-for-Women.jpg, kad deniņos ir mazliet garāka šķipsna, mati jau bija atauguši un gribēju pieklājīgāku griezumu, friziere atļāvās diezgan atklāti iesmīkņāt, par to kā izskatās mani mati.
14.06.2016 13:55 |
 
Reitings 199
Reģ: 06.03.2016
frivolous, kas tās par maģiskām būtnēm? :O Es arī gadiem ilgi esmu friziera meklējumos.
14.06.2016 14:06 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Ar galiņu aplīdzināšanu arī bijusi sāpīga pieredze, tad nu tagad, kad esmu liela un gudra:-D, es pasaku centimetros cik daudz griezt un frizieres, ja uzskata, ka vajag vairāk nogriezt, parāda man to posmu, lai akceptēju. Tā kā matus cenšos saglabāt garus, eju pie friziera 1-2 reizes gadā. Esmu dzirdējusi, ka jāiet ik pa 2 mēnešiem, bet nu sorry, kā tad vispār var tikt pie gariem matiem (t)
14.06.2016 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits