Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Frizieris no Elles. :D

 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Pie friziera nebiju gājusi matus krāsot aptuveni 5 gadus- tāpēc varētu teikt, ka biju izkritusi no aprites.
Bet vismaz agrāk, kad gāju pielabot matu krāsa, šis process likās relaksējošs un patīkams, vienmēr izskatījos labāk nekā tad kad ierados- laikam veicās. :D
Vakar bija pieraksts pie friziera.
Parādīju bildi, kā atpuveni vēlos- friziere māja ar galvu, bet pie sevis laikam tikmēr nodomāja- ej tu d**** , uztaisīšu pavisam ko citu. Yep- būs forši.
Rezultātā, tā vietā lai būtu pāris gaišākas šķipsnas galos man ir visa galva sākot ar saknēm ir smalkām šķipsņām, es neteiktu ka izskatās slikti, bet diena pret nakti ar bildi ko es rādīju un ko stastīju.
Štrunts ar krāsu- pats baisākais bija kad man mazgāja un tonēja matus. Mati man ir līdz viduklim un likās ka viņai nepatīk neviens no viņiem, vai arī tā ir kāda jauna mazgāšanas metode , kad abām rokām ieķērām matos un purina uz vella paraušanu... un purina un vēlreiz purina. :'-( Tad uz divām minūtēm aiziet aiz stūra, strauji pielavās un atkal rauj un purina. :D Ellīgi sāpīgs process, pluss gandrīz vai apraudājos miklī kad viņa slavēja cik saudzīgi ir krāsots un ka varot pilnīgi ar pirstiem izbraukt viscaur slapjiem matiem- nevarēja, bet viņa mēģināja.

Rezultātā esmu tikusi pie simpātiska krāsojuma, bet vienas acs nervs nodevīgi raustās, katreiz kad kāds pajautā kā gāja pie friziera.

Vai Jums ir līdzīgi stāsti? :D :)
14.06.2016 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Man tikai "frizieres" draudzenes nokrāsoja nevis brūnus, bet ogļu melnus. (man bija blondi). Diezgan briesmīgi, es katru dienu no rīta pamodos un sabijos, jo uz spilvena bija melni mati. Man vispār nepiestāvēja. Izturēju divas nedēļas, gāju ņemt ārā krāsu, man bija riži. Bet īstenība man tagad škiet, ka bija labs tonis, tāds silts. Gribētos atkal tādus :D Beeet man mati bija šausmīgi sabojāti. Kāds gads pagāja kamēr atkal bija kaut cik ok. Tagad ir blondi un vairs necenšos eksperimentēt :)
14.06.2016 10:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienīgā sāpe ar frizieriem bija jaunībā. Kad man priekš skolas vajadzēja apgriezt galiņus matiem. Diemžēl friziere bija krieviete un nesaprata at šķirību starp drusku īsākus/pielīdzināt un īsus. Nogrieza man tādu frizūru itkā bļoda uz galvas būtu uzlikta. Itkā jau pat labi izskatījās, bet man tā bija ļoti liela sāpe tajā gadā un kamēr atauga. Pēc tās reizes es vispār ļoti maz frizieriem uzticos, lielākoties tikai pazīstamiem. Velns labāk tad pati matus sev griežu :D
14.06.2016 11:10 |
 
Reitings 519
Reģ: 16.03.2010
Nekas trakāks par "tikai galiņus apgriežam" - 10/15 cm, laikam nav gadījies. :-D
14.06.2016 11:12 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
es nesen arī apgriezu "galus". Friziere maķenīt aizrāvās :D
14.06.2016 11:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Da labi. Man tad kādus 20-25 cm nogrieza... Es burtiski raudāju pē tam. Pie tam tas bija dienu pirms pirmā septembra. :-D
14.06.2016 11:18 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man arī bērnībā mazliet apgriezt, lai vasarīgāk, beidzās ar zēngalviņu un traumu uz mūžu. :D
14.06.2016 11:19 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Biju kārtīgi nobojājusi matus ar balināšanu un taisnošanu un viņi bija nolūzuši kādus 15cm un izskatījās kā salmi. Aizgāju pie frizieres - viņa teica, ka jāatveseļo mati un griežam nost sausos. Man bija pakāpeniskais griezums - viņa vienkārši paņēma un burtiski nogrieza visus sausos matus - rezultātā man apkārt galvai bija 10cm garumā bļodiņa un apakšējie mati gabaliņu zem auss. Izskatījās, ka esmu uzvilkusi matu kasku!!! Turklāt via man rādīja pelēcīgi brūnu krāsu ar ko krāsosim - rezultātā man bija bordo mati! Nezinu vai viņa tūbiņu sajauca vai kā..

Pēc nedēļas gāju pie citas frizieres, lai glābj kas glābjams. Tad man izfilēja bļodiņu un noņēma to bordo krāsu, cik varēja. Beigās man bija pelēki mati ar violetīgām šķipsnām/pleķiem :D Bet tas tāpat izskatījās labāk kā pirms tam :D
14.06.2016 11:21 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Njā tā galiņu aplīdzināšana visām izvēršas uz pārdesmit centimetriem :-D:-D:-D
Man tas pats, tagad matu galus aplīdzinu sev pati 8-)
14.06.2016 11:25 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Ui, bija viena friziere pie kuras gāju matus griezt, itkā grieza labi, ne par daudz , ne par maz, tieši tik cik parādīju, cik gribu, BET...KĀĀ viņa veidoja matus. Pati tanī laikā taisnoju matus ar taisnotāju, matika gludi, taisni, bet viņai laikam likās, ka izspūruši, čirkaini mati (kā tikko no gultas) izskatās ļoti labi, un neņemot vērā katru reizi, kad viņai teicu, lai iztaisno, vai lai vispār neveido, tikai izžāvē, viņa vienmēr pamanījās uz galvas sataisīt vārnas ligzdu. Ņēmu vienmēr līdzi matu gumiju, ar ko matus savācu copītē, aizgāju mājas, izmazgāju un ieveidoju kā pati gribu. Punktu iešanai pie viņas pielika tas, ka vēlējos matus nokrāsot savā dabīgajā tonī (vai līdzīgus tam), jo mati bija balināti šķipsnās un jau kādu gabaliņu ataugušas saknes un balināt šķipsnas vairs nevēlējos. Viņa nokrāsoja rižus (man dabīgie ir gaiši brūni, kas nemaz nav riži). Un nevis rižīgus, bet rižus. Vairs neesmu savu kāju pie viņas spērusi :D
14.06.2016 11:26 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Njā tā galiņu aplīdzināšana visām izvēršas uz pārdesmit centimetriem

Rīt tieši domāju iet galiņus apgriezt, tagad sēžu un domāju, vai vajag :D
14.06.2016 11:28 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mana friziere tagad tiešām apgriež man pus cm vai max 2-3, skatās sabojātos galus, neaizraujas ar griešanu, jo zina, ka ilgus gadus audzēju.

Tā kā nav no visām jābaidās. :D
14.06.2016 11:30 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Paturpinot par matu galu apgriešanu, es tiešām nesaprotu kāpēc viņas griež tik daudz. Nu labi ok, bojāti mati, bet ja meitene pati apzinās ka mati bojāti un negrib visus bojātos nogriezt, tikai nedaudz, kādas problēmas nogriezt tos nedaudz? :D kāpēc jābojā garīgo klientam? Nogriez tik cik prasa un visi smaidīgi un laimīgi :D
14.06.2016 11:37 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Gribēju pavisam mazas un smalkas gaišas šķipsnas un dabuju šaadas:

Pipec. Tas gan bija loti sen, bet biju paarsteigta cik stulbam, atvainojos, jaabut frizierim, ja es raadu foto ar plānaam gliitaam šķipsnām, bet viņa man izbalina uz tik milziigaam, plataam + veel netoneeja un taas bija pilniigi dzeltenas. Jak. nespeeju saprast dažreiz kaa viņas tos savus amatus ieguvušas un kaa eksaamenu kaartojušas, ja dziivee neko nemaak.
14.06.2016 11:37 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015


:D
14.06.2016 11:41 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013

:D
14.06.2016 11:43 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man ir bērnības trauma no vienas ciema frizieres. Atceros, ka katru reizi, kad gāju pie viņas, viņa teica, cik sarežģīti un nesavaldīgi ir mnai mati, ka tādiem jau nekādu foršo griezumu uztaisīt nevar utt.

Paldies dievam tagad esmu atradusi ļoti foršu frizieri, kas pirmo reizi mnai ieraugot, nespēja beigt priecāties par manu dabīgo matu krāsu un lokām. :)
14.06.2016 11:51 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Arī galiņu aplidzinasana uz 20 cm, uj, kā es raudāju. :D
Man dabīgi ir gaiši gaiši brūni, gandrīz blondi. Gribēju biskin tumšākus nokrāsot, tā arī pateicu, pāris toņus. Rezultāts- tik tumši brūni, ka izskatās melni.
Un mans mīļākais- beidzot biju ataudzejusi vienu no neveiksmigajam 'galiņu apgriesanam'- bija gari, taisni mati, aizgāju pie frizieres ar lūgumu nogriezt šķipsnās sākot ar augšējiem- tā, lai ir kuplums- nevis pakapenisko sakot ar priekšējiem!!! Man vēl līdzi bija žurnāls ar tādiem matiem no aizmugures (tad vēl bija vecie telefoni, tā būtu 100 bildes parādījusi). Rezultātā mani mati- gandrīz perfekti diagonals pakapeniskais abās pusēs, mati no aizmugures izskatās pēc spica šaurleņķa trijstūra (tas vidējais matu gabals, kurš bija atstāts, bija reāli cm 3 plats) un nekāda kupluma matu augšdaļā!!!!!
Es pie friziera eju maksimāli reti, un jau tā ar trīcošām rokām.
Ā, un vēl- pēc tās reizes mati kautcik atauga, draudzene zināja, kādus tieši es gribu, un pateica, davaj nogriezīšu (viņa sev grieza pati, un viņai bija emo mati- kas ir diezgan līdzīgi, tikai man vajadzēja bez tās colkas un straujām pārejām). Ok, uzticējos. Viņa man nogrieza perfektus emo matus. :D:D:D:D:D es tādā šokā skatījos spogulī. Viņa vēl tāda priecīga- nu, patīk? Es ar asarām acīs- aha, super. :D
14.06.2016 11:53 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es atkal nesaprotu, ja jums vienreiz tā friziere izdara tā, kā nepatīk, kāpēc ejat pie viņas vēlreiz? :D Es esmu atradusi savu un eju, jo esmu apmierināta ar to, ko viņa izdara. Ja nepatiktu, vairs neietu. :D


Man nekas tik traks nav bijis. Vienīgi uz 12. klases izlaidumu viena friziere nesmuki izteicās. Man toreiz bija ļoti gari un biezi mati, grūti veidojami, bet ļoti veselīgi un stipri. Viņai tur kaut kas nesanāca un viņa man saka - kad precēsies, gan nenāc pie manis uz veidošanu ar tik gariem, bieziem matiem! :-O :-D Kad es pēc gadiem trijiem izdomāju tos matus nogriezt līdz pleciem, cita friziere mēģināja ilgi atrunāt, ka nevajag, nožēlošu, utt.
14.06.2016 11:54 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Es katrreiz pie jaunas eju. Tā arī savu neesmu atradusi. :D
14.06.2016 11:57 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Atceros,ka gribēju priekšā nogriezt matus,saku,ka gribu lai uzacis nosedzas,paradu ar pirkstu cik tālu gribu..es redzu,ka jau griež pa īsu,saku velreiz,viņa pārķemēja vel nedaudz pāri matus,bet tos arī nogrieza diezgan īsākus..
Pie tās pašas gāju arī krāsot matus,pasaku kādā krāsā gribu,viņa saka,ka man pietiks ar saknem(ieprieks jau biju krasojusi tada krasa matus),prasu vai bus tieši tādi..jā,jā būšot.Kā tad,tikai diezgan gaišāki,sâka man vel stāstīt ka man piestāvetu gaiši brūni ,nakamreiz gaišākas šķipsnas arī var iekrāsot..vairāk neiešu pie viņas.
14.06.2016 11:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits