Darbošanās ar bērniem! Toreiz un tagad.

 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Sveikas mammas un ne tikai! :)
Pēdējā laikā par manu mīļāko sociālo portālu ir kļuvis Pinterest - tik daudz iedvesmas un skaistuma vienuviet! (l) Daba, ceļojumi, fotogrāfija, apģērbs, interjers, receptes... un bērni. Aktivitātes, uzdevumi, idejas spēlēm utt. Sāku domāt, vai manā bērnībā bija tāda "ņemšanās".. kad dzīvojos mājās ar auklīti, mēs caur spēlēm daudz mācījāmies (es spēlēju kārtis 3g vecumā, piemēram:-D), bet pēc tam, kad sāku iet dārziņā... kopīgās aktivitātes robežojās ar pazīmēšanu ar mammu vai palīdzēšanu dārzā (kas man vairs nešķita interesanti tad). Kā arī, spilgti atmiņā palicis, cik daudz neatbildētu jautājumu man bija - gribējās zināt visu, visu...
Kā ir jums? Kā bija bērnībā? Es savu bērnību atceros vairāk kā neatkarīgu un patstāvīgu - vasarās dzīvojos pa dārzu savā nodabā vai gāju pie kaimiņu puikām štābiņus būvēt. 8-)
Arī šajās karstajās dienās, atpūšoties pie ūdens, ievēroju, cik ļoti bērni ir atdalīti no vecākiem - pieaugušie guļ smiltiņās vai cep šašlikus kāpās (uj, cik daudz! :D ) un bērni paši par sevi - skraida apkārt, ārdās pa ūdeni, bļaustās... (tas viss ir ļoti normāli un bērniem atbilstoši, bet vai visu dienu?:-/ ).
Tātad, tēma gan par mums kā bērniem, gan - kā par pieaugušajiem, kuriem ir bērni. Cik un kā iesaistāties? Ja bērns iet dārziņā/skolā, vai papildus sanāk kaut ko mācīt un spēlēties? Padalāmies! (l)
01.06.2016 00:18 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ja par bērnību un spēlēm (lai gan Minecraft vairāk laikam ir mūsdienu bērnu spēle, ne?), tad es atceros šo. Spēlēju MS DOS. :-D8-)
01.06.2016 00:27 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Man gan pasakas lasija =/



Kautbgan tas ir viens un tas pats! Mind blown 0.o
01.06.2016 00:25 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Par mani - es ļoti cenšos, lai mana meita nezaudētu interesi par apkārt notiekošo.


Lasi viņai avīzes pirms gulētiešans? Man gan pasakas lasija =/
01.06.2016 00:25 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par mani - es ļoti cenšos, lai mana meita nezaudētu interesi par apkārt notiekošo. Lai šie "kāpēc" nezaudētu aktualitāti arī pēc 5, 10 un 15 gadiem. Rosinu viņu domāt, pašai saprast, pašai eksperimentēt. Un, protams, ļoti daudz ko darām kopā - ja viņa tā vēlas.
01.06.2016 00:21 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
01.06.2016 00:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits