Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad vīrs/draugs aiziet ar čomiem uz bāru...

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Vai jūsu vīriešiem arī ir tā, ka, kad viņi aiziet ar draugiem uz bāru, tad viņus nevar sazvanit utt.?
Daudzi saka, ka vīriešiem esot kauns, ja zvana sieva/ draudzene kad viņi ir ar saviem čomiem, nezinu vai tā ir. Gribas vienkārši zināt, kad šis būs mājas.
16.05.2016 02:20 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jūs jaucat vienā katlā divas lietas - pārmērīgu kontroli un rēķināšanos ar otru cilvēku. Ja cilvēks visu liku zvanās un baksta, lai gan viss ir skaidrs - kur aizgājis, uz cik ilgu laiku - tā ir kontrole. Bet, ja cilvēks apzināti liek otram uztraukties, pazūdot bez pēdām - tā ir nerēķināšanās. Tādiem cilvēkiem jābūt brīviem.
18.05.2016 12:30 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tāpēc jau es izeju ar meitenēm, lai sajustos single

wtf?
18.05.2016 11:51 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
:-D:-D:-D:-D
18.05.2016 10:03 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
18.05.2016 10:03 |
 
Reitings 19
Reģ: 16.05.2016
So.so man jau skiet, ka visa jautajuma jega bija par to ka tisam tiek ignoreta un nerespekteta, acim redzot sis nav no jusu gadijumiem, kad abi milat brivibu un esat abpuseji apmierinati un cienat viens otru.
17.05.2016 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
vajag vadīties pēc principa - kā es justos, ja mēs būtu mainītās lomās.

Man liekas, ka šis ir ļoti labs punkts, pēc kā vadīties. Jo mani, piemēram, NENORMĀLI kaitina, ja draugs man zvana, kad esmu meiteņu ballītē vai klubos (un viņš mēdz tā darīt). Tāpēc jau es izeju ar meitenēm, lai sajustos single. Es nelaižu pa kreisi, nedalu numurus, nepļāpāju visu vakaru un nedejoju ar citiem utt, bet man vajag to sajūtu, ka es izeju no mājas, aizveru durvis un esmu brīva, jo es vispār esmu ļoti, ļoti brīvību mīlošs cilvēks. Ka es varu atnākt 2os un varu atnākt 6os. Varu aizklīst paēst un paskatīties saullēktu ar meitenēm. Un zinot savas vēlmes, tāpēc es ļauju arī vīrietim taisīt savus single vakarus ar čaļiem, nezvanoties un nesēžot pie rokas un nesakot: "Nu, varbūt nevajag vairāk dzert.." vai "Esmu nogurusi/man garlaicīgi/nāk miegs, ejam mājās. Iiiilgi vēl?" vai "Kas jūs stulbi esat?! "(kad viņi grib darīt stulbības). Esmu sapsihojusies tikai tajās reizēs, kad viņš nav mājās pēc iepriekšējās nakts 12 pa dienu vai vēlāk, jo tad es tīri drošības apsvērumu dēļ uztraucos, jo nezinu, kur gulējis/attapies/nav attapies.
Un nevajag teikt, ka tad nevajag būt attiecībās. Cilvēki ir dažādi un ar dažādām vajadzībām pēc personiskās brīvības/dažādiem izklaidēšanās veidiem utt. Citi būs mierīgāki, enerģiskāki, ģimeniskāki, citi nē. Un ekspresīviem, outgoing pāriem individuālistiem, kuri vēl nav nobrieduši baltam žodziņam un bērnu bariņam šī "brīvlaišana" ir laba iespēja saglabāt attiecības, kurās divi mīloši cilvēki ir viens otru atraduši ātrāk nekā varbūt bija plānots.
17.05.2016 22:59 |
 
Reitings 19
Reģ: 16.05.2016
Es, piemēram, nespēju iedomāties,ka mans mīļotais iedomătos aiziet ar draugiem man neko nesakot, pārrasties nakts vidū un vēl saukt mani par zāģi, jo esmu dusmīga, ka ignorēja zvanus. Nezinu, varbūt nenopietnās attiecībās tas ir ok, vai ja meitene sevi neciena un tic, ka viņa ir histēriķe iztraucējot nabadziņu dzerot bārā ar savu zvanu
17.05.2016 22:11 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Neiedziļināšos attiecībās, kur meitenes/sievietes neciena pašas sevi un ļauj vīrietim pret viņām izturēties ar necieņu, šādas peieredzes nav un ceru, ka nekad arī nebūs, bet šajās attiecībās problēma nav neatbildēšana uz telefona zvaniem.. Runāju tikai par tām, kam patīk pārmērīgi kontrolēt, nelikt mierā un taisīt histērijas, ja netiek atbildēts uz trešo telefona zvanu vakara gaitā.
17.05.2016 20:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Varbūt vienkārši ir jāpārtrauc tādas attiecības, kurās nav cieņas un var tā vienkārši aiziet un pazusts uz nenoteiktu laiku. Zvanīšanās un trobelēšana nelīdzēs pilnīgam pofigismam.
17.05.2016 20:35 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ne vienu vien reizi meitenes šeit aprakstīja situāciju, kad vīrietis vienkārši pazūd. Arī man bijušas attiecības, kurās vīrietis aizejot tusēties, nepasaka, kur dodas vai pazūd uz ilgāku laiku kā teicis. Tagadējās attiecībās neviens nevienu netramda. Neesam tusētāji, bet vienmēr pasakam otram kur dodamies un aptuveni uz cik ilgu laiku. Ja tas laiks tiek pārkāpts, aizsūtam vienkārši īsziņu. Un interesanti, ja jau es esmu pieskaitāma pie tām histēriķēm un vajātājām, jo iepriekšējās attiecībās aiz uztraukuma arī zvanījos un rakstīju īsziņas, kāpēc tagad pēkšņi no zila gaisa man nav vajadzības to darīt un ļauju cilvēkam atpūsties!? JO otrā pusīte mani ciena un neliek man satraukties nevis jābūt baigajam vecim, kuram nav jāatskaitās.
17.05.2016 20:26 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Agresīvā Grūtniece, es nesaprotu vajadzību un vēlmi otram sūtīt ziņas un zvanīties, kad cilvēks ir izgājis no mājas kopā ar draugiem, bet, ja tas tiek darīts katru reizi un vairākkārt vakara gaitā, tad saprotu kāpēc tie zvani tiek ignorēti. Man arī traucētu, ja ik pa stundai būtu jāatskaitās par to kur esmu, ar ko un kad būšu mājās.

Nav jau runa par nepieciešamību kā tādu, bet gan elementāru cieņas izrādīšanu pret otro pusīti.

Manuprāt elementāras cieņas izrādīšana ir, kad viens pasaka uz kurieni un ar ko kopā ies un otrs ļauj tam pirmajam pavadīt laiku ar draugiem bez nemitīgas tramdīšanas.
17.05.2016 20:10 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
man noveicies,draugs pa bāriem nestaigā :)
17.05.2016 20:07 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nevaru iedomāties situāciju, kad mani zvani tiktu ignorēti

Tāpēc jau arī nevari saprast tās, kurām it kā ir nepieciešamība sūtīt n-tās īsziņas un zvanīties. Nav jau runa par nepieciešamību kā tādu, bet gan elementāru cieņas izrādīšanu pret otro pusīti. Lai gan man attiecībās pieņemts rīkoties līdzīgi kā Tev, es tomēr saprotu tās meitenes, kurām nav palaimējies, tāpēc neizsaku tādas piezīmes kā nesaprotu tās, kam ir nepieciešamība sūtīt n-tās ziņas un zvanīt vairākkārt, kad otrs ir aizgājis atpūsties. :-|
17.05.2016 20:01 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Nesaprotu tās, kam ir nepieciešamība sūtīt n-tās ziņas un zvanīt vairākkārt, kad otrs ir aizgājis atpūsties. Mēs ar draugu parasti viens otram pasakam ar ko iesim un uz kurieni, pēc tā arī var nojaust vai mājās būs 22.00, 1.00 vai ap 5iem no rīta. Ja plāni pamainās, tad mājās palikušais tiek painformēts, lai lieki neuztrauktos, ja nakts vidū pamostas. Varu mierīgi draugam parastu ziņu WhatsApp nosūtīt, ko sūtītu jebkurā citā laikā, un, kad būs laiks un vēlēšanās, tad atbildēs. Pēdējo divu gadu laikā atceros tikai vienu reizi, kad viņam zvanīju, jo vajadzēja, lai mani aizved uz slimnīcu, tā nu viņš draugus atstāja bārā un brauca man pakaļ vēlu vakarā un visu nakti pie manis slimnīcā nosēdēja. Nevaru iedomāties situāciju, kad mani zvani tiktu ignorēti, var gadīties, ka nedzird, tad noteikti atzvanītu, bet tā kā nemēdzu zvanīt, lai meklētu kašķi (lasīt - noskaidrotu cikos būs mājās un taisītu skandālu, ja pa mājas durvīm netiek ienākts minūti pirms noteiktā laika), tad uz zvaniem tiek atbildēts vienmēr.
Bet var jau būt, ka mums tādu problēmu nav, jo nemēdzam apkārt vazāties ar vvz ko un nevienam no mums nav sajūta, ka būtu zem tupeles, ja otrs painteresējas par to kā iet.
17.05.2016 19:48 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Ziniet, var notikt jebkas. Vienā brīdī cilvēks ir, otrā nav. Draudzenei puisis arī bieži tā darīja. Aizgāja uz garāžu kaut ko padarīt, pazuda uz 3 dienām. Ne sazvanīt, neko. Ja šādā gadījumā meiteni, kura sēž mājās noraudājusies, jo nevar ne sazvanīt, ne atrast - bija izskraidījusi visas iespējamās tusiņu vietas-, sauc par zāģi un histēriķi, tad es nezinu pat, vai ir jēga diskutēt. Normālās attiecībās ir tikai pieņemts, ka, ja ir teikts, ka būs tad vai tad, tad var uzrakstīt sms, ka kavēsies. Neviens jau nezāģē tāpat vien. Es vairāk pati nekad negribētu būt attiecībās, kad mani neciena. Jā, lielā kontrolētāja esmu, kas tikai palūdz, lai, ja nu kas, uzraksta. Ziniet, cik forši visu nakti ir negulēt, jo uzraksta, ka ir iebraucis grāvī, bet pēctam vienkārši pazūd. Vienreiz var iebraukt un izlīst ārā sveiks un vesels, bet nav teikts, ka tas notiks vienmēr. Tās ir vienkārši neaprakstāmas emocijas, ka visu nākamo dienu pat nevari viņu sazvanīt.

Nevajag krist krāgā, ja puisis par to brīdina, ka kavēsies. Tas nav pareizi. Bet, ja vienkārši pazūd, neatbild... Tas nav veselīgi, tā ir necieņa pret otru. Dzīvē var visādi notikt.
17.05.2016 19:33 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
vīriešiem esot kauns, ja zvana sieva/ draudzene

tādi kautrīgie var kaunēties tālāk, tikai jau brīvā statusā :D

ja nopietni- nedod Dievs, kādreiz zvanīt tādam lepnajam tusētājam situācijā, kad ir kāda svarīga/neatliekama lieta pasakāma.
17.05.2016 19:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 16.05.2016
Pluss no pieredzes 80% puisu kas par varem raujas tuset ar draugiem, necel, nak majas kad grib, tiesam flirte un gul ar citam sievietem. Cik man pasai tadi nav centusies piebraukt, un ja vinu sievietes dusmojas, tad tiek pataisitas par zagiem un histerikem ;-)
17.05.2016 16:39 |
 
Reitings 19
Reģ: 16.05.2016
Sausmas. Jus, meitenes, tiesam tik loti baidaties pazaudet virieti vai but par zagi, ka parmetat meitenei to, ka vinai nepatik, ka vins ignore zvanus ? Logiski, ja virietis pazud un necel utt, ka jus te stastat, tas nav normali. Ka var besit kad milota sieviete uzzvana un apjautajas kad gaidit majas? Piem uz cikiem gatavot vakarinas utt.
17.05.2016 16:35 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man tādi "man viņai nav jāatskaitās" tipi liekas nenobrieduši vai vienkārši nepārliecināti par sevi. Vispār tā ir tāda baigā necieņas pret otro pusīti un attiecībām. Fuj.

Nevis liekas nenobrieduši, bet tādi arī ir. Taisa tipa nopietnas attiecības, bet tur drīzāk kā tajā anekdotē - mums bija tik nopietnas attiecības, ka nebija iemesla pasmaidīt... :)
17.05.2016 14:48 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Man tādi "man viņai nav jāatskaitās" tipi liekas nenobrieduši vai vienkārši nepārliecināti par sevi. Vispār tā ir tāda baigā necieņas pret otro pusīti un attiecībām. Fuj.
+++
17.05.2016 14:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits