Kad vīrs/draugs aiziet ar čomiem uz bāru...

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Vai jūsu vīriešiem arī ir tā, ka, kad viņi aiziet ar draugiem uz bāru, tad viņus nevar sazvanit utt.?
Daudzi saka, ka vīriešiem esot kauns, ja zvana sieva/ draudzene kad viņi ir ar saviem čomiem, nezinu vai tā ir. Gribas vienkārši zināt, kad šis būs mājas.
16.05.2016 02:20 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Es jautāju cik ilgi būs, un tad ar to arī rēķinos. Ja pasaka pāris stundiņas un no rīta nav mājās - kā es varu zināt, ka viss ir kārtībā? Tad arī gaidu vismaz ziņu whatsappā, ka balle ir ieilgusi. Likt otram cilvēkam uztraukties tikai lai nebūtu "zem tupeles" un nebūtu vecis, kam ir kādai jāatskaitās? Da nu.

Cita lieta, ja zvanīšana ir kontrolēšanai - kur esi? kas vēl tur ir? kur pēc tam iesiet? ar ko? Tas gan nozīmē, manuprāt, ka jāmet tā plinte krūmos.
16.05.2016 16:08 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Speciāla neatbildēšana uz zvanu, zinot, ka cilvēks uztraucas (ja nav informēts, kur tas otrs aizgājis), ir emocionālā vardarbība. Nevaru iedomāties, ka mīlošs cilvēks tā spīdzinātu otru pusīti. Tad, kad ar mani tā izdarījās, es uzreiz parādīju zobus. Kā, nestāstīšu :D
No otras puses, man ir bijis, ka mani tramda un vajā ar pārmetumiem, ka es nepamanu sms un neatbildu, turklāt atgriežos mājās ap to laiku, kad solīju (dienas laikā, nevis naktī), bet nē - ir skandāls. Tas gan nav normāli.
16.05.2016 16:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, šādos gadījumos nav normāli tiranizēt ar zvaniem.. kā arī nav normāli bezmaz baidīties piezvanīt un ''iztraucēt'' no atpūtas :D
16.05.2016 16:29 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Manuprāt divu cilvēku sasvstarpējās attiecībās vienmēr vajag vadīties pēc principa - kā es justos, ja mēs būtu mainītās lomās. To es vienmēr cenšos atcerēties, kad atkal uznāk kāds aptumsums.
16.05.2016 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Man arī bija sākumā tā,ka neuzticība un tramdīšanas fakts. Tad manējais man uz sms atbildēja,ka viņš sēž uz poda :D vairs netraucēju bez iemesla :D
16.05.2016 17:14 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Prātā nāk viens pārītis , kur meitene puisi bija palaidusi uz tusiņu, visu laiku rakstija , zvanija un pat beigās lika nofocēt seju , lai pārliecinātos, ka neredz un galda sastāvu ,loģiski ka tas nebija nekāds nākotnes pāris:-D. Ieteiktu apslāpēt mazliet savas emocījas.
16.05.2016 18:48 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
neredz-nedzer
16.05.2016 18:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc automātiski tiek pieņemts, ka uztraukumi par otro pusi obligāti ir par tēmu "cita sieviete" un kontrolēšana?
16.05.2016 18:54 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nekad nezvanos ar jautājumiem cikos būs mājās. Kāda vispār tam diža nozīme, nu cikos būs, tikos būs. Nekad arī īsti nevar zināt kā vakars izvērtīsies un cik ilgi aizsēdēsies, tāpēc iepriekš pateikt konkrētu laiku grūti.
Pašai ir neizdzīvota trauma no bērnības, kad mamma kontrolēja, tāpēc tagad dažkārt no man adresēta jautājuma "cikos būsi mājās" var sanākt diezgan liels skandāls. Bet ar kontrolētājiem jau attiecības pat īsti neiesākas.
16.05.2016 19:35 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Mans džeks pasaka būšu mājās 21:00 vakarā. Pat nepasaka, kur bijis, bet atnāk 2 naktī mājās. Pamatīgi nokodies papilnam aliņus un šausmīgi smirdēja.
Pirmo reizi es uztraucos. Un zvanīju visu vakaru no tiem 21:00 līdz 2:00 naktī. Es 6 stundas no vietas zvanīju. Bet, beigās pārradās mājās, jo nemaz nepateica, ka bārā bijis.
Tagad šādi ir bieži, bet man ir pofig uz to.
Bija man tā, kad es uz pusstundu aizkavējos pārtikas veikalā. Viņš zināja, kur es biju. Bet tādu traci uzrīkoja, ka nezin, kas ir noticis.
Tad atnācu mājās. Viņš ar savu draugu dzēra aliņus. Loģiski, ka tas draugs ir tāds džeks, cik saprotu, kuram arī neko aizrādīt nevar. Jo, ka viņš runāja par to savu muteri. Tas bija vāks!!! Un tad vēl šis brīnījās, ka šo draudzene ir pametusi. Zin, es arī tur tādu pamestu!!!
16.05.2016 19:48 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Manējais iet ļoti reti.Kad iet,tad nezvanu un netraucēju.Zinu,ka tāpat kā man,ja esmu ar meitenēm negribētos pussstundu noklačoties ar savējo.Esmu taču ar meitenēm.
Manējais gan brauc pie drauga un paliek pa nakti,dzer aliņus.Piezvanu šad tad,paceļ.Zinu,ka būs mājās rīt.
Vīriešiem ir tā,ka viņi nezin.Pārrodās taču mājās no rīta. :)
16.05.2016 19:57 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
man driizaak zheel to meitenju,kuraam ir iegalvots, ka viens zvans vai sms vakara gaitaa ir otras pusiites kontroleeshana. Man pashai patiik citreiz padaliities ar miiljoto par kaut ko kas noticis vakara gaitaa. lai jau es skaitos kontroleetaaja kaa te dazhas domaa. :-D
16.05.2016 22:29 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Mēnesnīca, esmu pārliecināta, ka meitene neprasīja atskaitīšanos pa pusstundai. Neizskatās man viņa tāda zāģētāja, cik nu viņu zinu. Bet puiša rīcība man likās baigi nesmuka. Manējais arī, vēl kā iedzēris, sāka otru mācīt, ka tā tak nedrīkst Galvenais jau tas, ka viņa pat nezināja, kur šis aizgājis. Nav stundu, divas, četras, loģiski, ka sāks uztraukties, īpaši, ja neatbild uz zvaniem. A puisis tik - man nav nevienam jāatskaitas, priekš kam man jāsaka, kur es esmu... Nu jopcik, kas tad tās par attiecībām, ka nevar otram paziņot savu atrašanās vietu, neviens jau uz mājām nevelk. Bāc, toreiz riktīgi aizsvīlos, jo nu žēl tās meitenes, kas tik ļoti satraucas, kamēr šis tur sēž un kož. Un ja meitene šitā pazustu, 100 punkti tāāādu traci saceltu, ka tik turies. Bet paši jau drīkst, kas tur tāds.
ljoti nesmuki no puisha puses. (t)
16.05.2016 22:32 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man tādi "man viņai nav jāatskaitās" tipi liekas nenobrieduši vai vienkārši nepārliecināti par sevi. Vispār tā ir tāda baigā necieņas pret otro pusīti un attiecībām. Fuj. :-|
17.05.2016 14:32 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Man tādi "man viņai nav jāatskaitās" tipi liekas nenobrieduši vai vienkārši nepārliecināti par sevi. Vispār tā ir tāda baigā necieņas pret otro pusīti un attiecībām. Fuj.
+++
17.05.2016 14:43 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man tādi "man viņai nav jāatskaitās" tipi liekas nenobrieduši vai vienkārši nepārliecināti par sevi. Vispār tā ir tāda baigā necieņas pret otro pusīti un attiecībām. Fuj.

Nevis liekas nenobrieduši, bet tādi arī ir. Taisa tipa nopietnas attiecības, bet tur drīzāk kā tajā anekdotē - mums bija tik nopietnas attiecības, ka nebija iemesla pasmaidīt... :)
17.05.2016 14:48 |
 
Reitings 19
Reģ: 16.05.2016
Sausmas. Jus, meitenes, tiesam tik loti baidaties pazaudet virieti vai but par zagi, ka parmetat meitenei to, ka vinai nepatik, ka vins ignore zvanus ? Logiski, ja virietis pazud un necel utt, ka jus te stastat, tas nav normali. Ka var besit kad milota sieviete uzzvana un apjautajas kad gaidit majas? Piem uz cikiem gatavot vakarinas utt.
17.05.2016 16:35 |
 
Reitings 19
Reģ: 16.05.2016
Pluss no pieredzes 80% puisu kas par varem raujas tuset ar draugiem, necel, nak majas kad grib, tiesam flirte un gul ar citam sievietem. Cik man pasai tadi nav centusies piebraukt, un ja vinu sievietes dusmojas, tad tiek pataisitas par zagiem un histerikem ;-)
17.05.2016 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 4030
Reģ: 02.01.2011
vīriešiem esot kauns, ja zvana sieva/ draudzene

tādi kautrīgie var kaunēties tālāk, tikai jau brīvā statusā :D

ja nopietni- nedod Dievs, kādreiz zvanīt tādam lepnajam tusētājam situācijā, kad ir kāda svarīga/neatliekama lieta pasakāma.
17.05.2016 19:06 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Ziniet, var notikt jebkas. Vienā brīdī cilvēks ir, otrā nav. Draudzenei puisis arī bieži tā darīja. Aizgāja uz garāžu kaut ko padarīt, pazuda uz 3 dienām. Ne sazvanīt, neko. Ja šādā gadījumā meiteni, kura sēž mājās noraudājusies, jo nevar ne sazvanīt, ne atrast - bija izskraidījusi visas iespējamās tusiņu vietas-, sauc par zāģi un histēriķi, tad es nezinu pat, vai ir jēga diskutēt. Normālās attiecībās ir tikai pieņemts, ka, ja ir teikts, ka būs tad vai tad, tad var uzrakstīt sms, ka kavēsies. Neviens jau nezāģē tāpat vien. Es vairāk pati nekad negribētu būt attiecībās, kad mani neciena. Jā, lielā kontrolētāja esmu, kas tikai palūdz, lai, ja nu kas, uzraksta. Ziniet, cik forši visu nakti ir negulēt, jo uzraksta, ka ir iebraucis grāvī, bet pēctam vienkārši pazūd. Vienreiz var iebraukt un izlīst ārā sveiks un vesels, bet nav teikts, ka tas notiks vienmēr. Tās ir vienkārši neaprakstāmas emocijas, ka visu nākamo dienu pat nevari viņu sazvanīt.

Nevajag krist krāgā, ja puisis par to brīdina, ka kavēsies. Tas nav pareizi. Bet, ja vienkārši pazūd, neatbild... Tas nav veselīgi, tā ir necieņa pret otru. Dzīvē var visādi notikt.
17.05.2016 19:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits