Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Māja

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Kads būtu Jūsu viedoklis šādā situācijā?

Ar draugu esam kopā nedaudz ilgāk kā 2 gadus, abi šobrīd dzīvojam īrētā dzīvoklī.
Draugs vēlas dzīvot pats savā mājā nekā tērēt naudu īrei par īpašumu kurš tev nemaz nekad nepiederēs. Attiecīgi piedāvā pārvākties pie viņa vecākiem privātmājā kur mums būtu pašiem sava istaba mājas otrajā stāvā (pa visu otro stāvu ir šī 1 istaba un 1 noliktavas telpa) bet viss pārējais ir lejas stāvā kas būtu kopīgs ar viņa vecākiem (virtuve, wc, vanasistaba, viesistaba).

Funktieris tāds, dzīvojot pie viņa vecākiem komunālie būtu nedaudz mazāki kas jāmaksā un nebūtu vairs jāmaksā nekādas īres maksas, un šo starpības naudiņu (~280-300 eur) katru mēnesi likt krājkontā lai sakrātu naudu mājas pirmajai iemaksai un vēlāk kad jau dzīvotu mājā šī pašreizējā īres maksa būtu kredīta ikmēneša maksa.
Bijis arī uz banku jau prasīt kāda būs šī 1. iemaksas summa un potenciālā ikmēneša maksa, kā arī pētījis māju cenas. Reāli ņemot vērā summu kas tiktu atlikta šī pirmā iemaksa ir jākrāj ~4.5 gadus.

Lieta tāda, ka pati vairs nezinu ko teikt par šo visu. Itkā jau ļoti labi ka vīrietim ir tādi mērķi kurus pats man neko finasniāli neprasot vēlas realizēt un uz to arī reāli iet. Bet no otras puses nebūt nēesu sajūsmā ka tik ilgu laiku būs jādzīvo kopā ar viņa vecākiem zem viena jumta gluži vai 1 istabā. Šobrīd īrējot dzīvokli uz abiem jūtos labi ka esam neatkarīgi no visiem utt, bet šādi turpinot neko īsti nevaram atlikt teiksim mājai. Mums vis skārtībā bet pieņemot ka attiecības mēdz arī pajukt - būtu muļķīgi teiksim man tagad pieciest 1 vai 2 gadus šādu dzīvošanu kā pašai nepatīk un beigās nekā tikuntā. Bet taipaša laikā apzinos ka šis ir reāls ceļš uz ko patiešām savu ja tomēr esam kopā uz mūžu.

Vienkāršāk sakot Jūs piekristu savā ziņā dzīvot sev ne īpaši vēlamos apstākļos (nav jau totāli nepieņemami bet nu sajūsmu neizraisoši) lai nākotne ar vīreiti būtu patīkamāka nekā šobrīd tā ir pat ja nav vispār garantijas ka ar šo vīrieti būsiet kopā uz mūžu? Vai arī turpinātu dzīvot kā ir apstākļos kur jūties ok bet zini ka tas viss pa liela jau nav tavs - tu par to maksā ja tur dzīvo.


P.s. - mana nauda neietilpst šajos 280-300 eur, mana nauda iet tikai lielai daļai pārtikas ko mēs abi ēdam un saimniecības lietām ko abi tērējam. Te gan jāņem vērā ka vīrietis pelna krasi vairāk pa mani.
04.04.2016 19:12 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Piekrītu vairumam viedokļu - neparakstītos uz šādu variantu.
1) viens otram būtībā neesat nekas. Neredzu samērīgumu - iet uz šādu risku.
2) cilvēki ir dažādi, bet zinot kaut vai sevi - es nevarētu dzīvot kopā ar otras puses vecākiem zem viena jumta. Turklāt, tu jau nezini, kādi ir otras puses vecāki. Dzīvošana kopā/pie vecākiem var ļoti ļoti sabojāt tavas attiecības ar draugu. Tas tā, no savas pieredzes.
3) Ok, tavs draugs saka, ka būtu ar mieru iet dzīvot pie taviem vecākiem. Bet, sorry, viņš tā saka, jo ļoti labi apzinās, ka tas nav reāls variants. Domāju, ka ja tas būtu reāls variants, viņš diez ko nerautos uz to. ;)
17.05.2016 15:35 |
 
Reitings 59
Reģ: 02.03.2015
Vienkāršāk sakot Jūs piekristu savā ziņā dzīvot sev ne īpaši vēlamos apstākļos (nav jau totāli nepieņemami bet nu sajūsmu neizraisoši) lai nākotne ar vīreiti būtu patīkamāka nekā šobrīd tā ir pat ja nav vispār garantijas ka ar šo vīrieti būsiet kopā uz mūžu?

Nē, es nevēlētos ik dienu, ik stundu dzīvot svešā mājā ar cilvēkiem, kuriem negribu būt kopā tikai "kaut kādas tālas nākotnes vārdā". Uz pāris nedēļām varbūt. Ja ļoti apstākļi spiestu.
Piekrītot, jūs atvadīsieties no savas intīmās dzīves - ar ko es nedomāju seksu. + divas saimnieces vienā mājā, tas, manuprāt, ir briesmīgi.
17.05.2016 14:52 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Interesanti, ka autore minēja, ka viņa sedz tikai daļu pārtikas un saimniecības izdevumus, bet citas izrakušaa, ka viņa maksā komunālo un vēl sazin par ko. Vēl nobeigumā par dumju nosauc.:-D
17.05.2016 14:46 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Tad jau labāk vienai dzīvot, goda vārds
19.04.2016 12:36 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Varbūt tas izklausīsies uzpūtīgi no manas puses, bet.. Kāpēc viņa ir kopā ar vīrieti, kas ir jābaro par savu naudu plus komunālie jāmaksā?
Kur te tie laiki, kad par mamutiem runāja.. Nu es uzskatu, ka autore ir mazliet dumja, jo neviena sieviete ar 300 eiro algu (normāla) savas kapeikas neieguldītu tik daudz, ka pašai kādi 30 eiro paliek pēc mēneša
19.04.2016 12:33 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Feline
"Piedošanu bet kādēļ man tai mājai būtu pa katru cenu jāpieder kaut pusei ja es tajā pat ne centa neielieku?
Jā pārtiku pērku un saimniecības lietas bet za to tikpatka neko nemaksāju par komunālajiem, šobrīd no manas naudas iet tiaki liela daļa pārtikas un saimniecōbas lietas + puse dzīvokļa īres naudas. Visi komunālie iet no drauga puses + puse īres maksa + mazākā daļa pārtikas un saimniecības lietas. Es jebkurā variantā metu vismazāko daļu bet arī pelnu mazāk nekā vīrietis
04.04.2016 20:06 "

Pēc šī teksta spriežot, tev diez vai tos tuvākos 5 gadus būs iespēja atlikt savam mājoklim, ja nu kas, un pēc tiem 5 gadiem vari palikt ar pliku d.... (atvainojos)

Bet dzīvo kā gribi. Priekš kam prasīt padomu, ja sen jau ir savs viedoklis.
19.04.2016 11:40 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Feline, lūdzu nomaini niku, man šis jau ir gadus četrus, un ir reāli mulsinoši redzēt savu niku diskusijās, kurās neko neesmu rakstījusi. Paldies! :-)
19.04.2016 10:18 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
WiskAs
Jūs vispār lasat ko rakstu? - es nemaksāju un nemaksāšu lielako daļu izdevumus par pārtiku un komunālajiem.
19.04.2016 10:16 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Tu saki, ka neatliksi tai mājai, ka to darīs draugs, bet, ja tu maksāsi lielāko daļu jūsu izdevumu, tas pats vien sanāk - savam miteklim atlikt neko nesanāks, segsi pārtiku un komunālos.
Turklāt liela iespēja, ka dzīvojot ar vecākiem attiecības var ar laiku pasliktināties.
Es pat neietu ar vecākiem dzīvot, ja tas būtu mans vīrs, kur nu vēl draugs.
18.04.2016 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, viss atkarīgs no tā, cik ilgi esat kopā, kādas ir jūsu attiecības kopumā un kādas attiecības ar viņa ģimeni. Pirms iet tur dzīvot, varbūt vajag labāk iepzīties ar vecākiem? :)
Un 2 gadus dzīvot/būt kopā tas nav tas pats, kas 2 mēnešus būt kopā! ;) Te meitenes jau baigi pārspīlē, ka vecis nu tik iekrās naudu mājai, meiteni pametīs un kas vēl ne. :D ;)
Es īstenībā zinu tik daudz pārus, kuri nav precējušies, bet dzīvo kopā, krāj savam dzīvoklim/mājai un nevienai pusei nav nekādu domu, ka redz es tgd te pērku pārtiku par savu naudu, kamēr vecis krāj savai mājvietai :D Nezinu no kurienes tāda domāšana?
Mans draugs (nu jau vīrs), dzīvoja pie maniem vecākiem kādus 7-8 gadus, pirms mēs vispār paspējām apprecēties. Un viņš bija iekrājis naudu, par kuru mēs vēlāk nopirkām dzīvokli! Protams, ar vecākiem nav tik rožaini dzīvot, bet tā ir reāla iespēja sakrāt naudiņu nevis atdot to kaut kādai tantei par dzīvokli, kurš nav un nebūs Tavs! :) Tā kā es absolūti neredzu problēmu šeit.
09.04.2016 14:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vispar interesanti, vins butu gatavs iet dzivot pie taviem vecakiem, ta nebutu problema. Bet tad neesot iespejams. Tad kada velne pec tas vispar tiek piemineta ka kautkada mistiska iespeja ja vinja nemaz nepastav. Bezsakars.
Otrs, pajauta vinjam, precesimies?! Kads ir vinja plans attieciba uz tevi un jums. Ta ir pilnigi logiska saruna ka krajat KOPIGAI majai. Vai ari vieietis kraj savai majai, tu esi tikai piedeklis. Konkretibu vajag, tev par sevi ari japadomaa
09.04.2016 14:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lasiju tikai pirmas lapas, iespejams kas mainijies, noskaidrojies.
Bet te klasika, autore atnaca sanemt tikai sev velamo viedokli. Kad izdzirdejja pilnigi pretejo, saakaas. Izradass, ka viss nemaz nebusot tik slikti kaa pati sakuma mineeja.

Un katra zina es nekam tadam nepiekristu. Kamer vecis kraj naudu zeke, sieviete abus baros. Saprastu ja abi preceti, bet tagad, pilnigs idiotisms
09.04.2016 14:28 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Varbūt kad ievācaties tur, iemācies atlikt pati arī kādu naudiņu, vrb arī ēšanu ekonomē un ja nu galīgi viss pajūk būsi sakrājusi sev kādu kapitālu lai sāktu visu no jauna. :-)
08.04.2016 14:19 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Ceru, ka Feline ir trollis. Ja situācija īsta, tad zeme atveries!
08.04.2016 14:09 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
oo jā, aizsiet muti un uzvilkt cimdus ir labs variants, vienīgi kā tad lai to visu apvieno ar mineta veikšanu seksa vidū un beigās + man patīk arī sevi čamdīt seksa laikā
08.04.2016 09:47 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Lollipop♡
Protams ka visticamāk dzird, bet man ir liela starpība to dzird kautkādi kaimiņi ar kuriem pat nekontaktējos kā vien sasveicinos satiekot, vai to dzird pusiša vecāki ar kuriem man jādzīvo zem viena jumta.
Mans puisis savā ziņa jūtas lepns kaimiņu priekšā zinot ka tie dzird cik labi mums iet gultas priekos :-D
08.04.2016 09:44 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Kaimiņi droši vien kāpņu telpā ballīti uzrīkos, kad jūs izvāksieties. Tu domā, ka tavu bļaušanu daudzdzīvokļu mājā nedzird?(t)
08.04.2016 08:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Vispār, ir taču tas bondage žanrs, noteikti tev pieaugušajiem domāto rotaļlietu veikalā kaut ko ieteiks tavai problēmai.
08.04.2016 07:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Aizlīmē muti un uzvelc cimdiņus. 2 gadus pacietīsies :P
08.04.2016 07:35 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
murgs :D
08.04.2016 00:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits