Māja

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Kads būtu Jūsu viedoklis šādā situācijā?

Ar draugu esam kopā nedaudz ilgāk kā 2 gadus, abi šobrīd dzīvojam īrētā dzīvoklī.
Draugs vēlas dzīvot pats savā mājā nekā tērēt naudu īrei par īpašumu kurš tev nemaz nekad nepiederēs. Attiecīgi piedāvā pārvākties pie viņa vecākiem privātmājā kur mums būtu pašiem sava istaba mājas otrajā stāvā (pa visu otro stāvu ir šī 1 istaba un 1 noliktavas telpa) bet viss pārējais ir lejas stāvā kas būtu kopīgs ar viņa vecākiem (virtuve, wc, vanasistaba, viesistaba).

Funktieris tāds, dzīvojot pie viņa vecākiem komunālie būtu nedaudz mazāki kas jāmaksā un nebūtu vairs jāmaksā nekādas īres maksas, un šo starpības naudiņu (~280-300 eur) katru mēnesi likt krājkontā lai sakrātu naudu mājas pirmajai iemaksai un vēlāk kad jau dzīvotu mājā šī pašreizējā īres maksa būtu kredīta ikmēneša maksa.
Bijis arī uz banku jau prasīt kāda būs šī 1. iemaksas summa un potenciālā ikmēneša maksa, kā arī pētījis māju cenas. Reāli ņemot vērā summu kas tiktu atlikta šī pirmā iemaksa ir jākrāj ~4.5 gadus.

Lieta tāda, ka pati vairs nezinu ko teikt par šo visu. Itkā jau ļoti labi ka vīrietim ir tādi mērķi kurus pats man neko finasniāli neprasot vēlas realizēt un uz to arī reāli iet. Bet no otras puses nebūt nēesu sajūsmā ka tik ilgu laiku būs jādzīvo kopā ar viņa vecākiem zem viena jumta gluži vai 1 istabā. Šobrīd īrējot dzīvokli uz abiem jūtos labi ka esam neatkarīgi no visiem utt, bet šādi turpinot neko īsti nevaram atlikt teiksim mājai. Mums vis skārtībā bet pieņemot ka attiecības mēdz arī pajukt - būtu muļķīgi teiksim man tagad pieciest 1 vai 2 gadus šādu dzīvošanu kā pašai nepatīk un beigās nekā tikuntā. Bet taipaša laikā apzinos ka šis ir reāls ceļš uz ko patiešām savu ja tomēr esam kopā uz mūžu.

Vienkāršāk sakot Jūs piekristu savā ziņā dzīvot sev ne īpaši vēlamos apstākļos (nav jau totāli nepieņemami bet nu sajūsmu neizraisoši) lai nākotne ar vīreiti būtu patīkamāka nekā šobrīd tā ir pat ja nav vispār garantijas ka ar šo vīrieti būsiet kopā uz mūžu? Vai arī turpinātu dzīvot kā ir apstākļos kur jūties ok bet zini ka tas viss pa liela jau nav tavs - tu par to maksā ja tur dzīvo.


P.s. - mana nauda neietilpst šajos 280-300 eur, mana nauda iet tikai lielai daļai pārtikas ko mēs abi ēdam un saimniecības lietām ko abi tērējam. Te gan jāņem vērā ka vīrietis pelna krasi vairāk pa mani.
04.04.2016 19:12 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Neviens jau neliek tagad iet projām. Bet ir alternatīvas. Ieguldīties izdevumos uz pusēm un katram krāt savā krājkontā. Ja nodzīvosiet tos 5 gadus kopā, tad varat mesties kopā mājas iegādei. Un katrs būs kaut ko ieguldījis. Jo, ja atmetam emocijas, tad juridiski pārtikas un saimniecības preču iegāde, nedos tiesības uz VIŅA māju.
Meitenes uzdeva jautājumus, lai akcentētu uzmanību uz vājajiem punktiem scenārijā. Ja tas scenārijs apmierina, tad- uz priekšu! Tāpat meitenes aicina piesegt savu pēcpusi vissliktākā iznākuma gadījumā. Ja sava pēcpuse šķiet piesegta vai neinteresē, tad- arī uz priekšu!
Feline, kāpēc Tu vispār uzdevi šeit šo jautājumu? Kurš konkrēti moments Tev rada šaubas? Sadzīvošana ar vecākiem, naudas jautājums, māju sajūtas saglabāšana, dzīvojot svešā māja vai kas vēl?
04.04.2016 23:18 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
wee
Jau rakstīju, ka ir man neliela summa kas ik mēnesi paliek pāri (tie ir pārdesmit eur) un ir arī uzkrājums krājkontā nedaudz virs 2k neparedzētām nebaltām dienām extra gadījumiem
04.04.2016 23:19 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Vienīgais kas viņu mulsina ir mans skaļuma līmenis seksā

Iemācīsies iebāzt seju spilvenā, ja negribēsi, ka vecāki dzird:-D Ja tev liekas, ka tas ir īstais cilvēks, ar kuru pirkt māju, dibināt ģimeni un ganīt bērnus rožu dārzā, tad tik uz priekšu!
04.04.2016 23:20 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Sophie.
Nav tik vienkārši jo kā jau minēju mēs abi pelnas krasi atšķirīgi, pieņemot ja visu tagad dalītu izmaksās uz pusēm nevsi kā šbrīd lielāko daļu sedz puisis tad man pāri nekas nepaliktu un nevarētu neko iekrāt.
Nu nepelnu es daudz bet toties es kaifoju par savu darbu - ļoti patīk un savu mūzu neko citu nemaz nēesu strādājusi un nezinu vai vispār gribētu. Kā 19 gados sāku strādāt tā tagad savos nepilnos 30 gados joprojām to strādāju un tas kaifs nav zudis- mans darbs ir mans hobijs. :-)
04.04.2016 23:22 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Uz pēdējo jautājumu atbildēji, kamēr rakstīju-
Runa iet vai esat gatavas pie;nemt sliktākus dzīves apstākļus mērķa vārdā kur pa;sai nav pat finansiāli jāieguldās, neesot nekādām garantijam ka beigās vispār būsiet kopā.

Tā kā es uzskatu, ka Tu finansiāli ieguldies un ņemot vērā, ka beigās nav garantijas, ka būsiet kopā- tad nē, nepieņemtu sliktākus dzīves apstākļus cita cilvēka mērķa vārdā.
04.04.2016 23:23 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Lollipop♡
Nevar jau zin';at vai viņš tieši topašu jūt :-)
Bet nu jā par skaļu seksu runājot - itkā jau sīkums bet tas arī var nospēlēt savu lomu pa sliktu :-D
Nu nemāku es klusu to darīt - uz beigām kad nāk orgasms neerdzu īsti iespējs savaldīt emocijas :-D
04.04.2016 23:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kāda tad jēga vispār būt kopā, ja tik ļoti jāieciklējas uz to, kā būs, ja nebūs kopā :-/
Ja puiša vecāku klātbūtnē labi jūties un puisis šķiet īstais.. kāpēc gan ne ;)
04.04.2016 23:26 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Aizbraucot abiem u ārzemēm jau arī savā ziņā ir totāla attiekšanās no viskautkā, pamta'tak tur vairums dzīvo mazās istabiņaš kur kopēja duša, virtuve utt. Ja vēlas labāku mitekli tad attiecīgi vairāk tas vis sizmaksā un neko tad ātru sakrāt vairs nesanāks. Tas būtība ir taspats ko jau piedāvā dzīvot šaurā, ne savā, ar citiem visko vēl dalīt utt


toties gads piecu vietá! divatá gada laiká iekrát 10tk var katras fabrikas strádnieki.
04.04.2016 23:27 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Sophie.
Kur tad es ieguldos? Minēju ka mani izdevumi nek;adā m';erā nav palielinājušies pat minimāli samazinājušies ja salīdzinam ar laiku kad dzīvoju viena. Es teiktu ka nosacīti vienu mazu daļiņu no visa puiss tie;si mani uztur nevis es kur ieguldos, es pa lielam ieguldos tik daudz lai paēstu pati un apkoptos un vienu nelielu daļu puisis bet zato man nav rēķini tikptkā vispār jāmaksā
04.04.2016 23:27 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tavā gadījumā nav tā, ka finansiāli neko neieguldi. Tu ieguldīsi visu savu algu (pārdesmit eur neskaitās) un dzīvosi neērtībās, kamēr puisis krās savam mērķim. To tev meitenes cenšas ieskaidrot. Ja tu dzīvotu viena, dzīvotu salīdzinošā komfortā savā privātajā telpā (nerunāsim par iespēju satikt vīrieti ar sakārtotāku mājokļa jautājumu). Bet tā tu ieguldīsies puiša ambīcijās. 5 ilgus gadus.
04.04.2016 23:27 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Kāda tad jēga vispār būt kopā, ja tik ļoti jāieciklējas uz to, kā būs, ja nebūs kopā

Uz to nav jāieciklējas, bet par sevi tomēr arī ir jāpadomā.
04.04.2016 23:28 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Mis Take
Tad iesai abiem braukt uz ārzemēm, kur būs vēl briems;igāki apst;akļi dzīvošanai un arī man mesties mājai ņemot vērā daudzu ieteikumus ka var beigās beša palikt?
04.04.2016 23:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ilgstošu attiecību pajukšanā, manuprāt, materiālais zaudējums ir mazākā bēda :)
04.04.2016 23:29 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nevar jau zin';at vai viņš tieši topašu jūt

Nu tas jau gan tev tā kā būtu jāzina, ko viņš jūt. Ja jau abi nākotnes plānus kaldināt...(t)
04.04.2016 23:31 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Donata
Nu pēc tādas loģikas tad jau dzīvot savā īrētā 1istabu dzīvoklītī 30kvadrātos kurš arī nav tavs starpcitu bet jūties labāk nekā ka kautkas jādala ir daudzsološāk nekā vismaz censties riskēt iet uz dzīvi labiekārtotā teju jaunā mājā kura ar laiku var būt arī tava lai gan bez garantijām un kur tev nav pat jāieguldās?
04.04.2016 23:32 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Feline, ja atmetam emocijas, tad Tu ieguldies! Tagad, kad puisis maksā par dzīvokli un kopējos rēķinus, viņš maksā par jūsu KOPĒJO mitekli. Tad, kad viņš krās naudu, viņš krās SAVAM miteklim, kurā varbūt ļaus Tev dzīvot, ja jūs uz to brīdi vēl būsiet kopā. Bet Tu turpināsi maksāt jūsu KOPĒJOS izdevumus, bet SEV neko neiekrāsi.
04.04.2016 23:32 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nekas tā nestiprina attiecības kā kopīgs hipotekārais kredīts:-D
04.04.2016 23:32 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Lollipop♡
Nu seks mums ir fantastisks :-) tāds orgasms man nearvienu nav bijis sasniegts. Goda vārds nu nespēju novaldīt muti no sajūtām :-)

Gandrīzvai ja tur dzīvotu jāpārbauda cik biezas sienas lai gan tas arī nelīdzēs
04.04.2016 23:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Paga... meitene taču neparakstīs ar puiša vecākiem kontraktu uz 5 gadiem :D Ja nu galīgi nesanāks kopā dzīvošana, pāris taču pēcāk var apsvērt citus risinājumus :D
04.04.2016 23:34 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Ilgstošu attiecību pajukšanā, manuprāt, materiālais zaudējums ir mazākā bēda

Jā, bet šo bēdu pārdzīvot savā miteklī ar saviem iekrājumiem ir nesalīdzināmi vieglāk, nekā papildus emocionālajām bēdām vēl domāt par to, kur un kā dzīvot.
04.04.2016 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits