Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik bernus jus gribat? Jeb daudzbernu gimenes Latvijaa.

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es nekad vairak ka 2 bernus neesmu gribejusi. Ari radiem un draugiem lielakais bernu skaist gimene ir tris un tas jau liekas daudz.


Cik jus planojat bernus? Un cik gribetu.
02.04.2016 20:47 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Salome, apsveicu tevi ar otro bērniņu. :-)
05.04.2016 09:13 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Nāku no 3 bernu ģimenes, draugs arī, bērnus gribam vismaz 2.
Es neteiktu, ka esmu sajūsmā par bērniem, bet radu vai draugu bērni man patīk. :-D

Nenosodu cilvēkus, kas nevēlas bērnus. Radīt pēcnācējus nav dzīves misija.
05.04.2016 09:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es atkal nesaprotu , no kurienes uzskats, ka bērns vecākus ierobežo , nu nav tā , goda vārds nav , iespējams ja man būtu 215x pa nakti jāceļas es teiktu savādāk. Es arī esmu paliela egoiste un mana dūda tāda pati , vispār ja mēs visi būtu lielāki egoisti , mazāk paļautos uz citiem un vairāk darītu paši , tad mums visiemkopā klātos daudz labāk ....
05.04.2016 09:24 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
wee, nu nepiekrītu Tev! Kā gan neierobežo? Bērns ir salauzis un pārlauzis visu manu iepriekšējo egoismu. Protams, daudzas lietas atkarīgas no bērna rakstura, bet, viņš man ir superakrīvs. Ja man kādā dienā ir jāstrādā no mājām, vai, kā tagad, kad rakstu diplomdarbu, tas ir konkrēts izaicinājums maniem nerviem.

Bet, par tēmu, man ļoti patīk būt mammai. Šo gadu laikā pārliecinos, ka vismaz pagaidām (zinu, ka pēc gadiem sajūtas var mainīties), vislaimīgākā jūtos esot mājās ar mazo.

Ideālā variantā ar vīru vienmēr sapņojām, ka gribam divus bērnus ar mazu gadu strarpību un trešo, kad pirmie divi jau kārtīgi paaugušies :)
05.04.2016 09:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Aija , laikam jau man atkal jāsaka , ka tas viss ir attieksmes jautājums , manu egoismu bērns tikai vairo , es ar bērnu varu un daru vairāk nekā bez bērna. Man gribas viņai parādīt , cik daudz kā iteresanta ir apkārt , sajūta , ka tikai tu spēj radīt brīnumu , kādam kurš patiesi tic ir neaprakstāma... bet es apzinos , ka kāds to nevēlas un man tas dupsi neplēš. Kā arī es neloloju siltas jūtas pret visiem bērneļiem , nu reti kad var redzēt adekvātus bērnus , mani šokē , ka vecāki var un atļauj krogā mētāt apkārt ēdienu un uzvesties kā mežā :-/, bet ne jau tas 3gadnieks pie tā ir vainīgs .....
Bet , varat man mest ar akmeni , bet velme pēc sava bērna, parāda attiecīgo brieduma pakāpi , tas ir kā next lvl . Tas nav grūtāk vai sarežģītāk , bet savādāk.

Bet viss dzīvē ir attieksmes jautājums , redz man nav jāraksta diplomdarbs , bet viens cits nopietns dokuments apjoma ziņā tik pat liels no kā ir atkarīga tālākā uzņēmuma darbība un attīstība , nu neko cepjoties un deldējot nervus es jau tikai sev sliktāk izdarīšu , viss būs īzī-pīzī , jo es nepieļauju domu , ka būs savādāk ...:-)
05.04.2016 09:49 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Salomē, man milzīgs prieks par Tevi! Cik jauki! (l)
P.S. virtuāli bijām pazīstamas citā portālā, līdz ar ko esmu Tevi sazīmējusi arī šeit. No sirds apsveicu! (l)
05.04.2016 09:59 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
wee, par to attieksmi tev piekrītu. Pati esmu emocionāla, tāpēc nebrīnos, ka tāds pats ir bērns.
Bet, pastāsti, ko tava meita dara pa to laiku, kamēr tu strādā?
Tak viņam gribas uzmanību (nu vismaz manējam). Ok, 10-15 min.pats pakrāmēs Lego, bet ne jau visu dienu. Un, spēļu laukumā palaist vienu... Tur rezultāts zināms- 5 min., un vai nu būs aizskrējis nezināmā virzienā, vai kkur nokritis.
05.04.2016 10:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
mana ir diezgan paklausīga un apzinīga , cik nu viņas vecumā var būt, no spēļu laukuma ārā nebizo + ir tas , ka Ziedoņdārzā ir spēļu laukums mazākiem bērniem , kur nav milzu slidkalniņš , karuseļi un šūpoles ir nostāk , lai neiebliež pa pieri :) Mana uz ielas krīt nu ļoti reti , nu tiešām , ja kur aizķeras , bet viņa to laukumu šķiet ar ciet acīm izskrietu.
Ja man ir jāstrādā , mājās to izdarīt ir pagrūti , bet mana meita var 30 min un pat vairāk krāmēties ar guaš krāsām, tad padaram ko kopā , varu iziet pagalmā drukāt , tad meita zīmē ar krītiņiem vai spēlē bumbu , viņai ārā vispār nav vajadzīga mana uzmanība , pagalms slēgts tākā nekur pazust nevar. Ja ņemu pauzes un veltu 100% uzmanību tad viss ir smuki. Protams viņa var iespītēties , bet man vieglāk ir piekāpties nekā kašķi taisīt neparko . Vēl man patīk strādāt kafūžos , tur meita , kamēr paēd , tad kamēr paspēlējas jau kāda 1,5 h būs pagājusi.
Vēl man ir tādi kā puņķi krāsaini , ar tiem viņa arī var spēlēties ilgi , bet nu jā es mērķtiecīgi gāju uz to , lai meita mācās sevi izklaidēt pati , tas ka mamma ir blakus nenozīmē , ka mēs spēlēsimies visu laiku , kā tad es uz wc un pīpēt aiziešu vai suni izvedīšu ārā. Tik nepārproti , es neatsaku uzmanību es mācu sadalīt laiku. Meita zin , ja es saku mazliet vēlāk , tad pēc neilga laika mēs spēlēsimies , bet ja ir jāpagaida , tad zin , ka pat ja uztaisīs scēnu , nekas nemainīsies , tapēc iet darīt savas lietas . Galvenais ir turēt savu vārdu un tad visu var sarunāt , 2 gadi manā skatījumā ir paliels bērns ar ko ne to vien var sarunāt .
05.04.2016 11:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
viņa vispār spēļu laukumos komunicē ar bērniem un citreiz pat mani dzen prom , savi draugi , savas darīšanas :-D
05.04.2016 11:08 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Protams, ka bērns ierobežo. Lai varētu kur doties, vai nu jāņem bērns līdzi, vai arī jāsarunā kāds, kas bērnu pieskatīs. Nevaram vairs ar vīru spontāni izlemt, ka šovakar iesim uz kino vai aiziesim uz bāru pasēdēt. Vienmēr jārēķinās ar bērnu, viss laicīgi jāsaplāno. Nevar izdomāt, ka šodien gulēsim līdz divpadsmitiem vai visu dienu neko nedarīsim, seriālus skatīsimies. Bērns taču jāaprūpē, un katru dienu, bez brīvdienām, brīvā laika savām lietām ir krietni mazāk. Nav jau tas nekas briesmīgs, bet nevaru arī iedomāties, kā bērns var neierobežot. :-D
05.04.2016 14:40 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Mani beerni loti ierobezoja!Mees ar viiru nekad neneemaam saveejos liidzi uz pieauguso balleem,taadaa veidaa dazreiz arii netikaam!Mums bija reziims ,beerni gaaja guleet noteiktaa laikaa.Izpalika arii kaada teaatra izraade,opera utt.
Daudz laika paneema vadaasanas uz visaam nodarbiibaam uttVienaa zinaa bija prieks,ka mazie grib kaut ko vairaak,ka speeleeties,bet no otras puses,bijaam ar viiru loti paarnemti ar visu to,veelaak skolaa visi pasaakumi-abi bijaam vecaaku komitejaa:-DMan toreiz liidz taadaam lietaam kaa gleznosana bija kaa liidz Kiinai!Tagad atceros un domaaju -labi tomeer darijaam! Tagad arii deels loti nemaas ar savu puisiiti.
Vecaakiem sava dziive ir "pieklususi"-taa vareetu teikt!Viss lielaako tiesu grozaas tik ap beerniem.
05.04.2016 19:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Viss lielaako tiesu grozaas tik ap beerniem.


laikam es beidzot sapratu , kur ir tā atšķirība starp mani un lielu daļu vecāku , man viss negrozās ap bērnu, bet mēs ar bērnu grozamies ap visu :-)
06.04.2016 14:27 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Kaut kad (pēc gadiem 10 vismaz :-D ) gribētu vienu. Ja vīrs spētu nodrošināt un gribētu vēl ,tad piekristu. :-)

Pati nāku no daudzbērnu ģimenes,tādēļ mans priekšstats par bērniem nav tik "rožains". :-D
07.04.2016 08:37 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
bet velme pēc sava bērna, parāda attiecīgo brieduma pakāpi , tas ir kā next lvl . Tas nav grūtāk vai sarežģītāk , bet savādāk.

Tik precīzi pateikts! :) :)
08.04.2016 09:24 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
aikam es beidzot sapratu , kur ir tā atšķirība starp mani un lielu daļu vecāku , man viss negrozās ap bērnu, bet mēs ar bērnu grozamies ap visu


Man bērnu vēl nav, bet tieši šādu scenāriju, kad manā dzīvē ienāks bērns/-i, es vēlos. Ļoti ceru, ka tā arī būs :)
08.04.2016 09:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits