Cik bernus jus gribat? Jeb daudzbernu gimenes Latvijaa.

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es nekad vairak ka 2 bernus neesmu gribejusi. Ari radiem un draugiem lielakais bernu skaist gimene ir tris un tas jau liekas daudz.


Cik jus planojat bernus? Un cik gribetu.
02.04.2016 20:47 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Mēs ar vīru abi nākam no divu bērnu ģimenēm. Paši gribētu sev kuplāku ģimeni - ar četriem bērniem.
Kā viss sanāks patiesībā, nezinām, vispirms jātiek pie pirmā un jāsaprot cik daudz resursu (laiks, nauda, nervi) viņš patērēs. Pagaidām dzīvojam divatā.:-)
04.04.2016 11:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
raven, nav brīnums , ka karma tevi soda attiecībā uz bērna veselību ,ja tu kādai vari ieteikt nosiet olvadus, būtu labāk par savu veselību domājusi , ne citām pārgudrus padomus bārstījusi ! Psc ,hormoni galīgi prātu saspieduši !
04.04.2016 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Mēs ģimenē esam 3 bērni, es esmu vecākā. Šobrīd man ir viens bērns, domāju, ka max 3 bērnus gribētu sev. Agrāk domāju, ka gribēšu 5 :D Un tikai 3 nevis tāpēc, ka grūti audzināt, bet tāpēc, ka negribu būt tik daudzas reizes stāvoklī, kas ir ilgs process un neatceros to ar sajūsmu, kaut gan grūtniecība noritēja viegli.
04.04.2016 12:05 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
es gribu daudzbērnu ģimeni - kuplu pulciņu (4 noteikti). Bet vispirms jātiek pie viena - un tad jau redzēs vai dūša neapskriesies :D
04.04.2016 12:07 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
wee, bez personīgiem apvainojumiem neko citu nevarēji uzrakstīt? Varbūt izteikt savu viedokli par šo jautājumu? Nē, vieglāk ir izteikt personīgus apvainojumus.
Tu laikam neesi pamanījusi tās mātes, kas reāli tikai bojā dzīvi bērniem, vaino viņus pie visām savas dzīves nelaimēm, uz ielas brēc uz bērnu, utt. Arī pilnos bērnu namus tu neredzi. Gan jau forši dzīvot ignorējot realitāti...
Tad, kad te daudzbērnu mātēm iesaka olvadu nosiešanu, tas ir normāli, bet tad, kad sievietei, kas nevēlas savā mūžā bērnus iesaka to pašu, tad tiek uzbrukts personīgi tam, kas uzrakstījis komentāru.
04.04.2016 12:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tas nebija apvainojums , bet fakta konstatēšana , te jau bija viena forumā , kura pati pie bērniem gribēdama nevar tikt , bet uzskatīja par tiesīgu lemt kura ir pelnījusi būt stāvoklī un kura ne :D Netiesā citus un neviens netiesās tevi , kur vispār pārts rakstīt kurai nosiet olvadus un kurai ne , nu tad nav jābrīnas , ka karma taisnīgi soda šitās pārgudās !
Bērnu namos nav tikai negribēti bērni, katrs audzina savu bērnu kā uzskata par pareizu , cits var pacelt balsi , cits uzšaut pa dupsi , bet tas nedod tev tiesības kādu sodīt , labāk skaties vispirms uz sevi un tad pārgudri spriedelē , kā būtu ja būtu.
04.04.2016 12:54 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Pati esmu vienīgais bērns, vecāki ātri izšķīrās un arī ne pusmāsas, ne pusbrāļus nav man sagādājuši. Bērnībā gribēju vecāku brāli, bet sapratu, ka tas nekādi nav iespējams. :-D
Es gribu 2 bērnus, bet nu jāsāk ar vienu un tad jau redzēs. :-)
Draugs grib vairāk, kādus 3 vai 4. Viņam ir māsa un 2 pusmāsas.
Priecājos arī par daudzbērnu ģimenēm, ja vien bērniem viss ir nodrošināts.
04.04.2016 13:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī tepat cosmo ietvaros ir pavīdējuši no meitenām stāsti par to, ka nav bijuši gribēti un gana mīlēti bērni.. Tajā pat laikā šobaltdien dzīve viņām ir jauki sakārtojusies, piedzīvo priecīgas dienas, veido savu ģimeni.. Tomēr pēc ''olvadu nosiešanasl loģikas'' - šādiem cilvēciņiem vispār nevajadzētu eksistēt..

Es piekrītu wee tādā gultnē, ka komentāri netieši mēdz prezentēt rakstītāja dvēseles stāvokli..
04.04.2016 13:08 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Netiesā citus un neviens netiesās tevi , kur vispār pārts rakstīt kurai nosiet olvadus un kurai ne , nu tad nav jābrīnas , ka karma taisnīgi soda šitās pārgudās !

Es nevienam neliku nosiet olvadus, bet ieteicu tām meitenēm, kam pāri 35, un ir pārliecinātas, ka bērnus nevēlas vispār.. (Iedomājies, ir sievietes, kas bērnus nevēlas. Es viņas nenosodu.) Tie mākslīgie hormoni, ko sievietes lieto, lai nepaliktu stāvoklī ir ārkārtīgi kaitīgi, bet tagad tā ir norma. Tādā gadījumā olvadu nosiešana ir alternatīva. Par mākslīgo hormonu sekām varēs spriest tikai paaudzes vēlāk.
Netiesā citus un neviens netiesās tevi

Jo tu nevienu netiesā. Varbūt sāc ar to, ka komentē tēmu, nevis komentāru autoru.
bet tas nedod tev tiesības kādu sodīt ,

Kādā veidā es kādu sodu? Varbūt tu domāji "nosodīt"? Ir kultūras, kur par normu uzskata bērnu ģenitāliju kropļošanu, bet nosodīt to nevar? :-/ Galu galā, tā taču ir tikai un vienīgi vecāku darīšana..
04.04.2016 13:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
par tēmu es jau izteicos iepriekš.

35 gadi ir nobriedis cilvēks , kurš ja jau nav neko savā dzivē sasniedzis , maz ticams , ka sasniegs un bērna esamība te maz ko var ietekmēt. Ja līdz tam laikam apzināti stāvoklī nav palikusi , tad jau zin kā bērni rodas un kā no tā izvairīties. Tāpat , viena liela daļa , kas kategoriski bērnus nevēlas , kļūs par brīnišķīgiem vecākiem. Ne vezektomija ( šķiet tā sauca to procedūru večiem , kur atvieno vadiņus ? ) , ne olvadu nosiešana , nav racionāla pieeja. Ir jābūt ar veselo saprātu stipri uz Jūs , protams , ir izņēmumi , kad tas ir nepieciešams, piemēram , ja ir neiespējami iznēsāt veselu bērnu , ja jau ir 5 bērni un uz augšu , bet vecāki nepavelk materiāli , bet ne jau to ieteikt veselai sievietei , kura vienkārši , domā , ka negrib.

Ir kultūras, kur par normu uzskata bērnu ģenitāliju kropļošanu, bet nosodīt to nevar?


nu es nenosodu nevienu darbību , man tas var patik vai var nepatikt , bet es spēju pieņemt pasaules kultūras daudzveidību un uzskatu , ka tā vismazākā mērā ir mūsu darīšana un primāri , jā, bērna vecāki ir tiesīgi izlemt , kā viņu bērnam būs labāk . Ebreji gadiem apgraiza vīriešu un ne man , ne tev lemt darīt to viņiem vai nē ...
04.04.2016 16:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Olvadu nosiešanai ir viens trūkums, kāpēc personīgi es to neizvēlos: es esmu pret ķirurģisku iejaukšanos bez vajadzības. Tā tomēr ir operācija pilnā narkozē ar visām sekām un komplikāciju risku. Ja tiek lietota piemērota kontracepcija, kas nepieviļ, priekš kam lieki riskēt? Ja es ielidotu un nāktos veikt abortu, tad apdomātu olvadu nosiešanu. Es zinu, ka ir sievietes, kas labprāt taisa plastiskās operācijas pa labi, pa kreisi, ir pat tādi cilvēki, kas zobus rauj un plombē pilnajā narkozē, es atkal cenšos no tā maksimāli izvairīties. Operāciju veikšu tikai neatliekamā situācijā, piemēram, ja iekaisīs apendicīts, būs vēzis, utml.
04.04.2016 16:15 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Olvadu nosiešana ir ir gandrīz vai pat plnīgi neatgriezeniska. Jābūt ļoti pārliecinātam par savu izvēli. Jaunām sievietēm pēc gadiem domas var mainīties, tāpēc labāk kārtīgi apdomāt, vai tas tiešām ir tas pareizākais lēmums. Mirkļa iegriba, kas vēlāk neļaus kļūt par māti, kad satiks vīrieti, ar kuru būtu tam gatava. Bet nu vecākām sievietēm - ja vēl nav palikušas stāvoklī, jo zina, kā izsargāties, tad nu jēga nav veikt šo operāciju... (t)

Šāds solis ir ļoti nopietni jāapdomā.
04.04.2016 17:46 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sievietēm, kuras izvēlas olvadu nosiešanu, nekad dzīvē nebūs tā, ka nekļūšana par māti būs dzīves katastrofa un bēdu ieleja - sievietēm, kurām nespēja ieņemt bērnu ir bezmaz vai dzīves gals un pieraudāti spilveni, parasti jau no agras jaunības gribas bērnus, vai arī gribas tos vēlāk, vai kā minimums ir neitrāla attieksme.
Ārzemēs taisa tādas olvadu nosiešanas operācijas, kuras ir atgriezeniskas (tā kā aizspiež ar "knaģiem" olvadus), turklāt arī ar nosietiem olvadiem sieviete var palikt stāvoklī, veicot mākslīgo apaugļošanu.
04.04.2016 18:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Olvadu nosiešanai ir viens trūkums, kāpēc personīgi es to neizvēlos: es esmu pret ķirurģisku iejaukšanos bez vajadzības. Tā tomēr ir operācija pilnā narkozē ar visām sekām un komplikāciju risku.


+
04.04.2016 18:27 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Žēl, ka LV nākotne izskatās gaužām bēdīga...
Kādi ir iemesli nedzemdēt bērnus? T.i. Nevēlēties tos vispār?

Es noteikti gribētu 3-4, tas ideālā variantā, bet šobrīd šķiet, ka 2 noteikti būs. Ja valsts vēl atbalstītu ekonomiku un izaugsmi, vispār nebaidītos no nekā, bet ir kā ir :)
04.04.2016 18:32 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Neesmu no tām sievietēm, kuru sūtība ir būt mammai. Viens bērns ir, vēl gribētos dēlu. Tomēr, ja trāpīsies otra meita, samierināšos un tālāk necensonēšu.:-D Vairāk par 2 bērniem gan negribu.
04.04.2016 18:51 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kādi ir iemesli nedzemdēt bērnus? T.i. Nevēlēties tos vispār?

Ļoti nepatīk bērni
Nepatīk sēdēt mājās pat bez iemesla, kur nu vēl, ja iemesls ir bērni
Neredzu praktiskas jēgas, jo nav tādu labu piemēru, kur pieaugušie bērni rūpētos par saviem vecākiem
Bailes, ka izaugs alkoholiķis, narkomāns, utt., jo zinu vairākus piemērus, kur ir superlabi vecāki, supergudri, visu bērnam devuši - materiālos labumus, mīlestību, savu laiku, bet bērns izauga par kretīnu.
Bet iemesls Nr. 1. ir mans pirmais minētais.
04.04.2016 19:22 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
pārskrienot pāri diskusijai, sanāk, ka lielākā daļa negrib bērnu, un tam par pamatu nemaz nav ekonomiskā situācija. Jautājums tad-kāda jēga veidot ģimeni, iekārtot mājokli utt., ja beigās nemaz nav kam to visu atstāt? Man personīgi liekas bezjēdzīgi vienkārši nodzīvot dzīvi tikai priekš sevis....
04.04.2016 19:50 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Žēl, ka LV nākotne izskatās gaužām bēdīga...
Kādi ir iemesli nedzemdēt bērnus? T.i. Nevēlēties tos vispār?


Nepiemeerots partneris beernu radiishanai un/vai nedroshiiba par potenciaalo beernu teevu, kursh vareetu sievieti ar beerniem atstaat vienu vai par maz atbalstiit un no taa izrietoshaas bailes un nedroshiiba par savu un beernu naakotni kaa arii sava 'ceertamaas egliites' reitinga krishanaas naakotnee.
04.04.2016 20:07 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vispaar jau olvadu nosieshana nav spriedums . Tas tikai noziimee , ka beernu nevarees ienemt dabiigaa veidaa , bet joprojaam pastaav maaksliigaas apaugloshanas iespeeja . Nemot veeraa , ka to taisa tagad loooti biezhi arii taam , kuraam ar veseliibu viss ok un vienk neveicas ienemt , tad jau nedomaaju , ka taa jaashausminaas .
Tikai tas , ko mineeja Daenerys1 , ka taa ir un paliek operaacija , tatad ir savi riski .
04.04.2016 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits