Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai apvainojos pamatoti?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Brīvdienas bijām izlēmuši pavadīt atsevišķi ar puisi. Viņam bija jābrauc pie vecākiem uz laukiem palīdzēt ar āra darbiem. Bet es tikmēr mājās pastrādātu mūsu dzīvoklī, veiktu ģenerāltīrīšanu.

Viņš aizbrauca, bet laikasptākļu dēļ viņiem atcēlās tie ieplānotie āra darbi. Un tad nu viņš tā vietā satika draugus un 2 dienas notusējuši, ar alkoholu...

Es tā vietā šrubēju dzīvokli viena pati.
Protams, es uz draugu apvainojos par šo situāciju.

Vai man ir pamats?
14.03.2016 09:40 |
 
Reitings 55
Reģ: 03.03.2016
bet nākamreiz taču viņš brauks ar traktoru mežā, bet tu atpūtīsies, jo visu jau esi satīrījusi - būsiet kviti, viņš darba nedēļu sāks noguris, bet tu atpūtusies :)
lai gan, izskatās, ka problēma ir tavā pašpietiekamības trūkumā...
15.03.2016 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Smaga Tev noteikti dzīve ar šādu attieksmi!
15.03.2016 11:59 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Šitādas tēmas esmu sākusi atstāstīt savam līgavainim- viņa informācijai par īstajām drāmas karalienēm :-D
14.03.2016 21:26 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Atkal uzburta drāma no nekā :-D
14.03.2016 18:13 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Diskusiju nelasīju, bet problēma komiska. Vai arī es vienkārši līdz galam nesaprotu.

Tu būtu tīrījusi māju arī tad, ja viņš būtu mežā strādājis. Tad kāpēc tu tik ļoti pēkšņi dusmojies par to, ka tev bija jātīra dzīvoklis?
Tas tāds jauns attiecību modelis - "es darīšu kaut ko tikai tad, ja tu arī kaut ko darīsi"?
A kā tad, ja būtu viena? Nekad netīrītu dzīvokli un dzīvotu cūkkūtī, jo nav drauga, kas tikmēr arī kaut ko strādātu?
Uzskatu apvainošanos par to, ka iztīrīji mājas par nepamatotu.

Savukārt, ja esi apvainojusies par to, ka viņš aizbrauca prom un atpūtās, nevis gāja mežā, tad tu vienkārši esi ļoti īpaša no realitātes atrauta dāma - ir tādi lauku darbi, kur laikapstākļi var izjaukt plānus. Un ko, tad visu vakaru pavadīt pie televizora puisim, kam apkārt dzīvo jaunības draugi, kuri piedāvā satikties, padzert alu (vai nu ko tur dzer) un viņš var labi pavadīt laiku - BET NEDRĪKST, jo draudzene apvainosies? Par ko tieši?

Un 2 vakarus doties ar draugiem tikties, mazliet iedzert - nav alkoholisma augstākā pakāpe (ja pareizi saprotu, tad puisis tikai iedzēris, nevis koduši diennaktīm).
14.03.2016 18:03 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
marissa

ok, es nedz kāpēc sapratu, ka tā bija 2 dienu gara tusēšana no rīta līdz nākamajam rītam.
14.03.2016 17:55 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Ja vien nedzīvo super-mega mājā vai dzīvoklī, es gan īsti nezinu, cik ilga var būt tā ģenerāltirīšana - es arī droši vien visu sarautu vienā dienā, un tad paaicinātu draudzenes ciemos, vai sarīkotu vienatnē foršu vakaru ar SPA un k ogaršīgu.
Pietam, Tavs vīrietis, es pieņemu, nesatiek draugus no savas dzimtās puses bieži. Kas tad ir, ka atpūtās, satikās, iedzēra? Pati saki, ka ar dzeršanu nav problēmu, ja tas ir 1x gadā, īsti nesaprotu, kas TĀDS noticis un par ko tāda drāma? (t) Ja tas Tev liekas tik traģiski, sarunā, ka nākamreiz ģenerāltīrīšanu veic viņš, kamēr Tu ar draudzenēm atpūties. Pretējā gadījumā, es arī nākamreiz noklusētu..
14.03.2016 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 4039
Reģ: 02.01.2011
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????lllllll jkjjjhhjjjjjjhjjjjjjjjjjjjjjjjjhgdffsssoooooooooooooooooooooooooooo uzkopšanu, bet par puiša kodienu ar draugiem.
14.03.2016 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Nu manaas attieciibaas,lai nebuutu taadu nesaprashanu,ir iekaartots taa,ka mees briivdienas pavadam kopiigi.Ja vajag braukt paliidzeet vecaakiem,braucam kopaa.Maaju tiiram kopaa.Tapeec nerodas taadas domstarpiibas.Atpuusties viens no otra paspeejam pa nedeeljas vidu,bet briivdienas mees vienmeer pavadam kopaa.
14.03.2016 17:39 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu kurš Tev liedza tīrīt māju un ik pa laikam iemest ribās ko grādīgāku?


++++

Serenay

Es sapratu, ka puisis vienkārši to pāris dienu laikā vakaros saticies ar draugiem un iedzēris ar viņiem. Neviens nerunā par dienām, bet vakariem. Un nevis par ārprātīgu dzeršanu līdz komai, bet par satikšanos un iedzeršanu kopā ar draugiem.
Goda vārds, vēl viena tāda pati drāmas karaliene kā autore.
14.03.2016 17:31 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Neatkarīgi no lauku darbiem vai nē, man būtu nepieņemami, ka mans puisis 2 dienas "notusē ar alkoholu". Kā vispār divas dienas vienkārši dzert un tusēties? Es saprotu, ja ir kādi svētki - dzimšanas dienas, vecpuišu ballītes, kādas svinības, un tas notiek 1-2x gadā... bet tas, ka mans draugs vienkārši sagrib un 2 diena nodzer būtu nepieņemami. Ar tādu cilvēku attiecības neveidotu.

Īstenībā diezgan traki kā mēs Latvijā esam pieņēmuši ārprātīgu dzeršanu un alkoholismu par normu. Tas nav normāli.
14.03.2016 17:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varu saprast autori! Itkā jau neviens nelika to māju šrubēt divas dienas, bet no otras puses - tas bija ieplānots pasākums (es, piem., neciešu mainīt plānus), un man pašai, piem., ir akūtnepieciešana tīra un sakārtota vide sev apkārt. Tad nu - esmu savu dīvainību vergs, kā saka. Nevaru netīrīt, bet nogurstu taču tāpat un, protams, justu netaisnību, ka tā vietā, lai abi strādātu (katrs savā galā kā plānots), viens jautri atpūtās, bet man vienai bija jastrādā visas brīvdienas kopīga dzīvokļa sakārtošanai. Un pie vecākiem taču nāksies braukt tā vai tā citas brīvdienas...

Tas tā, apmēram par to netaisnības sajūtu. Bet nu lieli traci jau nu no tā nerīkotu... Bišku papukstētu un tas viss. Savā ziņā, varu saprast arī, ka ir kādu reizi jāatpūšās ar draugiem.
14.03.2016 15:49 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Nu, lai nākamreiz viņš tīra, tu izklaidējies, kur problēma?
14.03.2016 15:39 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Nu kurš Tev liedza tīrīt māju un ik pa laikam iemest ribās ko grādīgāku? Tad šrubēšana liktos skaistāka. :D

Un vispār netaisi drāmu! Nevienam nepatīk sievietes, kuras drāmu taisa!!
14.03.2016 15:35 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
es nez, es domāju, ka pārmest jau nevar viņam baigi, ja viņš baigi bieži un daudz nedzer, bet es gan jau, ka atrastu veidu, kā izlīdzināt šo situāciju :D nākamnedēļ atstātu džeku šrubīt māju un ar aizbrauktu patusēt uz laukiem...vai centru, vai whatever
14.03.2016 14:34 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es pat neapvainotos :-D Priecajies, Ka vins Tev pateica vispar - turpinasi apvainoties par tadam lietam, vsp nokluses no tevis. Vins tak ne katru dienu tos dtaugus satiek, neko sliktu neredzu, ka aizgaja ar tiem paballet. Chill (l)
14.03.2016 13:36 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Tevi tak nespieda šrubēt mājas?Pati izdomāji un pati apvainojies.
Tur jau tā lieta. Sievietei arī jāsaprot ka tā tīrā grīda un nomazgātie trauki nav tā vērti vienmēr. Viņi nekur nepazudīs, rīt arī varēs nomazgāt, bet vajag arī atpūsties un sevi palutināt brīvdienās vismaz.
Es domāju ka vīrietis būtu priecīgāks atbraukt mājās nepilnīgi iztīrītā mājā, bet ar sieviņu kura smaidīga kā saulīte un izskatās laimīga, nevis ideāli spodrā mājā kur ienākot pa durvīm priekšā stāv nogurusi, sieviete, kura ir kašķīga, zāģē un vienkārši skatās ar tādu skatienu ka ar pannu tūlīt sados pa galvu kad uzzinās ko vecis darījis pa brīvdienām.

Pa lielam, man tomēr izklausas ka Autore vienkārši ir apvainojusies par to ka draugs labi pavadīja brīvdienās laiku, bet viņa nē. Tomēr, tas irviegli atrisināms - Nākamās brīvdienas pavadi pilnībā sev un lai draugs pucē māju.
14.03.2016 13:21 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Sarahh nesaprotu par ko apvainoties? :D
Brīvdienas bijām izlēmuši pavadīt atsevišķi ar puisi
, tad kur ir problēma? Pavadījāt taču atsevišķi.
Viņš aizbrauca, bet laikasptākļu dēļ viņiem atcēlās tie ieplānotie āra darbi
Pieļauju, ka viņam nav superspējas un viņš nevar ietekmēt laika apstākļus.
Tev skauž ka viņam sanāca atpūsties, vai? :D
14.03.2016 13:16 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Sarahh - bet jūs taču bijāt jau sarunājuši (tā Tu raksti) pavadīt brīvdienas atsevišķi. KUR IR PROBLĒMA?
Pie vecākiem viņš taču bija. Tas ka divus VAKARUS (kā Tu pati raksti) patusēja ar draugiem nav nekas nosodāms. Ok - ja problēma ir alkoholā - tad tā arī pasaki. Bet nevar un nevajag aizliegt tikties ar draugiem.
14.03.2016 11:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ja tur vēl palika ko tīrīt ....


Ai, vispār šī tēma tieši kā man šodienai :D Jāveic ģenerāltīrīšana un pēc tam mati jākrāso :D
14.03.2016 11:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits