Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Sveiki
Vēlētos uzklausīt citu viedokli par sekojošo dzīves problēmu

sākšu ar to, ka esu pro sportists (pelnu ar to iztiku), ar ilgadējo draudzeni sagaidījām pirmdzimto- viss skaistu un smuki bet jau pēc pāris dienām sākās problēmas.
Ņemot vērā manu ikdienas režīmu (fiziski treniņi 2x dienā, starp treniņiem paēdu un 2-3h guļu lai spētu atjaunoties otrajam treniņam), arī naktīs labi jāguļ. Tiklīdz neizguļos tā uzreiz jūtu ka enerģijas trūkst un rezultāti krītās. Reāli bērnam man laika paliek labi ja 1-1,5h dienaktī.

Sieviete uz noguruma fona sāk jau man netieši pārmest ka tik maz varu palīdzēt. Bet nezinu k iesākt. Pamest sportu ar kuru pelnu iztiku un kurā esu ieguldījis 11 gadus smaga darba un kaudzēm naudas lai sasniegto šo līmeni? - muļķigi. Ok pat ja pametu - kur ietu strādāt - man vispār nav nekāda darba pieredze - kopš bērna kājas jau esu iekšs sporta.
Trenēties uz puslodzi?- kur tad būs tā nauda jo ar puslodzi līmeni nenoturēsi.
algot diendienā aukli-palīgu, tik bagāts nēesu.

Iesakat, varbūt pavīd kāds labs ieteikums
Paldies
31.12.2015 15:58 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Ļoti egoistisks. Ja jau jāatliek katru mēnesi sportam, tad samazini atliekamo summu par tiem 50 eur ko brēc, ka nav auklītei.
04.01.2016 16:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015


nu jamans virs straadaatu gandriz 30 dienas menesi, un ka gimenei atliek 1,5 h es vinjam prasitu taadu mamutu majas nest

A tu pat aukliti nevari atlauties??
tiesi ta! Calis dzivo hobijam, bet taoec nav citu dzives japaklauj TAVAM IZPRIECAM, hobijs ir izprieca.
04.01.2016 16:19 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Draugos tevi tiešām sauc Māris
Pat ja tiešām sauc par Māri, kāds kaifs ir no šīs atmaskošanas?

Kāda tur atmaskošana, ja cilvēks pats reāli uzbāžas ar savām vēstulēm visiem citiem? Man tādas pienāca 2 pāris mēnešu laikā tipa čau, redzu, ka esi tādos un tādos domubiedros, nodarbojies ar fitnesu, varu tev palīdzēt utt.
Nav jau tā, ka nabadziņu ļaunie cilvēki atrada draugos un atšifrēja, ka tas ir viņš.
04.01.2016 16:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draugos tevi tiešām sauc Māris
Pat ja tiešām sauc par Māri, kāds kaifs ir no šīs atmaskošanas? :-/
04.01.2016 14:34 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Esu - ESMU!
Pēc šīs esu kļūdas nespēju vairs koncentrēties tekstam.
04.01.2016 14:04 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Kaban, nudien tevi atpazīt ir ļoti viegli. Cosmo tu reklamē sevi un čīksti jau vismaz pusgadu par sievu un bērnu, šīs diskusijas ir ļoti līdzīgas pat ja pacenties nedaudz pamainīt rakstības stilu kā tagad. Draugos tevi tiešām sauc Māris, ja negribi, lai tevi atpazīst, tad nav katram, kas ir fitnesa domubiedros, jāsūta privātās vēstules ar savu reklāmu, arī es tādu saņēmu.

Zini, kas labāk reklamētu tevi? Sakarīga lapa FB, piemēram, kuru tu publicētu ik pa laikam šeit attiecīgajās diskusijās, attiecīgajos domubiedros utt, bet lielāko daļu popularitātes iegūtu caur cilvēkiem, kas tevi šērotu, laikotu.
Šāda reklāma izskatītos daudz labāk nekā gramatiski nepareizas privātās vēstules draugos, tāda uzmācība reti kam patīk.
Es nezinu, kāds cilvēks un sportists tu esi, bet pārdot savus pakalpojumus tu neproti pašlaik.
02.01.2016 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
To ko dariitu Tev jau savlaik mineju kad piedavaju saderet ..
02.01.2016 14:37 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, un ko tad tu darīsi, lai pierāditu savu taisnību? Beidzot nopublicēsi cosmo savu bildi un Sporta Akadēmijas diplomu? C'mon, sen bija laiks! :-D:-D:-D
02.01.2016 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
nu ja un ja jau esi tik parliecinata par savu teikta patiesibu tad kadel nevelies saderet ? bus tapat kia ar taviem pienemumiem ka celju mazak neka meitenes un ka ta nav ka svaru zale pietrukst svaru disku... par tiem svaru diskiem piedavaju tev jau saderet ko atteici.. un vel lerums pienemumi kiriem nebija patiesibas..
02.01.2016 13:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Protams Kaban, man darīt nav ko, kā fantazēt par tusnīgu lūzeri :-D Ja tev tā vajag slēpt savus alter ego un dažādās personības, tad nevajag copy-paste piespamot pilnu cosmo un draugiem.lv ar vienādiem tekstiem. Nu, nav tā, ka visi apkārt ir muļķīši, bet tu vienīgais gudrais :-P
02.01.2016 13:32 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
un nesalīdzini nesalīdzināmo.. Tavs alusdzērājs, brūža staigulis komandējumā brauc kā ceļojumā, atpūtā, notriekt ne savu piķi, paspaidīt jēdzīgas meičas. Viss..

Bet šajā gadījumā vecis brauc pēc rezultāta, sasnieguma, panākuma. Ja tās ir sacensības, ja treninu nolūkā, td attīstībai,utt..

Ir atšķirība/?? !
02.01.2016 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
NordicBelle
atkal jau piesuj man visadas nepatieas lietas neko par mani nezinot... tas par to ka mani sauktu - Māris :-D

Ko ieteiktu - ja reiz ko megini piesut citiem tad dari to par teemu-patiesiibu.. nevis ko izdoma sava galvaa un tad liec tik vius apspriesanaa lietas kuras nav patiesiba ... ta vien liekas ka vislaik megini ko piesut bet vienkarsi neko par mani nezinot centies izgudrot lietas cerot ka ja nu traapi...

par Renāru runājot - vins reali nav 2. labāakis LV... paskataties kaut pagajusa gada skrejienu statistikaa - vins reali cinas tiaki par tiksanu top6 kas ne vienmer izdodas... un profesionalis vins noteikti nav - vins ar sklriesanu pelna loti maz
02.01.2016 13:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu tev jau labāk zināms ko , kā un kad es daru ! šaubu nav ! :D :D
02.01.2016 13:03 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
wee...

tavā ģimenē daudz kas ir pieņemts, kā te esi uzskaitījusi.. Grupveida sekss, zāles pīpēšana, iedzeršana utt.. tas viss bērnam atrodoties blakusistabā labākajā gadījumā..

Atradusies lielā padomdevēja..
02.01.2016 12:57 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
1,5 h dienaa ekskluzivs laiks bernam no sradajosa vecaka tas ir daudz. Ir berni kam kads no vecakiem brauc komandejuma uz nedelam vai pat menesiem un gadiem. Diez kaa vini veido attiecibas?


nu tad nav brīnums , ka vecākus neņem par pilnu un bērni ir tādi kādi ir :D komandējumi gadiem ? nē, paldies , tādu veci man nevajag un diez vai kādai vajag :D normāli jau pēc komandējumiem atlīdzina laika trūkumu, vismaz manā ģimenē tā ir pieņemts , kā arī vīrs ar visu darbu un komandējumiem velta vairāk par 1,5 h diennaktī....
02.01.2016 12:53 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
p.s

Rozi par talantu nesauktu. neko nezinu par viņu , tāpēc nesauktu.. Un garajās distancēs talants dažreiz atklājas ap 30 gadiem. OK, nu ne gluži.. bet reāli labākais vecums varētu būt 29-34
un 2.20 es esmu arī skrējis 42.5km, ar paviršu attieksmi pret treniņiem, tieksmi uzsmēķēt. 8-)
02.01.2016 12:48 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
pro ir atvasinājums no profesional= profesija= darbs= pelna iztiku.

Ja tu ziedo dzīvi sportam nenopelnot neko, tas ir hobijs, kuram tu velti visu savu laiku. Nav loģiski sevi saukt par profesionālu sportistu, ja tu ar to nepelni naudu (kaut ar reklāmām vai sponsoriem).
02.01.2016 12:43 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kaban, izdari pats sev pakalpojumu un beidz "izglītot tautu". Simts gadus nevienam nevajag tavus bēdu stāstus par novārtā pamestām sievām ar zīdaiņiem, jo tev akūti nepieciešams izgulēties diendusu vai nopļaut zāli. Normāliem cilvēkiem reālās situācijās tas viss notiek savādāk. Jo vairāk tu te blamējies, jo mazāk kāds gribēs tavus pakalpojumus. Galu galā, kāda mārrutka pēc kāds, lai gribētu uztura plānu no tusnīša, kurš pats nevar izlemt vai ir kultūrists vai svarcēlājs un ar putām uz lūpām bļauj, ka ir profesionālis, bet būtībā ar savām darbībām liek kaunā visu cunftes vārdu. Tas tā, Māri, tev jaunā gada pārdomām! ;-)
02.01.2016 12:41 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Varbuut saac nemt piemeeru no garo distanchu skrejeja Renara Rozes- stradaa bankaa, treneejas ir gimene

https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Ren%C4%81rs_Roze

Teemas autors vai nu ir slinkis, vai arii tomeer nav pietiekami liela talanta skrieshanaa. Ja talanta nav, tad saprotams, ka jaiegulda vairaak darba.
Ieteiktu saakt aizdomaaties, ko dariisi peec skrejeja karjeras beigshanas.
02.01.2016 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nu piemers - taspats jau reiz pieminetais skeletons ir tads sporta veids ar kuru reali pasaule nodarbojas ta nopietni tik dazi simti un vispar ar to nodarbojas tik dazas valstiis... bet naudas te apgrozas gana lielas lielakoties del ta ka olimpiskaja sastava sis sporta veids... bet taipasa laiak ir sporta veidi kuros konkurence ir entas reizes lielaka un ar to nodarbojas teju vai visa pasaulee bet naudas saja sporat veida ir loti maz un teju vai visi ar to vien sev iztiku nenopelna

lai katrs sev pavisma godigi pasaka vai zinaja teiskim toapshu Strombergu pirms bmx bija olimpiska programma ?
02.01.2016 12:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits