Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Sveiki
Vēlētos uzklausīt citu viedokli par sekojošo dzīves problēmu

sākšu ar to, ka esu pro sportists (pelnu ar to iztiku), ar ilgadējo draudzeni sagaidījām pirmdzimto- viss skaistu un smuki bet jau pēc pāris dienām sākās problēmas.
Ņemot vērā manu ikdienas režīmu (fiziski treniņi 2x dienā, starp treniņiem paēdu un 2-3h guļu lai spētu atjaunoties otrajam treniņam), arī naktīs labi jāguļ. Tiklīdz neizguļos tā uzreiz jūtu ka enerģijas trūkst un rezultāti krītās. Reāli bērnam man laika paliek labi ja 1-1,5h dienaktī.

Sieviete uz noguruma fona sāk jau man netieši pārmest ka tik maz varu palīdzēt. Bet nezinu k iesākt. Pamest sportu ar kuru pelnu iztiku un kurā esu ieguldījis 11 gadus smaga darba un kaudzēm naudas lai sasniegto šo līmeni? - muļķigi. Ok pat ja pametu - kur ietu strādāt - man vispār nav nekāda darba pieredze - kopš bērna kājas jau esu iekšs sporta.
Trenēties uz puslodzi?- kur tad būs tā nauda jo ar puslodzi līmeni nenoturēsi.
algot diendienā aukli-palīgu, tik bagāts nēesu.

Iesakat, varbūt pavīd kāds labs ieteikums
Paldies
31.12.2015 15:58 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Esu - ESMU!
Pēc šīs esu kļūdas nespēju vairs koncentrēties tekstam.
04.01.2016 14:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draugos tevi tiešām sauc Māris
Pat ja tiešām sauc par Māri, kāds kaifs ir no šīs atmaskošanas? :-/
04.01.2016 14:34 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Draugos tevi tiešām sauc Māris
Pat ja tiešām sauc par Māri, kāds kaifs ir no šīs atmaskošanas?

Kāda tur atmaskošana, ja cilvēks pats reāli uzbāžas ar savām vēstulēm visiem citiem? Man tādas pienāca 2 pāris mēnešu laikā tipa čau, redzu, ka esi tādos un tādos domubiedros, nodarbojies ar fitnesu, varu tev palīdzēt utt.
Nav jau tā, ka nabadziņu ļaunie cilvēki atrada draugos un atšifrēja, ka tas ir viņš.
04.01.2016 16:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015


nu jamans virs straadaatu gandriz 30 dienas menesi, un ka gimenei atliek 1,5 h es vinjam prasitu taadu mamutu majas nest

A tu pat aukliti nevari atlauties??
tiesi ta! Calis dzivo hobijam, bet taoec nav citu dzives japaklauj TAVAM IZPRIECAM, hobijs ir izprieca.
04.01.2016 16:19 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Ļoti egoistisks. Ja jau jāatliek katru mēnesi sportam, tad samazini atliekamo summu par tiem 50 eur ko brēc, ka nav auklītei.
04.01.2016 16:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits