Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Sveiki
Vēlētos uzklausīt citu viedokli par sekojošo dzīves problēmu

sākšu ar to, ka esu pro sportists (pelnu ar to iztiku), ar ilgadējo draudzeni sagaidījām pirmdzimto- viss skaistu un smuki bet jau pēc pāris dienām sākās problēmas.
Ņemot vērā manu ikdienas režīmu (fiziski treniņi 2x dienā, starp treniņiem paēdu un 2-3h guļu lai spētu atjaunoties otrajam treniņam), arī naktīs labi jāguļ. Tiklīdz neizguļos tā uzreiz jūtu ka enerģijas trūkst un rezultāti krītās. Reāli bērnam man laika paliek labi ja 1-1,5h dienaktī.

Sieviete uz noguruma fona sāk jau man netieši pārmest ka tik maz varu palīdzēt. Bet nezinu k iesākt. Pamest sportu ar kuru pelnu iztiku un kurā esu ieguldījis 11 gadus smaga darba un kaudzēm naudas lai sasniegto šo līmeni? - muļķigi. Ok pat ja pametu - kur ietu strādāt - man vispār nav nekāda darba pieredze - kopš bērna kājas jau esu iekšs sporta.
Trenēties uz puslodzi?- kur tad būs tā nauda jo ar puslodzi līmeni nenoturēsi.
algot diendienā aukli-palīgu, tik bagāts nēesu.

Iesakat, varbūt pavīd kāds labs ieteikums
Paldies
31.12.2015 15:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu gan... Ja ar savu kruto sportista karjeru nevari atļauties aukli, kas uz pāris stundām atnāk palīdzēt sievai, tad ir laiks apdomāt, vai ilgtermiņā tā tava sporta karjera atmaksāsies. Ko pēc 10 gadiem? Vismaz gana zinošs būsi, lai citus trenētu?

Jā cosmo supersievietēm ar mazu zīdaini ir daudz laika, enerģijas un mazo meža elfu, lai izdarītu VISU un vēl vairāk, bet nu, pirmais laiks var būt arī ļoti grūts. Un ja vīrs pēc pusdienam aiziet 2-3 h nosnausties... Nosistu. Ar čuguna pannu.
31.12.2015 19:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vatson, vinjam dienaa ir tikai 1,5 h briiva, kaa vins pashaa sakumaa mineja, kadus majas darbus var pa 1,5 h izdarit un veel ar bernu pabuut?
31.12.2015 19:51 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu šeit es redzu tikai vienu variantu. Palīdzība no malas.
1. Ģimene
2. Kāda laba sievas draudzene. ( man draudzene uz 6mēn. gadā ir viena ar bērnu, kad bērns bija mazāks aizbraucu un pasēdēju kādas pāris h. lai duša var ieiet... pakafijojām... )
3. Aukle .
4. Izturat 1,5 gadus un bērnu jau varēs dārziņā sutīt.
5. Ir dažādu vecumu grupiņas kuras var apmeklēt pirms dārziņa.
6. Meklet tuvumā kādu jauno māmiņu ar kuru var ietusēt un dalīt pienākumus ( viena vienu dienu 1-2h pieskata 2x sīčus, otra otru )
31.12.2015 20:03 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Un ja vīrs pēc pusdienam aiziet 2-3 h nosnausties... Nosistu.


Kapec jasit? Nem bernu un ej gulet viram blakus. Tu acimredzot nezini kas ir liela fiziska slodze. Profesionala sportiste gan nekad neesmu bijusi, bet esmu kadreiz daudz sportojusi, pie lielas fiziskas slodzes miegs dienas laikaa nav luksuss, bet nepieciesamiba. Kermenis vienkarsi atsakas darboties. Taa nepagulot vienu otru reizi, CNS saaks iet griistee, no taada cilveka paligs vispar nekads nebuus.

1,5 h izdarit un veel ar bernu pabuut?


Jaundzimusais gulj 18-20 stundas dienaa, ir mazuli kas gul pat 22 stundas dienaa, taatad berns kopsummaa nomodaa ir ne vairak kaa 6 stundas, kas vairak vai mazak ir izdalitas pa visu diennakti., taads dazas nedelas vecs zidainis vispar nomoda nav vairak par 4 stundam. Visu nomodaa esosho laiku zidainim nav nepiecieshams pavadit uz rokaam. Ko tur virietim nepaspet vakara pavadit laiku ar zidaini es tiesam nezinu. Ja jums liekas ka kadam ir acis nenolaidusam jaaveero guloshs zidainis tad nav brinums, ka ar diviem cilvekiem nepietiek lai ar jaundzimuso netiktu galaa. Atgaadinaashu, ka es nerunaju par maajas soli un eest gatavoshu, bet ar zidaini mierigi var tikt galaa un var paguut atpusties, nav ko uzdoties par krustaa sistajaam del paaris apjukuma nedelaam, tas paariet.
31.12.2015 20:24 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ir divas sieviešu kategorijas. Vienas uzskata, ka pietiek, ka vīrieties iet uz darbu. un otra, kurām liekas, ka ar to nepietiek, jo tas ir abu bērns, tās ir abu attiecības un abu ģimene, un tam visam vajag arī kopīgu laiku un uzmanību.

Un nav vērts mēģināt pārl;iecināt vienas vai otras, jo nav tāds - pareizi vai nepareizi, galvenais, lai abas ir apmierinātas ar savu dzīvi.

Un autora sieviete laikam pieder pie otrajām, kurām nepietiek tikai ar "mamutu". Un, ja autors grib, lai abi ir apmierināti un kopdzīve veiksmīga, tad pašam vien jāsaprot, kā rīkoties un jārīkojas.
31.12.2015 20:27 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Nekad nebutu varejusi iedomaties, ka kluushu par "slikto" sakot, ka virietim nav jauznemas visa majsaimniecibas nasta nesot mamutu majas. Un tajaa pasha laika blakus teemaa nabaga unique kjidaa par to, ka viirietis vinju uztur kaut arii vinja ir jaunaa mamma. (t)
31.12.2015 20:35 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kas tad unique ķidā? Cik esmu lasījusi - tikai tās, kuras pašas tā gribētu, bet kuru vīrieši to nevar atļauties.
31.12.2015 20:43 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nekad nebutu varejusi iedomaties, ka kluushu par "slikto" sakot, ka virietim nav jauznemas visa majsaimniecibas nasta nesot mamutu majas


Nee, tu jau neesi nekaada sliktaa.
Ja autors sakumaa nebutu salidzinajis kaa dzivo citi sportisti, kaa dara citas gimenes, tad mans viedoklis butu savadaks. Visur vinjam bija tikai karjera un nauda. Nevar nedelju panemt brivu, nokartot majas lietas, jo redziet rezultaati zudis un ienakumi. Tas viss ir saprotams, bet gimene un zidainis majas nav tas pats kas kakjis. Un ir jaapsezhas un jaizrunaa visa sape ar draudzeni, nu neticu, ka vinja negrib to izrunaat un tikai chikst cik piekususi. Varbut vajag atteikties no kadam papildus izmaksaam un ekstraam, panemt to nedelju briivu un tad 2 -3 meneshus padzivot ar mazaakaam naudinjaam, kameer sportists atgust formu, bet tomer visi majas laimigi.

Pareizi Annie saka, ir divas sievietes, kuram nevajag palidzibu un otras,kuras grib to palidzibu.
31.12.2015 21:23 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Pareizi Annie saka, ir divas sievietes, kuram nevajag palidzibu un otras,kuras grib to palidzibu.


Var arī teikt, ka ir divas sievietes, kurām negribas lai palīdz un kurām vajag palīdzību.
31.12.2015 22:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vatsons, parasti bēbju diskusijās neielaižos, bet nu, ne tikai sievietes ir atšķirīgas, bet arī bērni. Mana pieredze ar zīdaini atšķiras no tavējās, acīmredzot, arī sportista draudzenei ir ļoti grūti, jo bērns nav mierīgs - ja jāmidzina pa jaunu katras 30 min, tad no tā 18-22 stundu miega prieka maz.

Un sportistam, redzot, ka sieviete ir pārgurusi (un ari viņai 2-3 stundas nepārtraukta miega pa dienu ir vajadzīgas stabilam CNS) sava galvu reibinošā "karjera" ir svarīgāka.

Nevajag meklēt profesionālu aukli, draudzenei nāca palīdzēt vidusskolniece no radu pulka par ne astronomiskām naudiņām. Lai tās pašas 2-3 stundas pastumdītu ratus pa rajonu vai pamidzinātu zīdaini, 5 aukļu sertifikāti un 10 gadu pieredze nav vajadzīga. Viekārši nedaudz atbildības sajūtas un veselā saprāta.
01.01.2016 11:58 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Viss jau būtu ok ja vien būtu lieki kautvai tie 50 eur mēnesī - bet nav!
Jua minēju ka ~80% izdevumi balstās uz maniem pleciem un pat ar manu skietami lielo ienākumu apjomu knapi visu nosedzu


Skatos daži jautā kā sportisti dzīvo pēc karjeras beigām- teikšu tā ka nereti viņi dzīvo daudz labāk nekā parasti mūsdienu Lv pusmūža cilvēki. Ir 2 populārākie varianti - vainu tu savas karjeraas laikā sapelni tik daudz ka pietiek arī dzīvei pēc karjeras vai arī pēc karjeras beigām sāc strādāt par treneri un treneri ar lielu pieredzi, tituliem un zināšanām pelna ok.
01.01.2016 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
sportmens, kā tas iespējams? dzīvot pēc karjeras labi, ja Tu nevari tagad savilkt galus. Iekrāt naudu,jo labs sportists labi pelnot noteikti spēj iekrāt,piemēram, tas pats Dukurs. :)
01.01.2016 13:19 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Ketrina
Es neesu vēl sportā sasniedzis savu augstāko punktu - vismaz gribētos tā cerēt. Jua minēju ka skriešanā tiek pieņemts ka vislabākie gadi ir 30-35, man šobrīd ir vēl 26. Loģiski jo labāks būsi jo vairāk pelnīsi. Dukuri starpcitu arī pirmsākumos neko nepelnīja tikia bija izdevumi lai vispār ar to nodarbotos. Lasīju ka pat māju pārdevuši lai varētu pienācīgi sportot
01.01.2016 13:22 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
un sportot ausgtā līmenī vismaz skriešanā var līdz apmēram 40 gadiem, ir dažās sacensībās kur ir pat atsevišķs balvu fonds 40+ grupai. teorētiski skriet un pelnīt var pat līdz kautkur 50 gadu vecumam
01.01.2016 13:23 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
vai arī tev likās ka sportisti uzreiz labi pelna jau no pirmajiem sacensību gadiem? :-D
Viss nāk ar laiku un izaugsmi
01.01.2016 13:25 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
un cik cītīgi un skrupolozi pareiiz vius adrīsi tik labi rezultāti potenciāli tev nākotnē būs. Tādēļ arī ir tas cepiens par to ka nevaru atlicināt laiku citam
01.01.2016 13:26 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Samazini izdevumus. Mazāk rijoša mašīna, tikai viens dators uz ģimeni, atsakies no kkā, bērnam nevajag naudu, viņam vajag laiku ar vecākiem. Viņam vajag mierīgu mammu, ja tētis ir šitāds pamuļķis, tad varbūt auklīte uz dažām stundām palīdzētu vismaz mammai saņemties un labāk parūpēties par bērniņu. Izklausās, ka nemīli ne savu sievu, ne bērnu.
01.01.2016 13:28 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Pats savus pirmos 6 gadus kad startēju neko nepelnīju, bija pat izdevumi lai vispār sportotu. Sāku ko pelnīt ar 7. gadu un tad tās bija vēl niecīgas summas. Šobrīd vismaz pa 2015 gadu ja parēķina uz mēnesi pelnu 4cipara summu. Un nekur nav teikts ka jau nākošgad ši summa var dubultoties un vēl pēc gada trīskāršoties. Bet tas viss var iet secen ja tagad palaižos
01.01.2016 13:30 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
sunset
Protams nemīlu .. ja nemīlētu tad šo lietu nerisin;ātu un risinājumus te nemeklētu.
01.01.2016 13:32 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Hei, man radās ideja! Paprasi saviem sportistiem kolēģiem kā viņi risina šo lielo "dzīves problēmu"! Nu nevar būt, ka tu esi pirmais sportists ar sievu un bērniem. Dārziņam, piemēram, jau otrais bērns. Sieva neko, smuka, ved lielāko uz b/d, ar mazo pa mājām, nauda pietiek, pati laimīga, protams, saprot, ka vīrs visu laiku nebūs klāt, bet zināja ko precēja un kāda ir dzīve ar sportistu, bet toties naudas viņiem netrūkst. Pazīstu vecāko bērnu viņiem.
01.01.2016 13:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits