Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Sveiki
Vēlētos uzklausīt citu viedokli par sekojošo dzīves problēmu

sākšu ar to, ka esu pro sportists (pelnu ar to iztiku), ar ilgadējo draudzeni sagaidījām pirmdzimto- viss skaistu un smuki bet jau pēc pāris dienām sākās problēmas.
Ņemot vērā manu ikdienas režīmu (fiziski treniņi 2x dienā, starp treniņiem paēdu un 2-3h guļu lai spētu atjaunoties otrajam treniņam), arī naktīs labi jāguļ. Tiklīdz neizguļos tā uzreiz jūtu ka enerģijas trūkst un rezultāti krītās. Reāli bērnam man laika paliek labi ja 1-1,5h dienaktī.

Sieviete uz noguruma fona sāk jau man netieši pārmest ka tik maz varu palīdzēt. Bet nezinu k iesākt. Pamest sportu ar kuru pelnu iztiku un kurā esu ieguldījis 11 gadus smaga darba un kaudzēm naudas lai sasniegto šo līmeni? - muļķigi. Ok pat ja pametu - kur ietu strādāt - man vispār nav nekāda darba pieredze - kopš bērna kājas jau esu iekšs sporta.
Trenēties uz puslodzi?- kur tad būs tā nauda jo ar puslodzi līmeni nenoturēsi.
algot diendienā aukli-palīgu, tik bagāts nēesu.

Iesakat, varbūt pavīd kāds labs ieteikums
Paldies
31.12.2015 15:58 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Neons, es noskiru pirmas dazas nedelas no parejaa laika. Nevar sieviete visu laiku buut apjukusi un uzstadit partnerim nesamerigas prasibas. 1,5 stunda dienaa bernam ir gana daudz, ko vina vel grib? Lai virietis atsakas no savas karjeras tikai tapec , ka vinai sobrid ir tiiik gruuuuti? Un ko vina velak daris ar tadu virieti bez karjeras un ambicijam? Pec paris gadiem atvers teemu cosmo un visas te lamaasies kads tas virietis ir lupata un luuzeris.


un visu darīt pašai, un pašai visu apmaksāt...


Vot to gan es neteicu. Teicu, ja mamutu virietis majas nes, tad vinai ir jaaspeej ar zidaini tikt galaa. Paliiga noalgosana uz dazam stundam nedelaa nav "visa apmaksasana", ja virietis sedz 80% no izdevumiem, tad paligu vina noteikti var atlauties.

Story, ko juus pa diviem abi kopaa darijaat? Abi reizee beernu barojaat vai reizee pamperu mainijaat?
Nestridos, ka pirmaas nedelas nav vieglas un ir apjukums, nu bet ne taads lai pieaugusi sieviete nespetu ar zidainit tikt galaa!

jo neizjūt pietiekamu atbalstu,

Mamutu virietis nes, 1,5 h dienaa ar bernu pavada, 2x dienaa est taisa, velu mazgaa. Ko vel var gribeet es tiesaam nesaprotu. Taadai princesei vajadzeja oligarhu preceet ne vienkarsu sportistu.
31.12.2015 17:36 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Žizele2
Vari jau rekināt pa savam bet šie cipari ir tālu no patiesības kāda tā ir man.

kautvai topašu naktsmieru guļu ap 10h ja velos lai pilnvertigi butu atjaunojies, treniņš ja par''ekina klāt teiskim topašu pārģērbšanos praas ilgaku laiku....ari parejas minetajas lietas ir citi cipari
31.12.2015 17:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vatsons,

Visu darijam! Es guleju pa naktim, atguvu spekus, jo biju parmocita. Berns pa naktim raudaja, nomierinat vareja tikai supinot uz rokam, to darija virs. Kamer virs pa dienu gul, es dariju visu. Kad noskaidrojam kadelj berns raud, palika vieglak. Man bija suves, gaju kadas 10x dusha, tikmer atkal virs ar bernu un ta pa tadam sikumam varetu saukt un saukt, est gatavoshana utt... Kaut vai ari ja mans berns butu mierigs un guletu pirmas naktis, ta pat es neesmu tikai maate, es esmu ari sieviete un man vajag, lai ar mani mans virs parunaa, atbalsta, pajautaa kaa es jutos, uztaisa man teeju.
31.12.2015 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
starpcitu topika autores minetas Prokopčukas gimene ir tiesi taa.. un velpietam Prokopcuka ir no tapasa sporta veida.. labs piemers ar ko salidzinaat ka ir but pro skrejejam.

Intervija reiz jau stastija ka bija sakumaa... spitigi skreja lai ari nauda nebij daudz, daudzi teikusi lai met to nost un sak stradaat normalu darbu, tagad vina pateiciga dievam ka savlaik sos visus kas to tieca neklausija... tas kas vina ir sobrid domaju daudzas zin... viena no vadosajam pasaules skrejejam un ja nemlados 2 vai pat 3 gadus bija gada labaka sportiste LV....
Vinas gimene visa ikdiena ir pakartota vinas varesanai-vaajdzibaam.... cik sapratu pa lielam visu gimenei pelna vina viena - virs ir cipa vinjas treneris un tas kurs lielakoties rupejas par bernu jo vinai laiks un speki tam vienkarsi nav.
31.12.2015 17:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un veel... Jebkuram cilvekam, nevis tikai teeviem, vajag laiku sev, lai palasitu gramatu, paguletu vanna, nedomajot, ka tulit bernam jamaina pamperi... Kad man piedzima meita es 3 menesus pat cosmo nebiju gaajusi... Jo ta vieta to stundu izbaudiju gulot vannaa ar graamatu :)
31.12.2015 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Pats ari savlaik biju garo distancu skrejejs nopitena limenii... pametu gan cita iemesla deel.... interesanti ka sauc topika autoru... praktiski visus labakos Lv skrejeejus vairak vai mazak pazistu ja ne personigi tad zinu gan
31.12.2015 17:54 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Nesaprotu kas ar to ģimeni-draudzene ilggadēja, tātad labi zināja uz ko parakstās.
Tātad pirms uzražojāt bērnu nerunājot par to kas un kā būs? Vai tiešām abiem nebija skaidrības, ka bērns nav 8h, bet visu 24h darbs?

Ne tieši par tēmu-kā jūs, profesionālie skrējēji, pelnāt naudu pēc karjeras beigām un sačakarētu veselību? Bez normālas pieredzes un iespējams arī izglītības?
31.12.2015 18:02 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jebkuram cilvekam, nevis tikai teeviem, vajag laiku sev, lai palasitu gramatu, paguletu vanna, nedomajot, ka tulit bernam jamaina pamperi


Ar tadam vajadzibam var uztaisit garumgaru sarakstu. Realaja dziivee ir situacijas, kad nakas atteikties pat no absoluti elementaram lietam, jo konkretaja bridi tas ir nepieciesams. Jebkurs cilveks, kurs dziivee kaut ko ir sasniedzis ir no daudz kaa savaa laikaa atteicies- no atvalinajumiem, hobijiem, tusiniem. Merktiecigi un ambiciozi viriesi, kuri dzive daudz sasniedz, visu dzivi ir no kaut ka atsacijusies un ari vinu dzivesbiedres un pat berni.
31.12.2015 18:02 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Vai tiešām abiem nebija skaidrības, ka bērns nav 8h, bet visu 24h darbs?


Lidz bridim, kad izstaaves rindu un nogrudis bernu lidz 7iem vakara b/d. Sakot iet skola, ieliks bernu entajos pulcinos un neredzes lidz 8iem vakar. Taa ka ilgi tas darbs nevilksies.
31.12.2015 18:05 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Vēl jau šeit nav minēts, kādas bija dzemdības.
Es zinu vienu gadījumu, kad sievietei pēc smagām dzemdībām sākās pēcdzemdību depresija (hormonu disbalanss), vīrs arī šādi aizbildinādamies ar karjeru un naudu, norobežojās. Bērns bija no nemierīgajiem negulētajiem, visu laiku pa rokām utt. sieviete pārmocīta, rezultāts - bēdīgs.
Palikšana ar bērnu mājās arī ir sava veida darbs, ne jau visu dienu kājas šūpina pie TV. Pluss tas ir kā diennakts darbs, bez savas privātās telpas, dzīves.
Jā, kad ir bērns, nauda, protams, ļoti vajadzīga, bet saprāta robežās. Daudzas lietas bērnam var nopirkt lietotas, par saprātīgām cenām, jo bērns tāpat ātri aug.
Jāatrod vidus ceļš. Nevar celt savu ego pāri visam. Vai nu jāalgo palīgs, jāiesaista omes utt., ja reiz sieviete parāda, ka nespēj viena tikt galā. :-)
31.12.2015 18:09 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
un tu autor sevi sauc par vīrieti? man būtu kauns no tāda veča .. fu(t)
31.12.2015 18:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
ealaja dziivee ir situacijas, kad nakas atteikties pat no absoluti elementaram lietam, jo konkretaja bridi tas ir nepieciesams. Jebkurs cilveks, kurs dziivee kaut ko ir sasniedzis ir no daudz kaa savaa laikaa atteicies- no atvalinajumiem, hobijiem, tusiniem. Merktiecigi un ambiciozi viriesi, kuri dzive daudz sasniedz, visu dzivi ir no kaut ka atsacijusies un ari vinu dzivesbiedres un pat berni.


tieshi taa, mans virietis atteicaas no miega tieshi taa pat kaa es, ja butu bijis savadaak, es nebutu arii ipashi prieciga, jo sakuma posmaa, kad ir vislielakais apjukums ABIEM ir jaiesaistas berna kopshanas jautajumos. Kaut vai tavi minetie pamperi, jaa tikko atcerejos, mainijam abi kopaa pamperus, vannojam katru vakaru bernu kopaa, gerbaam kopaa, cinijamies ar kolikaam kopaa, meginajam saprats kadelj berns raud kopaa, celamies kopaa, viss pilnigi kopaa. Pec tam, tas vairaak ir uz mates pleciem, bet sakumaa, pec iespejam abi iesaistas cik var. Tikai rodas jautajums, no ka tad shis virietis ir atteicies??? Es saprotu, ka tu vairaak aizstavi virieti, ka tavs viedoklis sliecas, kaa tad nu maate var nezinat ko ar zidaini darit? kaa tad mate var but piekususi? varbut tas ir tadelj, ka tev no partnera nebija ipashas palidzibas, bet ir sievietes, kuram to palidzibu vajag un gribas.
31.12.2015 18:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cilvēki taču ir tik dažādi! Tāpēc vien, ka kāda sieviete vairāk un ilgāk jūtās apjukusi viņa automātiski ir sliktāka par citām? ArĪ bērni ir gluži kā pieaugušie - dažādi. Cits mieramika, cits čīkstulis, cits guļ naktīs, cits guļ saraustīti, cits labi ēd, cits slikti utt. Nevar un nevajag visus lauzt un pārveidot pēc kaut kāda viena modeļa. Dzemdības katrai noris dažādi un organisms dažādi atkopjas - cits ātrāk, cits lēnāk. Hormoni katrai izpaužas dažādi... Un tā varētu turpināt un turpināt! Pārim ir ABIEM jāmeklē šis zelta vidusceļš, lai kaut cik, bet visi savā brīdī spēj gan atpūsties, gan apmierināt savas vajadzības, gan paspēt arī citās jomas neaizlaist.

Kaislīgiem sportistiem un pārlieku lieliem karjeras cilvēkiem vispār vajadzētu dzīvot vieniem un nekādā gadījumā neplānot bērnus līdz brīdim, kamēr būs gatavi savu ego un savas intereses nedaudz upurēt ģimenes dēļ.
31.12.2015 18:27 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Story, atliek vien pateikt, ka sieviete ar jaundzimusho nav pasaules centrs, lai saaktu dot maajienus, ka mans virietis maz palidzeja. Kad runa iet par zidainiem reizem saak likties, ka ar bernu sieviete ari savas smadzenes ir piedzemdejusi. Es vel saprastu kapec man bruuk virsuu, ja teiktu, ka sievietei pa taisno no dzemdibu gultas jadodas cept kotletes viriem, bet es to nesaku, ka uzreiz pec dzemdibam visam jabut ideala kartiba. Saku vien to, ka ja gadijies piedzemdet savas smadzenes tad aatri, aatri taas ir jaatrod un janoliek vietaa. Virietim var buut noteikti pienakumi pret sava beerna maati un bernu, bet ir jaabuut kaut kadai sajegai cik no stradajosha viriesha var prasit.

Es zinu vienu gadījumu, kad sievietei pēc smagām dzemdībām sākās pēcdzemdību depresija (hormonu disbalanss), vīrs arī šādi aizbildinādamies ar karjeru un naudu, norobežojās. Bērns bija no nemierīgajiem negulētajiem, visu laiku pa rokām utt. sieviete pārmocīta, rezultāts - bēdīgs.


Vai manu vai! Ar sievieti, kurai hormoni sagajushi griste ir ne mazak riskanti attiecibam nepartraukti atrasties kopaa, faktiski tas visriskantaak abu attiecibam.
Zinu kaa tas ir, kad ir hormonalais disbalans, gruuti ir, ja arejaas emocijas ar praatu ir apvaldamas tad iekshejais neizprotamais diskomforts nekur nepaliek un tas ir jarisina pashai sievietei, virietis to izdarit nevar. Vispar man patiik, ka no virieshiem gaida nekludigu sapratni, bet pati sevi sieviete saprast nevar un ar saviem hormoniem galaa netiek taapat kaa ar savu beernu, bet viirietim, redziet, ir jaakluust par supermenu- janodarbojas ar bernkopibu tik pat cik sievietei, jabut par sievietes psihologu, jatira maja, est jatais un paraleli jataisa karjera un jaanes mamumts. Sorry, gribet jau jus to visu varat, bet reali tas nav, nav ko uz mani apvainoties.
31.12.2015 18:50 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vatsons

muusu viedoklji noteikti atskjiras un nav jegas turpinat sho diskusiju. Nav japiedzemdee smazdenes un nav jakljust par pasaules centru, lai no sava viriesha sagaiditu mazliet upureshanos kaut vai sakuma. Teoretiski es visu varetu ari izdarit viena, bet negribeeju un negribu un vel sodien virietis man palidz ljoti daudz, pat vairaak nekaa vinjam vajadzetu, njemot vera, ka nes mamutu majas. Ta pat ka vinjsh nodarbojas ar saviem hobijiem, ta pat ari es eju uz baseinu, satikties ar draudzeneem est kukas un bez berna. Kljut par vecaakiem IR katra izveele, un katrai sievietei ir tiesibas izveleties virieti ar kuru dzivot kopaa un kursh kljus par vinjas berna teevu - noteikti shads virietis nevaretu but mana izvele...


Zinu kaa tas ir, kad ir hormonalais disbalans, gruuti ir, ja arejaas emocijas ar praatu ir apvaldamas tad iekshejais neizprotamais diskomforts nekur nepaliek un tas ir jarisina pashai sievietei, virietis to izdarit nevar.


Virietis to izdarit nevar, bet izstastot virietim savas sajutas var noverst loti daudz stridu, virietis var atrast daudz atbildes uz sievietes nesaprotajaam un ieprieksh neredzetajaam ricibaam. Kaut sheit, ja autors butu apsedies un ar draudzeni izrunajies, vinjam nebuutu jaanaak cosmo un jameklee atbilde uz jautajumu - ko man darit? sieviete pati pateiktu ko darit, kaa jutas un ko sagaida, ta pat arii virietis pateiktu ko vins sagaida.
31.12.2015 19:05 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es zinu vienu gadījumu, kad sievietei pēc smagām dzemdībām sākās pēcdzemdību depresija


Es zinu shadus gadijumus daudzus, tikai sievietes par to nerunaa, jo redziet vinjaam nedrikst but piekusushaam, nelaimigam un veel nedod dies prasit palidzibu viirietim.
31.12.2015 19:07 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kaut sheit, ja autors butu apsedies un ar draudzeni izrunajies, vinjam nebuutu jaanaak cosmo un jameklee atbilde uz jautajumu - ko man darit?


Sieviete var nebut runaajama. Iespejams normali izunaties vina nemaz nespej vai negrib un pat ja var un grib, vinas iebildumi virietim var likties neracionali, nepamatoti un vispar var nodomat, ka sieviete parak daudz grib. Un pirms sarunas ar iespejams emocionali nestabilu sievieti (neredzeju ka autors kaut ko tadu butu teicis, bet nu cosmietes zina labaak) ,nebutu slikti uzzinat iespejamos neapmierinatibas iemeslus.
Man kaa sievietei ir gruti saprast ko veeeeeel no viriesa, kurs straadaa, nes mamutu, piedalas majas darbos, velta bernam pietiekoshi laika, no vinja grib? Graadu sievieshu psihologijaa? Nu tad ar geju vajadzeja bernu taisiit.

Vispar balstoties uz autora teikto, es neredzeju tik lielas probleemas kadas te konkreetajam paarim piedeevee. No pirmavota dotaas informacijas vairaak izklausaas, ka jaunajai mammai ir meereni gruuti, bet nekaads aarkartas, nepanesams staavoklis vinai nav, citaadi jau butu virieti izlamajusi lupatu leveros par to kads vins egoists un slinkis.

P.S. Ja ir depresija, tad jaiet pie arsta nevis jaagaudo kaadi tie virieshi slikti.
31.12.2015 19:21 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Es noteikti būtu saglabājusi laulību ar vīru, ja viņš būtu uz mirkli palicis malā savu darbu un pievērsies mums. Kā atbraucu no slimnīcas uzreiz viss bija uz maniem pleciem, pačīkstēt nevarēju, jo vīra māte tik skandināja, kas tur ar zīdaini netikt galā un mani vecāki palīdzēt nevarēja. Tā nu mēs no kopīgas gultas sadalījāmies. Viņš uz dīvāna, es ar bērnu citā istabā. Pat nepaspēju no rīta atvērt acis, kā viņš jau ir prom darbā. Tā nu tā nākšana mājās beidzās ar to, ka viņš nāca mājas tad, kad mēs guļam. Tad aizrādījumi par manu izskatu, ka neesmu vairs tik seksapīla, tad par netīro krūzi, tad par to, ka es neko jau nedaru utt.

Kaut vai ari ja mans berns butu mierigs un guletu pirmas naktis, ta pat es neesmu tikai maate, es esmu ari sieviete un man vajag, lai ar mani mans virs parunaa, atbalsta, pajautaa kaa es jutos, uztaisa man teeju.


Man šis posms bija vajadzīgs mirklī kad sāku saprast, ka man ir depresija. Bet atkal, ar ko par to runāt? Vai tad ir kas tāds ar ko mātes netiek galā?

Autor, ja vēlies saglabāt savas attiecības un kopdzīvi, nesapņo par lietām, kuras varbūt notiks pēc 10 gadiem, palīdzi savai sievietei, viņai to vajag!

Tāpēc vien, ka kāda sieviete vairāk un ilgāk jūtās apjukusi viņa automātiski ir sliktāka par citām? ArĪ bērni ir gluži kā pieaugušie - dažādi.


Patiesībā Neons ļoti labi pateica savu domu.

Vatsons gan kaut kur aizskrējis nesaprotamā virzienā, kaut paratsi viņas viedokļi ir ļoti objektīvi.
31.12.2015 19:25 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vatson, tev kaut kada saape uz taam sievieteem, kuras nevar un negrib tikt vienas galaa, nopietni :-D:-D:-D
31.12.2015 19:29 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Story, kaadaa sakara vienas? Ar viirieti kursh strada, nes mamutu un palidz majas sieviete nav viena, nevajag izdomat.
31.12.2015 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits