Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukāšana ar 2 mašīnām

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Gribēju padiskutēt par braukšanu ar auto, jums un jūsu vīriešiem. Vai braukājat katrs ar savu vai vienu auto?

Man ir izvērtusies tāda situācija, kas mazliet tracina :) Puisim ir dzīvoklis pieRīgā un turpat arī strādā. Man darbs Rīgā, līdz ar to braukāju katru dienu uz Rīgu uz darbu.
Protams, bieži arī kaut kur pēc darba ejam, ēdam vai ko darām Rīgā. Tādā gadījumā viņš pēc darba brauc ar savu auto uz Rīgu, tur satiek mani, kopā kaut ko padarām. Bet atpakaļceļā abi braucam katrs ar savu auto.
Vienkārši man liekas mazliet jokaina tā braukāšana vienam aiz otra auto :D Liekas, tāda kā resursu izšķiešana.
Bet nu cita risinājuma arī īsti neredzu.
16.12.2015 12:35 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Ka ar trešo brauc mīļāka vai mīļākais
uz maiņām-tad mīļākā,tad mīļākais. ;)
03.01.2016 13:46 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
vari tu peec darba aizbraukt uz maajaam un tad kopaa braukt uz rrigu vakarinjot
03.01.2016 13:30 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Mēs braukājam katrs ar savu, jo man no rīta uz skolu un puisim uz darbu. Uzskatu, ka mašīna ir nepieciešamība, katram sava. Arī manā ģimenē vienmēr katram bija sava un visiem pazīstamajiem arī, tas tak ir normāli, ka sievai ir savas darīšanas kur jābrauc, un vīram- savas. Brīvdienu izbraukumos braucam vienmēr ar viņa mašīnu, jo tā ir jaunāka, lielāka, ērtāka, jaudīgāka utt.
Ja gadās, ka abiem vakarā jāsatiekas rīgā, tad izdomājam kurš no mums šodien nebrauks ar mašīnu, bet varbūt kopā ar kādu, vai viens otru aizved kur vajag, un vakarā ejam uz teātri un tad arī kopā braucam mājās. Bet gadās arī dažreiz braukt vienam aiz otra, kas tur tāds..
03.01.2016 13:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mums ar ir divi auto,strādāja'm katrs savā pilsētā un bez sava auto ,nevaru sevi iedomāties. Ko diez mūsu kaimiņi domā,kad mums pagalmā stāv trīs mašīnas? :D


Ka ar trešo brauc mīļāka vai mīļākais :D
03.01.2016 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
ja vīrs ierodas ar savu auto mājās uzvalkā pēc vakariņām un viņam uzreiz astītē seko sieva vakarkleitā ar savu auto, nu nez, ja vienmēr tā...

UN? Kas tur tāds?

Gribēju teikt, ka vai tiešām ir tik lieli aizspriedumi aizbraukt ar sabiedrisko? Kas tur tik slikts? U

Nav jau tik traki aizbraukt ar to sabiedrisko. Bet piemēram tavā augstākminētajā gadījumā- sievai braukt ar vakarkleitu sabiedriskajā?
03.01.2016 13:23 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Mums ar ir divi auto,strādāja'm katrs savā pilsētā un bez sava auto ,nevaru sevi iedomāties. Ko diez mūsu kaimiņi domā,kad mums pagalmā stāv trīs mašīnas? :D
03.01.2016 13:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vai, akcents nebija uz tiem kaimiņiem, jau nodomāju, ka kāda par to norādīs, bet, ja vīrs ierodas ar savu auto mājās uzvalkā pēc vakariņām un viņam uzreiz astītē seko sieva vakarkleitā ar savu auto, nu nez, ja vienmēr tā...


Man ir stipra nojausma, ka Tu varētu piederēt pie tādiem kaimiņiem-lūriķiem, kas lūr pa logu cerībā ieraudzīt ko pikantu/interesantu attiecībā uz saviem kaimiņiem. Nu, zini, tie, kas parasti lūr atslēgu caurumos, jo gūst sava veida kaifu.. Visādi citādi nevaru iedomāties normālu cilvēku, kas sekotu savu kaimiņu gaitām, analizētu un izsmietu to forumā..
03.01.2016 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Padomājiet, kā varbūt kaimiņi skatās, ka katrs katru reizi ierodaties mājās ar savu auto, un nu nav runa par to, ka viņi ir skaudīgi, ka jums katram ir auto.

Un kāpēc kādam vispār būtu jāuztraucas, ko domā kaimiņi?
Patrīcija4- tev varbūt vajadzētu padomāt, kāpēc tevi uztrauc kaimiņi un vēl liec par to domāt citiem...
03.01.2016 13:16 |
 
Reitings 89
Reģ: 28.05.2013
Vai, akcents nebija uz tiem kaimiņiem, jau nodomāju, ka kāda par to norādīs, bet, ja vīrs ierodas ar savu auto mājās uzvalkā pēc vakariņām un viņam uzreiz astītē seko sieva vakarkleitā ar savu auto, nu nez, ja vienmēr tā... :-D Gribēju teikt, ka vai tiešām ir tik lieli aizspriedumi aizbraukt ar sabiedrisko? Kas tur tik slikts? Un ja pēc tam abi brauc kopā atpakaļ vakarā ar vienu auto (l)
03.01.2016 13:15 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tas, kā uz ko skatās kaimiņi, vispār ir absurds. Piemēram, mums ar draugu darba vietas ir diametrāli pretējās vietās, ja draugs gribētu atbraukt man pakaļ, tad viņam būtu jābrauc no sava darba gar mājām vēl 4km pa lielajiem sastrēgumiem, jāsavāc mani, un pa sastrēgumiem atpakaļ, tas viņam aizņemtu vairāk par stundu, bet man ar sabiedrisko - 25min. Plus, viņš darbu beidz vēlāk par mani.
03.01.2016 12:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mums ir katram savs auto, un problēma atrisināta. Bet es pamatā braucu ar sabiedrisko, man pie darba nav kur nolikt auto.
03.01.2016 12:52 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Padomājiet, kā varbūt kaimiņi skatās, ka katrs katru reizi ierodaties mājās ar savu auto, un nu nav runa par to, ka viņi ir skaudīgi, ka jums katram ir auto.


Kāda gan kaimiņiem daļa par to, ka mēs katrs braukājam ar savu auto? Tik pat labi varētu teikt - "padomāiet, kā kaimiņi skatās, ka vīrs aizbrauc ar auto, kamēr sieva špago uz pieturu un brauc ar sabiedrisko.." :D
Vismaz es noteikti nedzīvoju ar domu, lai tikai kaimiņi neko sliktu par mani nepadomātu.

Es ikdienā ar auto vienā virzienā pavadu aptuveni 1.5 h, lai nokļūtu no mājām līdz darbam. Ja man būtu jābrauc ar autobusu, tad tās būtu apmēram 3 h vienā virzienā, jo ir pietiekami tālu gan no mājām līdz autobusa pieturai, gan no autoostas līdz darbam, kā arī autobuss brauc ilgāk.
Ja abi dzīvo pilsētā un strādā pilsētā, tad jā, piekrītu, ka var kaut ko sadomāt, aizbraukt ar sabiedrisko, bet ne visiem gadījumiem šī būs labākā izvēle.
03.01.2016 11:17 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Mums arī katram ir sava mašīna. Ikdienā lielākoties braucam ar manu mašīnu, jo tā ir ekonomiskāka. Mums ir ļoti paveicies, ka strādājam netālu, jo sabiedrisko transportu galīgi negribas izmantot. Un arī naudas izteiksmē tas ir pārāk dārgi par iespēju pastāvēt pārbāztā transportā un paošņāt bomžus.

Jūsu gadījumā ieteiktu reizi pa reizei kādam izmantot sabiedrisko transportu, kad zināms par kopīgajiem plāniem.
03.01.2016 10:55 |
 
Reitings 125
Reģ: 27.11.2015
Ja Tu gribi ar draugu braukt bienā mašīnā, tad tajās dienās , kad jums norunātrs randiņš brauc uz Rīgu ar sabiedrisko.

Es arī šim piekrītu!;-)
03.01.2016 10:45 |
 
Reitings 89
Reģ: 28.05.2013
Teikšu, tas tiešām ir muļķīgi, ka pēc kopējām vakariņām katrs braucat mājās savā mašīnā :-D
Taču var sarunāt, ja plānos vakarā kur doties centrā tad vai nu tu aizbrauc uz darbu ar sabiedrisko, vai arī viņš uz centru vakarā dodas ar sabiedrisko. Un kādēļ tā iedoma, ka braukt ar sabiedrisko ir kaut kas apkaunojošs? OK, piekrītu, ir nepatīkami, kad ir piebāzts pilns parasti no rītiem, bet savādāk nav jau tik traki tagad. (t) Tas Latvijā ir kaut kāds aizspriedums, ka braukt ar sabiedrisko ir kauna lieta? :-O Padomājiet, kā varbūt kaimiņi skatās, ka katrs katru reizi ierodaties mājās ar savu auto, un nu nav runa par to, ka viņi ir skaudīgi, ka jums katram ir auto. :-)
03.01.2016 10:42 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mums katram ir savs auto un citādāk nemaz nevarētu būt, es strādāju Rīgā, kas ir nepilnus 60 km no mājām, savukārt vīrs ir uzņēmējs, kas pusi nedēļas pavada ceļā. Arī nereti gadās situācija, ka mums ir kāds pasākums Rīgā, tad vīrs ar mašīnu brauc uz Rīgu un vakarā abi braucam katrs ar savu mašīnu mājās. Tas tā ir pierasts un neko sliktu tur nesaskatu.
03.01.2016 10:17 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.06.2015
Ja diena abiem sākas un beidzas līdzīgos laikos, braucam ar vienu. Ja nē, braucam ar divām. Es nekad neesmu jutusies neērti.
Vienīgi pēc sastrēgumiem pēdējā laikā liekas, ka katrā ģimenē cilvēki pasākuši braukt katrs ar savu auto.
03.01.2016 09:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mums ir katram sava mašīna, attālumi lidz darbam nevienam no mums nav nekādi lielie, bet tā esam pieraduši. Katram sava mašīna bija jau pirms apprecējāmies, tāpēc grūti iztēloties citādu situāciju.
03.01.2016 09:06 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Iespējams, nav īsti atbilstoši, bet atļaušos izteikt manas fantāzijas novirzi par šo: katrs brauc ar savu divriteni viens aiz otra, bet tad vienai ienāk doma braukt ar vienu tandēma divriteni :-D
03.01.2016 04:55 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++Prelude
Vienīgais +/- risinājums, ja jūs abi dzīvotu Rīgā. Tad uz darbu brauktu tavs draugs, bet tu uz darbu ar kājām. Iespējams, ilgtermiņā pat atmaksātos dzīvoklis Rīgā, jo nevajadzētu otru auto, ietaupītos nauda degvielai.
17.12.2015 10:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)