Paturēt bērnu vai nē?

 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Sveikas!
Viena vairs nespēju izlemt, ko darīt ar savu dzīvi.
Es esmu stāvoklī +\- 8nedēlas. Tad kad uzzināju bij neliels priekš bet tad kad sāku skatīties uz visu no malas tad nu sākās domas par abortu.
Es nēsmu latvijā, esmu studente ārzemēs, ar bērna tēmu nākotnes nav, vnk nevaram būt kopā, bet vinš piekrīt palīdzēt. Man atkal gribās pavisam ko citu, satikt puisi varbūt latvijā, apprecēties, iekārtot mājokli un veidot gimeni-tas mans sapnis.
Ja atstāšu bērnu tad jāpaliek ārzemēs, bez neviena drauga vai pazinas, tikai lai bērna tēvs varētu satikties ar savu bērnu.
Kā arī Man pašai būtu loti liels kauns atgriezties latvijā ar bērnu. Visi prasīja kur tēvs, nezināšu ko teikt.
Atkal ja sāku domāt no cita gala, man jau gandrīz pie 30 gadiem, kad tad vēl veidošu dzīvi?

Ne tā, me šitā...ko jūs darītu?
10.12.2015 19:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
SesillaTroļļu apsmiešana ja? :D
10.12.2015 21:00 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Psihologisla ietekmesana,,nu lol :-D katra atbilde sava veida kka ietekme autores domas, bet vai uz ilgi laiku - Diez vai :-D
10.12.2015 21:02 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Miss Jocker, ko nozīmē trollis tavā skatījumā? Es domāju, ka aiz katra diskusijas autora sēž reāls cilvēks, ne tā?
10.12.2015 21:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sesilla Ehh, nav jēga..(t)
Es arī esmu par to lai patur, bet gan nevis dēļ tā ka bērns to jūt, bet gan dēļ tā ka apstākļi nav nelabvēlīgi viņai, viss kas viņu aptur ir tas ko citi tuvi cilvēki par viņu padomās, par ko tiešām nevajadzētu domāt. Vajag domāt par to ko pati gribi un spēj pavilkt.
10.12.2015 21:08 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Netaisi!

Un tak beidz melot sev, pati nemaz negribi taisiit, ja gribetu uztaisitu un butu miers. Nu nav tev taas duushas taisit abortu, nu nav.

Kuraa valstii esi???
10.12.2015 21:10 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Taisītu abortu. Man personīgi bērns šādā situācijā izbojātu visu dzīvi.
Ja es tgd iekristu un paliltu stāvoklī (esmu NOPIETNĀS) attiecībās - tad varbūt paturētu bērnu,bet tā kā autorei - nu nē,paldies.

Man ir savi plāni,sapņi . Vsp es esmu liela egoiste,zinu ka nav labi,bet 1.vietā eamu es pati. Pārējais ar laiku. Vnk savos gandrīz 25cos es neesmu gatava veidot ģimeni.
Mani personīgie uzskati.
10.12.2015 21:13 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Izvērtē visu ņemot vērā tikai un vienīgi savas vēlmes un vajadzības. Nedomā par citiem. Tikai par sevi. Atbilde pati atnāks.
10.12.2015 21:15 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Es netaisiitu. Es neesmu viirietis, bet mani personiski vairaak atbaidiitu meitene, kurai nav ne bernu, ne bijusi precejusies, ne pat saderinaajusies un ir, teiksim, 30 vai vairaak gadus veca.

Vieniigais par ko es uztrauktos ir berna teeva varbuuteejaa riiciiba, ja izdomasi braukt uz LV ar visu beernu. Cik nav dzirdeti gadiijumi, kad berna tevs tiesaajas un nelaizh bernu aaraa no valsts un/vai pieprasa pilnu apruupi. (Tas vairak par UK dzirdeets).

Turies! Lai viss izdodas! :)
10.12.2015 21:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es nepaturetu.
10.12.2015 21:19 |
 
Reitings 125
Reģ: 27.11.2015
Iespējams, ka paturētu, bet arī noteikti nebūtu pārliecināta. :-/
10.12.2015 21:19 |
 
Reitings 957
Reģ: 15.11.2015
Paturētu.
10.12.2015 21:32 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es nepatureetu. Ja ir shaadas shaubas, tad labaak nevajag. Savaadaak beerns veel tiks vainots pie taa, ka pashas sapnji nepiepildiijaas.
10.12.2015 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
tev savos 30 gados būtu kauns par bērnu? a kad tad tev nebūs kauns? tad kad jau 40 tuvāk un sirmais matos?
11.12.2015 09:51 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Vasarā bija gadījums, kad sanāca kā sanāca (plīsa prezervatīvs) un nācās dzert AK. Tomēr stresiņš iekšā bija un nolēmu taisīt testu. Pirms tam 3 dienas izstresojos - a ja nu tomēr esmu stāvoklī? Ko teiks radi, ko teiks vecāki, ko draugi? Kā tikšu galā - morāli, finansiāli? Ar iespējamo tēvu mums attiecības arī nebija, bet zinu, ka finansiāli palīdzētu.
Dienā, kad taisīju testu jau biju izlēmusi, ka ja būs - tad būs. Pēc testa veikšanas man bija žēl, ka tomēr neesmu stāvoklī...
11.12.2015 09:58 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
30 gados jau vajadzētu padomāt par izsargāšanos, ja jau pašā sākumā ir skaidrs, ka ar bērna tēvu nākotnes nav un bērnu nevēlies.
Ja iemesls aborta veikšanai ir kauna sajūta, tad kaut kas nav kārtībā ar pašvērtību. Kāda starpība, ko citi teiks? Citiem vienmēr patiks aprunāt par JEBKO- pārāk jauna pārāk veca, pārāk skaista, pārāk īsa, pārāk resna, pārāk vieglprātīga, pārāk nopietna… Citi nav jāņem galvā, tā ir TAVA dzīve, tikai un vienīgi TAVA.
Pastāvīga vīrieša Tev nav, nav arī garantijas, ka būs un ja būs, tad nevari zināt uz cik ilgu laiku, bet Tevī tagad ir maza dzīvībiņa, kurai Tu vari kļūt par mammu uz visu dzīvi.
Nepieņem pārsteidzīgus lēmumus.
11.12.2015 10:16 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaut kaada tuksha teoreetiska spriedeleeshana. Dalja breec, ka jaadzemdee 30 gados, jo 40 gados buushot sirmi mati, tas, ka tiiri teoreetiski tajaa laika posmaa var piedzemdeet veel 10 beernus, kaut kur pasliid garaam (tikai nepiesauciet to neaugliibu peec mediciiniski pareizi veikta aborta un peec tam ieveerotiem aarsta noraadiijumiem, taada varbuutiiba procentuaali tikpat liela, kaa dabuut ar kjiegjeli pa galvu uz ielas, apnicis klausiities diletantu murgus no operas "viena tante teica")

Autorei no visa un visiem kauns, kauns buut vientuljajai maatei, kaa arii kauns buutu nodziivot liidz tiem piesauktajiem 40 bez beerniem. Kauna ar seksu nodarboties pirms kaazaam nebija? Taadai "kauniigai" buutu jaabuut arii kaunam par to.

Kaa arii par lielo laimi un mazajiem briinuminjiem te nebuutu jaaljurina. Lielaa laime ir tad, kas ir gan moraalais, gan materiaalais atbalsts blakus. Paareejos gadiijumos ir tikai tuksha muldeeshana par to lielo laimi, jo realitaatee ir beerns 24/7 un kapeiku skaitiishana. Un taa nozheela peec tam arii smiekliiga, kad nav izbaudiita situaacija - nav naudas un ziidainis uz kakla, tad maigaas buutnes var nozheelot kaut ko, pashas iisti nezinot, ko tad iisti nozheelo.

Nee, nee, es neesmu par abortu, man vienalga, autorei pashai buutu jaasajeedz, ko shis beerns vinjai sniegs - lielo maates laimi vai tomeer taa lielaa maates laime ies roku rokaa ar naudas un atbalsta truukumu. Taa ka izanalizee, daarga aautore, to visu.

P.S. Ir taadi siikumi, kaa - beerna teevs ir nodroshinaats viirietis vai studentelis kaa Tu, vai vins Tev spees nodroshinaat dziivesvietu un materiaalos liidzekljus beernam? Ko shaados gadiijumos piedaavaa Tava miitnes valsts, Tu esi laimes zemee UK, kur Tev sliktaakajaa gadiijumaa valsts piedaavaas dziivesvietu un pabalstu vai arii Tu neesi laimes zemee, un Tev neko vairaak kaa ar kaaju pa pakalju nepiedaavaas un uzturliidzeklju piedziishanai buus vajadziigs maksas jurists?Vai studijas tiks pabeigtas, vai ir izredzes uz labi atmaksaatu darbu? Jo var buut gluzhi preteeji, ka beerna teevs beernu vienkaarshi attiesaa no Tevis, jo Tev nav ne dziivesvietas, ne ienaakumu. Vai aizbraukshana uz LV buutu ne-problemaatiska? Vai beerns teevs ljaus izbraukt no valsts? Varbuut atkal gluzhi preteeji, vinjam buus nospljauties, taadaa gadiijumaa, Tev LV ir savs dziivoklis un labi apmaksaats darbs?
Taas ir tikai vadliinijas n-tajiem teoreetiskajiem scenaarijiem, kas Tev buutu jaaizanalizee, taa vietaa, lai gaudotu par kaut kaadu mistisko kaunu un 40 gadu vecumu, kas naaks peec 10 gadiem.
11.12.2015 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Vai aborts ir veiksmes atslēga uz to, ka 30gadniece izveidos attiecības un tiks pie bērniem, ja tas nav izdevies līdz šim? tā ir garantija autores sapņiem?
Un vai tiešām kaut kāda mistiska kauna sajūta(no radiem, paziņām) ir tā, kas noteiks, kā cilvēkam jādzīvo? nopietni? kāda hu** starpība ko tie citi teiks vai domās?
manuprāt, autorei vispirms jāiznīdē kauna putni no galvas un tad vēsu prātu jāapdomā visi par un pret :)
11.12.2015 10:31 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
būtu man 20, droši vien taisītu abortu šādā situācijā. pie 30 netaisītu. ne tikai tāpēc, ka pēc tam nebūs bērni vai sazin, kas, bet es arī negribētu būt veca māte saviem bērniem. Tavā gadījumā laikam paturētu. un kāpēc tāds ultimāts, ja bērns tiek paturēts tad tev obligāti jāpaliek tai valstī un nevari doties uz LV? vecim tak vienalga taisa abortu vai nē, tad jau arī noteikti necīnīsies par bērnu ar visām četrām. tad kāpēc man vajadzētu viņam atvieglot dzīvi un palikt valstī, kur negribu?
11.12.2015 10:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai aborts ir veiksmes atslēga uz to, ka 30gadniece izveidos attiecības un tiks pie bērniem, ja tas nav izdevies līdz šim? tā ir garantija autores sapņiem?
+++
11.12.2015 10:35 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un ja nu pēc aborta izdodas atrast sev vīru, iekārtot māju, labi nopelnīt, bet pie bērna neizdodas tikt? Pēc abortiem tā gadās, jo īpaši tavos gados. Ja bezbērnu dzīve tevi apmierina, tad viss kārtībā. Ja šaubies, tad varbūt labāk paturēt to mazo dabas dāvaniņu.
11.12.2015 10:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits