Saiet kopā pēc šķiršanās

 
Reitings 13
Reģ: 17.11.2015
Sveikas! Ļoti vēlos dzirdēt jūsu 'statistiku' :)
1.Vai kādreiz esat sagājuši kopā pēc šķiršanās? (Ja nē, tad pārējo jautājumu vietā uzrakstiet vai ir bijuši mēģinājumi vismaz)
2. Cik ilgi bijāt kopā?
3.Kāds bija šķiršanās iemesls un
4. kurš šķiršanās iniciators?
17.11.2015 11:13 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
1.Vai kādreiz esat sagājuši kopā pēc šķiršanās? (Ja nē, tad pārējo jautājumu vietā uzrakstiet vai ir bijuši mēģinājumi vismaz) - jā.
2. Cik ilgi bijāt kopā? - pirms šķiršanās 4 mēnešus, pēc pauzes - gadu.
3.Kāds bija šķiršanās iemesls un - sabijos, ka viss tik nopietni, nejutos gatava tam, jutos par jaunu nopietnajām attiecībām - muļķe biju, tagad atpakaļ atskatoties :)
4. kurš šķiršanās iniciators? - es, protams. Arī otrajā reizē es, iemesls - atkal tas pats, tikai tad bija laiks doties uz Rīgu studēt un viņs būtu devies man līdzi un arī sācis studēt te - bet es neticēju, ka tā var būt, ka otru atrod tik ātri, un izšķīros. Viņš palika tai pašā pilsētā.

Tas bija pirms 8 gadiem.
Tagad tā padomāju, sailgojos pat. Bet kontaktu atjaunot laikam labāk nevajag, ir precējies jau un viņa sievai es nepatīku (jo nu viņu ļoti sāpināju, divreiz), domāju, ka viņam bez manis ir labāka dzīve, cik redzu soc.portālos - ir laimīgs, veiksmīgi darbojas savā jomā, viss ļoti forši un skaisti. Man ļoti liels prieks par viņu, pasaulē tādus cilvēkus vajadzētu vairāk :)
17.11.2015 11:27 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
1. Jā.
2. 3 gadus bijām kopā pirms šķiršanās.
3. Viņam vajadzēja izskraidīties, atrada citu. Sākumā bija pauze, tad izšķīrāmies.
4. Puisis, pameta caur sms nākamajā dienā pēc pauzes, ar garu nolāpītu sms, ka vaina ir viņā nevis manī.
17.11.2015 11:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits