Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc mani nelutina?

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Esmu ar puisi kopā 4 gadus mums abiem ir 24 gadi, it kā esam vēl ļoti jauni, bet ar sirdi jūtu, ka vinš nedrīkstētu būt mans vīrs un bērnu tēvs. Viņš ir ļoti neatkarīgs, dara ko grib, ceļo uz tālām zemēm viens un dzīvo sev, bet tanī pašā laikām viņam ir ļoti daudz labas īpašības, kas nav citiem puišiem un tiešām zinu, ka nekad mani nekrāptu.
It kā jau no vienas puses šķiet es izniekošu savu jaunību ar puisi ar kuru man nav nākotnes un tad 35 gados attapšos pie sasistas siles, bet no otras puses ir bailes pārtraukt attiecības negribās sākt visu pilnībā no gala ar kādu citu un puiši kuri man ir pievērsuši uzmanību pilnībā man besī :-D
Galvenais viņš mani nelutina un nesaņemu dažādus uzmanības apliecinājumus. Es domāju vai tiešām vaina ir manī? Vai tiešām esmu radījusi par sevi dzelzs lēdijas tēlu, ka vīrietis uzskata ka neesmu neko tādu pelnījusi? Pēc izskata esmu sievišķīga un trausla, neizskatos pēc lezbietes :-D vinš liek man nest smagas somas, liek pašai ar visu tikt galā sakot tu jau esi gudra un stipra tiksi ar to mierīgi galā. Varbūt tomēr tas ir sava veida kompliments:-/?
Vēlētos dzirdēt jūsu domas par manu situāciju.
Ak jā puisis nav latvieties, tāpēc nesakiet, ka viņš ir kārtējais latvju tirliņš:-D:-D:-D
27.10.2015 23:44 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Vispaar jau pat tajaas izslaveetajaas fenimisma valstiis, ja viirietis sievieti miil, tad centiisies gan celjoshanu kopaa saplaanot, gan veesi nenoskatiisies, kaa vinja sieviete stiepj koferi, kad pasham tukshas rokas. Nekaadas lielaas miilas no vinja puses pret Tevi nav. Esmu gan dziivojusi, gan celjojusi juusu piesauktajaas fenimisma valstiis. Neviens vieteejais viirietis nav pret mani iztureejies, kaa te apraksta autore. Protams, ir buutiskas atshkjiriibas gan attieciibaas, gan sadziivee utt/u.tml, te jau mineeja, bet shis gadiijums jau nu nav nekaada ikdiena, taa ka nemierini sevi ar to, ka fenimisms vainiigs.

Iespeejams, ka esi vnk "njemama partija", apmeeram kaa biznesa plaans, bez lielaas rozaa miilas, ja Tevi tas apmierina, turpini. Kaa arii Tavaa miitnes zemee visdriizaak ir iespeejamas citas legaalas attieciibu regjistraacijas formas bez lauliibas un bez baltaa paltraka balagaana. To noskaidro un piedaavaa savam viirietim, kad saaksiet plaanot gjimeni.

Bet vispaar ieteiktu atrast viirieti, kursh pret Tevi izraada arii miilestiibu un cienju, nevis attiecas kaa pret "biznesa plaanu" un potenciaalo dzemdeetaaju.

P.S. Un nelolo iluuzijas par to, ka nekad nekraaps, ai, kaa vinji daudzi, sasniedzot noteiktu vecumu, noraujas un aizlaizh uz aziaatu zemeem spalvas spodrinaat.
28.10.2015 16:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
:D :D :D
28.10.2015 14:30 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Pēc izskata esmu sievišķīga un trausla, neizskatos pēc lezbietes

Kā izskatās lezbietes? :)
28.10.2015 14:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vispār sievietēm nav labi cilāt smagumus, neskatoties uz to, ka viņas to VAR! :-/
28.10.2015 14:20 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
viņš ir ļoti izglītots, erudīts, daudzpusīgs, inteliģents, komunikabls, pieklājīgs un lojāls, šādas īpašības nevienā citā puisī nevar atrast.

Nevajag jau arī pārspīlēt. Nekas no nosauktā nav tāds, kas nepiemistu arī citiem vīriešiem.
28.10.2015 14:09 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Domāju, ka nav jēgas - nav jēgas turēties pie kaut kā "lai tikai būtu". Kā arī tāpēc, ka nespēj iedomāties ar viņu nākotni..
Atbildi pati sev - ko tad īsti viņš Tev sniedz? Tu viņu nemīli, viņš Tevi nelutina, tad, kas ir tas, kas Tevi tur pie viņa?
28.10.2015 13:58 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es sliecos piekrist šim:

Viņš ir no tiem eiropas jauniešu tipiem, kas līdz 30 gadiem sevi uzskata par puiku un pusaudzi, kas vnk tusē apkāŗt, ar kādu draudzējas.


Un, ja tev ir citi dzīves uzskati, tad agrāk vai vēlāk tas sāks traucēt, un jūsu attiecības tāpat beigsies.
28.10.2015 12:12 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Sunset, jā tev ir taisnība, vinš nāk no valts kurā ir izteikta dzimuma līdztiesība un viņam ir grūti to saprast.
Meitenes, esmu jau mēģinājusi čīkstēt un protams, tad jau vinš palīdz, bet ne jau katru reizi var šādi kunkstēt apnīk taču:-/
28.10.2015 12:05 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Par to koferi jau nav jautājums par to vai Tu fiziski vari vai nevari atspērusies viņu uznest, bet par to, ka Tev tas nebūtu jādara un viņam kā vīrietim būtu jābūt manierēm pret savu sievieti un vispār pret jebkuru sievieti... (t) ;-)
28.10.2015 10:39 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka viņš tev par jaunu. Tu esi no tām sievietēm, kas 25 gados ir gatavas precēties un 26 gados ieņemt pirmo bērnu. Viņš ir no tiem eiropas jauniešu tipiem, kas līdz 30 gadiem sevi uzskata par puiku un pusaudzi, kas vnk tusē apkāŗt, ar kādu draudzējas. Tāpēc vīriešus paŗsvarā sievietes izvēlas vecākus par sevi, jo vīrieši vnk vēlāk nobriest, tā tas ir jau no skolnieku gadiem, meitenes vienmēr pirmās izstiepjas, pirmajām sākas pubertitāte utt. Jāņem vērā, ka tu esi uzaugusi Latvijā, tas nozīmē, ka tevi audzinājuši, principā, padomju laika cilvēki, kuriem ir cita attieksme un uzskati, aks arī netieši ir tevī iekšā, tāpēc arī tev šķiet, ka sievietei ir jābūt vājākam dzimumam utt., viņš varbūt ir tāds, kas nāk o valsts, kurā feministes panākušas, ka vīrietis durvis nedrīkst atvērt sievietei, jo tā norāda, ka viņa kkādā veidā ir savādāka :D
28.10.2015 10:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Par to koferi, nu baac, saac ciksteet, ka zaalee rokas paarmociji, sap, nevaru panest, panes tu zakiit (milumin, briediit). Vinsj tiesham nobolis acis un teiks lai stiep pati? A vot es apsestos uz kofera un nekur neietu.(t)
28.10.2015 10:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Izlaisju visu un man godigi sakot nak smiekli.
Tu turies pie viriesa jo iespejams nakamie bus sliktaki. Tu no egles gaidi abolus. . Aizmirsti! Katrs cilveks savas jutas un piekersanos izrada savadak. Ir cilveki kuriem patik fizisks kontakts, ir cilveki kuriem fiziskais kontaks vajadzigs tikai pirms seksa un pecak, pagriezas uz otriem saniem lai aizmigtu. Tas nav raaditaajs.

Beidz gaidit brinumu un sac saprast, gadi tomer tev nav vairs 15, ka cilveki nemainas, pa lielam. Un ja jau tagad tevi kaitina, trauce, pietrukst, padoma kas bus velak. padoma kas butu ja jums butu berns, visa sadzive, rupes, pienakumi, gan sakara ar bernu, gan maju, gan est gatavosanu, butu uz taviem pleciem. kamer vinjs kautkur Maljorka suktu kokteili. Un atrunas bus tadas pasas, tu tacu lieliski tiec gala milumin. Bucha shmok shmok.

Par nākotni ir smieklīgi runāt, jo mums taču ir tikai 24 gadi
Meitenes, skraapejiet skurstenii, nekdas nakotnes palnosanas jo jums tikai 24 gadi. Visas dzivojam muzigi.
28.10.2015 10:23 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.10.2015
Lai cilvēku izmainītu tev vajadzēs iztērēt ļoti daudz savas enerģijas, vai tev to vajag? Vai patiešām viņu tā mīli? Ja jā, tad māci viņu un skolo, kā jāapietas ar sievieti, jo pretēji ārzemēs pieņemtajam, ka visi cilvēki ir vienlīdzīgi Latvijā tomēr Sievietes ir Sievietes un Vīrieši ir Vīrieši ar attiecīgi sadalītiem pienākumiem, varēšanu un nevarēšanu, pat dzīves uzskatiem un stereotipiem. Viņš noteikti nav pie tā pieradis un tevi nesapratīs. :-)
28.10.2015 10:21 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
taču viņš uzskata, ka tā ir naudas notriekšana, kas no vienas puses it kā ir, labāk paceļot pa pasauli nekā notriekt milzu burziņā.


Gudrs vīrietis. Tiešām labāk kaut kur aizceļot. Pasaki, ka gribi mazas intīmas kāzas kopā ar viņu, varbūt gribēs precēties. Kompromsu jau var atrast vienmēr.
28.10.2015 10:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tiešām zinu, ka nekad mani nekrāptu.
Shito vareji izlaist. Nu goda vards, taa ir ipasiba? Shada veida frazes teiksana ir tas pats, kas visiem pazinot, esmu nemirstigs.
28.10.2015 10:16 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ir meitenes kas nelauj sevi lutinaat kaa piemers pa to tavi sasodito koferi!
28.10.2015 02:03 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es ar negribu milzu kazas. tikai simboliski, jo tomer kazas ir tikai prieks manis un mana viriesa(l) labak celoju nekaa notereju naudu visiem radiem kuriem diendienaanuz mani vienalga..(lielaakai dalai) kas satiekas tik kaazas un beeres. ja vins bernus grib tad jau labak tiesam appreceties sakumaa.
28.10.2015 02:02 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Blacksmith, man arī ir bailes, ka tomēr es esmu viņam tikai treniņam un mācu viņam kā appieties pret nākamo sievu.
28.10.2015 01:55 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Heart_Clock 100%, ka nākošo meiteni viņš gan precēs, gan somiņu nesīs, gan zeltu dāvinās. Vienkārši tu nepareizajā laikā patrāpījies un uz nepareizo projektu.

Ja čalis redētu, kā mēs te vieglu prātu mēģinam izgāst viņa 4 gadus ilgo projektu, viņš noteikt kādam rīkli pārgriestu.
28.10.2015 01:20 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu re, ja kādu mīli, tad mīli arī ar visām sliktajām īpašībām. Ja nē, tad sāc vērtēt stabiņos velkot plusus un mīnusus. Tas nav nekas slikts, vienkārši nav Tavs cilvēks. Met mieru šīm attiecībām un atradīsi kādu, kura visi mīnusi šķitīs pieņemami, neradīsies šaubas par piemērotamību (ir tāds vārds?), jo vienkārši gribēsi ar to cilvēku būt kopā, lai vai kas.
28.10.2015 01:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits