Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisi negrib ceļot

 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Man ļoti patīk ceļot. Iespēju robežās to arī daru, 1-2 reizes gadā noteikti kaut kur aizbraucu.

Bet puisis galīgi nav no ceļotājiem. Ne jau ka viņam nepatiktu, bet drīzāk tas ir finansiāls jautājums, kā viņš pats saka. Viņam ir citas finanšu prioritātes, viņš labāk kaut ko mašīnā ieguldīs, dzīvoklī. Līdz ar to naudas ceļojumiem "it kā" nav.

Bet es neesmu gatava samierināties tagad dzīvot bez ceļojumiem. Ja es neesmu ilgi bijusi ārpus Latvijas, man pilnīgi "lomkas" sākas :-D Ja es vienkārši uzdāvinātu mums abiem ceļojumu, vai tas būtu ok? Tad viņam nebūtu atkāpšanās ceļa :-P Bet tai pat laikā vai es viņu kā vīrieti nenostādīšu neveiklā situācijā, ka uzsaucu kaut ko tādu...

Jūsu viedokļi?
26.10.2015 08:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
kampanella +++

Apsnigusi, neņem pierē. Te piedomās 100x Tavā vietā - gan taisnību, gan netaisnību.

Un jā, svešā īpašumā neieguldītu. Nafig? Un tās runas par uzticību. Nopietni? Da Tavs vīrs, Tavs tuvākais cilvēks, ar ko esi laulībā n-tos gadus var Tevi piekrāpt, pamest un aizlaisties tālēs zilajās, paņemot visu, kas ir, nerunājot jau par cilvēku, ar kuru attiecības nav ilgas. Tiešām smieklīgi nedaudz paliek lasīt par to, ka katra 2. ieguldītu naudu svešā īpašumā. Kā tad.
28.10.2015 17:33 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Piekrītu Kampanellai un DieKleineHexe - neredzu goldiggerismu, īpaši jau jo autore pati minēja, ka varētu draugam ceļojuma biļeti nopirkt. Laikam pārējās komentētājas spriež pēc sevis |-)

Puisim šobrīd citas prioritātes, bet nu tas būtu tikai normāli laiku pa laikam kaut kur aizceļot kopā (un te jau netiek runāts par ceļojumiem reizi mēnesī). Kopīga ceļošana, kopīga plānošana, jauni iespaidi pāri tieši satuvina, kā arī pēc tam paliek jaukas atmiņas.

Un tā vedināšana uz kāzām - tiešām jūs tā savus mīļotos uz to vedināt, sakot, vai cik skaists gredzentiņš vai kā man gribētos to balto kleitiņu?! Tiešām? Vai jūs vīriešus par idiotiem uzskatāt? Man šķiet, ka šāda "vedināšana" tieši viņus aizbaida :-P

Tavā vietā dotos ar draudzenēm/ ģimeni.
28.10.2015 13:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kaut kā pārāk daudz tiek paustas rūpes par materiālo pusi.

Nas notiek ar naudu? Tā nāk un iet! Es arī 2. pusītes mājoklī mēdzu šo to ieguldīt. Neatkarīgi no papīriem, uzskatu to vietu par Mūsu mājām! Kopā esot, nav svarīgi, uz kā vārda ir īpašums.
Un pat.. ja vienu dienu situācija mainīsies un ligzdiņa jāatstāj... pie velna! Nav jāraud par kaut kad iztērētiem (piemēram) 1000 euro.
Jaunajā mājvietā ar laiku nopirkt varēs sev vēl labākas lietas :)
Tās materiālās investīcijas laikam jau vismazāk skumdinātu no visas situācijas kopumā.. (Galu galā.. tas nav kredīts, kas vēl 20 gadus jāatmaksā)

Ir jau cilvēki, kas pēc attiecībām prasa atpakaļ naudu arī par uzsauktajiem ceļojumiem, bet man šķiet, ka viņiem nav visi mājās :)

Diskusijas autori par golddiggeri neuzskatu. Cik saprotu, ir pierasts pie zināma komforta. Ir mājoklis, kurā viena var mitināties, var uzturēt savu auto (ja pareizi atceros ).. un regulāri aizbraukt ceļojumos. Puisis laikam tā nevar..
Šādos gadījumos ir jāpieņem pieticīgāks dzīvesveids.. vai arī jāmeklē vīrietis, ar kuru nebūs šāda diskomforta sajūta. Neviens jau nav vainīgs :)
28.10.2015 12:15 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Atpirkt pusi no dzīvokļa... Tur čist galvā kaut kas sagriezies, par daudz safantazējusies. :-D
Tik ļoti apmāta ar naudas lietām. Ja izmaksās puisim ceļojumu, tad pie katra strīda pieprasīs naudu atpakaļ, kā te vienai citai kādā no blakus diskusijām. :-D
Es uzskatu, ka izmaksāt cilvēks var tad, ja nauda ir vienkārši nauda, nevis apmātība un prātā tik nauda, nauda, nauda.
28.10.2015 11:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ir tikai normaali, ka logjiski domaajosha sieviete jau laiciigi sakaarto materiaalo jautaajumu, lai peec tam ar koferiiti rokaa peec x gadiem nedotos prom no dziivoklja/maajas, kura remontaa un iekaartoshanaa ieguldiijusi savas dziives gadus un algu.

Ir tikai normāli, ja sieviete veido sev uzkrājumus, veido karjeru un pilnveidojas, lai būtu nodrošināta nelaimes gadījumā - piemēram vīrieti sabrauc Ikaruss.

Loģiski, ka šķiršanās statistika ir tāda, kāda tā ir. Kā tad nebūs? Ja attiecības uzsāk jau ar domu, ka būs jāšķirās, tad būs arī. Jo kā gan savādāk? Kādas veselīgas attiecības, kas būs ilgtspējīgas, var uzbūvēt uz tāda "mans būs mans un Tavam ne centa"? Uz tā pamata vien jau rodās konflikti - nav sajūtas, ka otrs cilvēks ir tuvākais, kas Tev ir - uz ko vienmēr paļauties. Un, ja nav tās sajūtas, tad ar laiku, rutīnu, nāk vēl lielāka atsvešināšanās. Un tad jau arī X stunda ar koferīti.
Varbūt nemaz nevajag uzsākt attiecības, ja žēl naudu, kas ieguldīta tapetes rullī, kas pielīmēts pie sienas istabā, kur x gadus dzīvo, jo istaba juridiski nav Tava?
28.10.2015 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
Viena patroļļoja un panesās.... :-D:-D:-D|-)
28.10.2015 10:51 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ko juus te uzbruukat vinjai, ka vinja golddiggere? Latvju cieteejas, blje. Paskatieties shkjirtos lauliibu statistiku, kopsh shkjirshanaas vairs nav greeks, kauns un negods, shkjiras un shkjirsies uz nebeedu. Nav nekaadas miilas muuzha garumaa, varbuut 00000,1% ir taa nebeidzamaa miila. Par nelaulaatajiem paariem vispaar nav nekaadas statistikas. Burviigu daudzbeernu gjimenju teevi kaadaa briidii pacelj asti (locekli) un sajuuk praataa, simtiem un tuukstoshiem piemeeru jums blakus. Juus te gaudojat par ceelo, skaisto un muuzhiigo miilu. Juusu lauliibaa nodziivotie (taam, kas preceejushaas) 2, 5, da kaut vai 10 gadi, nav nekaads raadiitaajs. Kad svineesiet dimanta kaazas ar savu vieniigo, likumiigi pielaulaato viiru, tad vareesiet izteikties.

Ir tikai normaali, ka logjiski domaajosha sieviete jau laiciigi sakaarto materiaalo jautaajumu, lai peec tam ar koferiiti rokaa peec x gadiem nedotos prom no dziivoklja/maajas, kura remontaa un iekaartoshanaa ieguldiijusi savas dziives gadus un algu.

Autorei ir savs dziivoklis, tad pie taa arii turies, izremontee un iziiree normaaliem iirniekiem, kad ievaaksies pie puisha. Un VINJA iipashumaa Tev nav ne cents jaaiegulda. Vari pirkt lietas, ko vajadziibas gadiijumaa var panjemt liidzi, lielaakiem pirkumiem saglabaa chekus. Nekas no vinja Tev nav jaatpeerk, tas neies krastaa, pat nepiedaavaa, skaties, ka nepasuuta peec taadiem piedaavaajumiem viiriesha lepnuma uzpluudos. Celjot, jau teicu, var ar gjimeni, draudzeneem, koleegjeem. Lai nesanaak taa, ka peec x gadiem viirietim buus gan sakaartots iipashums, gan izceljojies par sievietes naudu, tachu sievietei buus tikai celjojumu bildes ar ex-viirieti. :-D

Un par apgredzenoshanos Tev pareizi saka, praatiigaak buutu padziivot kopaa, gredzens kaa "must be" vareetu buut pirms peecnaaceeju radiishanas, par to arii informee viirieti, ka beerni dzims oficiaalaa lauliibaa un aamen. Tai spieshanai appreceeties pirms kopdziives neredzu jeegu, cilveeka raksturins saak paraadiities kopdziivee nevis "vienu nedeelju ciemojos pie vinja" un "abiem rozaa brilles".

Un vispaar izlasi Kampanellas tekstu, vinja izteicaas pienjemamaakaa manieree, kaa es to daru :-D
28.10.2015 10:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ej tak un tam vīrietim labāk pajautā par to vai viņš būs ar mieru braukt ar tevi ceļojumā ja tu maksā vai nē. Labāk biļetes jau iepriekš tiešām neirkt, bet gan noskaidrot viņa atbildi!

Par to ieguldīšanu, man tas liekas tikai normāli ja esot pārim cilvēki viens otram palīdz, bez lielas domas vai tas atmaksāsies vai nē. Un ja tā padomā, vīrieši tak ved uz restorāniem, kino, visādiem pasākumiem utt. Lielākoties par savu naudu, maksājot uz abiem, bet lūk sievietes ir pret savas naudas ieguldīšanu vīrieša dzīvoklī/mašīnā. Ok, es nesaku ka tagad jādod vecim 1000 Eur uz rokas lai sataisa mašīnu, bet pa mazām summām runājot, kādiem 50 eur priekš mašīnas eļļām vai mājas aizkariem vai velns viņ sazin ko vel gan man nebūtu simts gadu skopums.
Tā pat ja padomā par mašīnu, tas ir arī manās interesēs ka drauga mašīna iet kā vajag, tad nu man nav skopums nepieciešamības gadījumā to naudu ielikt.
Nekad neesmu jutusies apkrāpta/apzagta dēļ vīrieša jo es vienkārši nedodu cilvēkiem tādas summas par kurām man pēc tam būtu jāraud, es dodu tādas summas kuras viss drīzāk apzinos ka atpakaļ tīrā naudas veidā nesaņemšu. Toties es pretī saņemu mīlestību, rūpes, uzticīgu vīrieti un tādu džeku kurš ja var atļauties to tad noliks man pie kājām lādi ar zeltu.

Autore nav golddiger, bet viņai tomēr ir žēl ieguldīt naudu matā kas nav viņas. Tas arī parāda to ka līdz galam viņai nav uzticība šim vīrietim jo laikam jau netic tam ka viņš to atdarīs.
28.10.2015 10:35 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Cosmo standartiņš, ka tēma aiziet pilnīgi bezsakarā.
Es tā padomāju, ja tagad būtu brīva no attiecībām:
1. arī negaidītu ilgi līdz bildinājumam un kāzām ( jo tuvojos 30 un pietiekoši cienu sevi ), vienīgi pusgads man šķiet nedaudz par maz, tad es vēl izbaudītu randiņu periodu, pēc gada vai divu attiecībām gan gaidītu no vīrieša kādu darbību, ja nē, tad uzredzēšanos.

2. Naudu es arī neieguldītu ne viņa dzīvesvietā, ne auto. Savādāk, ja abi kopā krāj auto, dzīvoklim un nopērk kopīgi. Bet, ja iegādāts iepriekš, pirms attiecību uzsākšanas, tad neieguldītu neko.

3. Es noteikti gribētu dzīvot līdz šim esošajā komforta līmenī un arī ceļot kā līdz šim. Attiecīgi, pirmajā gadā es gan vīrieti līdzi ceļojumos nevilktu, brauktu ar ģimenes locekļiem / draugiem, bet vēlāk jau gan nebūtu patīkami, ja vīrietis gribētu saistīt nākotni ar mani, bet ceļojumi viņa plānos neietilptu. Tā nu nāktos vai nu meklēt kompromisu vai vienkārši izbeigt attiecības.
28.10.2015 10:13 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Aether, jā, to es darītu labprātāk - ieguldītu tur, kur esmu kaut daļēja īpašniece. Bet es varu ieguldīt arī cita īpašumā, attiecību vārdā, lai jau tā būtu
28.10.2015 09:41 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Artemzija, nu Tu tagad te vispār kaut ko safantazē...
28.10.2015 09:39 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
esmu savu naudu gatava ieguldīt viņa īpašumā


Pāris komentārus iepriekš rakstīji, ka esi gatava ieguldīt naudu, ja tas ir Tavs īpašums ;-)
28.10.2015 09:39 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Aether, varu ieguldīt savu naudu arī cita dzīvoklī un auto. Ok, lai jau tā būtu
28.10.2015 09:38 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nauda, nauda, nauda, tikai šie vārdi dominē tavos tekstos. Ja jau tevi nebildināja bijušais, tad saprata cik mantkārīga esi.
28.10.2015 09:38 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Artemzija, kur te ir golddiregisms, kur? :-D
Tas, ka gribu apmaksāt ceļojumus un esmu savu naudu gatava ieguldīt viņa īpašumā?
Par ko vispār ir stāsts...
28.10.2015 09:36 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore, žēl, ka esi prasta gold digere. Nesaprotu, ko Tu ņerksti te cik jau dienas, izmaksā to ceļojumu un miers. Neviens pie saprāta esošs cilvēks neļaus otram iegādāties pusi dzīvokļa svešam cilvēkam, kuru pazīst tiki pusgadu, Tu tuparila esi vai kā?
28.10.2015 09:31 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Neviens jau Tev nevar liegt izmaksāt savam draugam ceļojumu, turklāt - ja Tev ir tam pietiekami līdzekļi - go for it! Tomēr te jau daudzas meitenes norādīja uz to, ka neviena te nevar paredzēt, kāda būs drauga reakcija, saņemot šādu dāvanu. Nav izslēgts, ka viņš neceļo, jo nevar to atļauties, bet nevar arī apgalvot, ka viņam vispār patīk ceļošana kā process, laika pavadīšanas veids. Cilvēks ir labi jāpazīst, lai arī izparstu to, kā viņš vērtē dārgas dāvanas (un ceļojums tā kā būtu pieskaitāms pie dārgām dāvanām).

Un nezinu, kāpēc jūs pasniedzat, ka gribu piesavināties viņa dzīvokli. Es rakstīju, ka esmu gatava kaut vai atpirkt daļu no tā dzīvokļa. Runa ir par to, ka es vēlos dzīvot īpašumā un ieguldīt šajā īpašumā, kurš kaut daļēji pieder man.
Nevajag safantazēt to, kā nav


Kaut kā dikti iespringsti uz to, lai tas, kamī ieguldi būtu "Tavs, Tavs, Tavs". Es neredzu iemeslu, kāpēc (ja vien pāris precās "pareizo iemeslu" pēc, proti, tādēļ, ka zina, ka vēlas būt kopā "uz mūžu" un nevar iedomāties, ka būtu citādāk; tādēļ, ka ir gatavi dot viens otram šo solījumu, bet kaut kādiem atkāpšanās ceļiem un bez domas "ja nu...") Tu nevarētu ieguldīt dzīvoklī/mājā/mašīnā savus līdzekļus tad, ja juridiski šis īpašums nav uz Tava vārda. Jūs pēc laulībām būsiet ĢIMENE un, ja vien jau prātā neapceri rezerves variantu par šķiršanos, es nesaskatu nevienu iemeslu, kāpēc vajadzētu tik izmisīgi vēlēties iegūt īpašumtiesības uz kaut ko, kā iegūšanā Tu neesi ne klāt stāvējusi (vienalga kādā ceļā - dāvinājuma, pirkuma, laulību līguma u.t.t.). Domāju, ka tieši tas lielākai daļai (tostarp man) nav saprotams. Ja Tev ir tik nenormāla vēlme, lai Tev būtu savs īpašums - tak nopērc to un ieguldi tur, cik tīk.
28.10.2015 09:28 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Man slinkums lasīt tos palagus, kas sakomentēti, bet es teiktu - nu izmaksā to ceļojumu un esi laimīga! Varēsi ievērtēt, kā puisis uzvedas - vai neskaita katru centu par kafiju ārzemēs un vai nebubina, ka viss tik dārgs, tik dārgs. Ja viņam ceļošana iepatiksies, tad pats pēc tam būs gatavs kādreiz kaut kur aizbraukt. Ja nē, nu tad jums šajā ziņā nesaskan un tev nāksies samierināties ar to, ka jāceļo vienai vai ar citiem ceļabiedriem.
28.10.2015 09:11 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Man radās iespaids, ka diskusijas autore ir pieradusi dzīvot pie tādiem apstākļiem, kurus īsti materiāli nevar pavilkt 2. pusīte.. (vai arī nevēlas).
+++


par tēmu, gribi - izmaksā, attiecībām jābūt beznosacījumu, nevis tīram aprēķina "daš na daš".

Starp citu zinu meiteni, kas līdzīga autorei, tie, kas bija normāli aizbēga no viņas, atrada bezmugurkaulnieku un tagad palikusi zem tupeles veci, un dzīvo laimīga, jo ir sasniegusi savu dzīves mērķi, vecis, bērns, kāzas.
28.10.2015 09:10 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Šī diskusija ir aizgājusi kaut kādā sviestā...

Te tiek pasniegts tā, ka es gribu visu - ceļojumus, kāzas, dzīvokli, auto - un to visu izvilkt no viņa kabatas! Kaut gan tēmas pieteikumā skaidri un gaiši prasīju, vai ir ok, ja es izmaksāju puisim ceļojumu. Tāpēc ka es saprotu, ka viņa nauda tiek novirzīta citām prioritātēm.

Un nezinu, kāpēc jūs pasniedzat, ka gribu piesavināties viņa dzīvokli. Es rakstīju, ka esmu gatava kaut vai atpirkt daļu no tā dzīvokļa. Runa ir par to, ka es vēlos dzīvot īpašumā un ieguldīt šajā īpašumā, kurš kaut daļēji pieder man.

Nevajag safantazēt to, kā nav :-O
28.10.2015 08:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits