Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisi negrib ceļot

 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Man ļoti patīk ceļot. Iespēju robežās to arī daru, 1-2 reizes gadā noteikti kaut kur aizbraucu.

Bet puisis galīgi nav no ceļotājiem. Ne jau ka viņam nepatiktu, bet drīzāk tas ir finansiāls jautājums, kā viņš pats saka. Viņam ir citas finanšu prioritātes, viņš labāk kaut ko mašīnā ieguldīs, dzīvoklī. Līdz ar to naudas ceļojumiem "it kā" nav.

Bet es neesmu gatava samierināties tagad dzīvot bez ceļojumiem. Ja es neesmu ilgi bijusi ārpus Latvijas, man pilnīgi "lomkas" sākas :-D Ja es vienkārši uzdāvinātu mums abiem ceļojumu, vai tas būtu ok? Tad viņam nebūtu atkāpšanās ceļa :-P Bet tai pat laikā vai es viņu kā vīrieti nenostādīšu neveiklā situācijā, ka uzsaucu kaut ko tādu...

Jūsu viedokļi?
26.10.2015 08:04 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Piekrītu Kampanellai un DieKleineHexe - neredzu goldiggerismu, īpaši jau jo autore pati minēja, ka varētu draugam ceļojuma biļeti nopirkt. Laikam pārējās komentētājas spriež pēc sevis |-)

Puisim šobrīd citas prioritātes, bet nu tas būtu tikai normāli laiku pa laikam kaut kur aizceļot kopā (un te jau netiek runāts par ceļojumiem reizi mēnesī). Kopīga ceļošana, kopīga plānošana, jauni iespaidi pāri tieši satuvina, kā arī pēc tam paliek jaukas atmiņas.

Un tā vedināšana uz kāzām - tiešām jūs tā savus mīļotos uz to vedināt, sakot, vai cik skaists gredzentiņš vai kā man gribētos to balto kleitiņu?! Tiešām? Vai jūs vīriešus par idiotiem uzskatāt? Man šķiet, ka šāda "vedināšana" tieši viņus aizbaida :-P

Tavā vietā dotos ar draudzenēm/ ģimeni.
28.10.2015 13:47 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
kampanella +++

Apsnigusi, neņem pierē. Te piedomās 100x Tavā vietā - gan taisnību, gan netaisnību.

Un jā, svešā īpašumā neieguldītu. Nafig? Un tās runas par uzticību. Nopietni? Da Tavs vīrs, Tavs tuvākais cilvēks, ar ko esi laulībā n-tos gadus var Tevi piekrāpt, pamest un aizlaisties tālēs zilajās, paņemot visu, kas ir, nerunājot jau par cilvēku, ar kuru attiecības nav ilgas. Tiešām smieklīgi nedaudz paliek lasīt par to, ka katra 2. ieguldītu naudu svešā īpašumā. Kā tad.
28.10.2015 17:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits