Puisi negrib ceļot

 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Man ļoti patīk ceļot. Iespēju robežās to arī daru, 1-2 reizes gadā noteikti kaut kur aizbraucu.

Bet puisis galīgi nav no ceļotājiem. Ne jau ka viņam nepatiktu, bet drīzāk tas ir finansiāls jautājums, kā viņš pats saka. Viņam ir citas finanšu prioritātes, viņš labāk kaut ko mašīnā ieguldīs, dzīvoklī. Līdz ar to naudas ceļojumiem "it kā" nav.

Bet es neesmu gatava samierināties tagad dzīvot bez ceļojumiem. Ja es neesmu ilgi bijusi ārpus Latvijas, man pilnīgi "lomkas" sākas :-D Ja es vienkārši uzdāvinātu mums abiem ceļojumu, vai tas būtu ok? Tad viņam nebūtu atkāpšanās ceļa :-P Bet tai pat laikā vai es viņu kā vīrieti nenostādīšu neveiklā situācijā, ka uzsaucu kaut ko tādu...

Jūsu viedokļi?
26.10.2015 08:04 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Saderināšanās gredzens apmēram 300 eiro, nav tik traki
27.10.2015 12:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un, ja es sākšu dzīvot ar viņu un ieguldīt viņa dzīvoklī, tas taču tāpat nekad nebūs mans dzīvoklis. Vienalga, apprecēsimies vai nē. Tā taču ir, vai ne?

Juridiski tas nebūs tavs nekad, bet tiešām kāda tik traki skaita mans-tavs, tavs-mans?
Pēc kāzām taču arī kkur dzīvosiet!?? Tu jau esi izlēmusi pārdot abus dzīvokļus un nopirkt jaunu, kas pēc papīriem skaitīsies abu kopīgais? Vai arī liksi vecim pārdot dzīvokli un pirkt jaunu uz jūsu abu vārda?
27.10.2015 12:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un, ja es sākšu dzīvot ar viņu un ieguldīt viņa dzīvoklī, tas taču tāpat nekad nebūs mans dzīvoklis. Vienalga, apprecēsimies vai nē. Tā taču ir, vai ne?


Tas nebūs tavs nē, tieši tāpēc es teicu arī to variantu ka iegādājaties savu koīgo dzīvokli. Jajums apiem ir pirkti dzīvokļi tad var arī darīt tā ka tu ievācies pie viņa, vai otrādi viņš pie tevis un otru dzīvokli izīrējat. Ja viens dzīvoklis ir izīrēts tad ievācaties kopā dzīvot un abi kopā krājat naudu priekš kopīga dzīvokļa.

Varbūt ir arī iespējams laulību līgumā ielikt to ka viņa dzīvoklis būs kopīgais, bet par to es sīkāk nezināšu teikt.

300 eur mēnesī uz mašīnu gan liekas daudz, tu braukā lielus gabalus? varbūt daļa braucieni būtu izdevīgāki ar sabiedrisko tomēr (ja pa pilsētu braukā), bet nu ok, tas nu tā, ja var atļauties tad viss labi.



Miss Joker, vai vari, lūdzu, mazliet sīkāk par to, kā motivēt vīrieti uz bildināšanu?


Nu kā, vienkārši ir tas jārunā, gan pa tiešo gan arī aplinkus, jāpiemin tas ka tu vēlies precēties, vēlies tikt bildināta utt. Nu ja tam vīrietim apkārt nav precēti čomi kas saka "oi ku labi ir būt precētam un tev tak arī jāprecas būtu" un tu viņam arī nemočī par precēšanos tad uz savu galvu viņš vienkārši tik tālu neaizdomāsies.

Velns kaut vai muļķīgos veidos tam var pieiet, sāc skatīties saderināšanās gredzenus un pasauc viņu arī un prasi kā viņam šis patīk utt. Tā pat var darīt ar kāzu kleitām.
Var aiziet vienkārši pastaigā pa pilsētu un tad apstāties piemēram pie kāzu salona skatloga un pasapņot tur, viņu pabakstīt ka tu arī tādu skaistu kleitu(vai vel ko) gribi, bet galvenais ka neuzlikt to tā ka tevi interesē tas dārgais utt. bet gan spēlēt uz to ka lai viņam galvā aiziet tas klikšķis ka tu gribi precēties.

Kaut vai piemini to pašu ka tu nevēlies uzsākt kopdzīvi pirms kāzām, bet tajā pašā laikā motivē viņu uz kopdzīvi. Bet vispār es tomēr ieteiktu pa priekšu padzīvot kopā pirms precaties, to es tiešām no visas sirds iesaku, jo avādāk tas var noiet ļoti greizi :(
Bet nu vispār tu tak pati arī vari viņu bildināt :D Kur problēma ar to?
27.10.2015 12:56 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Selīna, neesmu vēl neko izlēmusi par dzīvokļiem... Bet kā būtu pareizāk?
27.10.2015 12:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
neesmu vēl neko izlēmusi par dzīvokļiem... Bet kā būtu pareizāk?


Tas ir atkarīgs individuāli. Principā viss labāk būtu ja dabūtu trešo dzīvokli kas būtu uz abu vārdiem. Jūsu abus pašreizējos dzīvokļus tad pārdod vai arī izzīrē ja nav iebildumi pret to čakaru.

Bet es smagi šaubos ka vīrietis ieliekot lielas naudas dzīvokļa remontā gribēs pārvākties uz kādu citu dzīvokli, drīzākais tad jau jāskatās vai to dzīvokli nevar padarīt par jūsējo caur laulību līgumu utt. Ja protams viņam nav iebildumi. Bet tur atkal var būt problēmas. .
27.10.2015 13:01 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Miss Joker, tajos 300 eiro ietilpst viss, beznīns, stāvvieta mājās un darbā, visādas tehniskās apkopes, riepas, kā arī vēl nelielu summu esmu parādā par pašu auto pirkšanu.

Tas "mans" dzīvoklis ir kopīpašums ar vecākiem, tas noteikti netiks pārdots.
Gan jau ka vienkārši ievākšos viņa dzīvoklī. Un laikam jāsamierinās, ka mans tas nebūs...

Par tām kāzām... es tieši šādā veidā savam exam arī visu ko teicu un runāju un gribēju un rādīju. Viņš to izjuta kā spiedienu un par spīti neprecēja. Un, kā jau es arī teicu, nebija motivācijas, jo es jau dzīvoju pie viņa un faktiski pildīju visus sievas pienākumus. Pēc kāzām viņš no manis, tā teikt, vairāk neko nedabūtu.

Tāpēc tagad tādu kļūdu vairs negribu pieļaut. Gribu, lai saprot, ka "līdz galam" dabūs, tikai apprecot.

Esmu dzīvojusies pie viņa daudzas dienas, tā kā priekšstats par kopdzīvi ar viņu man ir.
27.10.2015 13:06 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Miss Joker, jā... "mīļais, pārraksti man pusi sava dzīvokļa" :-D:-D:-D He he
Bet labi, par to dzīvokli man tagad nav tik liela bēda.
27.10.2015 13:08 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Apsnigusi, veel pirms menesa nespeeji defineet, vai miili sho cilveeku. Tagad esi defineejusi? Vai arii esi dikti sakoncentreejusies uz gredzenu...
27.10.2015 13:09 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Pulvermuca, jā, tagad no sirds varu teikt, ka mīlu. Man tādām lietām vajag pamatīgi nobriest.
27.10.2015 13:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Apsnigusi zini kas tev ar tavu bijušo bija. . viņš vienkārši negribēja ar tevi precēties, jo ja vīrietim sieviete ir svarīga un viņš var iedomāties to ka grib ar viņu būt kopā līdz mūža galam, tad precētu nost.

Ņem arī vērā to ka tas bijušais bija cits cilvēks un tas ka ar bijušo neizdevās nenozīmē ka ar tagadējo arī neizdosies. Ja aplinkus nestrādā tad godīgi sakot prasi viņam tiešā tekstā "Vai tu mani precēsi?" un miers. Es pati tā darītu un man pofig ko kāds par to varētu padomāt, jo ja pat līdzekļi neļaus tajā mirklī utt. tu vismaz zināsi ka viņš to grib.

Par to kopīgo dzīvokli runājot, nu jā maz ticams ka vecis dos tev daļu dzīvokļa par to ka tu vienkārši esi viņa sieva, lai gan tā jau tas būtu ļoti jauks žests un pierādītu to uzticību arī savā ziņā.

Es ar savējo arī neesam precējušies, bet pie tā vaina ir vairāk materiāliem apstākļiem un prioritātēm, bet par savu dzīvokli un kopādzīvošanu gan viss jau ir izrunāts un izlemts ka ja pirksim dzīvokli tad tas būs uz mana vārda(ja tas notiks pirks kāzām/sarakstīšanās), nevis dēļ tā ka es tā gribētu, bet gan tāpēc ka vīrietis man uzticās un pats ieteica šo variantu.
27.10.2015 13:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tā kā tev pašai faktiski nekā nav, tad priecājies, ka puisim kkas ir un nebūs jāņem kredīti. Tas tā.
Par ceļojumu kko izlēmi? pirksi vai nepirksi?
27.10.2015 13:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
jā, tagad no sirds varu teikt, ka mīlu. Man tādām lietām vajag pamatīgi nobriest.


Tu mēneša laikā tam nobriedi? Nu nu, man jau liekas ka tik ātri tas viss nenotiek.
27.10.2015 13:18 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Miss Joker, nobriedu vairāku mēnešu laikā ;) kopš mums ir attiecības.

Selīna, laikam jau nepirkšu :( Būšu tā taupīgā, motivēšu uz kāzām. Paralēli tam visam tāpat krāšu naudu, vai nu kāzām, vai ceļojumam, tad jau redzēs.


Es tā tikko iedomājos, varbūt, ka es varu nopirkt no viņa dzīvokļa daļu..? Nu tā, vēlāk, kad jau būsim precēti. lai tomēr tas ir arī man pieredošs
27.10.2015 13:25 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Miss Joker, tad Tev paveicies, ka puisis uz Tava vārda gatavs visu noformēt ;)

Jā, zinu, nevar jau salīdzināt ar bijušo. Tāpēc jau tas ir bijušais. Šis ir daudz labāks :)
27.10.2015 13:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Apsnigusi cik ilgi jūs esat kopā? Es tomēr saku ka motivē uz kāzām un arī uz kopā dzīvošanu. Nu nevajag precēties un tikai pēc tam uzsākt kopdzīvi.


Manējais vispār visu ko dara, dara priekš mums abiem, mūsu nākotnes utt. Es gan viņam dodu naudu, gan viņš nav žēlojies man dot naudu ja vajag.
27.10.2015 13:31 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Miss Joker, pusgadu esam pāris.
Es tomēr gribētu abus reizē... vai vismaz vienu pēc otra drīz... kopdzīvi un precēšanos.

Manējais jau arī visu dara priekš mums. Kaut vai to pašu dzīvokļa remontu taisa ar domu, ka es tur dzīvošu. Bet dažkārt atšķiras tās uztveres, kas tam otram ir vajadzīgs. Es, piemēram, labāk dzīvoju neremontētā dzīvoklī, bet ar gredzenu pirkstā. Nevis glaunā dzīvoklī, bet esmu tikai draudzene. Nu tā atkāpei...
27.10.2015 13:34 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Vai arī, piemēram, labāk es braukāju ar mazu, vecu auto, bet bieži braucu ceļojumos. Nevis sēžu komfortablā auto un nav naudas ceļojumam.
27.10.2015 13:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jūs pirms attiecībām viens otru pazināt? Jo nu tomēr pus gads ir ĻOTI MAZS laiks lai precētos un es domāju ka draugs arī to tā uzskatīs. Uz kopdzīvi tad jau drīzāk ir jātēmē ir sākumā. Velns pa pus gadu knapi cilvēku var iepazīt. Vispār nē, ja tik maz esat kopā tad es ar kāzu plāniem piebremzētu, tu viņu aizbaidīsi tā. Cik ilgi biju kopā ar iepriekšējo kad sāka iet runa par kāzām?

Pati es tik savus vīriešus kārtīgi esmu iepazinusi min 2 gadu laikā jo tad atklājas visi sīkumi utt. kurus iepriekš pat neredz.
27.10.2015 13:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Apsnigusi Nevajag domāt par vienu vai otru, bet gan abiem. Vajag daļu naudas ielikt dzīvoklī un otru daļu atlicināt priekš gredzeniem un kāzām, tad atkal daļu naudas ielikt ekonomiskā mašīnā un atlikušo ielikt krātuvē priekš ceļojumiem.

Tak tev pašai nav visi tie izdevumi kas ir tavam draugam tāpēc līdz galam to neizproti arī. Sāc likt iekšā tu naudu viņa dzīvoklī tad redzēsim kā būs.

Cik es saprotu tu dzīvo pie vecākiem, tātad arī uz ēdienu un citiem izdevumiem tev pa lielam nav jātērējas, bet tavam draugam ir, tāpēc viņam reāli ar var vispār nepalikt nauda pāri mēneša beigās.
27.10.2015 13:40 |
 
Reitings 144
Reģ: 16.09.2015
Miss Joker, jo vecāks paliek, jo ātrāk tas viss notiek. Protams, 20 gados es vispār par kāzām nedomāju, tad varēju tusēt draudzenes kārtā kaut vairākus gadus no vietas.

Tagad es vairs nevaru atļauties sviest zemē tik daudzus gadus, pat pāris gadus... Jo gribu vēl tikt pie bērniem. Un vairākiem bērniem. Un gadi man vairs nav tie mazākie.

Ar iepriekšējo kāzu jautājumi pacēlās pēc gada apmēram. Un ilga gadus piecus. Un pilnīgi veltīgi, es vienkārši noguru.
27.10.2015 13:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits