Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis nesaprot?

 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Labvakar.
Pirms divām nedēļam iepazinos ar puisi, internetā. Esmu viņu kaut kad sen satikusi, bet runājuši tā neesam. Sarunājām šajās brīvdienās satikties. Bet bija tikai divi varianti - pie manis vai pie viņa. Abi dzīvojam katrs savā Latvijas pusē. Pie sevis tā kā uzņemt neesmu gatava. Sarunājām, ka braukšu pie viņa, bet tagad sāku pārdomāt :-/ Nezinu vai gribu uzreiz braukt pie viņa un nodzīvot tur visu nedēļas nogali. Puisis ir ar ļoti nopietniem nolūkiem, nekāds tur parasts randiņčalis nebūs. Bet tāpat... Ierosināju satikties Rīgā, nu aiziet kaut kur, pavadīt laiku kopā. Puisis tā kā mazliet apvainojās un tā. It kā saprotu viņš tomēr mani gaidīja un gaida joprojām, bet sirds saka, ka nevajag braukt. Domāju uzstādīt ultimātu - vai nu tiekamies Rīgā un tad domājam ciemoties viens pie otra, vai nu nekā. Bet nezinu cik galanti tas būtu jo puisis jau ir ļoti foršs, katru vakaru runājamies vairākas stundas - sazvanamies un ar video zvanu. Negribu arī sevi nostādīt kā nenobriedušu skuķi bet pērties uz otru Latvijas galu man vairs nešķiet prata darbs.

Kā viņam to pateikt lai nebūtu kašķis? :-/
15.10.2015 23:15 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Sveika! Izlasot pirmās lapas varu teikt vienu.
Mums vīriešiem ne īpaši patīk, kad saka vienu, protu, gribu, satiekamies, bet kad jādara, tad vienmēr kādas atrunas.Kā arī jo gados vecāks vīrietis, jo saprot to lietas būtību labāk, tāpēc ja ir tas kontakts tik spēcīgs, kad ir vēlme pēc otra, kāpēc nerīkoties.Jo varbūt otras iespējas vairs nebūs.Mums ir dota dzīve, scenāriju nosakām mēs paši.
Es vienmēr vados pēc teiciena - Ja Tu neattīsties, Tu degradējies,tāpēc vienmēr centies attīstīties, gan fiziski gan garīgi.
Kā viņam to pateikt?
Pirmkārt neko sākumā pirmajai nevajag solīt, sarunāt tā lai abiem būtu kāds labums no satikšanās.Galvenais tajā visā īpaši neiespringt,būt spontānam un pirmajā reizē neitrālā vietā. Bet, ja cilvēkam ir jūtas, tad nekas nav nepaveicams.Bet, ir viens bet... skype un visās pārējās sarakstes.Nekad neuztveru tik nopietni, lai būtu jūtas, vai teiktu ka patīk, pat ir dzirdēti teksti, ka pēc skype video sarunāt saka ka mīl.No sākuma jāredz dzīvē, jāpavada laiks kopā, lai varētu par ko spriest!
24.10.2015 21:44 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Man tieši tā ideja par Rīgu nešķiet īsti pareiza, bet nu katram savs laikam. Vienkārši kaut kā dīvaini sanāk - divi cilvēki brauc katrs no sava Latvijas gala, lai pastaigātos pa Rīgu un vakarā šķirtos un atkal brauktu katrs uz savu pilsētu. Es noteikti būtu izbesījusies, nosalusi un vēl neapmierināta, ka vakarā, tumsā jākratās atpakaļ uz savu pilsētu.
Ja man puisis patiktu, tad brauktu pie viņa. Varbūt puisis bija iecerējis romantisku nedēļas nogali, a tā vietā pēdējā brīdī tiks nolikts izvēles priekšā - visu dienu staigājam pa Rīgu vai nu netiekamies vispār. Žēl cilvēka.
16.10.2015 18:59 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.10.2013
kas tad tas par cirku no abu puses ?
16.10.2015 14:30 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+ undersun

Es arī domāju, ka nevar sasolīt, ļaut otram visu saplānot un dienu pirms braukšanas pateikt "ai nē, es pārdomāju"
16.10.2015 11:42 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Un galu galā ar ko plānoji braukt? Ar auto? Kur problēma, nepatiks, brauc mājās. Ar sabiedrisko nedaudz savādak..
16.10.2015 11:37 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es būtu pat dusmīga vīrieša vietā. Apsolīji, mazums ko gatavoja, ko nē, plānoja varbūt. Galu galā rēķinājās ar Tevi. Bet Tev nostrādaja pēdējā mirkļa sievietes klikšķis galvā..
Noliec sevi otrā pusē. Tu būtu viņa vietā un Tev pēkšņi pasaka - eu nē, visu atceļam, brauc uz Rīgu.
16.10.2015 11:33 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Kā tad viss beidzās galu galā? :D
16.10.2015 11:31 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es nebrauktu pie vīrieša pirmā. :) Biju tādā situācijā un viņš brauca pie manis. Palikām manas draudzenes dzīvoklī. Pēc tam viņš vēl brauca vairākas reizes pie manis. Iepazināmies septembrī. Kaut kad novembrī viņš atbrauca pie maniem vecākiem. Un decembrī es pirmo reizi braucu pie viņa un viņa vecākiem! :)
16.10.2015 11:24 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
tagad saki, ka nē, nebūs, pastaigājam vnk pa āru rociņās sadevušies.

Kā patīk interpretēt pa savam :D Nekur neteicu, ka man ir plāns staigāt pa āru rociņās sadevušies.

Meitenes, viss nokārtots. Paldies par padomiem :)
16.10.2015 11:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tāds loģiski gribēs lai tu brauc,ja ne tu tad cita. Un izvēlas parasti meičas kas tālāk no viņa dzivo.
16.10.2015 10:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vecis grib svaigu gaļu ar bezmaksas seksi visu nedēļas nogali. Domāju tāda tu ne tuvu neesi pirmā.
16.10.2015 10:39 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
varbūt čalis tieši vairāk novērtēs Tevi, ja nemetīsies uzreiz pie viņa uz nedēļas nogali :-)
lai tie vīrieši paciešas, pagaida :-)
16.10.2015 10:36 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Ja abi dzīvo dažādās pilsētās, tad vīrietis ir tas, kam jābrauc uz sievietes pilsētu, lai sievietei būtu ērtāk. Kur paliek džentelmeniskums, aplidošana? Tiešām tie laiki pagājuši? Kad tad vēl to izbaudīt, ja ne pirmajos randiņos?

---

Es gan domāju, ka vīrietis savā vidē spēj uztaisīt romantiskāku randiņu nekā pie meitenes pilsētā, kur viņš, iespējams, nezin labākās vietas u.c. Man pārsvarā šķiet, ja vīrietis atbrauc uz manu pilsētu, kas viņam ir sveša, tad man ir viņam jāparāda pilsēta, jāzina, kurā restorānā labākās vakariņas utt.

Es esmu braukusi pie vīrieša uz pirmajiem randiņiem, viss ir bijis ok.
16.10.2015 09:56 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Es vīrieša vietā stipri domātu, vai vēl ar tevi uzturēt kontaktus.
1.Jums bija iespēja tikties Rīgā, kā tu gribi, bet šo iespēju tu palaidi garām solot, ka brauksi pie viņa.
2. Apsolīji, sarunāji visu un pēdējā vakarā vai tai pašā dienā atsaki. Viņš varbūt atbrīvoja tev laiku utt. Un kopumā tas parāda, ka neesi uzticams cilvēks.. Un tagad tu saki, ka esi gatava tikties Rīgā, lai gan iepriekš, kad bija šādi apstākļi, netikies, kas var galvot, ka nākamreiz, kad viņš atbrauks uz Rīgu, nepārdomāsi?
3. Tu baro vīrieti ar tekstiem, ka arī gribi seksu ar viņu un esi gatava uz to pirmajā randiņā, biji gatava viesnīcai un tagad saki, ka nē, nebūs, pastaigājam vnk pa āru rociņās sadevušies. Ja negribēji seksu, nebija ko solīt. Un manā skatījumā viesnīca ir trakāks, lētāks variants kā otra mājas, tas šķiet omulīgāk..
4. Pēc visiem taviem kreisajiem izgājieniem tu domā, ka, ja viņš nerīkosies tā, kā tu gribi, tad lai pazūd, ja grib. Nu es viņa vietā arī pazustu, jo šādi izturēties periodā, kad esat mazpazīstami un viens otram ne tik svarīgi utt, ir tāda čakarēšana.

Viss,ko tu gribi - tikšanās neitrālā vietā utt, ir normāli, bet tad vajadzēja no sākuma tā arī sevi nostādīt.
16.10.2015 09:50 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es laikam nebrauktu gan pirmajā randiņā pie vīrieša uz mājām uz vairākām dienām. Un vispār neuzskatu, ka pirmajos randiņos sievietei jābrauc pie vīrieša. Ja abi dzīvo dažādās pilsētās, tad vīrietis ir tas, kam jābrauc uz sievietes pilsētu, lai sievietei būtu ērtāk. Kur paliek džentelmeniskums, aplidošana? Tiešām tie laiki pagājuši? Kad tad vēl to izbaudīt, ja ne pirmajos randiņos?
Man pirmie randiņi ar vīru īpaši palikuši atmiņā, kā devāmies garās pastaigās, dzērām tēju un runājām līdz pusnaktij, pēc tam vīrs atbrauca ar mani kopā līdz manām mājām ar pēdējo transportu, jo negribēja laist mani vienu pa tumsu, nespējām ilgi atvadīties, līdz viņš vairs netika atpakaļ, jo pēdējais autobuss bija aizgājis, nauda taksim toreiz nebija, tā nu viņš nabags gāja 5km ar kājām pusnaktī atpakaļ. Uz viņa dzimto pilsētu braucām no Rīgas abi kopā, un tikai pēc vairāku mēnešu pazīšanās.
16.10.2015 09:45 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu nav jābrauc uz vairākām dienām.. Un ja nu viņš dzīvē varbūt nav nemaz tāds, kā izliekas visās attālinātās sarunās, kas ir pilnīgi reāli?
Vienkārši saki, ka tiešām esi pārsteigusies un labāk gribi satikties kādā neitrālākā vietā, un viss. Gan jau viņš sapratīs, ka tik viegli nevar visu dabūt, kā gribētos :)
16.10.2015 09:16 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Dari kā tev pašai liekas labāk. Nav jēgas pārlauzt sevi un aizbraukt uz otru Latvijas malu saspringtai un nelaimīgai. No otras puses, varbūt vīrietis savā pilsētā ieplānojis kādas izklaides vai pasākumu, kur viņš tevi grib aizvest un tāpēc nevēlas uz Rīgu braukt.
16.10.2015 09:05 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Dari tā, kā tev pašai liekas ērti un gribas darīt. Ja negribi braukt pie viņa, nebrauc. Nu un ka apsolīji, tu neesi neko viņam parādā, ka tev obligāti jābrauc. Viņam tomēr kā normālam vīrietim vajadzētu ņemt vērā tavas vēlmes, ja nē, tad nav tev tāds vajadzīgs ;-)
16.10.2015 00:27 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
āāa :D :D Nu tā jau ir, man pašai kauns(s) Tās sajūtas un emocijas ņēma virsroku. Šodien nolaidos uz zemes un viss(t)
16.10.2015 00:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sākumā runā par to, cik garšīgu torti ēdīsoet un tagad gribi pateikt, ka jums būs stingri diētiskās pusdienas
Es šito nesapratu

Tas ir domāts tā- sasolīji braukt, liki noprast,ka būs sex un beigās piedāvā satikties Rīgā un pastaigāties.
16.10.2015 00:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits