Puisis nesaprot?

 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Labvakar.
Pirms divām nedēļam iepazinos ar puisi, internetā. Esmu viņu kaut kad sen satikusi, bet runājuši tā neesam. Sarunājām šajās brīvdienās satikties. Bet bija tikai divi varianti - pie manis vai pie viņa. Abi dzīvojam katrs savā Latvijas pusē. Pie sevis tā kā uzņemt neesmu gatava. Sarunājām, ka braukšu pie viņa, bet tagad sāku pārdomāt :-/ Nezinu vai gribu uzreiz braukt pie viņa un nodzīvot tur visu nedēļas nogali. Puisis ir ar ļoti nopietniem nolūkiem, nekāds tur parasts randiņčalis nebūs. Bet tāpat... Ierosināju satikties Rīgā, nu aiziet kaut kur, pavadīt laiku kopā. Puisis tā kā mazliet apvainojās un tā. It kā saprotu viņš tomēr mani gaidīja un gaida joprojām, bet sirds saka, ka nevajag braukt. Domāju uzstādīt ultimātu - vai nu tiekamies Rīgā un tad domājam ciemoties viens pie otra, vai nu nekā. Bet nezinu cik galanti tas būtu jo puisis jau ir ļoti foršs, katru vakaru runājamies vairākas stundas - sazvanamies un ar video zvanu. Negribu arī sevi nostādīt kā nenobriedušu skuķi bet pērties uz otru Latvijas galu man vairs nešķiet prata darbs.

Kā viņam to pateikt lai nebūtu kašķis? :-/
15.10.2015 23:15 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Nu tu dod! :-D Sākumā runā par to, cik garšīgu torti ēdīsoet un tagad gribi pateikt, ka jums būs stingri diētiskās pusdienas:-D:-D:-D Piedod, ka smejos, bet mēs, sievietes, esam tādas sievietes:-D
15.10.2015 23:55 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
nevēlos (braukt tik tālu).ja arī sekss mums tajā pirmajā tikšanās reizē būtu
Sarunā neitrālā teritorijā un paņemiet viesnīcas numuru,ja abiem gribas,bet negribas ne pie sevis,ne pie viņa.
15.10.2015 23:57 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
sniegpulksteniite, nu jā viņš ir tāds, kas grib visu ļoti ātri, negrib kavēties. It kā jau saprotu, vīrietim tāds vecums, nu īstais laiks. Man tas nelikās šķērslis, bet tieši šovakar sāku par to domāt.

Mēs jau pagājušonedēļ tā kā domājām, ka varētu palikt viesnīcā, jo tikai vakarpusē biju brīva un lai vairāk pabūtu kopā, nu nelikās tas tik ļoti traki. Šonedēļ tas vairs nav pat variants.
15.10.2015 23:57 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Kopumā piekrītu sniegpulksteniites komentāram un tavam, lauRRa pēdējam. Ja pazid, tad arī nevajag.
15.10.2015 23:57 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Pazud tb
15.10.2015 23:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pasaki, ka biji pārsteigusies ar piedāvājumu palikt pie viņa 1. randiņā.. un Tu tomēr vēlies pirmo randiņu Rīgā :)

Ja puisim ļoti patīc, tad viņš ar prieku padzers ar Tevi tēju Rīgā... :)
15.10.2015 23:58 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Nu tu dod! Sākumā runā par to, cik garšīgu torti ēdīsoet un tagad gribi pateikt, ka jums būs stingri diētiskās pusdienas Piedod, ka smejos, bet mēs, sievietes, esam tādas sievietes

Es šito nesapratu :D

black dress, baigi labi uzrakstīji!!! Nu tieši tas kā gribēju noformulēt savu domu. Jāāa! Aizņemšos domu un rakstīšu. Paldies(l)
15.10.2015 23:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
jā viņš ir tāds, kas grib visu ļoti ātri, negrib kavēties. It kā jau saprotu, vīrietim tāds vecums

izklausās ,it kā viņam vajadzētu pēdējo sexu pirms miršanas:D
Ko viņam steigties? Ko tur daudz var nokavēt?
Normālam vīrietim nezudīs interese,ja netiks pirmajā randiņā biksītēs. Ja pazudīs ,sākas teksti,kas liecina par intereses zudumu, ka tu dārgā, viņam interesē tik vienam neviss tur nez kādām nopietnām attiecībām. Vārdu nopietnas attiecības vīrieši bieži vien izmanto,lai paātrinātu procesus. Ja jau pat īsti randiņš nav bijis,tad kā Tu ,gan viņš var zināt,kad gribēs nopietnas attiecības? viss izklausās pēc tā,ka esi sacerējusies,ka viņš vīrietis labākajos gados ar Tevi gribēs nopietnas attiecības un juties saviļņota ,pagodināta,ka viņš tik ātri ir gatavs ar Tevi pavadīt laiku, aicina uz mājām ,uz nedēļas nogali ,bet reāli tā nemaz nav,jo...
16.10.2015 00:13 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Normālam vīrietim nezudīs interese,ja netiks pirmajā randiņā biksītēs. Ja pazudīs ,sākas teksti,kas liecina par intereses zudumu, ka tu dārgā, viņam interesē tik vienam neviss tur nez kādām nopietnām attiecībām. Vārdu nopietnas attiecības vīrieši bieži vien izmanto,lai paātrinātu procesus. Ja jau pat īsti randiņš nav bijis,tad kā Tu ,gan viņš var zināt,kad gribēs nopietnas attiecības? viss izklausās pēc tā,ka esi sacerējusies,ka viņš vīrietis labākajos gados ar Tevi gribēs nopietnas attiecības un juties saviļņota ,pagodināta,ka viņš tik ātri ir gatavs ar Tevi pavadīt laiku, aicina uz mājām ,uz nedēļas nogali ,bet reāli tā nemaz nav,jo...

Es zinu, ka tā izskatās, ka es tur kaut ko sasapņojusies, bet tā nav. Viņš neizmanto vārdus nopietnas attiecības, tur ir savādākas sarunas, bet uz to vedina. Nu es zinu, ka viņš tādas meklē, ja es pateiktu konkrēti par ko es runāju, daudzas te saprastu ap ko lieta grozās. Bet tas nav vajadzīgs. Un viņš nav labākajos gados, viņam ir 34 :D
Un jā tev taisnība, ja gribēs taču kaut ko, interese tāpēc nepazudīs. Nedaudz jau no tā baidos, jo komunikācija perfekta, bet ja nesanāks, vismaz ātri to būšu sapratusi :) Ilgi neskumšu un spilvenā raudāt arī netaisos :D
16.10.2015 00:19 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sākumā runā par to, cik garšīgu torti ēdīsoet un tagad gribi pateikt, ka jums būs stingri diētiskās pusdienas
Es šito nesapratu

Tas ir domāts tā- sasolīji braukt, liki noprast,ka būs sex un beigās piedāvā satikties Rīgā un pastaigāties.
16.10.2015 00:19 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
āāa :D :D Nu tā jau ir, man pašai kauns(s) Tās sajūtas un emocijas ņēma virsroku. Šodien nolaidos uz zemes un viss(t)
16.10.2015 00:24 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Dari tā, kā tev pašai liekas ērti un gribas darīt. Ja negribi braukt pie viņa, nebrauc. Nu un ka apsolīji, tu neesi neko viņam parādā, ka tev obligāti jābrauc. Viņam tomēr kā normālam vīrietim vajadzētu ņemt vērā tavas vēlmes, ja nē, tad nav tev tāds vajadzīgs ;-)
16.10.2015 00:27 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Dari kā tev pašai liekas labāk. Nav jēgas pārlauzt sevi un aizbraukt uz otru Latvijas malu saspringtai un nelaimīgai. No otras puses, varbūt vīrietis savā pilsētā ieplānojis kādas izklaides vai pasākumu, kur viņš tevi grib aizvest un tāpēc nevēlas uz Rīgu braukt.
16.10.2015 09:05 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu nav jābrauc uz vairākām dienām.. Un ja nu viņš dzīvē varbūt nav nemaz tāds, kā izliekas visās attālinātās sarunās, kas ir pilnīgi reāli?
Vienkārši saki, ka tiešām esi pārsteigusies un labāk gribi satikties kādā neitrālākā vietā, un viss. Gan jau viņš sapratīs, ka tik viegli nevar visu dabūt, kā gribētos :)
16.10.2015 09:16 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es laikam nebrauktu gan pirmajā randiņā pie vīrieša uz mājām uz vairākām dienām. Un vispār neuzskatu, ka pirmajos randiņos sievietei jābrauc pie vīrieša. Ja abi dzīvo dažādās pilsētās, tad vīrietis ir tas, kam jābrauc uz sievietes pilsētu, lai sievietei būtu ērtāk. Kur paliek džentelmeniskums, aplidošana? Tiešām tie laiki pagājuši? Kad tad vēl to izbaudīt, ja ne pirmajos randiņos?
Man pirmie randiņi ar vīru īpaši palikuši atmiņā, kā devāmies garās pastaigās, dzērām tēju un runājām līdz pusnaktij, pēc tam vīrs atbrauca ar mani kopā līdz manām mājām ar pēdējo transportu, jo negribēja laist mani vienu pa tumsu, nespējām ilgi atvadīties, līdz viņš vairs netika atpakaļ, jo pēdējais autobuss bija aizgājis, nauda taksim toreiz nebija, tā nu viņš nabags gāja 5km ar kājām pusnaktī atpakaļ. Uz viņa dzimto pilsētu braucām no Rīgas abi kopā, un tikai pēc vairāku mēnešu pazīšanās.
16.10.2015 09:45 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Es vīrieša vietā stipri domātu, vai vēl ar tevi uzturēt kontaktus.
1.Jums bija iespēja tikties Rīgā, kā tu gribi, bet šo iespēju tu palaidi garām solot, ka brauksi pie viņa.
2. Apsolīji, sarunāji visu un pēdējā vakarā vai tai pašā dienā atsaki. Viņš varbūt atbrīvoja tev laiku utt. Un kopumā tas parāda, ka neesi uzticams cilvēks.. Un tagad tu saki, ka esi gatava tikties Rīgā, lai gan iepriekš, kad bija šādi apstākļi, netikies, kas var galvot, ka nākamreiz, kad viņš atbrauks uz Rīgu, nepārdomāsi?
3. Tu baro vīrieti ar tekstiem, ka arī gribi seksu ar viņu un esi gatava uz to pirmajā randiņā, biji gatava viesnīcai un tagad saki, ka nē, nebūs, pastaigājam vnk pa āru rociņās sadevušies. Ja negribēji seksu, nebija ko solīt. Un manā skatījumā viesnīca ir trakāks, lētāks variants kā otra mājas, tas šķiet omulīgāk..
4. Pēc visiem taviem kreisajiem izgājieniem tu domā, ka, ja viņš nerīkosies tā, kā tu gribi, tad lai pazūd, ja grib. Nu es viņa vietā arī pazustu, jo šādi izturēties periodā, kad esat mazpazīstami un viens otram ne tik svarīgi utt, ir tāda čakarēšana.

Viss,ko tu gribi - tikšanās neitrālā vietā utt, ir normāli, bet tad vajadzēja no sākuma tā arī sevi nostādīt.
16.10.2015 09:50 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Ja abi dzīvo dažādās pilsētās, tad vīrietis ir tas, kam jābrauc uz sievietes pilsētu, lai sievietei būtu ērtāk. Kur paliek džentelmeniskums, aplidošana? Tiešām tie laiki pagājuši? Kad tad vēl to izbaudīt, ja ne pirmajos randiņos?

---

Es gan domāju, ka vīrietis savā vidē spēj uztaisīt romantiskāku randiņu nekā pie meitenes pilsētā, kur viņš, iespējams, nezin labākās vietas u.c. Man pārsvarā šķiet, ja vīrietis atbrauc uz manu pilsētu, kas viņam ir sveša, tad man ir viņam jāparāda pilsēta, jāzina, kurā restorānā labākās vakariņas utt.

Es esmu braukusi pie vīrieša uz pirmajiem randiņiem, viss ir bijis ok.
16.10.2015 09:56 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
varbūt čalis tieši vairāk novērtēs Tevi, ja nemetīsies uzreiz pie viņa uz nedēļas nogali :-)
lai tie vīrieši paciešas, pagaida :-)
16.10.2015 10:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vecis grib svaigu gaļu ar bezmaksas seksi visu nedēļas nogali. Domāju tāda tu ne tuvu neesi pirmā.
16.10.2015 10:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tāds loģiski gribēs lai tu brauc,ja ne tu tad cita. Un izvēlas parasti meičas kas tālāk no viņa dzivo.
16.10.2015 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!