Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis nesaprot?

 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Labvakar.
Pirms divām nedēļam iepazinos ar puisi, internetā. Esmu viņu kaut kad sen satikusi, bet runājuši tā neesam. Sarunājām šajās brīvdienās satikties. Bet bija tikai divi varianti - pie manis vai pie viņa. Abi dzīvojam katrs savā Latvijas pusē. Pie sevis tā kā uzņemt neesmu gatava. Sarunājām, ka braukšu pie viņa, bet tagad sāku pārdomāt :-/ Nezinu vai gribu uzreiz braukt pie viņa un nodzīvot tur visu nedēļas nogali. Puisis ir ar ļoti nopietniem nolūkiem, nekāds tur parasts randiņčalis nebūs. Bet tāpat... Ierosināju satikties Rīgā, nu aiziet kaut kur, pavadīt laiku kopā. Puisis tā kā mazliet apvainojās un tā. It kā saprotu viņš tomēr mani gaidīja un gaida joprojām, bet sirds saka, ka nevajag braukt. Domāju uzstādīt ultimātu - vai nu tiekamies Rīgā un tad domājam ciemoties viens pie otra, vai nu nekā. Bet nezinu cik galanti tas būtu jo puisis jau ir ļoti foršs, katru vakaru runājamies vairākas stundas - sazvanamies un ar video zvanu. Negribu arī sevi nostādīt kā nenobriedušu skuķi bet pērties uz otru Latvijas galu man vairs nešķiet prata darbs.

Kā viņam to pateikt lai nebūtu kašķis? :-/
15.10.2015 23:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
A visu vienkārši viņam paskaidrot nav variants? Obligāti kaut kas TĀDS jāizdomā un jāizmežģī smadzene, ka tik taisnība nebūtu jāsaka?..
15.10.2015 23:30 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Es arī gribu vienkārši :D Cik normāls būtu tas ultimāts par tikšanos Rīgā? Man godīgi sakot baigais kauns, jo viss it kā bija izplānots un rīt man būtu jābrauc, domāju ka viņš būs vīlies.
15.10.2015 23:32 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Nu es arī nesaprotu kāpēc uzreiz nepiedavāji tikties Rīgā:-D Bet nu , pasaki, ka svarīgo apstāklju dēlj šoreiz tu nevari vinjam veltīt visu weekendu, bet tā jau nav pēdēja tikšanas reize. Kas tev lika pārdomāt?:-)
15.10.2015 23:33 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
lauRRa, nu kāpēc jābūt ultimātam? Vienkārši pasaki, ka šoreiz vēlies tā un tas tev ir svarīgi.
15.10.2015 23:35 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Nu vispār jau pēdējā brīdī ir tiešām muļķīgi atcelt plānus. Puisis varbūt jau vairākas dienas iepriekš gatavojies. :D Par Rīgu arī kkā stulbi liekas, viņam jāatbrauc Tev pakaļ un tad jūs pie viņa, ja jau pie sevis neesi gatava viņu uzņemt? Es pareizi sapratu? Pašai muļķīgi tas nešķiet? :D
15.10.2015 23:36 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
black dress, vispār bija iespēja satikties pagājušajā nedēļā Rīgā, bet dažu iemeslu dēl man nesanāca. Pateicu, ka atbraukšu pie viņ :D. ZInu cik stulbi tas izklausās no malas, nu parasti tā nedaru, bet šoreiz kaut kāda mistika. Kaāpēc pārdomāju? Kaut kādas iekšējas bailes. Principā, mēs dzīvē runājuši neesam, neesam tā kā vīrietis un sieviete tikušies. Tas ka es aizbraucu pie viņa, nu šķiet tā nopietni. Laikam gribu tādu neitrālāku vidi, viņš atkal grib to ciemošanos vairāku dienu garumā, dzīvošanos kopā un tā:-/
15.10.2015 23:36 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
JD, nu nē, vienkaŗši satikties Rīgā. Nekur tālāk nebraukt.Aiziet kaut kur vai kaut vai līdz jūrai, nu nezinu.
Šovakar arī runājām un ja godīgi nedaudz apvainojos - man tā kā ir normāli braukt pāri visai Latvijai pie viņa, bet ja viņam jābrauc uz Rīgu un tur jātiekas, tad tas tā kā nosit visas emocijas un nav īsti tas, tas visu sabojā un nekam neder. Mani laikam nedaudz attur tas, ka viņam īsti neder nekas cits, kas nav manas vai viņa mājas(t)
15.10.2015 23:38 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Nu tas saprotams, neesi taču viņu labi iepazinusi. Iekšējas bailes ir pašsaprotamas.
15.10.2015 23:41 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Es noteikti nebrauktu pie vīrieša, ar kuru realitātē neesmu tikusies. Ja vēl tas būtu tuvu tavām mājām, tad jā, bet ja tas ir ļoti tālu nu nē, man drošība ir pirmajā vietā. Pirmo reizi labāk tomēr tikties būtu Rīga, nez sarakstoties liekas jauks, bet satiekot tā var ari nelikties.. un esot pie viņa mājās tālu prom kka neforši..
15.10.2015 23:42 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Ļoti iespējams, ka pie vainas ir mūsu vecuma atšķirība. Viņš ir 11 gadus vecāks. Man neliekas nekas briesmīgs aizbraukt lidz jūrai vai jebkur citur pastaigāt, vienam otru iepazīt. Viņam tas ir kaut kas lieks. Tāpat kā tikai viena pavadīta diena kopā, vajag uzreiz divas vai trīs. Es par to tā nebiju padomājusi, šodien kad reāli sapratu ka rīt ir jābrauc, sāku domāt un visu vakaru jau štukoju kā to pateikt.
15.10.2015 23:42 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Mani laikam nedaudz attur tas, ka viņam īsti neder nekas cits, kas nav manas vai viņa mājas

Tapēc, ka viņs grib sexu un ja tiekaties kkur Rīgā un tikai pastaigājaties vai kkā tā, tad sexu viņš nedabū.
15.10.2015 23:43 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
sarakstoties liekas jauks, bet satiekot tā var ari nelikties.. un esot pie viņa mājās tālu prom kka neforši..

Es zinu, ka viņš dzīvē ir jauks :D Mani nebiedē ka viņš varētu kaut ko nodarīt. Es pat ne par drošību, bet savu labsajūtu vairāk domāju
15.10.2015 23:43 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Es zinu, ka viņš dzīvē ir jauks

Kā tu to zini, ja neesi viņu satikusi?
15.10.2015 23:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pasaki viņam, ka sexu dabūs vēlāk, lai nomierinās... :D
15.10.2015 23:45 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Tapēc, ka viņs grib sexu un ja tiekaties kkur Rīgā un tikai pastaigājaties vai kkā tā, tad sexu viņš nedabū.

Es arī gribu :D Un mēs esam par to runājuši, principā tas man neliktos nekas ārprātīgs, ja arī sekss mums tajā pirmajā tikšanās reizē būtu. Bet jā, tas noteikti spēlē lielu lomu
15.10.2015 23:45 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Ā izlasīju, ka esi kkad sen satikusi, bet tas jau tik un tā nav baigi droši, ka viņs ir ļoti jauks, to apgalvot tu nevari, ja vien nepazīsti jau viņu tiešām labu laiciņu. Bet lai nu kā, grib viņš tavās majās vai viņa mājās satikties, jo tad jums ir arī kopīgi pavadītas naktis, nevis vnk pastaigāšanās rociņās. Tapēc viņš ari ir tik uzstājīgs par to māju satikšanos.
15.10.2015 23:47 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.05.2015
Nu tad ja uzticies viņam un abi gribat sexu, tad kāda vel tikšanās Rīgā un pastaigāšanās. Tad vai nu brauc pie viņa vai viņš pie tevis. Nu vienīgi var vēl tādu variantu, ka noirējat hotelī numuriņu, vai kādā atpūtas namā vietiņu un tad būs i sex i nebūs ne pie tevis ne pie viņa mājās :)
15.10.2015 23:48 |
 
Reitings 90
Reģ: 21.04.2015
Harissma, nu jā tā jau ir. Un it kā nekas tik briesmīgs jau tas nav, bet daŗit to ko nevēlos (braukt tik tālu) , es arī negribu darīt. Ja arī tas nozīmē, ka kontakts zūd, nu tad lai tā būtu:-/
15.10.2015 23:49 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Normāli ir pirmajā randiņā satikties neintrālā teritorijā.
Protams,ka viņš dusmojas ,jo ir sacerējies uz vairāku dienu ciemošanos un iespēju ielīst Tavās biksītēs un ja brauks uz Rīgu ,tad vnk staigāsieties un nekas tāds nenotiks.
Ja vīrietim būs pietiekami liela interese,tad atbrauks uz Rīgu ,ja grib vnk seksu-tad pasūtīs un neatbrauks.
Es jau viņu dēļ tā neizvēlētos,ka viņš ir gatavs ,kaut kādu nezināmu sievieti aicināt uz mājām,jo reāli jau neesiet satikušies un tas vien var nozīmēt,ka viņš nezin cik pie sevis uzreiz ir aicinājis.
Man piem. nepatīk vīrieši,kuri visu grib ātri, ātri sasteigt. Kur randiņu periods ? Ja viss sāksies ar atbrauc pie manis,tad nav teikts,ka viņš pēc tam pūlēsies un gribēs Tevi ,kur vest un gribēs vnk aizbraukt ,kaut kur pavadīt kopā laiku uz citu pilsētu.
15.10.2015 23:51 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Neons:-D:-D:-D

lauRRa, vinjam laikam gribās intīmāku atmosfēru. Uzraksti kaut ko aptuveni šādu: "Klausies, tas liksies jocīgi, bet es sapratu, ka gribu baudīt mūsu tikšanas "no paša sākuma", izdzīvot gan parasto randinjošanas periodu, gan vēlāk pakapenisko satuvināšanos. Saprotu, ka gan jau biji gatavojies uznjemt mani ciemos, bet varbūt tomēr tiekamies Rīgā, aizejam kaut kur (piem.tur, tur, padaram to)? Tā es justos daudz komfortablāk un tā uzskatu par pareizu. Noteikti paspēsim arī paciemoties viens pie otra, gribās visu baudīt nesteidzoties".
Ceru, ka nav pa daudz, bet es kaut kā tā rakstītu :-D Galu galā, ja vinjš ir vecāks, tad wtf, kādas vēl apvainošanas? Vīrietim sieviete ir jāaplido un dotajā gadījumā noteikti jāsaprot.
15.10.2015 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!