Trakas un pārgalvīgas lietas, kas ir darītas vīrieša dēļ.

 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Kas ir tas pats trakākais, varbūt pat pazemojošākais, ko jūs esat darījušas vīrieša dēļ?
07.09.2015 15:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Hm.. pēc dabas neesmu impulsīvs un manipulējams cilvēks, nevienam vīrietim pirms viena konkrēta nav izdevies izspiest no manis nedz skriešanu pakaļ, nedz lūgšanos.. Iemīlējos nepiemērotā cilvēkā (un jāsaka, ka mīlēju vispār pirmo un pēdējo reizi līdz šim).. Zināju, ka viņš nav tā vērts, vienmēr biju pret viņu vēsa, kaut gan ieraugot, ceļgali trīcēja burtiskā nozīmē, bieži vien pieceļoties vienkārši triecos iekšā galdā vai kādā citā mēbelē.. Un jā.. gandrīz 2 gadu garumā uzskatīju, ka viņš ir labākais, kas ar mani var notikt.. Kaut gan lieki teikt, ka nav. Esmu melojusi savai ģimenei, draugiem, lai tikai būtu kopā.

Zinu, ka ne ar vienu citu nekas tāds vairs neatkārtosies, bet no tā man nav ne kripatiņas vieglāk.. Dikti dīvaina sajūta
29.09.2015 21:43 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Pagaidām vienīgais, smagākais gadījums - 3x ļāvusi vīrietim pret mani pacelt roku..
:-/
Nekad, nekad, neviens nebija pat fiziski mēģinājis kaut kā ietekmēt, pat ne pagrūžot neko, bet te - bladāc! Nu mācos arī no šādām situācijām.
29.09.2015 21:46 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Oi, jā, es arī aizdevu naudu, un par to man vislielākais kauns! Mamma un viena kolēģe zina, vairāk nespēju to pateikt.
Naudu arī neesmu atguvusi!
29.09.2015 21:50 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Nekad neko pārgalvīgu neesmu darījusi!:D
29.09.2015 21:53 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ievácos pie viņa dzívoklī ar dažām mēbelēm un pieslēdzu tv+netu uz savu vārdu, mēbeles atguvu, parādu par pieslēgumu maksāju vēl šodien, paldies dievam, tūlīt jau būs nomaksāts.
Piedevu, ka paceļ roku. Uzskatīju sevi par vienīgo vainīgo, bet viņš bija no tiem, kam nekad nepietiek. Ja viss būs bez maz vai perfekti, atradīs vismazāko sīkumu lai piekasītos, uztaisītu skandālu un panāktu to, ka otrs lūdzās, u.t.t.
29.09.2015 22:25 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
No draudzenes uzzinaaju, ka redzeejusi manu draugu kopaa ar citu meiteni pastaigaajoties rokaas. Vinsh bija mana pirmaa miilestiiba, 4 gadus bijaam kopaa. Es vinjam veelaak skype teicu, ka visu zinu (domaajot par pastaigu), vinsh saprata kko citu un atzinaas, ka paarguleejis. Tajaa vakaraa vinjam bija grupaa meegjis, es braucu uz vinja dziivokli, kur kopaa dziivojaam.. sadzeeros vodku, piepiipeeju pilnu istabu, kad vinsh atgriezas paarmetu vinjam, nenormaali saapeeja, bet PAZEMOJOSHĀKAIS, ka turpināju ar vinju buut kopaa, meegjinaaju kko glaabt.. tajaa pashaa naktii raudaaju, bet tik un taa vinjam kaaros virsu. Peec tam to meiteni samekleeju internetaa, lasiiju vinju saraksti utt. , bet tik un taa kaut pilniigi sagrauta turpinaaju kko glaabt. Briesmiiga pieredze. Noskurinos pat rakstot.
29.09.2015 22:33 |
 
Reitings 6
Reģ: 12.10.2015
Biju strādājusi ārzemēs ukrājusi naudu, un nolemu nopirkt dzīvokli, kur es varētu dzīvot ar savu puiši. Nopirku dzīvokļi un rakstīju to pirkšanas brīdi uz viņa vārda…. bijām pie notāra kopā ar viņu vecākiem, un nezinu, ka izdevās pierunāt mani darīt tā. Dzīvojam kopā 3 gadus, sastrīdējāmies, viņš atteicās pārvākties prom, jo dzīvoklis esot viņa īpašums. Gaļu gaļā pārvācos uz citu pilsētu mācīties. Tajā laikā dzīvokļu cenas auga katru dienu.

Pēc diviem gadiem izdevās dabūt dzīvokļi atpakaļ, bet viņš turpināja dzīvot tur. Tad viņš nomira no narkotikām mana dzīvokļa virtuvē uz grīdas. Es samaksāju parādus par komunāliem maksājumiem un beigu beigās izdevās pārdot dzīvokļi, bet pēc krīzes dabūju pat mazāk nekā biju maksājusi sākumā.

Man joprojām vajā atmiņas par viņu. Viņš izmantoja un pazemoja mani, un es tikai tagad saprotu to.

RuukjuMice un citi, es priecājos par jums visiem, kuri esat bijusi pietiekami drosmīgi, lai aizietu no sliktām attiecībām. Pārāk bieži sievietes paliek tajās tikai lai nebūtu vienai.
12.10.2015 16:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits