Trakas un pārgalvīgas lietas, kas ir darītas vīrieša dēļ.

 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Kas ir tas pats trakākais, varbūt pat pazemojošākais, ko jūs esat darījušas vīrieša dēļ?
07.09.2015 15:26 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Man līdzīga bijusi tā dzīves pakārtošana dēļ vīrieša. Ļooti bieži nesatikos ar draudzenēm, un laiku pavadīju tikai ar viņu. It kā nekas slikts, bet bieži arī dabūju dzirdēt pārmetumus no draudzenēm par to visu.

unn cik reizes padsmitgados neskrēju viņu glābt no visādiem s... :D Sadzēries kkur problēmas taisīja, es skrēju kā supervaronis palīgā. Īstenībā to visu nevar nemaz aprakstīt, ko tik es dēļ viņa nedarīju un nepārdzīvoju :D Tagad liekas tāāāds stulbums :D Un kad šķīrāmies, tad parādīju savu psiho pusi :D lūdzos, lamājos utt. tas bija briesmīgi :D

Bet visvairāk nožēloju, ka neizmantoju iespēju pēc vidusskolas braukt mācīties prom no mājām, jo negribēju atstāt šamējo vienu.

Tagad viņš ir tāds pats, tik arī attapies, ka nevajadzēja šķirties, bet nu maaazliet par vēlu ;)
08.09.2015 23:12 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Nometusi 10 kg mēneša laikā. Iepazinos internetā ar brīnišķīgu puisi, bet sameloju, ka esmu slaida. Šis joks gan man pašai nāca tikai par labu.


:D
08.09.2015 23:19 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.09.2015
Pārcēlos dzīvot uz vietu, kur man jau no pirmās dienas nav paticis (vēl pirms pārvākšanās ) un būtībā mainīju visus savus tā brīža dzīves plānus .


Kā izdevās, tik pat slikti, cik man? Un jā, tieši tāda arī ir stulbakā lieta, ko esmu darījusi.
08.09.2015 23:19 |
 
Reitings 28742
Reģ: 11.02.2015
Ophelia, trakumiņš. Hotj labs festiņš tālāk izdevās? :D
08.09.2015 23:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un man likaas, ka es vieniigaa esmu bijusi taada nenormaalaa :D Ljoti daudz ko esmu darijusi ko lielaka dalja cosmietes, vismaz mierinajums, ka neesmu bijusi tada vieniga :D
08.09.2015 23:53 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Parcelos uz citu valsti. (l)
09.09.2015 00:21 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Jā, daža laba meiča ir traka (t) bet nu vīrieši arī stulbas / muļķīgas u.tml., lietas ir darījuši ;-)
09.09.2015 00:43 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
1. mācījos 2 svešvalodas - nebūt ne plaši lietotas - un runāju papildus tam krievu valodā - pārkāpu savam pašuzliktajam liegumam šo valodu neizmantot. Par valodām gan nesūdzos.
2. strādāju 2 darbos papildus studijām 2 augstskolās, lai reguāri brauktu pie viņa uz citu valsti. Lieki piebilst, ka, lai arī tikšanās bija ļoti patīkamas, šāds režīms veselībai nav draudzīgs, un tas ir atstājis pēdiņas.
3. par daudz viņu apdāvināju un mūsu izklaides apmaksāju... to var darīt, ja cilvēks novērtē, bet ne tad, ja sāk izmantot.
4. pārvācos dzīvot uz citu valsti. :)
5. attīstīju mājsaimnieces dotības - viņa konservatīvajā skatījumā sievietes vieta bija virtuvē. tad nu mēģināju sevi tur ieslodzīt. Nesanāca - nav man. Attiecības izbeidzās.
09.09.2015 00:47 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
Lafayeth

jēziņ, cik nesmuki...

Ophelia
un kā? satiki? :D
09.09.2015 09:08 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Bija jābrauc mājās no laukiem ziemā, viņš nevarēja izbraukt ārā no sniega un mašīna iebuksēja. Mani pie stūres viņš nelaida, jo domāja, ka vēl dziļāk iegrābšos vai sadedzināšu viņam sajūgu, līdz ar ko man bija šī mašīna tā kā jāiestumj/jāiešūpo, ne bez viņa daļējas palīdzības, protams, bet nu tik un tā, nekāds Hērakls jau neesmu (163cm/
09.09.2015 18:03 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Nu un kur pazuda mana komentāra turpinājums?:-D

Īsumā: paslīdēju --> mašīna iešūpojās man virsū --> ar riteņiem nepārbrauca, vienīgi pēcpusi atsitu --> pa logu to vēroja mana ome, nu un iedomājaties viņas reakciju, redzot mani pazūdam aiz iešūpota auto :-D:-D

The end.

P.S. bet tas vairāk kā atgadījums, nav jau nekas laikam traks toreizējam puisim palīdzēt šādā bezizejas situācijā.
09.09.2015 18:06 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
začeits, jā, satiku! Lai nebūtu jāatzīst, ka speciāli viņa dēļ stopēju, sastāstīju, ka pa dienu visu laiku biju savā teltī :D
09.09.2015 18:07 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
15 gados meloju vecākiem,ka palieku pie draudzenes,bet īsteiniba braucu 100km no Rīgas,lai iepazītos ar viņa vecakiem. Tā bija mūsu abu 3. tikšanas reize. Bijam kopā 3 gadus. Viņš ļoti dzēra un dzīvoja pie manis. Tapec,lai man nebutu kauns no vecakiem,ka vins visu laiku sadzeries ir, braucu viņam pakal uz bāriem un vilku ārā, vilku no visadiem kautiņiem ara utt. Krč, izdariju visu, bet pretim beigas saņēmu to,ka esmu ļoti liela maita,jo pedejo menesi es viņu krāpu.

Cita puiša dēļ pazaudeju visas draudzenes,saku daudz tuset, aizdevu naudu(kuru nedabuju atpakal), protams, meloju daudz vecakiem, sastridejos ar tēti uz pusgadu un vel un vel.

Nu jau sava vīra dēļ vienīgā trakā lieta ko esmu darijusi, ir braukusi nakts vidū līdz Salaspilij,lai ar viņu satiktos. Tad jau man bija mašīna un tas bija loooti romantiski. Tikai apakal ceļā man beidzās degviela un es nezvaniju vīram(tad vel bija draugs), jo bija kauns,bet gan ex draugam,lai izglabj mani. Vins man to bija parada.


Ah, isteniba pat nevaru visu atcereties
09.09.2015 19:24 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
stulbākais, ko esmu jebkad izdarījusi - nopirku mašīnu viņam.
09.09.2015 20:50 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Ak jā...kā es aizmirsu.
Nedomāju ka kāda no jums būs kaut ko tik ekstrēmu darījusi.
Es veselu kilometru līdz puiša mājai gāju , viņš pat atteicās man atnākt pretī jo ārā esot pārāk auksts.....un vēl lika pa ceļam veikalā pēc alus ieiet. Es tur galīgi parsalusi un zilā, šīs sāka uz manis kliegt, ka es nepareizo alu esot nopirkusi un tad es protams naiva un galiga Mulke skreju pakaļ tam alum, varu derēt ka viņš pēc tam tā kārtīgi par mani ierēca..:-D(l)
09.09.2015 21:01 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
zilaciite, tas nav ekstrēmi, tas ir...nu stulbi. :-D bet kam negadās. ;-)
09.09.2015 21:09 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ophelia, Tavs stāsts ir tiiik foršs. Tāda mīlīga neprātība. Īstenībā varu iedomāties arī sevi ko tādu darām. :-)
09.09.2015 21:11 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Salīdzinoši ar šeit aprakstīto mani gadījumi ir nieks, nāk prātā lietas, kuras draugs ir ierosinājis darīt un es neesmu vēlējusies, bet piekritusi tāpat, nesakot viņam, ka labāk pasēdētu dīvānā un pagrauztu čipsus. :-DPiemēram, +30 grādu svelmē iet 9 km pa šoseju, lai nopeldētos. Braukt 30 km ar riteņiem. Nedēļas nogalē nostaigāt 30 km.
Vēl pusaudzes gados esmu pāris reizes samelojusi mammai, ka dodos kaut kur citur, bet patiesībā devusies tikties ar kādu puisi.
09.09.2015 21:26 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
Hmm...ja tā padomā,tad vīrieša dēļ uz avantūrām vairs neparakstos.Vienīgi nāk prātā atgadījumi no pusaudžu gadiem

-Esmu dēļ čaļa iedzīvojusies pamatīgā nieru iekaisumā-ziemā.Gāju pie viņa tikai lai pabūtu divatā un varētu sexot visu nakti. Tiesa, iedzīvojos pamatīgās veselības problēmas kas mani vēljoprojām vajā...BET guvu mācību uz mūžu

-Esmu gājusi negaisa laikā pie puiša pa pilnīgu tumsu gar mežu, lai tikai paskatītos filmu ar viņu.

-esmu palikusi augšā 3h lai tikai sagaidītu kamēr čalis izdriftosies ar saviem draugiem un atbrauks man pakaļ

Prieks,kad ar to saraksts arī beidzās...vismaz tgd domāju ar galvu 8-)
09.09.2015 22:34 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.11.2014
Kaunējos par to visu, ko esmu darījusi dēļ "vīrieša" 1,5 gada garumā.
Bet palasot jūsu komentārus, redzu, ka ne es vienīga esmu spējīga iet tik tālu...
Pēc 5 gadus ilgām attiecībām uzsāku attiecības ar vīrieti, kurš mīlēja visas brīvdienas nodzert. Vadāju viņu ar savu mašīnu pa vietām, kur pēc savas izvēles nekad neuzturētos, vilku mājās pēc dzerstiņiem, daudzas naktis esmu noraudājusi, gaidot, kad beidzot būs ar mieru braukt mājās. Ar darbu viņš bija uz "jūs", tāpēc ar savu ne pārāk lielo algu uzturēju mūs abus.
Sākumā dzīvojām mājā pie mammas, kur arī dzīvo vecākais brālis ar ģimeni. Mamma visu redzēja un centās man ieskaidrot, ka viņš nav manis vērts, bet es akli ticēju, ka viss mainīsies. Tad kāda tusiņa laikā brālis satrakojās un sakāvās ar viņu, jo bija apnicis, ka dara man pāri, lai gan līdz šim to nebija teicis, bet tāpat visu redzēja un saprata. Tajā naktī brālis pateica, lai viņu mūsu mājas vairs neredzētu. Tad nu pārcēlāmies uz dzīvokli, ko es īrēju. Pēc kautiņa dzeršanu viņš pārtrauca, bet finansiāli nekas nemainījās, turpināju pelnīt priekš mums abiem. Tam visam kā bonusiņu aizdevu naudu 1200 Ls. Bez dzeršanas viņš iztika 5 mēnešu. Tad pienāca reize, kad ar draugu aizbrauca uz "nakts makšķerēšanu", kur sāka dzert. Zinu, ka tur bija meitenes... Neieslīgstot sīkumos, nākamajā diena izmetu viņa mantas un neesmu vairs satikusi. Šis lēmums ir tas, ar ko es lepojos. Un pēc visa šī es saku paldies savai ģimenei, ka nenovērsās no manis, bet vienmēr bija man blakus un atbalstīja morāli, lai gan šo attiecību laikā biju novērsusies no visas ģimenes.
Naudu, protams, neatguvu, bet guvu labu mācību, kas ir lielākais ieguvums! Un jauku dzīvokli, kurā dzīvoju vēl tagad. Vislielākais zaudējums ir neticība vīriešiem. Tā kā saskāros ar daudz meliem, vēl tagad, pēc 3 gadiem, nespēju uzticēties vīriešiem, visu laiku liekas, ka kaut ko melo, kaut ko slēpj un ka attiecības neizveidosies pozitīvas. Esmu jaunās attiecībās gadu, bet visu laiku māc šaubas dēļ sliktās pieredzes. Nespēju līdz galam tam tikt pāri.
Bija vēl daudz sīkumu, kurus atceroties, saprotu, ka ļoti sevi apzemoju.
Sanāca gari, bet, lasot diskusiju, uzjundiju atmiņas un sagribējas pakratīt sirdi...
29.09.2015 21:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits